Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Merhaba ^_^

Kahvaltida babymom ile beraberdik. 08:00 gibi bulustuk.

Yumurtalar cok kaynatilmisti yiyemedik.

Peynir, zeytin, domates, salatalik, acika, yogurt cesitleriyle kahvaltiyi yaptik.

09:30 da bitti.

18:15
4 kasik sebzeli bulgur pilavi
Bol mercimek salatasi
Ayran

Gun boyu cay, siyah cay, limonlu su.

Teoson'um iyi yolculuklar. Canooom iyi eglen.

İsi olanlara kolay gelsin. Ben ders calisacagim.

Seraym cim, aleykum selam ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

oh ne güzel birbirinize doyun iyice,,,afiyetler olsun güzeller,,,,

Bu olmadı şimdi kedicik zaten açım. Ben şimdi söze gidiyorum söz veremiyorum yiyebilirmiyim acaba bilmiyorum çol guzel şeyler varsa dayanmam belki Sakin Gul ablaya söylemeyin.

bana söylemediler:KK33:....bugunun yarını yarınında pazartesi si vardır......duyurulur:KK51:

afiyet olsun canım
sporda da iyi gidiyorsun pazartesiyi merakla bekliyorum

şu an yok ama hayallerimde var :KK1: 2 seneye emekli olursam deniz kenarında bir ev alıp bahçesine ceviz dikmeyi düşünüyorum....inşallah olur......şu an oturduğum yerde bahçemizde ceviz değil cafe var:KK1:...bahçeyi kiraya verdik cafe ye ,,,camlarla kapattılar,,,karşımdaki apartmanın bahçesinde var dallar bizim cafenin üstüne sarkıyor olunca cafeye düşüyor :KK9:gözüm kalıyor:KK53:

sağol gül ablacım.inşallah pazartesi 1 kilo gitmiş olur.inşallah hayallerindeki gibi bir alırsın ablacım. dikersen pikan cevizi de dik içi dolu dolu oluyor sahil cevizi de diyorlar .elle bile kırılıyor.ben2 cevizi avcumun içinde sıkıştırıyorum biri kırılıyor :))).abla sen kaç kiloydun kaç kilo verdin bu diyetle ve ne kadar zamanda. amma çok soru sordum

lahmacunda sınır kaç yuvarlak olanda
normal boyda 1 tane
afiyet olsun canım
sporda da iyi gidiyorsun pazartesiyi merakla bekliyorum

şu an yok ama hayallerimde var :KK1: 2 seneye emekli olursam deniz kenarında bir ev alıp bahçesine ceviz dikmeyi düşünüyorum....inşallah olur......şu an oturduğum yerde bahçemizde ceviz değil cafe var:KK1:...bahçeyi kiraya verdik cafe ye ,,,camlarla kapattılar,,,karşımdaki apartmanın bahçesinde var dallar bizim cafenin üstüne sarkıyor olunca cafeye düşüyor :KK9:gözüm kalıyor:KK53:

sağol gül ablacım.inşallah pazartesi 1 kilo gitmiş olur.inşallah hayallerindeki gibi bir alırsın ablacım. dikersen pikan cevizi de dik içi dolu dolu oluyor sahil cevizi de diyorlar .elle bile kırılıyor.ben2 cevizi avcumun içinde sıkıştırıyorum biri kırılıyor :))).abla sen kaç kiloydun kaç kilo verdin bu diyetle ve ne kadar zamanda. amma çok soru sordum
inşallah canım

not aldım cevizi,,,fidan lazım olunca bakarım tşkler

ben 79 kiloydum 63 e indim,,,ilk 4 ay 11 kg verdim sonra 5 ay duraksadı haşimato ve menapozdan,,,sonra 5 daha verdim,,,istediğin kadar sorabilirsin canım biz bıkmayız sorulardan:KK34:

normal boyda 1 tane
inşallah canım

not aldım cevizi,,,fidan lazım olunca bakarım tşkler

ben 79 kiloydum 63 e indim,,,ilk 4 ay 11 kg verdim sonra 5 ay duraksadı haşimato ve menapozdan,,,sonra 5 daha verdim,,,istediğin kadar sorabilirsin canım biz bıkmayız sorulardan:KK34:

vayyy benim 6 lı rakamları görmeyeli 4 -5 sene oldu .bana 70 kilo bile yeter işallah 2015 e yeni bir ben olarak başlayacağım.

