Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Gül abla yokken kilo bildirimimi yapayım yoksa beni
Rumuz: Seraym
Başlangıç tarihi:20.06.2014
Başlangıç kilosu : Bu topicte 9,1tarih itibariyla 95
Geçen haf ta :87,800
Bu hafta :88,400
Fark:600
Toplam fark:2600
Beden:48
Hedef: 55
Boy: 1.60
spor: Yürüyüş,mekik

bu haftanın kazananı benim yani cicim.

Yaa bugün ödemim var benim o yüzden o kilo yoksa ben ohooo
manken manken

her misafirde öyle olur ya aklında bir sürü şey olur yaparsın yaparsın bişey mutlaka unutulur
Merhaba,
Sabah Kahvaltım 8:00
9 zeytin
Çeçil peynir
1 yumurta
2 salatalık
Çekirdek

Şu an çekirdek yiyorum.
afiyet olsun kedi cik
aaaaa bizim Ankara ya geliyor,,,,,kalacaksan sen ben fmgenç hemen bir buluşma ayarlayalım

Ablacımm hem hoşgeldin hem geçmiş olsun.. rahat durmamış yine senin oğlan.. hadi kazanmıyolar da canlarından da mı korkmuyolar çok kızıyorum böyle erkeklere
gece geldim epey konustum kafası önünde dinliyor haklısın haklısın diyor ama çevresi yüzünden bi daha içki içmem diyemiyor,,,,çevre değişmedikçe hele bir arkadaşı var o değişmedikçe adam olmaz,,,o çocuğun diğerlerinede zararı var geçenlerde o çocuk diğer samimi arkadaşıyla bir arabay çarpmış kaçmışlar adam polisi aramış pol,is peşlerine düşmüş yarım saat patlak tekerle kaçmışlar arabada teker kalmamış cantlar bile kırılmış,,,tv dede çıkmışlar,,,videosunu izletti bana,,,bak biraz önce dediğime geldi yine bu çocuk yanınızda oldukça hepinize olacağı bu
Sağol ablacım... napim azıcık ucundan sana benzedik iyice boş duramaz olduk

merhaba

ben iyiyiim çok şükür siz nasılsınız
siz yenisiniz KKK yı tek tek yazarsanız hatalı bişey yerseniz hemen uyarırız,,,
spor iyi olmuş ,,,,öğlen menüsüde iyi....o kadar spordan sonra yorgunluktan ağırlık olmuş olabilirmi,,,hamlık var mi ki

Sağol canim inşallah dediğin gibi olur. Deniz de yoruluyorum ama senin misal kötü enerjimi alıyor. .

Sen çok tatlisin yaa bende sende herhangi bir sapıklık emaresi göremedim şu ana kadar
Gerçi arada ellemek lazım canim Allah muhafaza uyanık olmak lazim sağlık açısından

kolay gelsin badana işi zor ama eline ayağına dolanan yok o açıdan rahatsın.miss gibi olur her yer..bu arada b 12 çok oynak bi vitamin canim yükleme yapsanda firsat buldukça baktir istersen. Çok çabuk düşüyor

bebiş içinde iyi dileklerin için çok sağol. Inşallah saglikla çok kilo almadan ugurlarsiniz beni doğuma (amin)

muayeneyi ayda bir yapıyorum canım. Allah korusun dediğin gibi kontrol etmekte fayda var.

bakalım başıma bir iş çıkardım ama yeter yani. evi tuttuğumda 2 günlük boyanmıştı, ev sahibi her yeri tadile ettirmişti. çok uçuk bir yeşil hiç sevmemiştim ilk günden. belki taşınırım filan diye dokunmadım 2 sene. sonra hep niyetine girdim ama kirlenmediği için o kadar parayı da elden çıkarmayım dedim. ondan sonra öğrenciyim otur oturduğun yerde dedim. nihayet şimdi bembeyaz yaptıracağım evi. en sevdiğim duvar rengi

3 ayda bir baktırayım diyorum ben. yeterli olur herhalde.

oy o bebiş hepimizin ^_^ inşallah canım. amin diyorum can-ı gönülden.

YÜZDE HESAPLAMA
500*100=50000
50000/45200=1.106 gibi
500 fark yazan kısımdır
100 yazan kısımda yüzde
çıkan çarpımı geçen haftaki kilona bölüyorsun

afiyet olsun kedi cik

afiyet olsun. sesin çıkmıyor

Teşekkür ederim.

,,,bebişimiz epey büyümüş,,

ikiniiznde iyi olduğuna sevindim,,,artık dinlenme vakti tatilide hakettin,,,,keyfine bak kafana da bişey takma

kg almanda dengeli giidyor

sağol canım,,,,amin kimseye evlat acısı göstermesin,,,diğer şeyler kızarak üzülerek geçiyor unutuluyor,,, normal olsa kızmam ama bu çok yaptığı için artık kızıyorum ,,,,,büyüdükçe dertler büyüyor derlerdi doğruymuş ....

askerlik le ilgili bu haftayıda bekleyeceğiz,,,,ben bu beklemeyi anlamadım hala ,,,,herkesin nereye gideceği belli 11 inden sonra teslim olacaklar biz hala bekliyoruz,,,,,haftaya izin alıp önce konya da düğün var oraya oradan da izmir e gitmeyi planlıyorum bayramda ki planımı gerçekleştirmek için,,,ama elim kolum bağlı bakalım ne olacak,,,cumaya kadar bekleyeceğim cuma iznimi alacağım ,,,,,tam ben giderim askerlik için haber gelir

