Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kedicim liste için teşekkürler ellerine sağlık.Her ne kadar artıda olsun elbet te eksilerde olucam.Topiğimize benden bir $29bkbhg.gif

SORMA BENDE O YÜZDEN HİÇ RESİM ÇEKTİRMEM ZATEN PEKTE GÜZEL ÇIKMAMDA AMA RESİM İŞLERİNE KEDİ BAKIYOR BİZ ONA ATARIZ ADA SANA.CANIM DUALARIMIZ SENİNLE AKLINA KÖTÜ ŞEYLER SAKIN GETİRME POZİTİF DÜŞÜN. İNSAN KENDİNİ POZİTİF DÜŞÜNMEYLE BİLE %50 İYİLEŞTİREBİLİYORMUŞ.SEN POZİTİF DÜŞÜN BİZDE SANA BOL BOL DUA EDLIM OLDU.

CANIM BENİM YA ÜÇE BEŞE BAKMAZ O SEN BU HAMİLELİĞİMNİ EN AZ HASARLA ATLATMAYA BAK YETER. HERŞEY DÜZELİR.YETERKİ ÇOCUKLARIMIZ SAĞLIKLI BÜYÜSÜN BİR BİREY OLSUN BİZ HERŞEYDEN ÖNCE ANNEYİZ. vALLA KINA GECESİ YAPARSA İST DE BENDE SÜSLENİP GİDERİM VALLA ÖZENDİM ŞİMDİ ALLAH HER İKİNİZİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.
Canim allah razı olsun dualarinizda olmak çok güzel. Teşekkür ederim..inşallah saglikli dogumdan ziyade evlatlarimizi hakkiyla ahlakiyla yetistirebiliriz

çok sevindim canım iyi olmana herzaman dualarımdasın canım
annem bir ayı geçmiştir kayseride yeğenim orda okuyor ,kiralık yalnız evde oturuyor,ev boş kalmasın dediler gittiler buralar çok sıcak olunca ..ablamlarda annemin yanına gitti derken biz yalnız kaldık bu bayramda böyle geçti olsun

:KK1::KK1: yeğenini yerim ben onlar iyi bilir .birgün havuza gidecez erkek yeğenim zaten tek erkek yeğen var bana diyorki "teyze sen gelme istersen şişkoları havuza almıyorlar..(buarada ozamanlar ben 65-70 arasıyım ):KK52::KK52:

Canimm tahmin edebiliyorum buruklugunu:KK43: canları sağ olsunda bu bayramda böyle geçsin. Inşallah kurban da hep birlikte şen şakrak vakit gecirirsiniz
Bu arada bildirime de gelmedin sen pek yapmazdın böyle? ???

Canım bence de yeterli olur 3 aylik periyotlar.yakin arkadaşım sürekli takviye yapiyor ondan biliyorum. Benimde düşer sık sık ama şimdi vitamin kullanıyorum gebelikten dolayı o yüzden düşmüyor. .
beyaz renk iyidir.hele ki kalemle boyayan ya da oyuncak arabayla duvari zedeleyen yoksa. :)) .bende açık renk seviyorum ferah oluyor

Sağol ablam maşallah diyen gönlüne sağlık .takmicam artık kafama bi şey kalan 3 ay da sorunsuz gecer umarım..

Kilo alımım azda değil çokta değil evet.haftama göre almam gerekenin alt sınırında gidiyorum. .dikkat etmek iyi oluyor fazlasina engel oluyo insan. Geçen kediye gönderdim son halimi hic almamış gibisin dedi ama işte tartida böyle değil

Ablam seni oğlun konusunda çok iyi anlıyorum.annemde yıllardır aynı dertten muzdarip.abim 40 yaşını geçti hala üzüyor annemi babamı. Inşallah seninki duzelir askerlikle birlikte

10 kg alsan süper olacak, en fazla 12. Doğumdan sonra zaten salmayacaksın kendini. O zaman gayet iyi olacaksın. :KK16:

Ben tartılmayı unuttum, zaten tartılmayacağım artık. Hedefim göbek olduğu için kilo önemli değil. Hedef bölümünde sabitim zaten. Kardiyoyu arttıracağım biraz, neredeyse hiç yapmıyordum. Sonra haftada 1 yapmaya başladım, demek ki bu göbek böyle gitmeyecek, en iyisi kardiyoyu arttırayım. İnşallah aşırı kilo vermem.

Ben gidip yemeğimi hazırlayayım.

