Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

heyoo..telefonuma kk yı yükledim..neden akıl edemedim öncede bilmiyorum :KK66: iyi geceler...
güle güle kullan canım
sitemi değişti anlamadım ben..neyse yazabiliyorum rahat rahat ohh
evet canım 2 gün oldu değişti herşey pembe silik silik :mad:
ben liste gününü yine kaçırdım..kusura bakmayın canlar..tartıldım ama 58 inmişim..oğlumun okul işleriyle uğraştım..yemek,ev işi..akşam da
misafir :KK43:(( benim zamanım çok çabuk geçiyor çok yoruluyorum ben yaaa...
bebek yorulmana yetiyor zaten,,bir dinlenemedinki vücud dinlendiyse beynin dinlenemedi,,,,çevrende kalabalık gelen giden bitmeyince işte bitmiyor,,,,
Günaydın herkese dün yinw problemliydi site goremedim ama duzelmis sanirim :KK66:
günaydın canım

:):)kedicim sen diyince yükledim çalışmadı,Google dan girdim dün..mobil site gibi..çok kolay böyle..

Günaydın herkese...
Kahvaltımı yapıyorum,paşam uyuyor...
Tereyağında yumurta,fındık,yeşillik,köy mahsulleri domates salatalık biber,kendim yaptığım peynirim..ve siyah çay
günaydın canım, afiyet olsun
Günaydınnnn :)
günaydın canım
Günaydın. :):)
günaydın canım
Gül abla, yukarıda profiline tıkladığında forum seçenekleri var, orada takvim ayarları var. Belki senin ki işaretli değildir.
hemen bakıyorum canım

Gül abla, yukarıda profiline tıkladığında forum seçenekleri var, orada takvim ayarları var. Belki senin ki işaretli değildir.
işaretliydi silip tekrar işaretledim yine olmadı
Günaydın, yavaş yavaş düzeliyor. Bizde yavaş yavaş alışıyoruz galiba. :KK70: Şu simgeleri çoğaltsalar iyi olacak. :confused:
aynen....kıtlığa girdik :eek:

Çevrimiçi görün ayarı var ama, kimseyi göremiyruz çevrimiçi, oda düzelir herhalde yakında.
inşallah düzelir bayram dönüşü benim gruptaki kızlar arazi kim var kim yok göremiyorum :p
Günaydın, yavaş yavaş düzeliyor. Bizde yavaş yavaş alışıyoruz galiba. :KK70: Şu simgeleri çoğaltsalar iyi olacak. :confused:
baya baya alıştımm galiba :KK66: aynen alışmışız bolluğa bu kadar az simge yokluk gibi oldu :oops:

dün sık sık acıktım 3 öğün yaptım

sabah 8,30 da : KKK

öğlen 2,45 de: mercimek içine marul ve domates doğradım yağ koymayı unutmuşum bitince aklıma geldi,,,,yanındada yoğurt yedim,,,,,,,yağ olmadığındanmıdır nedir 4 saate kalmadan acıktım önceden 3,5 .....4 te yediğimle sabaha kadar duruyordum,,,

akşam 7,30 ta : dayanamadım yoğurt içine semizotu doğradım 2 kaşık mercimek attım sarımsak ve bol zeytinyağı ile yedim yanında da ayran içtim,,,,,,,yoğurt yanında ayran :KK70:...bugün gidiyorum ya kalmasın diyeo_O

ay ben geldim. nasılsınız keyifler iyi mi herkes burda mı :)) nolmuş bu siteye. bulamadım burayı bir türlü anlamıyorum hiç bişi. açtığım konuları az önce buldum. yeni test site alanı diye bir konu açılmış oraya yazıyor herkes sıkıntısını. sanki yabancı bir siteye girmiş gibiyim. hiç beğenmedim. herneyse tatil bitti ilk hafta süperdi ama son hafta tatilin tadını çıkardım ve yedim. kilo aldım ama üzülmedim. olsun. bütün yılın yorgunluğu çok keyifli geçti. son gün kızım hastalandı ve hala kötü. dayanamadı yavrum tabii o kadar yol sıcak koşuşturmacaya... pazar günü alışverişimi yapıp yeniden Karatay 'a başladım. evde olmak gibisi yokmuş. resmen bağırsaklarım düğümlenmiş. dünya varmış. düzen bambaşka oluyor.

kızlar eşim bebeği hiç görememişti ben hep o işteyken randevu alıyordum:)
neyse dün gittik sırf eşim görsün diye normlade kontrolüm cuma günü
13+1 sata göre ama gelişime göre 14+1 çıkıyor
gittik yine benim cins bebik (anasına çekecek belli ki) öyle bir halde yatıyor ki dr bile bu nasıl yatış dedi
salladı filan düzeldi ama emekler poziyona geldi kapattı bacaklarını :KK70:
neyse eşim ilk defa görüyor diye baya uğraştı dr ve sonunda dik durdu
ama dedim ya cins bu defada oturdu bağdaş kurdu elinide önüne kapattı :p
dr baya uğraştıktan sonra emin olmamakla beraber erkek dedi :rolleyes:
tam fotografını çekecektiki lap diye döndü popişini yattı aşk olsun çevirebilene
hadi gösteri bitti rahat bırakın dedi resmen bize :p

ay ben geldim. nasılsınız keyifler iyi mi herkes burda mı :)) nolmuş bu siteye. bulamadım burayı bir türlü anlamıyorum hiç bişi. açtığım konuları az önce buldum. yeni test site alanı diye bir konu açılmış oraya yazıyor herkes sıkıntısını. sanki yabancı bir siteye girmiş gibiyim. hiç beğenmedim. herneyse tatil bitti ilk hafta süperdi ama son hafta tatilin tadını çıkardım ve yedim. kilo aldım ama üzülmedim. olsun. bütün yılın yorgunluğu çok keyifli geçti. son gün kızım hastalandı ve hala kötü. dayanamadı yavrum tabii o kadar yol sıcak koşuşturmacaya... pazar günü alışverişimi yapıp yeniden Karatay 'a başladım. evde olmak gibisi yokmuş. resmen bağırsaklarım düğümlenmiş. dünya varmış. düzen bambaşka oluyor.

