Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Merhaba karatay çıtirları.Vallahi adam evde giremiyorum valla topiğe buyuk cocukta dışarda yağmur var sokaga çıkamadı hemde ne yağmur kücükle evi altüst ediyorlar.Çıldirmak üzereyim.Mutfağı toplarken iki dk. Resimleri atıp çıktim oyle.
Sabah kahvaltım
Kkk,maydonoz,biber,ceviz birdaha bende foto koyayım bari kolaymıs foto atmak.

AMİN,,,,hepimizi korusun

hayatım burada hiç birimiz yazdıklarımızı kötü niyetli yazmıyoruz ya örnek olsun ya tedbir olsun ya moral olsun diye yazıyoruz,,,burada yazan değil altında bişey arayanın niyetinden şüphe duymak gerekir,,,:KK34:

sağol canım yazdıkların için dikkat ederim kendisinede söylerim,,,benim rahmetli kayınvalidem doktora giidnce başında ur çıkmış doktor düştünmü hiç demiş oda 10 sene önce banyoda düşmüştüm demiş,,dojktor bu tür şeyler yıllar sonra ortaya çıkar demiş....

AMİB,,,,sağol canım

inşallah,,,sağol canım
Canim ablam niyetlerimizi biliyorsun az çok tanıdın bizi cok katilıyorum bu dediğine. Ben kimsenin lafinda art niyet aramıyorum sizde benimkinde aramayin ne olur canlar.Hepinizi cok seviyorum.:KK16:

bugün totonu dinlendirirsin,,,senin toton dümdüz oldu ama eşin de mahvoldu 2 gündür yollarda,,,,inşallah çektiklerine değerde işler iyi sonuçlanır

oh oh sefanız olsun analı kızlı iyi yüzmeler

afiyer olsun seraycık

afiyet olsun kedi cik,,,karpuzlarda canlı canlı gel beni ye diyor sende yedin tabiii:KK1:

günaydın canım

AMİN

sağol canım
Ay abla gerçekten seraycık olabilsem nede hosuma gitti bu söz.
Eki Görüntüle 1211986

Günaydınnn...

bu da 2. kahvaltım...

kıymalı biberli yumurta
peynir, zeytin, ceviz, armut, salatalık ve maydonoz...

dün akşam da tavuk sote ve salata yedim...

inanması zor ama bugün 92,1 kg yim
pzt 95,3 idim
3 günde 3,2 kg aşırı bir kilo kaybı değildir umarım
Cok guzel bir kahvaltı.Afiyet olsun. İlk hafta böyle oluyor aldanma ama yavaşta olsa bir gün mutlaka gidecek o kilolar.

Afiyet olsun. Bugün kü kahvaltın tam olmuş. O ilk giden ödemmiş. Dün kü kahvaltını sağlıklı yaşıyoruzda gördüm, hemen anladım senin olduğunu. :KK52: Ben oraya eklemeye korkuyorum, fena eleştiriyorlar. Karpuzu görürlerse saldırırlar herhalde. Tabi haklı olarak. :) Ama birgün eklerim inşallah.
Olsun canım sen bize gönder yeter.Bu sefer yumurtan iki tane herakde.

evet :)

yeni başladığım için motivasyon önemli...
o nedenle oraya da yazıyorum ama eleştiriler yapıcı geliyor genelde.. ve sonuçta önemli olan sağlığımız o nedenle eleştirilerin hepsini dikkate alıyorum
İstersen alma bu topiçtekiler adama çok pis daliyor tavalar falan havada ucuşuyor.:KK9:Elestirilmeliyizki daha iyi sonuclar alabilelim.Seni kararli gördum insaallah hep boyle devam edersin.

ben yürüyüşe kaçaring.........
Ama yine beklering.:KK1:

kızlar şuan çok mutluyum
iznim tamamdır p.tesi telefonda söylemiştim patrona ama bugün tatilden geldi yüzyüzede söyledim içim daha rahat.çünkü p.tesi ben olmazsam olmayacak bir iş vardı.patronun aklına geldi ama neyse idare ederiz dedi HAYYREEETTT.Bir günlük iş için benim bir haftamı yiyecekti .C.tesi ALLAH izin verirse yola çıkıyoz.