şimdi 1 tane lahmacun yedik salata ile ama ben doymam ki yanına 1 kase çorba yada sebze yemeği viyebiliriz değil mi

bu ne ya karman karışık olmuş sayfa hiç beğenmedim,,,renkler soluk soluk insanın içi kararıyor,,,,her yer pembe olmuş insanın gözü bulanıyor:mad:

Ya banada karmancorman geldi. Bide 2 gundur giremiyorum ben . Uygulamadan acmiyo. Normal bilgisayardan girince girdi. Tamda yarin 1 haftan doluyo bildirim yapcaktim insallah duzelir:KK43:

Bune yağ sitenin icine niye ettilerki.Avatarımı bile bozmuşlar. Neyse ben adeti bozmıyayım tükkanı kapıyayayım
Yarın görüşüruk.İyi geceler karatay çıtırları

Ufff cok sinir oldum:mad:
Ctesi telden alıntılar uçtu pazar pcden tam ok dedim site denetime girdi:confused:
Şimdi telden web formatindada giremiyorum ya ...
Evet kizlar haklisiniz uzak kaldikca daha beter oluyor burdayim artik
Alintilarim uçtu kusura bakmayın
Mydeniz canim iki kez şeker yuklenmesine uzuldum zaten igrenc birseymis bu arada dr Nevra diye girersen ve hamilelik haftani yazarsan hangi testin hangi haftalarda yapikdigi sana gore cikiyor bende yeni ogrendim şeker yuklemesi 24-28 haftalari arasindaymis . Ama sonuclatinin iyi olmasina cok sevindim

Rumuz:erigim
Hamilelik haftasi:14
Başlangıç kilosu:63, 2
Geçen hafta:65, 6
Bu haft:66, 6
Fark:+1.0
Toplam fark:+3, 4
Boy:1, 58
Hedef:76

Ya 1 kg almis gorunuyirum ama iki gun önce 65, 6 idim kafam karisti şişkinlik mi var acaba:oops:

Rumuz:erigim
Hamilelik haftasi:14
Başlangıç kilosu:63, 2
Geçen hafta:65, 6
Bu haft:66, 6
Fark:+1.0
Toplam fark:+3, 4
Boy:1, 58
Hedef:76

Ya 1 kg almis gorunuyirum ama iki gun önce 65, 6 idim kafam karisti şişkinlik mi var acaba:oops:
o zaman şişliktir ,,,takma kafana....
ne yapmaya çalışmış bu site anlayamadım daha herşey aynı renk,,,,minik minik sayılar:KK43:

Günaydın millettt... herkese ii haftalar olsun.. değiştirmişler yine karıık geldi bakalım çözebilecekmiyim:confused: yoğun bi hafta sonu gaçirdim kızkardeşim burdaydı çdcuklar filan i de hasta olmuş kuzularım onlarla ilgilenmekten hiç fırsat bulamaoım buraya:oops: küçük kız benle yattı öksürüyolar sonra öksürüklerinden birbirlerini uyandırıyolar diye ben yanıma aldım,benimkinide oturma odasına attım... ufaklık oluncada yanımda tedirgin yattım öhü dese uyandım.. dün öğlen gittiler oyumuzu kullandıktan sonra bi giriştim eve saat 10a kadar anca bitirdim.. çamaşır ütü de dahil.. pestilim çıktı... bi misafirim daha var u haftü bakalım o_O

X