Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

hadi bakalım dönüşünü merakla bekleyeceğiz

bu kadar hazırlığa kaçamak yapılmaması lazım tabiki,,,,

tabii ki :) herşey benim elimde. kimse bana zorla ye demiyor. tek üzüldüğüm şey önceden de diyet yaptığımda kaçak yaptığım halde yine de ayda 1,5-2 kg verirdim hem de ara öğünle...şimdi ise sağlıklı beslenme- 2 öğün- ve yürüyüş. ve önceki kaçamaklarıma göre bunlar hiçbirşey ona rağmen 7 hafta bitti sadece 4 kg verdim. inşallah devamı gelir.

teşekkür ederim canım. dediğim gibi tüm değerlerim tolerans dahilinde. fakat ben yıllar önce kansızlık tedavisi görmüştüm. sanırım yine nüksetmiş bu durum. ooo seninki epey yüksekmiş toleransın da üzerinde. ferritin değerinin düşük olması kansızlık anlamına geliyor canım. benim hem demir hem ferritin alt sınırda. bu değerleri yükseltmem gerek. canım benim değerler kansızlığa tekabül ediyor. fakat ferritin yüksekliği biraz sıkıntılı bir mevzu diye biliyorum. kesinlikle yeniden bir tahlil yaptır ve doktorunla görüş, tedbirini al. ve lütfen acilen yap canım.

oh ne güzel sefanız olmuş,,,,hep böyle mutlu olun canım

yağmur altında denize girmek te zevkli olmuştur

saol ablamm cümlemize inşallah.
Yalnız az önce aldığım bir haber canımı sıktı.bayramdan sonraki 2 günü birleştirip 1 hafta izin alayım diye daha önceden patrona söylediğim halde cuma günü kendisi gitti 1 hafta sonra gelecek neyse o gelince ben giderim dedim sineye çektim.hayırlısı böyleymiş dedim .ayın 5 inde eşimin babası mesane kanserinden 2.ameliyatını olacak izmirde olmazsa ozamana gideriz birkaçgünde tatil yaparız dedim ama şimdi duydumki sevgili patronum 7 ağustosta gelecekmiş vay arkadaş taviz tavizi doğuruyor işte.o madur olmasın diye ben her işimi ertelerim dr bile gittiğimde işe gecikmeyim diye telaş ederim mahçup olmayayım diye .ben nekadar düşünürsem düşüneyim adamın umrunda değil sadece kendini düşünüyor

diğer diyetlerde kaçamaklada kg veriliyor ama bırakınca fazlasıyla geri alınıyor,,,,karatayda geri alma diye bişey yok,,,,sadece kaçamak lar kg aldırıyor oda sporla dengeleniyor ama ne zaman hedefe ulaşınca,,,,sağlıklı beslenme olarak uygulayınca kaçamak yapmaya ihtiyaç duyulmuyor zaten

hımmm ya ben sağlık ocağında yaptırmıştım. pek teferruatlı değildi.hani özel gittiğim bir doktor yok. ilçede olmanın dezavantajı maalesef. şimdi baktım tekrar demir de 90 çıkmış ( 70-150)... haftaya perşembe bayram sonrası gideyim desem sonuçları alamam, çünkü perşembe başka yerdeyim, cuma tatile gidiyorum off... tatil dönüşünü beklicem mecburen.

en sinir olduğum insan tipi,,,bide patron ya kimseye hesap vermek zorunda değil dükkan onun ya,,,,

gerçi bizde durum farklımı değil tabiki,,,oda arkadaşımla aynı kadrodayız ben asıl o geçici başka yerden emaneten geldi yani,,,şubatta başlar şu tarihte şuraya gideceğim bu tarihte buraya gideceğim diye planlar yapmaya,,,,oruç tutmaz ama ramazan öncesi ve sonrasına mutlaka tatil ayarlar her sene beni uyuz eder,,,bu sefer yapamadı haziran sonu izne gitti geldi 3 hafta çalıştı yine izne gitti bide demezmi bayramdaki 2 günü de alırsam 2 hafta tatil yapmış olurum diye dur bakalım o 2 günü ve devamındaki haftayı ben alacağım dedim, canım sende al bende alayım nolurki dedi,,yeni eleman yalnız bırakamayız birimizin olması lazım oda sensin 2 kere tatile gittin buda benim hakkım dedim, laftan anlamazki başkanı arayıp 2 günü isteyecekmiş ona gezme olsunda iş önemli değil,,,,
bende ki şansa da istanbul işi olursa tatilde yalan olacak

ramazana rağmen iyi vermişsin canım

ramazan sonraı tam gaz düğüne kadar
ıkı gun önce tartıldığımda 78,7 gibi bir rakam vardı abla ama bir iki güne regl olucam ve cidden pko hastası olduğumdan o dönem bende rahat 1 kg farkettiriyor.. acaba gülo çıtır gelin olabilecek mi... azz sonra

