Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Yav ben oynamıyorum ya bu ne bicim site olmuş ne güzel döktüruyordum Allah Allah meng meng ben 200 gramcik verdim iki hafta oncesine gore gecen haftaya göre 1 kg. oluyor şekerim.Sanki 200 gr da kilo vermekse neyse acaba südyenimimi takmadan ölçtüm ya ben listeyi ğöremedim hangi sayfada acaba

:) Listeyi yepmadım ki daha. Gönüllü varsa yapabilir. Hala eve gelemedim.

Sanki 1. Olcakmışım gibi bide listeyi soruyorum .Kizlar ben yarın denize gidiyorum esim izin almış haftasonu kalabalık oluyor diye hafta ici gidiyok bugun bizim sosyete pazarına gittim haşemamida aldım bu sefer tam tekmilim denizin dibindede bir karavan bulduk cadir kurmaklada ugrasmiyacağız gerci ben ugrasmiyordumda ben kaliyordum basik basık igrenc.İki gün bir gece kalıcaz giremessem merak etmeyin tatlişlar.

:)
Listeyi yepmadım ki daha. Gönüllü varsa yapabilir. Hala eve gelemedim.
Valla ben yapmam sende kayitlıdir eve gelince yaparsın benim yapmam iki saat sürer forumuda birbirine katmıselar eskide kopyala yapıştır yapardımda ama söz bende yapıcam denize gitmesydim gene ugraşırdimda hazırlik yapicağım.

HEDEFE ULAŞANLAR / SAĞLIKLI BESLENMEYE DEVAM EDENLER

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 43.5

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 52.5

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 63.600

Teoson: BAŞLANGIÇ KG: 87 HEDEF: 75 ve 60-65 ŞU ANKİ KİLO: 73.3

nnaze: BAŞLANGIÇ KG: 65 HEDEF: 60 ve 55 ŞU ANKİ KİLO: 59.1

Fmgenc: BAŞLANGIÇ KG: 65.8 HEDEF: 55 ve 53 ŞU ANKİ KİLO: 54.3

KİLO VERENLER

izmirandizmir % -1,125

mengmeng % -0,149

seraym

CiseNaz

HAMİLELER

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 70.2 Toplam fark :+6.2 kg.

erigim Başlangıç kilom: 63.2 Bu hafta: 66.6 Toplam Fark: +3.4 kg

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun, Bıngıl Bıngıl Yağ Olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…