Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

neden kg alıyorum dediğine güldüm:KK1:....
neden alıyorsun söyleyeyim son zamanlarda cozuttun derler ya sende aynen öyle yaptın...hurmalar,,baklavalar,,,,sabah apartmanın merdivenlerinden inerken aklıma sen geldin tam hedefe ulaşacakken kaçamaklara başladı neden diye düşündüm,,,boyu var kg su az zaten zayıf görenler şok oluyordur çok zayıfladın deyince biraz kendini saldı galiba diye....sence neden

aslinda yazarken bende guldum :)) ramazan beni cok hirpaliyor mubarek ay sikayetim yok ama durum boyle . 4 saat uykuyla max. oruc tutuyorum. aksam iftardan sonRa cocuklari uyuturken uyukluyorum. 1.5 yatip 3 te kalkip 5te yatip sonrasi Allah kerim 8 mi olur 9mu olur.. yani hepimizin durumu ayni muhakakk bizim burda iftar bide 9.15 te oluyor. elimde 2 cocuk aksama kadar yedir icir evin isleri yani belki bahane degil ama canim yemek isterse yiyorum istemezse yemiyorum. su sira hurma baklava yemiyorum ama gecen bikac parca cikolata yedim cayin yaninda azerilerde..

benim derdim sporsuzluk spor yapmaya gucum yok gece yapicam dedim eceyi uyuturken sarilip uyumusum bi uyandim saat 1 bucuk ikimiz salondaki cekyatta sizmisiz sarmas dolas:)

gecen haftadan beri durum bu eroin yemis gibi uyumak sizmak.. vucudumda guc yok heraksam ilac iciem unutuyorum.

aşkolsun gııı ne yapıcam dedim de yapmadım? :KK70:
benimkini buldum sanırım. süt.
sporsuz da sarkma oluyor canım. ama ramazanda da mecalim kalmıyor hiçbir şeye :KK43:

kabul edilmiştir :KK55::KK55:

yaldız maldız:)))
aslında dün ben toplamda sanırım 3 saat kalmışımdır denizin içinde:KK9::KK9:
benimkide sanırım yoğurt:KK1:
bugünde akşam bir aksilik olmazsa yürüyüş yapayım hafif tempoda bile olsa diyorum bakalım kısmet dediğin gibi sarkmalar oluyor ona engel olmak lazım

Son düzenleme:
sonnn 10 kilo inşallah söylerken nekadar kolay oluyor:KK1::KK1:
Artık herkes farkediyor kilo verdiğimi çok mutlu oluyorum:KK16:

saol canım benim :KK16::KK16:
Seninle konuştuğumuz günden beri her gece 1 tatlı kaşığı yiyorum canım, bal yemiş oluyorum ama ne yapayım şifa niyetine inşallah faydası olur biraz ağrılarımda azalma var gibi birde kötü bir alışkanlığımdan vazgeçtim
eskiden olsa size kötü bir örnek olacaktım ama şuan rahatlıkla söyleyebiliyorum henüz çok yeniyim :KK9:
Acaba rahatsızlığımı tetikliyormu ki diye çok kötü bir alışkanlığım olan sigarayı cuma günü bıraktım(20 yıllık içiciydim buarada).sigara konusunda nefsime çok kolay yenik düşüyorum defalarca teşebbüsüm oldu ama bir süre sonra geri döndüm
eşim geçen yıl ağır zatürre geçirdi 5 gün hastanede kaldı tabi o hemen bıraktı 1 yılı geçti
şimdi bana diyorki sen başlarsan bende başlarım kendimi değil en önce onu düşünerek kullanmıycam allahım bana kolaylık versin.kiloda almam inşallah :KK9:

tebrikler canimm 1kg vermissin supersin . sigarayi kendiniz icin ama aslinda bebisiniz icin biraktiniz. bak gor cok guzel olacak hersey . sigaraninda olumsuz etkisi var bu konuda. 2 kez tebriks canimcim

