Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kahvalti

Terayaginda 1 yumurta
16 zeytin
Az peynir
Salatalik, domtis, dereotu,
Marul, maydanoz
Beyaz cay

Sekerpareler bana bakiyo :KK53:
Dun gelenler cok begendi, cok yediler ama bitmedi :KK20:

Birazdan disari cikicam, pazara gidicem. Magnet arayisim var bu ara.
Mengmeng e ni dirim sonra :KK19:

Ben cocuklarimin senelik alışverişini yapıp giderim heryaz. Tayt tshirtle çorap pijama gibi giyimlerini sosyeteden alırım fix yerlerim var. İç camasirlarini toptan alirim 1 er paket atlet kilot. Dışarı kiyafetlerinide lcw fabrika satış magazasindan alırım. En pahalı markadan da alabilirim çok şükür ama ne gerek var israf hepsi aynı. Bayramliklarini civilden aldım prenses gibi oldular hem uygun hemde hiçbir mağazada yoktu onlarınkini gibi mengmeng gördü. Dedigim gibi tarz meselesi.

Bugün iyi kaynatacaksiniz aklım sizde olacak keşke bende gelebilseydim ama yarın silivriye gitme durumumuz var ins.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Senin de olmani cok istedim olmadi silivriye giderken ugrama imkani olsa ne guzel olur
Yuh ne kaynatmissiniz ^_^ yegenlerden firsat bulup gozumu acamadim ^_^

Dun babymom ile konusmustuk eskiden olsa 400-500 verirdim bi cekete artik o kadar yapmiyorum. aslinda o kadar kiyafetim var ki kg aldigim icin giyemiyorum. Genelde aldigim seylerin modasi olmaz bir kez alirim temiz kullanirim 5 yila kadar kullanirim. Hatta bazi ayakkabilarim var ki daha eskidir ^_^ tarz meselesi sanirim. Baska birinin ustunde gordugum seyi bir daha evde dahi giyemem. Ozetle paraya kiyar alirim ama o kadar uzun yillar giyerim ki daha ucuza gelmis olur ^_^

Bugun yoldan geliyorum sekerim onun icin babymom ile bulustugumuzda ne giydiysem onlar olacak uzerimde bi kot bi tunik.

Makyaj yasak malum haliyle en dogal halimle geliyorum 😜 belki seraym dan ciktiktan sonra sevdicekle bulusuruz. Normalde bugun onunla gorusecektik de ektim sizin icin 😍😍😍

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Biz seni her halinle begeniyoruz canim,,,,bende byurada ne varsa onlari giydim bulusma sonradan cikti

Kahvalti

Terayaginda 1 yumurta
16 zeytin
Az peynir
Marul, maydanoz
Beyaz cay

Afiyet olsun canim....sekerpareler sana baksin sen ona bakma..insulin direncini kirman lazim sende kg degil seker var

Bu bayrami tatlisiz atlatabilecekmisin bakalim,,,bir dilim ye canim,,,spor yapiyorsun

Bende onlar gibi takintiliyim:).......tepedn tirnaga herseyim uyumlku olcak olmazsa olana kadar giymem,,,birak digerlewrini en basit sey tokadir evde her renk ve tondan toka var acikli koyulu
Sepete sigmadi uzun 2 sira ip yaptim tokalari tonuna gore onlara takiyorum giydigime hangisi uyarsa hemen bulup takiyorum...eskiden oje surerkende oyleydim, 14 seene once mavi yesil oje tek tuk vardi kimse surmezdi ben surerdim..isyerindekiler ne ucuksun sen derlerdi...simdi herkes suruyor...ben denenmeyeni denemeye ve farkli seyleri giymeye bayilirim,,,,.
Evdekinden yemem zaten, yufkacıdan aldık, bu sefer annem uğraşamayacağım yeter artık dedi, baklava açmadı. Belki baklava olsaydı yerdim, bilemiyorum.

Senin de olmani cok istedim olmadi silivriye giderken ugrama imkani olsa ne guzel olur

Biz seni her halinle begeniyoruz canim,,,,bende byurada ne varsa onlari giydim bulusma sonradan cikti
Süslü şeyler sizi.:KK1: Benim de kot tişört.

Afiyet olsun canim....sekerpareler sana baksin sen ona bakma..insulin direncini kirman lazim sende kg degil seker var

Kahvalti

Terayaginda 1 yumurta
16 zeytin
Az peynir
Marul, maydanoz
Beyaz cay

Karatay hoca, şekeriniz varsa hiç yemeyeceksiniz diyordu. :KK50: Ben tam 1 tane yersin diyecekken, Gül abla sayesinde hatırladım. :KK9: Canım çok tatlı çekerse, tarçınlı birşeyler ye, insülini dengeler. Yoğurt veya süte katabilirsin.