AYRIYETTEN GÜL ABLA DÜN KAN VERMİŞTİM
sonuçlarım
ferritin:8.9 düşmüş iyiden
b12 :348 buda düşmüş
maalesef yediğim şeyler pek etkili değilmiş sanırım mideden dolayı herşeyi yiyemiyorum
glukoz:80
hba1c:5.4 idare eder sanırım 5 e çekebilsem çok ii olacak
LDL:218 ÖNCEKİ DEĞERE GÖRE BİRAZ DÜŞMÜŞ
TRİGLİSERİT:158 buna çok şaşırdım neredeyse 2 aydır yürüyüş dışında spor yapamıyorum sanırım yürüyüş etkili olmuş

:KK52::KK52::KK52:
herhalde her sonucun arkasından kendi yorumunu kendi yapan tek kişi benimdir .
Geçmis olsun canım. Merak etme tek değilsin bende tahlili yaptirirım almaya bile gitmem netten bakar yorumumuda yapar otururum ilacımida kendim alir içerim.Alıştim artık.

Tunaydin citirlar, citir adaylari.
Gobegim ve ben gunesleniyoruz.
Allahtan antalyada degiliz de rus fazla yok, o yuzden gobek ortalamasinda iyi bile sayilirim :)

Sabah hic ozenmedim acik bufeyi
Sadece nir dilim karpuz yedim, o da pisi yuzunden, dunden ozendirdi cadi.

Kahvaltim

Domates, biber, mantarli omlet
12 zeytin
Cok peynir
Ceviz, az findik
Roka, marul, domtis
Iki yudum portakal suyu
Cay
Tatlde olur o kadar on dk fzla yuzersin. Ama ğul abla böyle dediğimi duymasın.

Bak gördün mü kötü örnek olmuşum. Bir dahakine karpuzları keserim fotodan, öyle eklerim. :KK9: Afiyet olsun. :KK16:
Kız kesme bari fotoda görelim karpuzu:KK9:

Bugun yine 12 gibi kahvalti
Yumurta 2 tane
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
Ceviz
Ya ben hep ayni seyi yiyorum :)
Bide bi egzersiz buldum kizlar 2 gundur yapiyorum ama mahvoldum ya. Merdivenleri inemedim bugun heryerim agrimis koltuk altim bile agriyo :)
Ama yilmak yok :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Ne güzel iste vücudununçaliştiğı belli oluyor durmak yok yola devam.:KK1:

çok tanıdık bi yer var abla oraya bakarım :KK52::KK52::KK52: iğne yaptıracam .aslında yaptırıyordum ama bu ay gecikti ondandır sanırım.ferritin için ilaç muhakkak al dedi doktorcum onada başlıcam sanırım bir önceki tahlide 4.ayda yaptırmıştım 17.8 imiş şimdi baktım:)
belki sonzamanlardaki uykusuzluğum ve hafif serin ortamda üşütme geliyor belki ondandır bide 1 ayı geçti aynı kilodayım. bu sonuçlarla daha temkinli olup daha güzel kilo veririm inşallah
Bende yaptirmalıyim tahlil bir bakayim benim durumum ne.

kolay gelsin canım,,,,,,.......... bu noktalar ne anlama geliyor diye sorarsan ben
cevaplayamam seraym cevaplasın :KK52:
:KK52::KK52:
Hayir soylemem ilknur sorarsa söylerim.:KK1:

ben d tahlili yaptıramadım ama ayda bir tane devit3 kalçadan veya koldan yaptırıyorum ağustosun birinde yaptırdım.
b12 yide haftada bir olarak başlamıştım karatayla beraber sonra ayda bir yaptırmaya devam ettim.ama dediğin çok mantıklı doping şeklinde başlayıp ayda bire dönmek en doğrusu
Yavrum d vitamini ampul alip ağız yoluylada içebiliyorsun ama zeytinyağiyla karistir.Cünku d vitamini yağda cözunen vitamin.