Patlıcan musakka
Mor soğan
Bulgur pilavı

Artık yolda kokarım, yapışamaz kimse.:KK9:

bu haftanın kazananı benim yani cicim. :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
:KK9:
:KK9::KK9:
inşallah dediğin gibi olmaz da bugün yarın haber gelir. haber beklemek de ne zor iş :KK43: konya'da kimin düğünü var? topiğin meraklısı iş başında :KK9:

bugünü milat alalım bence. ben de benim sonuçtan memnun değilim açıkçası.

ağzına sağlık ablacım, bu işin önümüzdeki haftası da var seraym :KK53:
izmir deki kızkardeşimin görümcesinin oğlu evlenecek,,,anlatırken dıdığının dıdığı gibi geliyor ama samimiyiz,,her sene bi düğün yapıyor ( 2 sene önce torunlarına sünnet, geçen sene büyük oğluna düğün, bu sene küçük oğluna),,,,,geçen ay burada da diğer görümcesinin oğlunun düğünü vardı kızkardeşim gelmişti birlikte gitmiştik düğüne,,,,bu sefer konyada kına ve ve düğünü gibi, sonrasında da izmir de düğün olacak,,kızkardeşim konya ya gel orada buluşup oradan izmire gidelim diyor, konya dakilerde yani kız tarafı da davet ettiler sonraki günde konya yı gezdireceklermiş, küçük kızda istanbul da kaldı ankara ya oradan da konya ya gelmeyeyim direk izmir e geleyim dedi,,,bu planım işleyecek mi bakalım:44:
Canım bence de yeterli olur 3 aylik periyotlar.yakin arkadaşım sürekli takviye yapiyor ondan biliyorum. Benimde düşer sık sık ama şimdi vitamin kullanıyorum gebelikten dolayı o yüzden düşmüyor. .
beyaz renk iyidir.hele ki kalemle boyayan ya da oyuncak arabayla duvari zedeleyen yoksa. :)) .bende açık renk seviyorum ferah oluyor

Sağol ablam maşallah diyen gönlüne sağlık .takmicam artık kafama bi şey kalan 3 ay da sorunsuz gecer umarım..

Kilo alımım azda değil çokta değil evet.haftama göre almam gerekenin alt sınırında gidiyorum. .dikkat etmek iyi oluyor fazlasina engel oluyo insan. Geçen kediye gönderdim son halimi hic almamış gibisin dedi ama işte tartida böyle değil

Ablam seni oğlun konusunda çok iyi anlıyorum.annemde yıllardır aynı dertten muzdarip.abim 40 yaşını geçti hala üzüyor annemi babamı. Inşallah seninki duzelir askerlikle birlikte
umudum askerlik,,,tanıdık olan bir şehre çıkarsa 3-5 ay evci de yapmayacağım burnu sürtsün
Seraym ölmüştür.KK nün topiç kurucularında gül hanımın bıçakla saldırısı sonrası ağır darbe alan seraym topiğe gözlerini yumdu.İntikamım kötü olacak.
Eki Görüntüle 1208340

GÖRECEKSİNİZ..............

Eki Görüntüle 1208341

meftayı da iyi bilirdik ,,,allah rahmet eylesin

$0058[1].gif

HEDEFE ULAŞANLAR / SAĞLIKLI BESLENMEYE DEVAM EDENLER

Eki Görüntüle 1181025

:KK33::KK33::KK33:

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 43.5

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 52.5

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 63.100

Teoson: BAŞLANGIÇ KG: 87 HEDEF: 75 ve 60-65 ŞU ANKİ KİLO: 73.3

nnaze: BAŞLANGIÇ KG: 65 HEDEF: 60 ve 55 ŞU ANKİ KİLO: 59.1

KİLO VERENLER
Eki Görüntüle 1181026

Fmgenc %-3.7 Eki Görüntüle 918027 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

mengmeng %-0,292 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

SABİT KALANLAR

Eki Görüntüle 918049

KİLO ALANLAR
Eki Görüntüle 1181031
CiseNaz Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

seraym Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

Haydi herkes SPORA Eki Görüntüle 918030 Eki Görüntüle 918032 Eki Görüntüle 1181032

HAMİLELER

Eki Görüntüle 918022 Eki Görüntüle 1052954

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 69.6 Toplam fark :+5.6 kg.

erigim Başlangıç kilom: 63.2 Bu hafta: 64.4 Toplam Fark: +1.2 kg

Ekin06

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun, Bıngıl Bıngıl Yağ Olsun :KK9:
Eki Görüntüle 1138114

kediciğim ellerine sağlık canım,,,,katılım çok az olmuş ,,,haftaya dava yiyecek çok galiba :KK52:

Ben tartılmayı unuttum, zaten tartılmayacağım artık. Hedefim göbek olduğu için kilo önemli değil. Hedef bölümünde sabitim zaten. Kardiyoyu arttıracağım biraz, neredeyse hiç yapmıyordum. Sonra haftada 1 yapmaya başladım, demek ki bu göbek böyle gitmeyecek, en iyisi kardiyoyu arttırayım. İnşallah aşırı kilo vermem.
kurumuş kalmışsın zaten verecek kg yok ki,,,,

