Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

benim küçük kız yeni aldı teli kılıf meraklısı 6 tane almış,,onlar siyahta iyi durmamış beyaza yakışır bunlar sen beyaz al gider şimdi altın sarısı alırsın diyor:KK70:....
bugün almaya gidecektim vazgeçtim açıp bakmaya fırsatım olmayacak yanıma alacağım düğün evinde de curcunada açılmaz, hem kalabalık hem gösteriş yapar gibi hoş olmaz,,,,,,kalabalıkta herkesin bişeyi kaybolur bide benim tel kaybolmasın heran çantada da taşıyamam,,,en iyisi hevesimi izmir e saklayayım,,,,samsun g galak si ile çok kıyaslıyorlar kafamı karıştırıyorlar,,,,

yedin mi canım,,,kedi olsaydı 2 tane birden çoktan yemişti:KK70:
Aslında 1,5 bile çok gelmişti. Gece acıkırım diye aç gözlülükten, 1.75 yedim. :KK70: Kalanı da paketlettirdik, kardeşiminki de vardı, benden kalanı köpeğe verdik.

ya bu arada dün benimki bana bi laf etti canım çok sıkıldı.
daha da fit olmuşsun dedi öncelikle. Karatay sana yarıyor dedi. bu sıkmadı canımı tabii ki.

ah bi de keşke azıcık dişi olsan dedi :KK43: nasıl yani dedim. ne bileyim böyle erkek gibi her şeyi yaparım ederim, yardım istemem modunda olmasan dedi.

ya ben nasıl dişi olacağım? kendimi biliyorum, biraz da yalnız yaşamanın verdiği bir şey bu evet. damacanayı da kendim taşıyorum, market poşetlerini de, evin tüm gideri bende haliyle. bu durum ister istemez naiflikten uzaklaştırıyor insanı. kendi kendime naz da edemeyeceğime göre nasıl dişi olacağım ben ya :KK43:(( bi kere elim ayağıma dolanır kibarcık biri olmadım ki hiç hep cevval oldum :KK43: kızlar bi yardım bana :KK70:

Karatay'ın var mı ki önerileri :rolleyes:
Gözlerin yeter. :KK70::KK70::KK70:

Kizlar nasılsınız ozledim hepinizi firsat bulupta yazamıyorum.hepiniz iyisinizdir insallah.benim tatil güzel geçiyor. Site tamamen değişmiş cepten giriyorum tam anlayamadim daha sonra inceliycem.hepinizi öpüyorum.
Özlettin kendini. Muck muck. Smile bile yok. :mad:

Kahvaltı 08:00
Karpuz
Zeytin
Peynirli yumurta (1 yumurtadan)
Domates, salatalık, biber (zeytinyağlı, limonlu)
Fıstık

Akşam Yemeği (Daha yemedim, bir terslik olmazsa 4'ü geçerken başlarım yemeye)
Taze fasülye yemeği, patatesliydi patateslerini almadım
Ton balık, zeytinyağlı. :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Simgelere bir tıkladım, bir anda çoğalmışlar. :KK32: Oh be. Dur bi deneme daha yapmalıyım, en sevdiğim simge çıkacak mı? :KK60:
Çıkmadı. :KK38::mad:

İçerik kraliçesi olmuşum. Ne oluyor o. :KK70:
vavvvvvv kraliçe hanım neymiş öğrenebildinmi
hayırlı olsun ablacım hep iyi haberler duyarsın inşallah. dediğin gibi düğün evinde kurcalamak hoş olmaz bi kaç gün daha beklersin artık. galak siyi kullananlar da memnun ben hiç o markayı kullanmadım bilemiyorum onun için ^_^

aa evet belki elbise - etek giymemi istiyordur. ben hiç giymem :eek: bi ara ağzını yoklayayım. aslında elbise beni çok daha zayıf gösteriyor. böyle olunca lahana gibi kat kat giyinmiş oluyorum çünkü :KK70:
birdahaki buluşmaya taktiği uygula bakalım altınada topuklu ayakkabı ,,,,bi dişi görsün

Aslında 1,5 bile çok gelmişti. Gece acıkırım diye aç gözlülükten, 1.75 yedim. :KK70: Kalanı da paketlettirdik, kardeşiminki de vardı, benden kalanı köpeğe verdik.
köpek bayram etmiştirEn Büyük KK
Kahvaltı 08:00
Karpuz
Zeytin
Peynirli yumurta (1 yumurtadan)
Domates, salatalık, biber (zeytinyağlı, limonlu)
Fıstık

Akşam Yemeği (Daha yemedim, bir terslik olmazsa 4'ü geçerken başlarım yemeye)
Taze fasülye yemeği, patatesliydi patateslerini almadım
Ton balık, zeytinyağlı. :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Simgelere bir tıkladım, bir anda çoğalmışlar. :KK32: Oh be. Dur bi deneme daha yapmalıyım, en sevdiğim simge çıkacak mı? :KK60:
Çıkmadı. :KK38::mad:
afiyet olsun canım

yavaş yavaş geliyor herşey yaşasın:KK9:

vavvvvvv kraliçe hanım neymiş öğrenebildinmi

birdahaki buluşmaya taktiği uygula bakalım altınada topuklu ayakkabı ,,,,bi dişi görsün

önce elbise almam lazım, onun için de zayıflamam çünkü para harcamak istemiyorum daha fazla ^_^
az beklesin ya da o hediye alsın :KK37: eneemm simgeler gelmiş :confused::confused::confused:

Hanginizin ayağı baskülümde itiraf edin bakeeeem!!!!

