Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Benim ekim ayında yükselme sınvlarım varda mevzuat filan okuyorum fırsat buldukça..sınavda çıkabilecek notlara bakıyorum..

Allah zihin açıklığı versin öyleyse canım ^_^ İnşallah terfini de alırsın tez vakitte, maaşına da güzel zam olur sen de bize Karatay'a uygun yemek ısmarlarsın.

Canımm gördüm fotoları tadını çıkerın tatilin ne güzel.. ayrıca baya incelmişin kuzuu bizde özledik seni :)

aa ben de bakayım hemen

Ayy canım üzülme sakın.. aslında onlar benimkide dahil olmak üzere biz her iimizi yapınca kendilerini eksik hissediyolar.. bende senin gibiyim herşeyi yaparım, yapardımda bekarken ..bazen hala yapıyorum eşim kızıyor bana...erkekler ya, ille kadından güçlü olmalılar sende bazen yapamıyomuş gii yap ben mesela pc konusunda çok iyi olmasamda ille bulur yaparım ama artık yapmıyorum.. kendileride çok iyilerdir, hiç bilmiyomuş gibi soruyorum halbuki o tarif ederken ben zaten yapmış oluyorum ama çaktırmıyorum.. elimde bişi varsa al şunu hayatım çok ağır diyorum halbuki değil taşıyabilirim aslında... bende zorlandım başta ama alışırsın bırak onlar erkekliğini sen bayanlığını yap sonra herşeyi üstümüze de bırakırlar benden demesi

İnşallah sağlıklı sihatli kardesinde kucagina alir canim gözünüz aydin

Benim ekim ayında yükselme sınvlarım varda mevzuat filan okuyorum fırsat buldukça..sınavda çıkabilecek notlara bakıyorum..

kkolay gelsin canım Allah zihin açıklığı versin. Kasım ayında da bizim var yükselme sınavı. daha girip girmeyeceğim bile belli değil. liste açıklanmadı. ama konular çok. kitap mı aldın yoksa int.den mi okuyorsun.

Aynı şeyleri demişizz.. hep dikkat etmişimdir etrafıma nazlı, ilgi isteyen işveli cilveli bayanların ilişkileri daha güzel...demek ki azıcık öyle olmak lazım ne kadar güçlü de olsak bayan gibi bayanı seviyoler

Rol yapmak bana da zor geliyor ya, bir sefer dediğini yapayım dedim, bana dediği "şu gözlere bak cin gibi, sen çoktan yapmışsındır bunu da bana hikayeden soruyorsundur." dedi ^_^

Bi de anladığım kadarıyla sadece bu yardım isteme vs değil de, daha dişi görünmemi istedi. Onu nasıl yapacağım bilemiyorum. Vücudum kıvrımlı o yeterli olmuyor mudur?

Sanada Allah zihin açıklığı versin canım.. geçen sene ki sınavdan önce konularla ilgili notlar vermişlerdi onlara bakıyorum.. bu senede verecekler ama eylülde.. onlara bakıyorum şimdilik

Valla onun içirde acıcık beklesin.. bi evlenelim sen görürsün de... rol gibi oluyo ama napacan işte onu istiyolar... bende çok kalastım emin ol hatta hala der bana hiç romantık değilsin diye:)

IIlkinde erkek istiyordu ama düşük olunca hic fark etmez diyir saglikli olsunda inşallah her ikisininde tadi baskadir tabi Canim bende oyleydim her isimi kendim yaparim hic zorumada gitmezdi kardesimin bi ekmek almisligi yoktur disardan zaten git desek yarim saat susu sUrerdi
ama evlenince isler degosti sen yapinca yardim etmiyirlar ben erken uyandim yapamam kaldiramam derken tum is kocaya kaldi az cakal olacaksin formaliteden

Ayyy bıcırık daha şimdiden uğraştırmış anneciği babacığı... sağlıklı sıhhatlı olsunda cinsiyeti ne olursa olsun bence.. rabbim gönlünüze göre hayırlısğını nasip etsin
Amin ccanım aynen öyle de insan merak ediyor
Aman onun nazından edasından bana fırsat mı bırakıyor Allah aşkına. Olmadı bi gün karşısına jartiyerle çıkarım
Ayy deli hic gulecegim yoktu jartiyer iyi fikir