Mrb çıtırlarrr ben geldim... hepinizin bayramı mübarek olsun.. çok özür dilarim sizlerden haber veremedim.. annemlerin yanına gidecektik ama erken çıkınca apar topar toplarmak zorunda kaldım sahurda çıkacaktık iftardan sonra çıkalım dedi eşim eve gidip toparlanıp hemen çıktık.. köye gidince haber verim dedim ama telde internetim çekmedi :KK47: bende attım i köşede kaldı tel.. teoson ulaşmış sağolsun :KK16:geç gördüm ona bile zor bela cevap yazdım.. nasılsa o söylemiştir diyede içim rahat etti biraz...hepinizi çok özledim.. dün akşam geldik bavulu bugün yedleştirebildim şimdi de k.validemlerdeyiz...geçmişi okumak biraz zor gibi inşallah hepiniz iyisinizdir:KK16::KK16:

Mrb çıtırlarrr ben geldim... hepinizin bayramı mübarek olsun.. çok özür dilarim sizlerden haber veremedim.. annemlerin yanına gidecektik ama erken çıkınca apar topar toplarmak zorunda kaldım sahurda çıkacaktık iftardan sonra çıkalım dedi eşim eve gidip toparlanıp hemen çıktık.. köye gidince haber verim dedim ama telde internetim çekmedi :KK47: bende attım i köşede kaldı tel.. teoson ulaşmış sağolsun :KK16:geç gördüm ona bile zor bela cevap yazdım.. nasılsa o söylemiştir diyede içim rahat etti biraz...hepinizi çok özledim.. dün akşam geldik bavulu bugün yedleştirebildim şimdi de k.validemlerdeyiz...geçmişi okumak biraz zor gibi inşallah hepiniz iyisinizdir:KK16::KK16:

Hoşgeldin. :KK16::KK16::KK16:

Sana da iyi bayramlar canimn....ben merak ettim seni...haber vermeden duramazdi dedim....sonucta geri gelir o bizim ailemizden diye de yazdim....cogumuz buradan kopamayiz.........hepiinizi seviyorum....bu arada biz bulusmaya karar verdik ve su an seraym in evine gidiyoruz:)....bende ciktim yola yarim saate varirim heralde

Evdekinden yemem zaten, yufkacıdan aldık, bu sefer annem uğraşamayacağım yeter artık dedi, baklava açmadı. Belki baklava olsaydı yerdim, bilemiyorum.

Süslü şeyler sizi.:KK1: Benim de kot tişört.

Karatay hoca, şekeriniz varsa hiç yemeyeceksiniz diyordu. :KK50: Ben tam 1 tane yersin diyecekken, Gül abla sayesinde hatırladım. :KK9: Canım çok tatlı çekerse, tarçınlı birşeyler ye, insülini dengeler. Yoğurt veya süte katabilirsin.

Oyle pisim, 1 tane yesem benim seker 190 i gorur. Gozum gormedi mi canim istemiyo da evde olunca duramiyorum :KK37:

Hosgeldin, senin de bayramin mubatek olsun :KK16:

Son 3 gunum, dolapta kalanlari yedik bugun.

Ezogelin corba
Kiymali Bulgur pilavi
Patlican salatasi
1 tane erik

Simdi yesil cay iciyirum, soda icerim bide.
Belki kefir de icerim.:KK56:

Sana da iyi bayramlar canimn....ben merak ettim seni...haber vermeden duramazdi dedim....sonucta geri gelir o bizim ailemizden diye de yazdim....cogumuz buradan kopamayiz.........hepiinizi seviyorum....bu arada biz bulusmaya karar verdik ve su an seraym in evine gidiyoruz:)....bende ciktim yola yarim saate varirim heralde
Bırakırmıyım hiç ablacım.. internetin azizliğine uğradım sinir oldum.. bi ara girdim ama hiç bişi yapamdım bağlantı olmadı bi türlü..
Ohh ne güzel buluşma yaplmıştır şimdi.. :KK16::KK16: izmir işi yatmış ama isttanbulda hiç fena olmamış abllacım okudm geçmişi de kızlarınla vakit geçirmişsin ne güzel:nazar:

Kimsecikler yok bende yatayım bari... gece kaynatırsınız siz şimdi.. jöptümm hepinizi iyi geceler:KK54:

Seraym, misafirperverligin icin cok tesekkur ederim guzelim ^_^ seninle yarisimiz baslamistir ^_^

Gul abla ve kedicik, sizleri de bizzat gordugum icin cok mutlu oldum. Daha nice bulusmalara diyorum ^_^

Sabah is var simdi yatiyorum, yarin kaynatiriz.

Yalniz o fotograflarda kedi'nin yaninda durmam ciddi hata olmus resmen hem kiyafetin hem de yanlis lokasyonda durmanin sanssizligi diyorum ^_^

Seraym, misafirperverligin icin cok tesekkur ederim guzelim ^_^ seninle yarisimiz baslamistir ^_^

Gul abla ve kedicik, sizleri de bizzat gordugum icin cok mutlu oldum. Daha nice bulusmalara diyorum ^_^

Sabah is var simdi yatiyorum, yarin kaynatiriz.

Yalniz o fotograflarda kedi'nin yaninda durmam ciddi hata olmus resmen hem kiyafetin hem de yanlis lokasyonda durmanin sanssizligi diyorum ^_^

Cok tatlisiniz :nazar:
Sen merak etme pisican malum kus kadar oldugu icin, kimse kiyaslamaz. Ayrica cok da iyi gozukuyosun. :KK54:

X