Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

aslinda yazarken bende guldum :)) ramazan beni cok hirpaliyor mubarek ay sikayetim yok ama durum boyle . 4 saat uykuyla max. oruc tutuyorum. aksam iftardan sonRa cocuklari uyuturken uyukluyorum. 1.5 yatip 3 te kalkip 5te yatip sonrasi Allah kerim 8 mi olur 9mu olur.. yani hepimizin durumu ayni muhakakk bizim burda iftar bide 9.15 te oluyor. elimde 2 cocuk aksama kadar yedir icir evin isleri yani belki bahane degil ama canim yemek isterse yiyorum istemezse yemiyorum. su sira hurma baklava yemiyorum ama gecen bikac parca cikolata yedim cayin yaninda azerilerde..

benim derdim sporsuzluk spor yapmaya gucum yok gece yapicam dedim eceyi uyuturken sarilip uyumusum bi uyandim saat 1 bucuk ikimiz salondaki cekyatta sizmisiz sarmas dolas:)

gecen haftadan beri durum bu eroin yemis gibi uyumak sizmak.. vucudumda guc yok heraksam ilac iciem unutuyorum.

aşkolsun gııı ne yapıcam dedim de yapmadım?
benimkini buldum sanırım. süt.
sporsuz da sarkma oluyor canım. ama ramazanda da mecalim kalmıyor hiçbir şeye

kabul edilmiştir

yaldız maldız:)))
aslında dün ben toplamda sanırım 3 saat kalmışımdır denizin içinde
benimkide sanırım yoğurt
bugünde akşam bir aksilik olmazsa yürüyüş yapayım hafif tempoda bile olsa diyorum bakalım kısmet dediğin gibi sarkmalar oluyor ona engel olmak lazım

Son düzenleme:

tebrikler canimm 1kg vermissin supersin . sigarayi kendiniz icin ama aslinda bebisiniz icin biraktiniz. bak gor cok guzel olacak hersey . sigaraninda olumsuz etkisi var bu konuda. 2 kez tebriks canimcim

50,8 i gormustum bikac gun once.
Aslinda +500 um ama gecen haftayla ayni oldu.
Regl olmayi bekliyorum bugun

tekrar test yaptinmi

bencee sen verme zaten bu kiloda
arkadaşlara bir önerim var SEN ve KEDİ kilo bildiriminde bulunmayın sadece göbek bildiriminde bulunun yeter
bende bildirimini okurken kg su az birde boy var ,,,kediden incedir diye düşündüm,,,kedi ile 10 cm den fazla boy farkı vardır,,kg farkı 7
Walla oku oku kalkamadim,,yemek temizlik beni bekler.
Okumadan da kapayamiyorum.
Pisican yasaklamamis miydi bize bildirim gunu muhabbeti? :44:

yasakladı ama o yok bizde konusuyoruz
mengmeng i sınıf başkanı seçti konuşanları yazacaktı yazmaya yüzü yok oda konusanlar listesinde

ooo romantic yapmissiniz cok guzel

deluu gulme krizine girdim burda. he yaw 5 kg mayalayinca bitmedi . cocuklara corba yaptim 2 gun yedirdim sonRa degisik corba yaptim 2 gun onu yediler bugun yine yogurt corbasi :)) bigun pirincli bigun sehriyeli :)))

adada olsaydin aksamlari yururduk ne guzel.. simdi nasil olcak bilmem umarim spor yapabilirim .

heh iste benim durum bu birazda.bak bugunde azerilere davetliyiz sofrada yok yok olur. yinede az yiyorum inan bana ama hic bitmio yemek fasli bunlarda. biz yer kalkariz ya bunlar yer 1 saat muhabbet sonrA cay gelir yanina tatli vs

selam canım

sabit kalmakta güzel,,,ben ramazan başından beri 1 kg arttım

iyi yolculuklar ve iyi bayramlar şimdiden

seni ve emineyi özleyeceğiz...öp mavişimin yanaklarından

teşekkür ederim
öptüm hepinizi

bir önerimde bu konuda olacak bende bu konuda çok müzdaribim.yazılanları sesli mesaj gibi dinleyebileceğimiz bir kk istiyoz lütfen

