Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Abla o zaman bir dahaki bulusmamızda bu sefer göbek atalim tabi göbeğimiz kalırsa
inşallah bi kurtları döktürürüz
afiyet olsun canım,,,,pazartesiye az kaldı
Günaydın canlarrrr
Erkenden yollara düştük Pozantı konya arası hava sıcaklığı15 dereceyi gordum bu mevsimde serin serin ohh mis valla tertemiz:)suan konya yi gectik hepinizi öpüyorum
günaydın canım

yolunuz açık olsun

iyi yolculuklar

bugünde işim çok pazar gecesi gleidm yoldan hal evde bi iş yapamadım sokak işi bitmiyorkii

12 de sigorta şirketi emanet verdiği arabayı almaya gelecek onun için çıkacağım evdenteslim edeceğim,,,sonra kızılaya dreshane ye gideceğim kız dershanesini değiştirmek istiyor sözleşme yapmıştık onu iptal edeceğim onun için önce başka dershane bakacağım,,,,sonra epilasyona eski usul gideceğim,,,sonra bi yerden bedava cilt ve yaşlanma bakımı yapıyorlardı 2 aydır gitmedim peşimi bırakmadılar bide oraya uğrayacağım,,,,sonra kızın dershanesine ,,,sonra kızılayı gezeceğim sonra acıkınca evin yolunu tutacağım,,,,acele acele çamaşırları da astım heran adamlar gelebilir ,,,,akşama görüşmek üzere by

adamlar arayana kadar alıntılara cevap yazayım

Gayfaltim gec bitti, bidaha aksam yerim.

1 yum,
Az menemen
2 dilim sucuk
Roka, marul, domtis, salatalik
17 zeytin
Peynir
kaymak, ceviz.
Cay

Behlul kacar
iyi dinlenmeler.
afiyet olsun canım,,,,

aaa cevizi okuyunca ben aceleden kahvaltıda ceviz yemeyi unuttum balkona çıktım ceviz aldım o sırada çay doldurdum derken aklım başka yere gitti sofrayı kaldırdım sonra çamaşır asmaya koştum derken şimdi aklıma geldi
Ben de birazdan spor yapacağım. Dün callaneticsten bıkkınlık geldi.

iyi sporlar minik kedicik

Günaydın canlarrrr
Erkenden yollara düştük Pozantı konya arası hava sıcaklığı15 dereceyi gordum bu mevsimde serin serin ohh mis valla tertemiz:)suan konya yi gectik hepinizi öpüyorum
Oh ne guzel püfür püfür git tadını cıkar neyseki bugün İst de serin. Bizde seni optük kokulu kokulu ( seda sayan bu sefer benim içimi kaçtı)

Seraym Allah seni napmasin
O nasil alinti annem yaa masallah cok yasa emi.
Ay valla hakkınızı helâl edin hem ne yapayım o kadar çok yazmışsınizki bende sayfaları okurken tiklemişimde tiklemişim mesajları yazarken bende yuh dedim bir saatimi ldı cevap yazmak.

Evet diş ağrısina cok iyi geliyormuş uyşturuyor yağ dokunduğü yeri ayrıca hafiza açıcı etkiye sahip.Ya bu arada benimde dişim agrıyor sevgili diş dr tatildeymiş onu bekliyorum dolgu yaotırmam gerekiyor,Tam 18 yillik mesele liseye giderken 2 tane dolguluk dişim vardı tabi dr disime igneyi yapınca ben bayıl anca bir disimi doldurabilmisti ayni yönde olsa onuda doldururduda ogun bugün dişçiye ugramadım yuzeysel çürüktu ama artık içi oyulmuş soğuk falan deyince sızlıyor yani anlıyacağıniz gitmem farz oldu ne etçem bilmem yani bende istemiyorum bayilmak ama iğneyi vuruduğum gubi hop gitmişim.

Behlul kacar
iyi dinlenmeler.

Ben de birazdan spor yapacağım. Dün callaneticsten bıkkınlık geldi.

Tü tü tü maşaallah ablam.

Gece annemdeydim sabahta tabiki annem kahvaltı hairlamış Allah tan çorba yapmış o böbreginden dolayı hersey yiyemediği icin kadınin yesilliklerine bile saldırdım.Kardeşimin elbisesini bitirdi foto çekiyorum ama atamiyorum bu ara atilmiyor atacağım fotilar birikti.Sabah menüm
Yumurta corba peynir zeytin bir surü yesillik

Faceden bana at. :) ordanda mı olmuyor?

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
mrb kızlar
bugünkü menüm
saba
menemen mantarlı
peynir
ceviz
2 gün kurusu
domates salatalık yeşillk
zeytin yemeyi unuttum
zaten çok geç kalktık öğlen ymeği yerine geçti akşamada fırında mantar yaptım
.oğlanı uyuttuum şimdi spor yapacam eliptik bisiklette 2000 pedal ceviriyorum 40 dk sürüyor .

gül abla bahçende ceviz mi var

Merhaba ^_^

Kahvaltida babymom ile beraberdik. 08:00 gibi bulustuk.

Yumurtalar cok kaynatilmisti yiyemedik.

Peynir, zeytin, domates, salatalik, acika, yogurt cesitleriyle kahvaltiyi yaptik.

09:30 da bitti.

18:15
4 kasik sebzeli bulgur pilavi
Bol mercimek salatasi
Ayran

Gun boyu cay, siyah cay, limonlu su.

Teoson'um iyi yolculuklar. Canooom iyi eglen.

İsi olanlara kolay gelsin. Ben ders calisacagim.

Seraym cim, aleykum selam ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

afiyet olsun canım
sporda da iyi gidiyorsun pazartesiyi merakla bekliyorum

şu an yok ama hayallerimde var 2 seneye emekli olursam deniz kenarında bir ev alıp bahçesine ceviz dikmeyi düşünüyorum....inşallah olur......şu an oturduğum yerde bahçemizde ceviz değil cafe var...bahçeyi kiraya verdik cafe ye ,,,camlarla kapattılar,,,karşımdaki apartmanın bahçesinde var dallar bizim cafenin üstüne sarkıyor olunca cafeye düşüyor gözüm kalıyor
Eki Görüntüle 1214421
1.75 lahmacun :)
Şalgam suyu

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

2 taneye yakın yuh nasıl yiyorsun o kadar,,,afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…