50,8 i gormustum bikac gun once.
Aslinda +500 um ama gecen haftayla ayni oldu.
Regl olmayi bekliyorum bugun

tekrar test yaptinmi

bencee sen verme zaten bu kiloda
arkadaşlara bir önerim var SEN ve KEDİ kilo bildiriminde bulunmayın sadece göbek bildiriminde bulunun yeter:KK52::KK52:
bende bildirimini okurken kg su az birde boy var ,,,kediden incedir diye düşündüm,,,kedi ile 10 cm den fazla boy farkı vardır,,kg farkı 7
Walla oku oku kalkamadim,,yemek temizlik beni bekler.
Okumadan da kapayamiyorum.
Pisican yasaklamamis miydi bize bildirim gunu muhabbeti? :44:

yasakladı ama o yok bizde konusuyoruz:KK52:
mengmeng i sınıf başkanı seçti konuşanları yazacaktı yazmaya yüzü yok oda konusanlar listesinde:KK9::KK9::KK9:

pazar günüm çok mutlu geçti oruç tutamadığım için eşim bana moral olsun diye denize götürdü .güneş deniz hava mis gibiydi üstelik biara 30 dakika gibi bir sürede hafif yağmur altında denize girdik:21::21:

ooo romantic yapmissiniz cok guzel

o son kg'yi sana burada verdireceğim inat ettim ^_^
hedefe bu kadar yaklaşmışken üstelik.
ramazan'a veriyorum ^_^

sağolasın canım ^_^ ben sanırım perşembe günü de mantar sote yapmıştım. çok lezzetli ve pratik geldi. bu ikinci yapışımdı ^_^ inşallah bana da kg olarak geri döner ^_^

yoğurdun da bitmedi gitti ^_^

günaydın ^_^
amuda kalkıp mı iftar hazırlıyorsun merak ettim :emir_bebek:
şahsen ben kibar hatun olduğum için bale yaparak hazırlıyorum da :KK9:

deluu gulme krizine girdim burda. he yaw 5 kg mayalayinca bitmedi . cocuklara corba yaptim 2 gun yedirdim sonRa degisik corba yaptim 2 gun onu yediler bugun yine yogurt corbasi :)) bigun pirincli bigun sehriyeli :)))

adada olsaydin aksamlari yururduk ne guzel.. simdi nasil olcak bilmem umarim spor yapabilirim .

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.200
geçen hafta : 63.600
Bu hafta: 64.200
Fark:+600
Toplam fark:15,000
Beden:göbek..42 ..basen 40
Spor: evden işe- işten eve 5 gün toplam 40 dkk yürüyüş
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg ....... ikinci hedef 60 kg
Yüzdesi:%+0,94

2 gün üstüste dışarda yemek yemenin zararı,,,,yağı tuzu belli değil, içinde neler olduğu belli değil,,,bildiklerimi yemeye çalıştım,,,,,gündüz acıkınca akşam yenilenler depo ediliyor,,,uykusuzlukta cabası leptin çalışmaya fırsat bulamıyor bide leptinin çalışma saati 2. bi yemek ,,,,,,sporda yok :KK50: hiç içimden bişey yapmak gelmiyor gündüz yürüyüşleri ancak kaldırıyor dizlerim ve vücudum,,,,bu ay leptinim çok dinlendi çok tatile gitmiş gibi oldu gel keyfim gel:KK4:

bayram bitsin bunun acısını çıkarırım ben senden leptin:KK52:

heh iste benim durum bu birazda.bak bugunde azerilere davetliyiz sofrada yok yok olur. yinede az yiyorum inan bana ama hic bitmio yemek fasli bunlarda. biz yer kalkariz ya bunlar yer 1 saat muhabbet sonrA cay gelir yanina tatli vs

selam canım

sabit kalmakta güzel,,,ben ramazan başından beri 1 kg arttım:KK43:

iyi yolculuklar ve iyi bayramlar şimdiden

seni ve emineyi özleyeceğiz...öp mavişimin yanaklarından:KK54:

oyy şimdiden özledik seni de emine'yi de ^_^

geçmiş olsun canım yorucu bir haftasonu geçirmişsin şimdi dinlenme vakti ^_^ 8 kg mi verdi, gel de çatlama ^_^

az kaldı ablacım, haftaya bugün bayram.
sen ben yapmayız da, tatlıyı höpürdecetecekleri tahmin etmek güç değil :KK52:

Eneee, senin gibiler zaten en son cikar tatile. Bende oyleydim, milleti bide isleri beklerdim.
Hic istedigim zaman cikamadim. Kayinpederine gecmis olsun, Allah sifalar versin.
Sen nasilsin bu ara, hafifleme var mi? Aldin mi keten tohumu, bal?