Patlıcan musakka
Mor soğan
Bulgur pilavı

benimde hazırlamam lazım ama gidip dolaptan alıp hazırlamaya üşeniyorum,,aclıkta çok yok eve kadar beklesem mi diye düşünüyorum,,, oğlan evdeyse beraber yerim

kurumuş kalmışsın zaten verecek kg yok ki,,,,

benimde hazırlamam lazım ama gidip dolaptan alıp hazırlamaya üşeniyorum,,aclıkta çok yok eve kadar beklesem mi diye düşünüyorum,,, oğlan evdeyse beraber yerim

Evde ye o zaman, tek yememiş olursun.

HEDEFE ULAŞANLAR / SAĞLIKLI BESLENMEYE DEVAM EDENLER

Eki Görüntüle 1181025

:KK33::KK33::KK33:

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 43.5

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 52.5

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 63.100

Teoson: BAŞLANGIÇ KG: 87 HEDEF: 75 ve 60-65 ŞU ANKİ KİLO: 73.3

nnaze: BAŞLANGIÇ KG: 65 HEDEF: 60 ve 55 ŞU ANKİ KİLO: 59.1

KİLO VERENLER
Eki Görüntüle 1181026

Fmgenc %-3.7 Eki Görüntüle 918027 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

mengmeng %-0,292 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027 :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

SABİT KALANLAR

Eki Görüntüle 918049

KİLO ALANLAR
Eki Görüntüle 1181031
CiseNaz Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

seraym Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

Haydi herkes SPORA Eki Görüntüle 918030 Eki Görüntüle 918032 Eki Görüntüle 1181032

HAMİLELER

Eki Görüntüle 918022 Eki Görüntüle 1052954

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 69.6 Toplam fark :+5.6 kg.

erigim Başlangıç kilom: 63.2 Bu hafta: 64.4 Toplam Fark: +1.2 kg

Ekin06

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun, Bıngıl Bıngıl Yağ Olsun :KK9:
Eki Görüntüle 1138114

Ellerine sağlık ^_^ Katılım o kadar az olmuşki 200 gr ile 2. olmuşum :KK1::KK1::KK1:
babymom'un büyük kızının bugün doğum günü onun için dışarıdalar sürekli. kg sabit diye biliyorum.

gebeliğin olumlu yanlarını yaşarsın hep inşallah ^_^ evet canım Allah'a şükür bende öyle bir durum yok. ama yeğenler annemin evini de mahvediyor. bana geldiklerinde peşlerine koşarım artık :KK1:

Eline sağlık canım bu ne hız:KK1:
Kilo veren çıtırlar tebrik ediyorum. Çok eksik var listede nerde ki herkes
Babymom ,teason,alfabetikbulvar prenscim naze erigim huu huu bayramda çok mu kaçamak yaptınız canlar:)

babymom ailecek d.günü yapıyor büyük kız için. evet teoson'cuğum sesin çıkmadı? alfabetikbulvar bugün gelmeyecek miydi ailesinin yanından? neredesiniz kızlar?

Seraym ölmüştür.KK nün topiç kurucularında gül hanımın bıçakla saldırısı sonrası ağır darbe alan seraym topiğe gözlerini yumdu.İntikamım kötü olacak.
Eki Görüntüle 1208340

GÖRECEKSİNİZ..............

Eki Görüntüle 1208341

Allah nur içinde yatırsın ne diyelim. Zombi olup gelecekmiş. Anam ben korkarım :KK1::KK1::KK1:

Büyüteçle arayacağız yakında seni ve babymom'ı ^_^

Patlıcan musakka
Mor soğan
Bulgur pilavı

afiyet olsun. oh ne güzel, metrobüste - otobüste oturmak için bu numaraya mı başvuruyorsun? :KK9::KK9::KK9:

Ellerine sağlık ^_^ Katılım o kadar az olmuşki 200 gr ile 2. olmuşum :KK1::KK1::KK1:
babymom'un büyük kızının bugün doğum günü onun için dışarıdalar sürekli. kg sabit diye biliyorum.

gebeliğin olumlu yanlarını yaşarsın hep inşallah ^_^ evet canım Allah'a şükür bende öyle bir durum yok. ama yeğenler annemin evini de mahvediyor. bana geldiklerinde peşlerine koşarım artık :KK1:

babymom ailecek d.günü yapıyor büyük kız için. evet teoson'cuğum sesin çıkmadı? alfabetikbulvar bugün gelmeyecek miydi ailesinin yanından? neredesiniz kızlar?

