Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ii geceler kızlar yeni topik hayırlı olsun(hiç beğenmedim .ama alışacağız artık)
öncelikle bugun nete giremedim bildirim yapamadım kusura bakmayın. bütün gün ev temizledim.pazartesi genel temizlik günümde. canım çıktı valla .akşamada misafir ağırladım.
bugünkü menüm
sabah
2 yumurta
peyni
zeytin 10 kadar
2 gün kurusu
marul
dereotu
salatalık domates
öğlen yemedim
ayran içtim bi tek
akşam ise
2 lahmacum,salata ve mercimek çorba içtim
başalngıiç kilom 97(2 ay oldu)
geçen hhaftaki kilom 92
bu hafta:91.5
fark:500 gr
toplam fark:5500 gr
o kadar koşuşturma ve sporsa göre az verdim niye böle oldu anlamadım 500 gr. çok az neyse bu hhafta tam gaz devam

ben liste gününü yine kaçırdım..kusura bakmayın canlar..tartıldım ama 58 inmişim..oğlumun okul işleriyle uğraştım..yemek,ev işi..akşam da
misafir (( benim zamanım çok çabuk geçiyor çok yoruluyorum ben yaaa...

:):)kedicim sen diyince yükledim çalışmadı,Google dan girdim dün..mobil site gibi..çok kolay böyle..

Günaydın herkese...
Kahvaltımı yapıyorum,paşam uyuyor...
Tereyağında yumurta,fındık,yeşillik,köy mahsulleri domates salatalık biber,kendim yaptığım peynirim..ve siyah çay

Günaydın sanada canım.. afiyet olsun şifa olsun..yarasın minik prense de :)

Evet, bende googledan giriyorum. Önceden zor olurdu google, şimdi rahat oluyor. Safariden girince tekrar tekrar şifre istiyor. Googledan kaydediyor şifreyi.

QUOTE="fmgenc, post: 36472589, member: 522562"]Günaydın sanada canım.. afiyet olsun şifa olsun..yarasın minik prense de :)[/QUOTE]

sağol canım..ona yarıyo valla..tosun oldu..ben zayıflıyorum..amacıma ulaşıyorum..

canım 2 lahmacun fazla olmuş, 1 tane ince ve bol harçlı yiyebiliyoruz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…