BENDE BUGÜN ÇOK SİNİR OLDUM 20 GÜNDÜR ALIŞMIŞTIM PATRONSUZLUĞA

Bulmaca sorusu gibi olmuş ama ben anladım canım ama cevapladığın kişi anladımı bilemedim:KK1::KK1:

tupper mı onlar bende ilerde alacam ürünlerinden ama plastiğe okadar para vermekte garip geliyor

oooo jilli teyze buranın müdavimiydi biara bilmeyen yoktur.kedi ye sorarsan ustasıdır hatta bilmediği spor yoktur yakında buz patenide deneyecek az kaldı:KK52::KK52:
Bende vermezdimde Gül ablalar gördü o gün bir gelinimiz var hemde samimiyiz o satiyor firsat urünlerinden aliyorum
iste.Almadığim kalmadı desem yalan olmaz.

kızlar hepinize tesekkur edıyorum hoş buldum :KK16:

benım tek sorunum sebzelerı organık bulamam bu sorun olurmu:26:

Bizde bulamiyoruzki buldugun kadar
:KK52:
:KK52:
ben de o pembelerden 2 tane vardı biri düştü sapı kırıldı satan arkadaş değiştirecekti,,,,ortadan bastırıp kapandığı için çok sıkı oluyor sıvılar dökülmüyor

kızlar hepinize tesekkur edıyorum hoş buldum :KK16:
Evet ablam enn iyi o

inşallah canım,,,şimdilik salıya hızlı trenden rezervasyon yaptım,,,,benim ilk durak 2 gün konya sonra izmir
İnsaallah ablacim hayirlisıyla git gel.

izmir buluşmasımı yapsak ne yapsak :KK1::KK1:
mydenizz öbür hafta gidecekti gerçi ,bluedaisy nerede tam bilmiyorum ama oda yakınlarda die düşünüyorum:KK9:

Buluşun bacım.Yalniz farkındaysaniz Hep Gül abla orda burda şurda Ne güzel ortak eleman .Bütün bulusmalara denk geliyor.Konyadan yazan varmı topiğimizde Gül abla konyaya da gidecek.
Teasoncum gene yumurtalı çiğ köfte yapıyorum canım. Bu akşam yediyi geçer akşam yemeğim yoğururken yoruldum az topiğe gireyim dedim neyse fotosunu atarım tabi güzel olursa:KK9:

Merhaba karatay çıtirları.Vallahi adam evde giremiyorum valla topiğe buyuk cocukta dışarda yağmur var sokaga çıkamadı hemde ne yağmur kücükle evi altüst ediyorlar.Çıldirmak üzereyim.Mutfağı toplarken iki dk. Resimleri atıp çıktim oyle.
Sabah kahvaltım
Kkk,maydonoz,biber,ceviz birdaha bende foto koyayım bari kolaymıs foto atmak.

Olsun canım sen bize gönder yeter.Bu sefer yumurtan iki tane herakde.

Kız kesme bari fotoda görelim karpuzu:KK9:
Koy sende foto, gözümüz bayram etsin. :)

Evet, yumurta 2 tane, önceden 3 tane yerdim ama bu büyük zaten.

Tamam, seni mi kıracağım, kesmem fotoyu. :)

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şu an midem bulanıyor, kabak çekirdeği çok geldi galiba. Yediğimden de birşey anlamadım. :KK43:

Mengmeng çok yoğun galiba, bir kere uğradı.

Merhaba canlarım..hoşgeldin demeyin artık bana utanıyorum valla..:KK3:

Bayramda köydeydik..çok rahat geçti hiç sorun yaşamadım bebekle..Erken dönmek zorunda kaldık,kıvancın kontrolü vardı..Gül ablacığıma anlatmıştım,kısaca size de yazayım..rahatsızlığın son aşamasındayız sanırım..safra kesemizde taş oluştu ,atarsak inşallah herşey yolan giricek..bu arada bu kadar sıkıntımız küvezde kullanılan antibiyotik çıktı..geçen çok sancılandı ağladı..ertesi gün kakasında çamur gibi birşeyler vardı..2 gündür bu şekilde seyrediyor sanırım atıyor,inşallah atıyordur..