Eklentiler

• 6563.jpg
    6563.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 39
Yemeğim. Bu fotoların böyle görünmesi kötü oldu. :KK12: Gerçi tıklayınca güzel oluyor. :)
Yemeğe 2 incir ekledim, getirilince yedim.
Ayy ayağım çıkmış. :KK23:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 40
benim küçük kız yeni aldı teli kılıf meraklısı 6 tane almış,,onlar siyahta iyi durmamış beyaza yakışır bunlar sen beyaz al gider şimdi altın sarısı alırsın diyor:KK70:....
bugün almaya gidecektim vazgeçtim açıp bakmaya fırsatım olmayacak yanıma alacağım düğün evinde de curcunada açılmaz, hem kalabalık hem gösteriş yapar gibi hoş olmaz,,,,,,kalabalıkta herkesin bişeyi kaybolur bide benim tel kaybolmasın heran çantada da taşıyamam,,,en iyisi hevesimi izmir e saklayayım,,,,samsun g galak si ile çok kıyaslıyorlar kafamı karıştırıyorlar,,,,

yedin mi canım,,,kedi olsaydı 2 tane birden çoktan yemişti:KK70:
Yok ablacım yemedim akşama dışarda yersek yerim yoksa haftasonna kalır.. şevval ayının orucunu tutuyorum da

İçerik kraliçesi olmuşum. Ne oluyor o. :KK70:
mgenc
  1. 20
    Ödüllendirildi: Dün 15:40
    İçerik Prensesi
    Mesajlarınız 250 Beğeni aldı. Sırada ne var ?

2. 15
    Ödüllendirildi: Dün 10:40
    Beğeni Kraliçesi
    Gönderdiğiniz mesajlar en az 100 Beğeni Aldı. Süper...

3. 10
    Beğeni Prensesi
    Mesajlarınız 25 kere beğenildi.

4. 2
    Popüler cevap
    Site üyelerinden birisi sizin bir konuya yazdığınız mesajı beğendi. Bu şekilde yazmaya devam edin.

5. 20
    Site Bağımlısı
    1,000 mesaj? Etkileyici!

6. 10
    Biri sizi durdursun!
    100 mesaj yazdınız. Umarız bunu 1 günde yapmamışsınızdır!

7. 5
    Sürekli Üye
    Mesaj sayınız 30 u aştı... Burayı sevdiniz !

8. 1
    İlk Mesaj
    Post a message somewhere on the site to receive this.
Toplam Puan: 83
Uygun olan tüm ödülleri görüntüle.

mgenc
  1. 20
    Ödüllendirildi: Dün 15:40
    İçerik Prensesi
    Mesajlarınız 250 Beğeni aldı. Sırada ne var ?

2. 15
    Beğeni Kraliçesi
    Gönderdiğiniz mesajlar en az 100 Beğeni Aldı. Süper...

3. 10
    Beğeni Prensesi
    Mesajlarınız 25 kere beğenildi.

4. 2
    Popüler cevap
    Site üyelerinden birisi sizin bir konuya yazdığınız mesajı beğendi. Bu şekilde yazmaya devam edin.

5. 20
    Site Bağımlısı
    1,000 mesaj? Etkileyici!

6. 10
    Biri sizi durdursun!
    100 mesaj yazdınız. Umarız bunu 1 günde yapmamışsınızdır!

7. 5
    Sürekli Üye
    Mesaj sayınız 30 u aştı... Burayı sevdiniz !

8. 1
    İlk Mesaj
    Post a message somewhere on the site to receive this.
Toplam Puan: 83
Uygun olan tüm ödülleri görüntüle.
Bnlarıda bana yollamışlar:KK64:

:eek:Gül ablacım telefonun hayırlı olsun,doğru okuduysam eğer..içe içe mesajlardan gördüm..benim büyük oğlan para biriktiriyo bana da ıp.s5 alıcakmış..benim telim iyi ama kendinin hevesi var sanırım...okul işini hallettik gibi bişey..çok iyi bir ortaokula yazdırıcaz..hiç bitmiyor okul işleri yaaa...

mengmeng doğrumu okudum canım..takma sakın kafana..erkek milleti işte..çok uzun yazmıştım da silindi..bebek kucağımda..

Öğlen biraz fındık ve üzüm yedim..arkasına mercimek çorbası,zeytinyağlı fasulye ve yoğurt yedik Bekirle..8 olmadan da ciğer yapıp salata ile yicem..yürüyüşede çıkarım inşallah..:KK49:misafir gelmezse tabi..:KK49:

Konya'ya 10 dkk kaldi,,nihayet iznimi alabildim hemde 17 gun,,,ilk defa bu kadar fazla aldim,,kampa gidecegiim zamanlar 12 gun alirdim 6 senedir gitmiyorum ,,,,,,,arkadaslarin halledemeyecegi is cikarsa cagiracaklarmis,,,simdilik bir is yokmus,,,,,

X