ADANA 'lı olmayan veya ADANA'da yaşamayan bilemez bu mevsimde böyle bir yağmur ben 39 yıldır görmedim

tebrik ederim canım,

inşallah devamı gelir, karatay yap sağlıklı beslen sigara iç olmuyor du ....şimdi oldu
aynen bende aynı durumdayım,,, işte ve dışarda idare ediyorum ama eve girince sıcaktan pestilim çıkıyor, her yer güneş içinde kapıyı açarken sıcak vuruyor yüzüme,,,hemen duşa girip serinliyorum ikindiyi kılana kadar pişiyorum,,,sıcakta halsizlik yapıyor,,,,sızmayıda beceremiyorum,,,bu akşam pc yi açmayıp, tv yide kapatıp denemeyi düşünüyorum ama yemekten sonra suyu içince gözüm açılıyor

harbiden ya yazık kediye

bizim için mahsuru yok isteğinin ama yapmak elimizden gelmez

sen KK nın bize ulaşın kısmına yaz

tebrikler canimm 1kg vermissin supersin . sigarayi kendiniz icin ama aslinda bebisiniz icin biraktiniz. bak gor cok guzel olacak hersey . sigaraninda olumsuz etkisi var bu konuda. 2 kez tebriks canimcim

tekrar test yaptinmi

inşallah

3 gündür spor yapmadım. Perşembe günü yaptım en son. Cuma günü iftara gittim. Cumartesi regl oldum, 2. gün hala ağrım vardı. Bugün inşallah yapacağım.
günaydın bayanlar

beni kilo almışlara yazın bugün reglimde yeni bitti zaten
İlk hedefine ulaştığın için, hedefe ulaşanlardasın. Bildirimi yapıp kaçıyorsun.

bencee sen verme zaten bu kiloda
arkadaşlara bir önerim var SEN ve KEDİ kilo bildiriminde bulunmayın sadece göbek bildiriminde bulunun yeter
Ben zaten bildirimde bulunmuyorum. Göbek azaldı gibi görünüyor ama ölçü olarakta gitmemiş anlamadım nedir bu.

Yasaklamıştım ama tınnn, beni takan kim.

harbiden ya yazık kediye
Madem yazık, niye dolduruyorsunuz sayfaları heee. Bana hiç acımıyormusunuz?

Sahur
Zeytin
Peynir
2 yumurta
Salata
Yer fıstığı
2 kase yoğurt çorbası

3 gibi yoğurt çorbası

Akşam yemeğini mecbur iftar saatinde yiyeceğim.

harbiden ya yazık kediye

kıyamam ben o sarı kedi ye....dünden beri bi göründü gitti ,,,işi çok galiba

mesajı yeniden düzenliyorum ...ben daha geçmişin sonuna gelmeden yazmıştım sona gelince birde ne göreyim biizm sarı kedi cik gelmiş,,,,hoşgeldin kedi ccik

Son düzenleme:
Yasaklamıştım ama tınnn, beni takan kim.

Madem yazık, niye dolduruyorsunuz sayfaları heee. Bana hiç acımıyormusunuz?
önce

beni takan kimin cevabı :::bugün kimler yazmamışsa onlar
niye dolduruyorsunuz sayfalarının cevabı ::::KK bize mesaj başı para ödüyor, senden saklamıştık ama açıkladım artık

bana acımıyormusunuz un cevabı:::sana acıyoruz tabiiki ama çene bu tutulmuyor ki, bide oruçlu olunca burada vakit geçiriyoruz lak lak la

Son düzenleme:

canım yaaa haklısın evet bildirim yapıp kaçıyorum valla, yediklerimi içtiklerimi yazardım muhabbete katılırdım ama iş yerinde pek mümkün olmamaya başladı aslında ama ramazan bitsin sıkı bi şekilde geri dönücem biraz boşladım sanki ramazanda karatayımı ama dönüşüm muhteşem olacakkkkkkkkkkk

Herkese selammmm...
Ben dün tartılmayı unuttum.
Baktım liste hala yapılmamış, az önce tartıldım.

Başlangıç kilosu: 65

Geçen hafta: 59.00

Bu hafta: 59.100

fark: +100

toplam fark: 5.900

beden: 40 / üst beden M.. ama emin değilim. bakmadım ne zamandır.

spor: yapamadım :/

Boy: 1.56

hedef: ilk hedef 60 ... sonra 55

yüzde: +0,16

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…