Bu arada en son girdiğim sınavımı başarı ile verdim ,diplomamı haftaya alacağım inşallah..

Evim kalabalık,yeğenlerim var..gelen gidenim de bitmiyor..sanırım ben hiç dinlenemicem..Gül ablacım senin izinden geliyorum :KK52:

58 e düştüm,eriyorum hissediyorum resmen..göbeğim gitti bile,işte bu kadar benden..

:KK49::KK49: bu ikonu çok özlemişim :KK49::KK49:

Görüşürüz canlar,selamlar öpüyorum..:KK54:

mydenizz öbür hafta gidecekti gerçi ,bluedaisy nerede tam bilmiyorum ama oda yakınlarda die düşünüyorum:KK9:
denk gelse ne güzel olur, bluebootle en çok sevinen olur ,,,onun bir daha görme imkanı yok 2 ay sonra gidecek

Buluşun bacım.Yalniz farkındaysaniz Hep Gül abla orda burda şurda Ne güzel ortak eleman .Bütün bulusmalara denk geliyor.Konyadan yazan varmı topiğimizde Gül abla konyaya da gidecek.
Teasoncum gene yumurtalı çiğ köfte yapıyorum canım. Bu akşam yediyi geçer akşam yemeğim yoğururken yoruldum az topiğe gireyim dedim neyse fotosunu atarım tabi güzel olursa:KK9:

konya dan yok canım olsaydı hemen ayarlardım:KK52::KK52::KK52:

kurban bayramında da Antalya ya babama gitmeyi düşünüyorum o zamanda evrimkuzey le buluşma ayarlayacağım bi kahve içeriz

tadı güzel oldu galiba tekrar yaptın ben bilmiyorum onu

Merhaba canlarım..hoşgeldin demeyin artık bana utanıyorum valla..:KK3:

Bayramda köydeydik..çok rahat geçti hiç sorun yaşamadım bebekle..Erken dönmek zorunda kaldık,kıvancın kontrolü vardı..Gül ablacığıma anlatmıştım,kısaca size de yazayım..rahatsızlığın son aşamasındayız sanırım..safra kesemizde taş oluştu ,atarsak inşallah herşey yolan giricek..bu arada bu kadar sıkıntımız küvezde kullanılan antibiyotik çıktı..geçen çok sancılandı ağladı..ertesi gün kakasında çamur gibi birşeyler vardı..2 gündür bu şekilde seyrediyor sanırım atıyor,inşallah atıyordur..

Bu arada en son girdiğim sınavımı başarı ile verdim ,diplomamı haftaya alacağım inşallah..

Evim kalabalık,yeğenlerim var..gelen gidenim de bitmiyor..sanırım ben hiç dinlenemicem..Gül ablacım senin izinden geliyorum :KK52:

58 e düştüm,eriyorum hissediyorum resmen..göbeğim gitti bile,işte bu kadar benden..

:KK49::KK49: bu ikonu çok özlemişim :KK49::KK49:

Görüşürüz canlar,selamlar öpüyorum..:KK54:
o zaman iyiki geldin canım özledim seni diyorum

ohhh çok şükür atsında kurtulsun karatay prensimiz o topiğimizin prensi

gözünaydın canım tebrik ederim

benim izimden geliyorsun ama yandın ömür boyu öyle gidiyor kurtuluş yok,,,tembel, yavaş, ağır, vurdumduymaz olmak lazım

aboooooo kedi okumasın göbeğinin gittiğini kendini topikten aşağıya atar :KK53:

Ohooo, ben onu yaptım birkaç ay önce. Dvdsini aldım, isteyene türkçe dublajını yollayabilirim. :KK52:

Ben ben ben istiyorum :) beni cok mutlu edersin hic bisey anlamiyorum.
Bide nasil deneyince faydasini gordun mu degisiklik oldu mu?

Aksam 7 gibi
Yogurtlu kabak yemegi
Enginar yemegi
Ceviz
Salata
1 kasik kadarda bulgur pilavi
Bugun niyeyse pek bi rahat gecti acikmadim . Migdem mi kuculuyo ne :) hadi insallah ya su pzt gelsede tartilsak catlicam meraktan :)

Ben ben ben istiyorum :) beni cok mutlu edersin hic bisey anlamiyorum.
Bide nasil deneyince faydasini gordun mu degisiklik oldu mu?

