Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

sütyenin darası 200 gram gelmiştir :)
iyi tatiller canım 2 gün 2 gündür önemli olan ortam değişmesi,,,,
ellerine sağlık canım çok tatlı olmuşşşşşş,,,,,,,,,,,,,,
Eski listenin smillelarını alamadım, gitmiş hepsi, baştan link, konum yapmak zorunda kaldım.
tüh ya

sütyenin darası 200 gram gelmiştir :)

iyi tatiller canım 2 gün 2 gündür önemli olan ortam değişmesi,,,,

ellerine sağlık canım çok tatlı olmuşşşşşş,,,,,,,,,,,,,,

tüh ya

Hahahha iyiymis sutyen darasi ^_^

Seraym'cim ben regl oldum bugun ona ragmen 100 gr ^_^ yine de Sezar'in hakki Sezar'a. Bu hafta sen kazandin ^_^ skor esitlendi :))

tşkler canım,,,,iyi sporlar

güzelmiş,,,,bende yarın 5 s alacağım ,,,tele alışınca bende oradan girerim
Hayirli olsun ablacim. Hangi rengini alacaksin karar verdin mi? ^_^

Kedi'm eline saglik.

Bu arada bilgin olsun, iphone uygulama calismiyor ama safari'den girmek daha mantikli. Valla mobil bin kat guzel olmus bayildim ben buna ^_^
Evet, çalışmıyor. Sildim onun için uygulamayı. Tapatalktan da giremedim. Safariden giriyorum artık. Önceden zor girilirdi safariden, şimdi dediğin gibi iyi olmuş.

Ohhh iyi tatiller canımm.. iki günde olsa çok iyi gelir tatill güzel vakit geçirirsiniz inşallah

Ellerine sağlıkkk kedicann

M

Mrb canım.. geçmişi okudum da geçmiş olsun iki kez yükletmişler sana şekeri ama çok şükür bişi zçıkmamış.. maşallah sana da bebişimize de.. :)
Teşekkür ederim canim..bir dünya yazdım hepinize ama olmadi.umarim bunu becerebilmisimdir..arastirmam lazım kk nin yeni halini

Iki kez yükleme yapildi talihsizlik işte. .Doktorun rahatlığı işte. .kendi doktorum detayci olduğu için kabul etmedi..neyse sağlık olsun

Bu arada sizin miniklere de geçmiş olsun.allah sifa versin

Hahahha iyiymis sutyen darasi ^_^

Seraym'cim ben regl oldum bugun ona ragmen 100 gr ^_^ yine de Sezar'in hakki Sezar'a. Bu hafta sen kazandin ^_^ skor esitlendi :))

Hayirli olsun ablacim. Hangi rengini alacaksin karar verdin mi? ^_^
benden önce kızlar karar verdi beyaz al dediler,,,,onların ki siyahmış pişman olmuşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…