çok sevındım mutlu anlarına teoson.. yağmur altında denize girmekte çok keyiflidir yaa

günaydın ^_^
amuda kalkıp mı iftar hazırlıyorsun merak ettim
şahsen ben kibar hatun olduğum için bale yaparak hazırlıyorum da

iftarımı black dans yaparak hazırlıyorum canım.. böyle mutfakla salon arasında 7 metrelik bır koridorum var.. orda yerde dalga hareketi yapa yapa gidip geliyorum mutfakta air flaw hareketi salonda kulplu ile sporumu tamamlıyorum

slm kızlar
bildirim yapıyorum: sabit kaldım

Rumuz: HasibeG
Başlangıç tarihi: 08/03/2014
Başlangıç kg: 95.6
Geçen hafta: 89
Bu hafta: 89
Fark: 0
Toplam fark: 6.6
Boy: 1.68
Hedef:ilk hedef 80... ikinci hedef 70
Yüzdesi: 0

canlar, yarın nöbetçiyim. ertesi gün nöbet çıkışı düzceye gidiyorum. orada internet yok.
bayram dönüşü perşembe günü nöbetçiyim cuma günü Allah nasip ederse dönerim aranıza.
akşam iftara gitcez belki giremeyebilirim bir daha beni özleyin ok

GÜNAYDINNNNN....
Ben geldim kaç gün sonra... cumartesi temizlikle uğraştım tüm gün oruç oruç öldüm yorgunyuktan.. akşamda davetteydik 1gibi geldik... pazar günü de pikniğe gidelim iftar için dediler hazırlıklar yapıldı toplandık pikniğe gitttik.. o yüzden gelemedim buraya.. kaçamak yapmadım merak etmeyin ama tartılaadım dün.. akşam tartılayım ama kilo verdiğimi sanmıyorum...ramazan ah ramazan dengemi şaşırttı... o değil benim evdeki 8 kilo verdi

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.200
geçen hafta : 63.600
Bu hafta: 64.200
Fark:+600
Toplam fark:15,000
Beden:göbek..42 ..basen 40
Spor: evden işe- işten eve 5 gün toplam 40 dkk yürüyüş
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg ....... ikinci hedef 60 kg
Yüzdesi:%+0,94

2 gün üstüste dışarda yemek yemenin zararı,,,,yağı tuzu belli değil, içinde neler olduğu belli değil,,,bildiklerimi yemeye çalıştım,,,,,gündüz acıkınca akşam yenilenler depo ediliyor,,,uykusuzlukta cabası leptin çalışmaya fırsat bulamıyor bide leptinin çalışma saati 2. bi yemek ,,,,,,sporda yok hiç içimden bişey yapmak gelmiyor gündüz yürüyüşleri ancak kaldırıyor dizlerim ve vücudum,,,,bu ay leptinim çok dinlendi çok tatile gitmiş gibi oldu gel keyfim gel

bayram bitsin bunun acısını çıkarırım ben senden leptin

Son düzenleme:
selam canım

sabit kalmakta güzel,,,ben ramazan başından beri 1 kg arttım

iyi yolculuklar ve iyi bayramlar şimdiden

seni ve emineyi özleyeceğiz...öp mavişimin yanaklarından

hoşgeldin canım

haftasonun baya yorucu geçmiş,,,benim gibi işe yorgun gelmişsin sende,,hazır evde kimse yokken akşam olsada uykum gelince kendimi yatağa atsam diye bekliyorum,,,ses yapanda olmaz inşallah ....

biz aylarca kg verelim diye uğraşalım seninki 3 haftada 8 kg vers,in nerde adalet nerde

herkese mutlu günler haftalar

rumuz:mydenizzz
gebeliğimiz baş.tarihi: 16,02,2014
gebelik haftam: 23
başlangıç kiom: 64
geçen hatfa: 67.7
bu hafta: 68.3
fark: +600 gr
toplam fark:+4,3 kg
boy: 1.64
hedef: 75 ile doğuma gitmek( hedefimi 3 kilo daha arttırdım nolur nolmaz..dikkat etsemde bu istah açıklığıyla sonumu merak ediyorum

benim küçük oğlan 1 haftadır çok hasta... artık düzelme başladı şükür ama yüksek ateş ve ağız yaralarından çok çekti çocuğum..günlerdir gece gündüz uyumuyoruz ama hiççç uyumuyoruz..moralim bozuk birde iftara misafir var ..kafamı topayınca gelirim ..hepinize kucak dolusu sevgiler

İnşallah uyursun ablacım.. çok yoruldun Uykusuzluktan bu ay sen
Onn yemek düzeni bizimkine benzedi biraz iki öğün olunca kilo verdi... gerçi iftar sonrası tatlı filan affetmedu ama tüm gün aç ben böyle şişkin şişkin kaldım.. o inat veriyo bide beni çağırıyo hayatım bak kaç olmuşum diye... inşallah ramazan sonrası dikkat ederde almaz tekrar

oyy şimdiden özledik seni de emine'yi de ^_^

geçmiş olsun canım yorucu bir haftasonu geçirmişsin şimdi dinlenme vakti ^_^ 8 kg mi verdi, gel de çatlama ^_^

az kaldı ablacım, haftaya bugün bayram.
sen ben yapmayız da, tatlıyı höpürdecetecekleri tahmin etmek güç değil

Son düzenleme:

sevgiliyle telefonda konuşmak bile erimene yetiyor demekki

bende sana üzülürken böyle bişi başıma geldi inşallah sen planlarını gerçekleştirirsin ablam

günaydın canım eşine sorsan ya bizede tüyo verirmi acep

oy kıyamam ben kuzuya Allah şifa versin. Keşke elimden bir şey gelebilse. Ağız yarası bile başlıbaşına çok zor bir de ateşi varmış Allah şifalar versin canım, sana da kolaylıklar versin. öpüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…