Valla onun içirde acıcık beklesin.. bi evlenelim sen görürsün de... rol gibi oluyo ama napacan işte onu istiyolar... bende çok kalastım emin ol hatta hala der bana hiç romantık değilsin diye:)

erkeklerin kafa yapısını çözmek zor. bi diyor ki güçlü olman çok hoşuma gidiyor, bi diyorki hanım hanımcık ol. ama dediğin gibi yaparım, dişiliğimi görmek istiyorsan 2 yılı öne çekmek senin elinde derim ^_^
al benden de o kadar, romantizmden anlamam hiç

Amin ccanım aynen öyle de insan merak ediyor

Ayy deli hic gulecegim yoktu jartiyer iyi fikir

napayım, dişilik deyince aklıma direk bu geliyor. anla halimin ne kadar harap olduğunu. dediğin gibi yapar işi ona yıkarım artık. tecrübelerinizden faydalanırım

benim küçük kız yeni aldı teli kılıf meraklısı 6 tane almış,,onlar siyahta iyi durmamış beyaza yakışır bunlar sen beyaz al gider şimdi altın sarısı alırsın diyor....
bugün almaya gidecektim vazgeçtim açıp bakmaya fırsatım olmayacak yanıma alacağım düğün evinde de curcunada açılmaz, hem kalabalık hem gösteriş yapar gibi hoş olmaz,,,,,,kalabalıkta herkesin bişeyi kaybolur bide benim tel kaybolmasın heran çantada da taşıyamam,,,en iyisi hevesimi izmir e saklayayım,,,,samsun g galak si ile çok kıyaslıyorlar kafamı karıştırıyorlar,,,,
Canım lahmacun çekti
yedin mi canım,,,kedi olsaydı 2 tane birden çoktan yemişti

ba ba ba nelerde dermiş çıtırıma

ben dişiliğimi evlenince gösteririm deseydin,,,evli olsan evde cilve naz yapar, babymom gibi süslenip püslenip dişilik yapardın ,,,,bende senin gibi her işimi kendim yapıyorum benim yaptığım çoğu işi erkekler bile yapamıyor sen nasıl yaptın diyorlar,,,,arabanın aküsü biterdi kimseden yardım istemeden takviye kutusunu çıkarıp kaputu açıp takıp arabaya oturup sarj yaptırır iner kutuyu söker işimi bitirirdim,,,teker havalarını ölçerdim,,suyunu doldurdum,,,,çoğu erkeğe taş çıkartırım anlat-yacağın ama dişiliğimde var bu yapmacık yapılan bişey değilki ,,,açık olsan giyiminle, süsünle,,,saçını yaptırmanla dişileşirdin ,,,elbise tarzı şeyler giymenimi istiyorki

Aman onun nazından edasından bana fırsat mı bırakıyor Allah aşkına. Olmadı bi gün karşısına jartiyerle çıkarım
işte bu iyi fikir
allah zihin açıklığı versin canım

kıvrımları daha seçkin görmek istiyordur....

kolay gelsin canım,,iş içinde iş çıkarıyorsun ne zaman kirlendi koltuklar da siliyorsun....rahat bırak biraz kendini ....annenide üzme kendinizde
sağol ablacım..yeğenler bizdeydi..kıvanç beyi kucaktan indirmediler..kustuğunu görmemişler hep harita gibi kalmış..dururmuyum ben..:))

hayırlı olsun ablacım hep iyi haberler duyarsın inşallah. dediğin gibi düğün evinde kurcalamak hoş olmaz bi kaç gün daha beklersin artık. galak siyi kullananlar da memnun ben hiç o markayı kullanmadım bilemiyorum onun için ^_^

aa evet belki elbise - etek giymemi istiyordur. ben hiç giymem bi ara ağzını yoklayayım. aslında elbise beni çok daha zayıf gösteriyor. böyle olunca lahana gibi kat kat giyinmiş oluyorum çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…