Oyy kucuk kuzucuk cok gecmis olsun. Boyle olunca anneler daha cok cekiyo.

Ozlemez miyiz hic :KK16:
teşekkür ederim:KK16::KK16::KK16:
öptüm hepinizi:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bir önerimde bu konuda olacak bende bu konuda çok müzdaribim.yazılanları sesli mesaj gibi dinleyebileceğimiz bir kk istiyoz lütfen

ADANA 'lı olmayan veya ADANA'da yaşamayan bilemez bu mevsimde böyle bir yağmur ben 39 yıldır görmedim:KK1:

eskiden olsa size kötü bir örnek olacaktım ama şuan rahatlıkla söyleyebiliyorum henüz çok yeniyim :KK9:
Acaba rahatsızlığımı tetikliyormu ki diye çok kötü bir alışkanlığım olan sigarayı cuma günü bıraktım(20 yıllık içiciydim buarada).sigara konusunda nefsime çok kolay yenik düşüyorum defalarca teşebbüsüm oldu ama bir süre sonra geri döndüm
eşim geçen yıl ağır zatürre geçirdi 5 gün hastanede kaldı tabi o hemen bıraktı 1 yılı geçti
şimdi bana diyorki sen başlarsan bende başlarım kendimi değil en önce onu düşünerek kullanmıycam allahım bana kolaylık versin.kiloda almam inşallah :KK9:
tebrik ederim canım,

inşallah devamı gelir, karatay yap sağlıklı beslen sigara iç olmuyor du ....şimdi oldu:nazar:
aslinda yazarken bende guldum :)) ramazan beni cok hirpaliyor mubarek ay sikayetim yok ama durum boyle . 4 saat uykuyla max. oruc tutuyorum. aksam iftardan sonRa cocuklari uyuturken uyukluyorum. 1.5 yatip 3 te kalkip 5te yatip sonrasi Allah kerim 8 mi olur 9mu olur.. yani hepimizin durumu ayni muhakakk bizim burda iftar bide 9.15 te oluyor. elimde 2 cocuk aksama kadar yedir icir evin isleri yani belki bahane degil ama canim yemek isterse yiyorum istemezse yemiyorum. su sira hurma baklava yemiyorum ama gecen bikac parca cikolata yedim cayin yaninda azerilerde..

benim derdim sporsuzluk spor yapmaya gucum yok gece yapicam dedim eceyi uyuturken sarilip uyumusum bi uyandim saat 1 bucuk ikimiz salondaki cekyatta sizmisiz sarmas dolas:)

gecen haftadan beri durum bu eroin yemis gibi uyumak sizmak.. vucudumda guc yok heraksam ilac iciem unutuyorum.
aynen bende aynı durumdayım,,, işte ve dışarda idare ediyorum ama eve girince sıcaktan pestilim çıkıyor, her yer güneş içinde kapıyı açarken sıcak vuruyor yüzüme,,,hemen duşa girip serinliyorum ikindiyi kılana kadar pişiyorum,,,sıcakta halsizlik yapıyor,,,,sızmayıda beceremiyorum,,,bu akşam pc yi açmayıp, tv yide kapatıp denemeyi düşünüyorum ama yemekten sonra suyu içince gözüm açılıyor :KK52:
:KK52::KK52:

bende bildirimini okurken kg su az birde boy var ,,,kediden incedir diye düşündüm,,,kedi ile 10 cm den fazla boy farkı vardır,,kg farkı 7

yasakladı ama o yok bizde konusuyoruz:KK52:
mengmeng i sınıf başkanı seçti konuşanları yazacaktı yazmaya yüzü yok oda konusanlar listesinde:KK9::KK9::KK9:

harbiden ya yazık kediye:KK9::KK9:

bir önerimde bu konuda olacak bende bu konuda çok müzdaribim.yazılanları sesli mesaj gibi dinleyebileceğimiz bir kk istiyoz lütfen

