Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

oh ne güzel birbirinize doyun iyice,,,afiyetler olsun güzeller,,,,

Bu olmadı şimdi kedicik zaten açım. Ben şimdi söze gidiyorum söz veremiyorum yiyebilirmiyim acaba bilmiyorum çol guzel şeyler varsa dayanmam belki Sakin Gul ablaya söylemeyin.

bana söylemediler....bugunun yarını yarınında pazartesi si vardır......duyurulur

lahmacunda sınır kaç yuvarlak olanda
normal boyda 1 tane

bu ne ya karman karışık olmuş sayfa hiç beğenmedim,,,renkler soluk soluk insanın içi kararıyor,,,,her yer pembe olmuş insanın gözü bulanıyor

Ya banada karmancorman geldi. Bide 2 gundur giremiyorum ben . Uygulamadan acmiyo. Normal bilgisayardan girince girdi. Tamda yarin 1 haftan doluyo bildirim yapcaktim insallah duzelir

Bune yağ sitenin icine niye ettilerki.Avatarımı bile bozmuşlar. Neyse ben adeti bozmıyayım tükkanı kapıyayayım
Yarın görüşüruk.İyi geceler karatay çıtırları

Ufff cok sinir oldum
Ctesi telden alıntılar uçtu pazar pcden tam ok dedim site denetime girdi
Şimdi telden web formatindada giremiyorum ya ...
Evet kizlar haklisiniz uzak kaldikca daha beter oluyor burdayim artik
Alintilarim uçtu kusura bakmayın
Mydeniz canim iki kez şeker yuklenmesine uzuldum zaten igrenc birseymis bu arada dr Nevra diye girersen ve hamilelik haftani yazarsan hangi testin hangi haftalarda yapikdigi sana gore cikiyor bende yeni ogrendim şeker yuklemesi 24-28 haftalari arasindaymis . Ama sonuclatinin iyi olmasina cok sevindim

Rumuz:erigim
Hamilelik haftasi:14
Başlangıç kilosu:63, 2
Geçen hafta:65, 6
Bu haft:66, 6
Fark:+1.0
Toplam fark:+3, 4
Boy:1, 58
Hedef:76

Ya 1 kg almis gorunuyirum ama iki gun önce 65, 6 idim kafam karisti şişkinlik mi var acaba

o zaman şişliktir ,,,takma kafana....
ne yapmaya çalışmış bu site anlayamadım daha herşey aynı renk,,,,minik minik sayılar

Günaydın millettt... herkese ii haftalar olsun.. değiştirmişler yine karıık geldi bakalım çözebilecekmiyim yoğun bi hafta sonu gaçirdim kızkardeşim burdaydı çdcuklar filan i de hasta olmuş kuzularım onlarla ilgilenmekten hiç fırsat bulamaoım buraya küçük kız benle yattı öksürüyolar sonra öksürüklerinden birbirlerini uyandırıyolar diye ben yanıma aldım,benimkinide oturma odasına attım... ufaklık oluncada yanımda tedirgin yattım öhü dese uyandım.. dün öğlen gittiler oyumuzu kullandıktan sonra bi giriştim eve saat 10a kadar anca bitirdim.. çamaşır ütü de dahil.. pestilim çıktı... bi misafirim daha var u haftü bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…