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.2
2 hafta önce : 64.200
Bu hafta: 63.100
Fark:-1100
Toplam fark:16,100
Beden:göbek..42 ..basen 40
Spor:
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg
....... ikinci hedef 60 kg
Yüzdesi:%-1,71

ramazanda aldığım 1 kg yu arife gününe kadar verdim ...geçen haftada 100 gitmiş dün 600 dü ( dün 62.600 dü bugün 63.100 çıktı)

sıfıra sıfır elde var sıfır...ramazan öncesi kg ile maratona başlıyorum tekrar

ba ba ba ba ben kg verdin haberi beklerken sen kg mu aldın,,bu sefer dava yerine bahattin in pıçağıı

[/B]

Yaa bugün ödemim var benim o yüzden o kiloEki Görüntüle 1208243 yoksa ben ohooo
Eki Görüntüle 1208248 manken manken
,,,,dünden başka kaçamak yaptınmı sen:44:,,,bunu haftayası da var,,,ödemi olanlar sonraki hafat çok kg veriryorlar, seni de bekleyip göreceğizzzzzzzz

inşallah dediğin gibi olmaz da bugün yarın haber gelir. haber beklemek de ne zor iş konya'da kimin düğünü var? topiğin meraklısı iş başında

bugünü milat alalım bence. ben de benim sonuçtan memnun değilim açıkçası.

ağzına sağlık ablacım, bu işin önümüzdeki haftası da var seraym

HEDEFE ULAŞANLAR / SAĞLIKLI BESLENMEYE DEVAM EDENLER

Eki Görüntüle 1181025

Kedi 83 : BAŞLANGIÇ KG: 50 HEDEF: 47 ŞU ANKİ KİLO: 43.5

Selensu82 : BAŞLANGIÇ KG: 60 HEDEF: 55 ŞU ANKİ KİLO: 52.5

Gul_0663: BAŞLANGIÇ KG: 79.2 HEDEF: 65 ve 60 ŞU ANKİ KİLO: 63.100

Teoson: BAŞLANGIÇ KG: 87 HEDEF: 75 ve 60-65 ŞU ANKİ KİLO: 73.3

nnaze: BAŞLANGIÇ KG: 65 HEDEF: 60 ve 55 ŞU ANKİ KİLO: 59.1

KİLO VERENLER
Eki Görüntüle 1181026

Fmgenc %-3.7 Eki Görüntüle 918027 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027

mengmeng %-0,292 Eki Görüntüle 918025 Eki Görüntüle 918029 Eki Görüntüle 1181027

SABİT KALANLAR

Eki Görüntüle 918049

KİLO ALANLAR
Eki Görüntüle 1181031
CiseNaz Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

seraym Eki Görüntüle 918016 Eki Görüntüle 918023 Eki Görüntüle 918014 Eki Görüntüle 918017 Eki Görüntüle 918019

Haydi herkes SPORA Eki Görüntüle 918030 Eki Görüntüle 918032 Eki Görüntüle 1181032

HAMİLELER

Eki Görüntüle 918022 Eki Görüntüle 1052954

Mydenizzz Başlangıç kilom: 64 Bu hafta: 69.6 Toplam fark :+5.6 kg.

erigim Başlangıç kilom: 63.2 Bu hafta: 64.4 Toplam Fark: +1.2 kg

Ekin06

Kayıplar Böyle Olsun, Löp Löp Et Olsun, Bıngıl Bıngıl Yağ Olsun
Eki Görüntüle 1138114

Canım bence de yeterli olur 3 aylik periyotlar.yakin arkadaşım sürekli takviye yapiyor ondan biliyorum. Benimde düşer sık sık ama şimdi vitamin kullanıyorum gebelikten dolayı o yüzden düşmüyor. .
beyaz renk iyidir.hele ki kalemle boyayan ya da oyuncak arabayla duvari zedeleyen yoksa. :)) .bende açık renk seviyorum ferah oluyor

Sağol ablam maşallah diyen gönlüne sağlık .takmicam artık kafama bi şey kalan 3 ay da sorunsuz gecer umarım..

Kilo alımım azda değil çokta değil evet.haftama göre almam gerekenin alt sınırında gidiyorum. .dikkat etmek iyi oluyor fazlasina engel oluyo insan. Geçen kediye gönderdim son halimi hic almamış gibisin dedi ama işte tartida böyle değil

Ablam seni oğlun konusunda çok iyi anlıyorum.annemde yıllardır aynı dertten muzdarip.abim 40 yaşını geçti hala üzüyor annemi babamı. Inşallah seninki duzelir askerlikle birlikte

Eline sağlık canım bu ne hız
Kilo veren çıtırlar tebrik ediyorum. Çok eksik var listede nerde ki herkes
Babymom ,teason,alfabetikbulvar prenscim naze erigim huu huu bayramda çok mu kaçamak yaptınız canlar:)

Seraym ölmüştür.KK nün topiç kurucularında gül hanımın bıçakla saldırısı sonrası ağır darbe alan seraym topiğe gözlerini yumdu.İntikamım kötü olacak.

GÖRECEKSİNİZ..............

Eline sağlık canım bu ne hız
Kilo veren çıtırlar tebrik ediyorum. Çok eksik var listede nerde ki herkes
Babymom ,teason,alfabetikbulvar prenscim naze erigim huu huu bayramda çok mu kaçamak yaptınız canlar:)

Teoson sabitmiş bu hafta, faceden konuştuk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…