ADANA 'lı olmayan veya ADANA'da yaşamayan bilemez bu mevsimde böyle bir yağmur ben 39 yıldır görmedim:KK1:
bizim için mahsuru yok isteğinin ama yapmak elimizden gelmez:KK1:

sen KK nın bize ulaşın kısmına yaz :KK52:
:KK52:

tebrikler canimm 1kg vermissin supersin . sigarayi kendiniz icin ama aslinda bebisiniz icin biraktiniz. bak gor cok guzel olacak hersey . sigaraninda olumsuz etkisi var bu konuda. 2 kez tebriks canimcim

tekrar test yaptinmi

ooo romantic yapmissiniz cok guzel

deluu gulme krizine girdim burda. he yaw 5 kg mayalayinca bitmedi . cocuklara corba yaptim 2 gun yedirdim sonRa degisik corba yaptim 2 gun onu yediler bugun yine yogurt corbasi :)) bigun pirincli bigun sehriyeli :)))

adada olsaydin aksamlari yururduk ne guzel.. simdi nasil olcak bilmem umarim spor yapabilirim .

heh iste benim durum bu birazda.bak bugunde azerilere davetliyiz sofrada yok yok olur. yinede az yiyorum inan bana ama hic bitmio yemek fasli bunlarda. biz yer kalkariz ya bunlar yer 1 saat muhabbet sonrA cay gelir yanina tatli vs

tebrik ederim canım,

inşallah devamı gelir, karatay yap sağlıklı beslen sigara iç olmuyor du ....şimdi oldu:nazar:

aynen bende aynı durumdayım,,, işte ve dışarda idare ediyorum ama eve girince sıcaktan pestilim çıkıyor, her yer güneş içinde kapıyı açarken sıcak vuruyor yüzüme,,,hemen duşa girip serinliyorum ikindiyi kılana kadar pişiyorum,,,sıcakta halsizlik yapıyor,,,,sızmayıda beceremiyorum,,,bu akşam pc yi açmayıp, tv yide kapatıp denemeyi düşünüyorum ama yemekten sonra suyu içince gözüm açılıyor :KK52:
:KK52::KK52:

inşallah :KK16::KK16::KK54::KK54::KK19::KK19:

Her gece 3:30 da 306 Ya Kahhar canım ne olur çekelim canlar birde boykotu unutmayalım bilincli müslumanlar olalım buda bir imtihan aklımizda olsun

Canim Gul ablam yazmış ya3 EFA S1200 marka bu bide facede sağlıklı yaşıyoruz sayfasından şü zayıflyan karı kocanın hikayesine gir dsha net bilgiker okuyacaksın Omaga 3 desteklerini antioksidanlarla birlikte alın diyor.
Gelelim bugünku hikayeme Saat 1 de kalktım bugün eltimin oğlunun istediği kız tarafı iftara gelecekmiş hem yemek hem bizde sizi tanıyalım babinda eltim aksamdan beni aramıştı mercimek köftesiyle haydari yaparmısın diye ben yaninada benim pastalarım meşhurdur çaktım bir yaz pastası ama ne görüntü kirmizı islak kek arası yogun krema üstü erik hoşafı yapmıştım bol limon koydum bide sos yaptım pasta süsüyle süsledim çook güzel oldu birde tsrif istiyolar ne tarif ben hic bir şeyi tarifle yapmamki o yüzden bir yaptığım bir ysptığımı tutmaz. Neyse eltim illa sizde gelin demedimi benim ufaklık fena diye ben pek katılmam davetlere ya babası gider ya baba bakar ben giderim. Gitmez olaydım menü süpermiş eh iste ucundan kiyısından azcık kaçirdim bende bu hafta kilo veremeyenlerdenim. Yazayim bari iftar menümü utanarak
Sarma amasya usulü aşlıklı mercimekli falan
Bir tane saray sarması
Benim pastamdan 2~3 çatal tadına baktım yanlış anlamayın:KK1:
Br tanade tuzlu kurabiye çok yemedim ama coğu kacaktı
Sahur menum
Mercimek köftesi
2 haş yumurta
Ayran
Alakasız bir menu ama aksam mercimek köftesi yememıştim çatlardım yemezsem.
Gül ablacım çok üzuldum yani kesin İstanbullusun he. Olsun üzülme orucsuz oruçsuz tatil yapmış olursun sende.
Acaba kedi nerde gecmiste pek göremedim sanki sadece menü bildirimi yapmış spor ne yaptı bu safer merak ettim doğrusu.
Mengmeng b12 çokmu düşük çıktı. Başka kötü çıkan tahlilin varmı