hoşgeldin canım kimler burda göremiyoruz ki madem öylede bir alan açmışlar kısa sürede düzelmesini umut ediyoruz:confused:
tatilin güzel geçmiş ne güzel ama yavrucugun hastalanmış geçmiş olsun :KK43:
yeni başlangıcında hayırlı olsun :)

hoşgeldin canım kimler burda göremiyoruz ki madem öylede bir alan açmışlar kısa sürede düzelmesini umut ediyoruz:confused:
tatilin güzel geçmiş ne güzel ama yavrucugun hastalanmış geçmiş olsun :KK43:
yeni başlangıcında hayırlı olsun :)

:))) değil mi ben de göremiyorum.. bence de düzenlesinler. ben pc den girdiğim halde anlamadım. cepten girsem hiç anlamam. teşekkür ederim. tatil iyiydi kızım da inşallah toparlanacak babamız evde iyi bakıyor...bu arada senin bebiş göstermediyse kız da olabilir. bazen dr lar kordonu şey sanıp erkek diyebiliyorlar. bir sonraki kontrolünde netleşir. tabii en önemlisi sağlıklı olması.....bu arada ben de 2.kez teyze oluyorum. kız kardeşim de 7 haftalık hamile..inşallah tüm hamişler sağlıklı bir 9 ay geçirir

öğlen 2,45 de: mercimek içine marul ve domates doğradım yağ koymayı unutmuşum bitince aklıma geldi,,,,yanındada yoğurt yedim,,,,,,,yağ olmadığındanmıdır nedir 4 saate kalmadan acıktım önceden 3,5 .....4 te yediğimle sabaha kadar duruyordum,,,

akşam 7,30 ta : dayanamadım yoğurt içine semizotu doğradım 2 kaşık mercimek attım sarımsak ve bol zeytinyağı ile yedim yanında da ayran içtim,,,,,,,yoğurt yanında ayran :KK70:...bugün gidiyorum ya kalmasın diyeo_O

Afiyet olsun ablacım...
Evin işlerini yaptım..iki koltuk sildim..yemek yok..akşama diğer görümcem :KK43:gelicekmiş..kalkayım mercimek çorbası koyayım..yanına ne yapsam yaa şaşırdım vallahi ...annemle konuştum..senin bu kızın çok yoruluyor dedim..o da üzüldü..dinlen diyor ama fırsat mı var..neyse..buralardayım ben..

hoşgeldin canım
site karmankarışık oldu,,,eriğim senden alıntı yapmış ben niye görmedim adiye aradım aradım bulamadım senin mesajını ,,,okunmamış son mesaja git deyince çıktı bu ne ya kimin ne yazdığı bile görünmüyor aralarda kaynıyor,,,
yaptığın karatay boşa gitti şimdi sıfırdan başlayacaksın,,,,,eve geldiğine göre artık kaçamak yapma canım streste kalmadı artık.....

yavruşada geçmiş olsun canım,,,

hoşgeldin canım
site karmankarışık oldu,,,eriğim senden alıntı yapmış ben niye görmedim adiye aradım aradım bulamadım senin mesajını ,,,okunmamış son mesaja git deyince çıktı bu ne ya kimin ne yazdığı bile görünmüyor aralarda kaynıyor,,,
yaptığın karatay boşa gitti şimdi sıfırdan başlayacaksın,,,,,eve geldiğine göre artık kaçamak yapma canım streste kalmadı artık.....

yavruşada geçmiş olsun canım,,,
teşekkürler gül ablacım..biraz öyle oldu emeğim boşa gitti gibi birşey. ama olsun. artık kafam rahat. yok tatildi, ramazan, bayram, o bu derken hepsi bitti gitti işte. reset attım. oh iyi oldu. yürüyüşlerime de başladım. inşallahh sıkı bir programla ideal kiloma ulaşacam. bildirim gözüküyor bende sağ üstte ama sayfayı yenileyince çıkıyor.

Hazır şubede , burasıda sakinken ders çalışayım biraz...:cool:

bebişim sen ne dersi çalışıyorsun? ^_^

afiyet olsun ablacım ^_^ menü gözü doyurmayınca daha çabuk acıkıyor insan onu gördüm ben. iyisi mi göze hitap edelim ^_^

Çevrimiçi görün ayarı var ama, kimseyi göremiyruz çevrimiçi, oda düzelir herhalde yakında.

forumun ilk sayfasında çevrimiçi üyeler diye bir bölüm var canım. orada görülüyor. arkadaş listendeyse üstte direk görüyorsun ^_^ ama hangi sayfada olduklarını göremiyorsun. :cool:

prenscim, gözün aydın telefondan giriyormuşsun ^_^

kitara, geçmiş olsun hoşgeldin.

valla mesajları aradım bulamadım sitenin PC hali başımı döndürüyor. o_O

X