Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

maşşallah bebişimize,,,,baya uğraştırmış doktoru,,,millet yüz görümlüğü ister bebiş şey görümlüğü istemiş sizden

sağlıklı sıhhatli olsun ilk bebek farketmez ama baba erkek istiyordur tabiii

Kizlar nasılsınız ozledim hepinizi firsat bulupta yazamıyorum.hepiniz iyisinizdir insallah.benim tatil güzel geçiyor. Site tamamen değişmiş cepten giriyorum tam anlayamadim daha sonra inceliycem.hepinizi öpüyorum.

ay güzelim mobil hali en iyi. asıl kafa karışıklığını bilgisayara geçince göreceksin iyi tatiller

Kizlar nasılsınız ozledim hepinizi firsat bulupta yazamıyorum.hepiniz iyisinizdir insallah.benim tatil güzel geçiyor. Site tamamen değişmiş cepten giriyorum tam anlayamadim daha sonra inceliycem.hepinizi öpüyorum.
tatilin güzel geçmesine sevindim canım,,,,biz pc den girdiğimiz halde hala anlayamadık ,,,

prenscim, gözün aydın telefondan giriyormuşsun ^_^

kitara, geçmiş olsun hoşgeldin.

valla mesajları aradım bulamadım sitenin PC hali başımı döndürüyor.

aynen ya yazdığım sona giidyor ben ortalarda bi yerlerde cevaplanmamışlar bulup cevaplıyorum başı neresi sonu neresi bulanamıyor,,,yazıp yazıp cevaplaya basıyorum ama nereye gittiğini göremiyorum

kolay gelsin canım,,iş içinde iş çıkarıyorsun ne zaman kirlendi koltuklar da siliyorsun....rahat bırak biraz kendini ....annenide üzme kendinizde

hadi bakalım bu sefer tam gaz başladın,,,,spordan sorumlu bakan kayda alıyordur yapılan sporları

aynen ya yazdığım sona giidyor ben ortalarda bi yerlerde cevaplanmamışlar bulup cevaplıyorum başı neresi sonu neresi bulanamıyor,,,yazıp yazıp cevaplaya basıyorum ama nereye gittiğini göremiyorum

kolay gelsin canım,,iş içinde iş çıkarıyorsun ne zaman kirlendi koltuklar da siliyorsun....rahat bırak biraz kendini ....annenide üzme kendinizde
evet, mesela şimdi de prenscim'in yorumunu bulamadım. senin alıntıda gördüm. kolay gelsin prenscim ^_^

abla bu arada 5S'in siyah rengi yok. altın, metalik gri ve beyazı var. almışken 5S'e has olan rengini al bence benimki altın rengi. çok şık duruyor ilk çıktığı gün almıştım

ya bu arada dün benimki bana bi laf etti canım çok sıkıldı.
daha da fit olmuşsun dedi öncelikle. Karatay sana yarıyor dedi. bu sıkmadı canımı tabii ki.

ah bi de keşke azıcık dişi olsan dedi nasıl yani dedim. ne bileyim böyle erkek gibi her şeyi yaparım ederim, yardım istemem modunda olmasan dedi.

ya ben nasıl dişi olacağım? kendimi biliyorum, biraz da yalnız yaşamanın verdiği bir şey bu evet. damacanayı da kendim taşıyorum, market poşetlerini de, evin tüm gideri bende haliyle. bu durum ister istemez naiflikten uzaklaştırıyor insanı. kendi kendime naz da edemeyeceğime göre nasıl dişi olacağım ben ya (( bi kere elim ayağıma dolanır kibarcık biri olmadım ki hiç hep cevval oldum kızlar bi yardım bana

Karatay'ın var mı ki önerileri

Hoşgeldin... karatayı bozmuşsun ama hiç vakit kaybetmeden tekrar başla canımmm emeklerimize yazık oluyo sonra..

Ayyy bıcırık daha şimdiden uğraştırmış anneciği babacığı... sağlıklı sıhhatlı olsunda cinsiyeti ne olursa olsun bence.. rabbim gönlünüze göre hayırlısğını nasip etsin

Acıkkk dinlensen ya canımmm

Canim benim Klasik Türk erkeği seninkide.onlara ihtiyacimiz oldugunu hissetmemizi istiyorlar ufak tefek şeylerde olsa arada bir yardim iste ondan ,hosuna gider. Maalesef erkeklerin cogu güçlü kadin severim der , hep aglayip sizlanan kadinida sevmezler garip bir durum.en iyi tanıyan sensin duruma göre hareket et:)

Aman onun nazından edasından bana fırsat mı bırakıyor Allah aşkına. Olmadı bi gün karşısına jartiyerle çıkarım

Benim ekim ayında yükselme sınvlarım varda mevzuat filan okuyorum fırsat buldukça..sınavda çıkabilecek notlara bakıyorum..

Canımm gördüm fotoları tadını çıkerın tatilin ne güzel.. ayrıca baya incelmişin kuzuu bizde özledik seni :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…