Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

kızlar eşim bebeği hiç görememişti ben hep o işteyken randevu alıyordum:)
neyse dün gittik sırf eşim görsün diye normlade kontrolüm cuma günü
13+1 sata göre ama gelişime göre 14+1 çıkıyor
gittik yine benim cins bebik (anasına çekecek belli ki) öyle bir halde yatıyor ki dr bile bu nasıl yatış dedi
salladı filan düzeldi ama emekler poziyona geldi kapattı bacaklarını :KK70:
neyse eşim ilk defa görüyor diye baya uğraştı dr ve sonunda dik durdu
ama dedim ya cins bu defada oturdu bağdaş kurdu elinide önüne kapattı :p
dr baya uğraştıktan sonra emin olmamakla beraber erkek dedi :rolleyes:
tam fotografını çekecektiki lap diye döndü popişini yattı aşk olsun çevirebilene
hadi gösteri bitti rahat bırakın dedi resmen bize :p
maşşallah bebişimize,,,,baya uğraştırmış doktoru,,,millet yüz görümlüğü ister bebiş şey görümlüğü istemiş sizden :KK70:

sağlıklı sıhhatli olsun ilk bebek farketmez ama baba erkek istiyordur tabiii

Kizlar nasılsınız ozledim hepinizi firsat bulupta yazamıyorum.hepiniz iyisinizdir insallah.benim tatil güzel geçiyor. Site tamamen değişmiş cepten giriyorum tam anlayamadim daha sonra inceliycem.hepinizi öpüyorum.

ay güzelim mobil hali en iyi. asıl kafa karışıklığını bilgisayara geçince göreceksin :mad: iyi tatiller :p

Kizlar nasılsınız ozledim hepinizi firsat bulupta yazamıyorum.hepiniz iyisinizdir insallah.benim tatil güzel geçiyor. Site tamamen değişmiş cepten giriyorum tam anlayamadim daha sonra inceliycem.hepinizi öpüyorum.
tatilin güzel geçmesine sevindim canım,,,,biz pc den girdiğimiz halde hala anlayamadık ,,,

prenscim, gözün aydın telefondan giriyormuşsun ^_^

kitara, geçmiş olsun hoşgeldin.

valla mesajları aradım bulamadım sitenin PC hali başımı döndürüyor. o_O

aynen ya yazdığım sona giidyor ben ortalarda bi yerlerde cevaplanmamışlar bulup cevaplıyorum başı neresi sonu neresi bulanamıyor,,,yazıp yazıp cevaplaya basıyorum ama nereye gittiğini göremiyorum :KK70::KK70:

Afiyet olsun ablacım...
Evin işlerini yaptım..iki koltuk sildim..yemek yok..akşama diğer görümcem :KK43:gelicekmiş..kalkayım mercimek çorbası koyayım..yanına ne yapsam yaa şaşırdım vallahi ...annemle konuştum..senin bu kızın çok yoruluyor dedim..o da üzüldü..dinlen diyor ama fırsat mı var..neyse..buralardayım ben..
kolay gelsin canım,,iş içinde iş çıkarıyorsun ne zaman kirlendi koltuklar da siliyorsun....rahat bırak biraz kendini ....annenide üzme kendinizde

teşekkürler gül ablacım..biraz öyle oldu emeğim boşa gitti gibi birşey. ama olsun. artık kafam rahat. yok tatildi, ramazan, bayram, o bu derken hepsi bitti gitti işte. reset attım. oh iyi oldu. yürüyüşlerime de başladım. inşallahh sıkı bir programla ideal kiloma ulaşacam. bildirim gözüküyor bende sağ üstte ama sayfayı yenileyince çıkıyor.
hadi bakalım bu sefer tam gaz başladın,,,,spordan sorumlu bakan kayda alıyordur yapılan sporları :KK70:

aynen ya yazdığım sona giidyor ben ortalarda bi yerlerde cevaplanmamışlar bulup cevaplıyorum başı neresi sonu neresi bulanamıyor,,,yazıp yazıp cevaplaya basıyorum ama nereye gittiğini göremiyorum :KK70::KK70:

kolay gelsin canım,,iş içinde iş çıkarıyorsun ne zaman kirlendi koltuklar da siliyorsun....rahat bırak biraz kendini ....annenide üzme kendinizde
evet, mesela şimdi de prenscim'in yorumunu bulamadım. senin alıntıda gördüm. kolay gelsin prenscim ^_^

abla bu arada 5S'in siyah rengi yok. altın, metalik gri ve beyazı var. almışken 5S'e has olan rengini al bence :KK70: benimki altın rengi. çok şık duruyor ilk çıktığı gün almıştım :KK70:

ya bu arada dün benimki bana bi laf etti canım çok sıkıldı.
daha da fit olmuşsun dedi öncelikle. Karatay sana yarıyor dedi. bu sıkmadı canımı tabii ki.

ah bi de keşke azıcık dişi olsan dedi :KK43: nasıl yani dedim. ne bileyim böyle erkek gibi her şeyi yaparım ederim, yardım istemem modunda olmasan dedi.

ya ben nasıl dişi olacağım? kendimi biliyorum, biraz da yalnız yaşamanın verdiği bir şey bu evet. damacanayı da kendim taşıyorum, market poşetlerini de, evin tüm gideri bende haliyle. bu durum ister istemez naiflikten uzaklaştırıyor insanı. kendi kendime naz da edemeyeceğime göre nasıl dişi olacağım ben ya :KK43:(( bi kere elim ayağıma dolanır kibarcık biri olmadım ki hiç hep cevval oldum :KK43: kızlar bi yardım bana :KK70:

Karatay'ın var mı ki önerileri :rolleyes:

ay ben geldim. nasılsınız keyifler iyi mi herkes burda mı :)) nolmuş bu siteye. bulamadım burayı bir türlü anlamıyorum hiç bişi. açtığım konuları az önce buldum. yeni test site alanı diye bir konu açılmış oraya yazıyor herkes sıkıntısını. sanki yabancı bir siteye girmiş gibiyim. hiç beğenmedim. herneyse tatil bitti ilk hafta süperdi ama son hafta tatilin tadını çıkardım ve yedim. kilo aldım ama üzülmedim. olsun. bütün yılın yorgunluğu çok keyifli geçti. son gün kızım hastalandı ve hala kötü. dayanamadı yavrum tabii o kadar yol sıcak koşuşturmacaya... pazar günü alışverişimi yapıp yeniden Karatay 'a başladım. evde olmak gibisi yokmuş. resmen bağırsaklarım düğümlenmiş. dünya varmış. düzen bambaşka oluyor.
Hoşgeldin... karatayı bozmuşsun ama hiç vakit kaybetmeden tekrar başla canımmm emeklerimize yazık oluyo sonra.. :KK66:

kızlar eşim bebeği hiç görememişti ben hep o işteyken randevu alıyordum:)
neyse dün gittik sırf eşim görsün diye normlade kontrolüm cuma günü
13+1 sata göre ama gelişime göre 14+1 çıkıyor
gittik yine benim cins bebik (anasına çekecek belli ki) öyle bir halde yatıyor ki dr bile bu nasıl yatış dedi
salladı filan düzeldi ama emekler poziyona geldi kapattı bacaklarını :KK70:
neyse eşim ilk defa görüyor diye baya uğraştı dr ve sonunda dik durdu
ama dedim ya cins bu defada oturdu bağdaş kurdu elinide önüne kapattı :p
dr baya uğraştıktan sonra emin olmamakla beraber erkek dedi :rolleyes:
tam fotografını çekecektiki lap diye döndü popişini yattı aşk olsun çevirebilene
hadi gösteri bitti rahat bırakın dedi resmen bize :p
Ayyy bıcırık daha şimdiden uğraştırmış anneciği babacığı... :psağlıklı sıhhatlı olsunda cinsiyeti ne olursa olsun bence.. rabbim gönlünüze göre hayırlısğını nasip etsin

Afiyet olsun ablacım...
Evin işlerini yaptım..iki koltuk sildim..yemek yok..akşama diğer görümcem :KK43:gelicekmiş..kalkayım mercimek çorbası koyayım..yanına ne yapsam yaa şaşırdım vallahi ...annemle konuştum..senin bu kızın çok yoruluyor dedim..o da üzüldü..dinlen diyor ama fırsat mı var..neyse..buralardayım ben..
Acıkkk dinlensen ya canımmm

ya bu arada dün benimki bana bi laf etti canım çok sıkıldı.
daha da fit olmuşsun dedi öncelikle. Karatay sana yarıyor dedi. bu sıkmadı canımı tabii ki.

ah bi de keşke azıcık dişi olsan dedi :KK43: nasıl yani dedim. ne bileyim böyle erkek gibi her şeyi yaparım ederim, yardım istemem modunda olmasan dedi.

ya ben nasıl dişi olacağım? kendimi biliyorum, biraz da yalnız yaşamanın verdiği bir şey bu evet. damacanayı da kendim taşıyorum, market poşetlerini de, evin tüm gideri bende haliyle. bu durum ister istemez naiflikten uzaklaştırıyor insanı. kendi kendime naz da edemeyeceğime göre nasıl dişi olacağım ben ya :KK43:(( bi kere elim ayağıma dolanır kibarcık biri olmadım ki hiç hep cevval oldum :KK43: kızlar bi yardım bana :KK70:

Karatay'ın var mı ki önerileri :rolleyes:
Canim benim Klasik Türk erkeği seninkide.onlara ihtiyacimiz oldugunu hissetmemizi istiyorlar ufak tefek şeylerde olsa arada bir yardim iste ondan ,hosuna gider. Maalesef erkeklerin cogu güçlü kadin severim der , hep aglayip sizlanan kadinida sevmezler garip bir durum.en iyi tanıyan sensin duruma göre hareket et:)

Canim benim Klasik Türk erkeği seninkide.onlara ihtiyacimiz oldugunu hissetmemizi istiyorlar ufak tefek şeylerde olsa arada bir yardim iste ondan ,hosuna gider. Maalesef erkeklerin cogu güçlü kadin severim der , hep aglayip sizlanan kadinida sevmezler garip bir durum.en iyi tanıyan sensin duruma göre hareket et:)

Aman onun nazından edasından bana fırsat mı bırakıyor Allah aşkına. Olmadı bi gün karşısına jartiyerle çıkarım :KK70:

bebişim sen ne dersi çalışıyorsun? ^_^

afiyet olsun ablacım ^_^ menü gözü doyurmayınca daha çabuk acıkıyor insan onu gördüm ben. iyisi mi göze hitap edelim ^_^

forumun ilk sayfasında çevrimiçi üyeler diye bir bölüm var canım. orada görülüyor. arkadaş listendeyse üstte direk görüyorsun ^_^ ama hangi sayfada olduklarını göremiyorsun. :cool:
Benim ekim ayında yükselme sınvlarım varda mevzuat filan okuyorum fırsat buldukça..sınavda çıkabilecek notlara bakıyorum..:rolleyes:

Canımm gördüm fotoları:KK66: tadını çıkerın tatilin ne güzel.. ayrıca baya incelmişin kuzuu :KK66: bizde özledik seni :)

X