Allah nur içinde yatırsın ne diyelim. Zombi olup gelecekmiş. Anam ben korkarım :KK1::KK1::KK1:

afiyet olsun. oh ne güzel, metrobüste - otobüste oturmak için bu numaraya mı başvuruyorsun? :KK9::KK9::KK9:

Oturmak için değilde. İnsanlar beni görmüyor galiba, üstüme üstüme geliyorlar, yapışıyorlar. Çantayla engel oluyorum ancak. Belki soğan daha etkili olur. :KK9:

Kinoa'yı son zamanlarda çok görüyorum, nerede bulunuyor acaba. Bir de maş fasülyesi alacaktım, evrim önermişti çok güzel diye. Aktarlarda oluyormuş galiba maş fasülyesi.

Patlıcan musakka
Mor soğan
Bulgur pilavı

Süper bir fikirmiş.Ay durun dayanamıyacağımbir şey anlatıcam;önceden bandırmaya yenikapıdan gemi kalkardı onunla giderdik memlekete gemiye bindik baya kalabalıktı babam uyumak istiyor oraya ourdu olmadı buraya oturdu olmadı en son 4 lü bir koltuğa geçti bir tanede adam var yanında .biz babamı görüyoruzda anlamadık başta adam babama tip tip bakıyor beş on dk sonra babam geldi ne adammış be dedi kalksın diye adamı gaz bombardımanına tuttum yinede banamısın demedi.o misal bazısına koku işlemez cicişim. $0_9a708_b53f5ef4_M.gif
:KK9:
:KK9::KK9:
izmir deki kızkardeşimin görümcesinin oğlu evlenecek,,,anlatırken dıdığının dıdığı gibi geliyor ama samimiyiz,,her sene bi düğün yapıyor ( 2 sene önce torunlarına sünnet, geçen sene büyük oğluna düğün, bu sene küçük oğluna),,,,,geçen ay burada da diğer görümcesinin oğlunun düğünü vardı kızkardeşim gelmişti birlikte gitmiştik düğüne,,,,bu sefer konyada kına ve ve düğünü gibi, sonrasında da izmir de düğün olacak,,kızkardeşim konya ya gel orada buluşup oradan izmire gidelim diyor, konya dakilerde yani kız tarafı da davet ettiler sonraki günde konya yı gezdireceklermiş, küçük kızda istanbul da kaldı ankara ya oradan da konya ya gelmeyeyim direk izmir e geleyim dedi,,,bu planım işleyecek mi bakalım:44:

umudum askerlik,,,tanıdık olan bir şehre çıkarsa 3-5 ay evci de yapmayacağım burnu sürtsün

meftayı da iyi bilirdik ,,,allah rahmet eylesin

Eki Görüntüle 1208401
Abla demek çok sevindin.
$0_80aec_bde2c243_S.gif

Eki Görüntüle 1208417

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
$tick_gif.jpg

GELDİİİM
$gif-ifade-icon-202.gif

Oturmak için değilde. İnsanlar beni görmüyor galiba, üstüme üstüme geliyorlar, yapışıyorlar. Çantayla engel oluyorum ancak. Belki soğan daha etkili olur. :KK9:
Canim ya ypıcak birşeyin yok bende olsam sana yanaşırdım.

$18.gif

Kinoa'yı son zamanlarda çok görüyorum, nerede bulunuyor acaba. Bir de maş fasülyesi alacaktım, evrim önermişti çok güzel diye. Aktarlarda oluyormuş galiba maş fasülyesi.
Evet bende merak ediyorum canım bizim buralarda pek olmuyor.

Arkadaşlar kitapları okudum ama su insülin direnci hakkinda anlamadgm yerler var.
Mesela bi top dondurma yedik kaçamak. ..ertesi gunu nasil etkilio.ben bi kez kacamak yapiim sonra kaldgim yerden hic bisi olmamis gibi devam edebiliyorum.o kaçamakdan sebeb aclik Krizi tatlı krizi Hic bisi olmuyor. Peki direnci kirilmayan bi insülin tepkisi etkisi nedir.tesekkurler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben iyiyim mydenizcim.hem yoğunluk vardi hemde olagan rahatsizligim bugün beni biraz üzdü .topiğe cokta yazmak istemiyorum durmadan rahatsizliklarimdan bahsedipte kimseyi sikmamak için.
Tatile cikiyormussunuz sevindim canım bizde izmir taraflarına gideceğiz kismet olursa .kayinbaba mesane kanserinden 2.ameliyatini olacak yarın, ilkinde gidememistik.budefada benim patron tatilde olduğu için haftasonu na gidecez Allah nasip ederse. Laparoskopik oluyor zaten,operasyon kolayda hastalığın adi kötü. Yazligi var k.babamin ,bizde hem hasta ziyareti hemde birkac gun deniz birhafta kalacaz inşallah

Son düzenleme:
X