Mailini unuttum, tekrar atar mısın? Saklamıyorum mesajları, dolmaması için. İlk hafta birkaç cm incelme olmuştu, sonra durdu. Ama kilosu fazla olanlarda daha belirgin etkiler oluyor.

Sporum;
Callanetics, kalça hareketinin bir tanesini yapamadım, artık onu yapmayı denemeyeceğim, sadece birini yapacağım, pelvis hareketinin de bir tanesini yapacağım.
Reduce Tummy diye bir kardiyo vardı, onu denedim biraz sıkıldım kapattım.
Ben de karın kardiyosu olan mountain climber yaptım 250 tane. 1 dk kadarda plank. :KK52::KK52:
[video=youtube;lvaQcFaxL00]http://www.youtube.com/watch?v=lvaQcFaxL00[/video]

Aksam 7 gibi
Yogurtlu kabak yemegi
Enginar yemegi
Ceviz
Salata
1 kasik kadarda bulgur pilavi
Bugun niyeyse pek bi rahat gecti acikmadim . Migdem mi kuculuyo ne :) hadi insallah ya su pzt gelsede tartilsak catlicam meraktan :)

Afiyet olsun canim,,,
iyi gidiyorsun pazartesiye iyi sonuc alacak gibisin

Sporum;
Callanetics, kalça hareketinin bir tanesini yapamadım, artık onu yapmayı denemeyeceğim, sadece birini yapacağım, pelvis hareketinin de bir tanesini yapacağım.
Reduce Tummy diye bir kardiyo vardı, onu denedim biraz sıkıldım kapattım.
Ben de karın kardiyosu olan mountain climber yaptım 250 tane. 1 dk kadarda plank. :KK52::KK52:
[video=youtube;lvaQcFaxL00]http://www.youtube.com/watch?v=lvaQcFaxL00[/video]

Massallah sana ya gram yag kalmayacak bu gidislee

yagmurdan hava bozunca internet
gitti hala yok:KK43: 3 saati gect, telden girincede zor yaziliyor bi ı pho ne miz yokku rahat rahat yazalim:)

sere sere yat göbüşünü iyice güneşlensin,,,,güneş koruyucu olarakta zeytinyağını sür bol D vitamini de al,,,

ba ba ba kedi ye suçu atınca kurtulacağım sandın dimi bu karpuz için :KK57:,,, iki yudum portakal suyunu es geçiyorum kırkda bir izin var bir kahva fincanına ama karpusla birarada olmamış

canı çekenler oluyor demek ki bi daha yasak şeyleri koymadan resim çek sora koyarsın,,,,,:KK34:

Kurtulmayayim ablacim pataklayin beni, sizin vurdugunuz yerden gul biter :KK71:

Bodrum dan sevgiler :KK16:
Nii izmir bulusamsi mi, ayy yeminle bu sefer kesin catlarim fesatimdan. :63:

Bacim su yimirtali cig kofteyi koy sende, gozumuz senlensin.

Koy sende foto, gözümüz bayram etsin. :)

Evet, yumurta 2 tane, önceden 3 tane yerdim ama bu büyük zaten.

Tamam, seni mi kıracağım, kesmem fotoyu. :)

Kesme tabi, pisi yiyo diye hirslanalim, bizde senin gibi olalim. :KK56:

denk gelse ne güzel olur, bluebootle en çok sevinen olur ,,,onun bir daha görme imkanı yok 2 ay sonra gidecek

konya dan yok canım olsaydı hemen ayarlardım:KK52::KK52::KK52:

kurban bayramında da Antalya ya babama gitmeyi düşünüyorum o zamanda evrimkuzey le buluşma ayarlayacağım bi kahve içeriz

tadı güzel oldu galiba tekrar yaptın ben bilmiyorum onu

Ya 12 sinde tatil bitiyo, geri donerken katilabilirim anca. Nolur nolur, herkes orda olacak mi 12 sinde?

X