3 gündür spor yapmadım. Perşembe günü yaptım en son. Cuma günü iftara gittim. Cumartesi regl oldum, 2. gün hala ağrım vardı. Bugün inşallah yapacağım.
günaydın bayanlar

beni kilo almışlara yazın bugün reglimde yeni bitti zaten
İlk hedefine ulaştığın için, hedefe ulaşanlardasın. Bildirimi yapıp kaçıyorsun. :KK52:

bencee sen verme zaten bu kiloda
arkadaşlara bir önerim var SEN ve KEDİ kilo bildiriminde bulunmayın sadece göbek bildiriminde bulunun yeter:KK52::KK52:
Ben zaten bildirimde bulunmuyorum. :KK52: Göbek azaldı gibi görünüyor ama ölçü olarakta gitmemiş anlamadım nedir bu.:KK50:

Yasaklamıştım ama tınnn, beni takan kim. :KK9::KK9:

Madem yazık, niye dolduruyorsunuz sayfaları heee. Bana hiç acımıyormusunuz? :KK52::KK52::KK52:

Sahur
Zeytin
Peynir
2 yumurta
Salata
Yer fıstığı
2 kase yoğurt çorbası

3 gibi yoğurt çorbası

Akşam yemeğini mecbur iftar saatinde yiyeceğim.

kıyamam ben o sarı kedi ye....dünden beri bi göründü gitti ,,,işi çok galiba

mesajı yeniden düzenliyorum ...ben daha geçmişin sonuna gelmeden yazmıştım sona gelince birde ne göreyim biizm sarı kedi cik gelmiş,,,,hoşgeldin kedi ccik

Son düzenleme:
:KK16::KK16:

Madem yazık, niye dolduruyorsunuz sayfaları heee. Bana hiç acımıyormusunuz? :KK52::KK52::KK52:
önce

beni takan kimin cevabı :::bugün kimler yazmamışsa onlar:KK1:
niye dolduruyorsunuz sayfalarının cevabı ::::KK bize mesaj başı para ödüyor, senden saklamıştık ama açıkladım artık:KK52:

bana acımıyormusunuz un cevabı:::sana acıyoruz tabiiki ama çene bu tutulmuyor ki, bide oruçlu olunca burada vakit geçiriyoruz lak lak la:KK3:

:KK16:

Son düzenleme:
3 gündür spor yapmadım. Perşembe günü yaptım en son. Cuma günü iftara gittim. Cumartesi regl oldum, 2. Gün hala ağrım vardı. Bugün inşallah yapacağım.

Ilk hedefine ulaştığın için, hedefe ulaşanlardasın. Bildirimi yapıp kaçıyorsun. :KK52:

Ben zaten bildirimde bulunmuyorum. :KK52: Göbek azaldı gibi görünüyor ama ölçü olarakta gitmemiş anlamadım nedir bu.:KK50:

canım yaaa haklısın evet bildirim yapıp kaçıyorum valla, yediklerimi içtiklerimi yazardım muhabbete katılırdım ama iş yerinde pek mümkün olmamaya başladı aslında ama ramazan bitsin sıkı bi şekilde geri dönücem biraz boşladım sanki ramazanda karatayımı ama dönüşüm muhteşem olacakkkkkkkkkkk :KK9::KK9::KK9::KK9:

Herkese selammmm...
Ben dün tartılmayı unuttum.
Baktım liste hala yapılmamış, az önce tartıldım.

Başlangıç kilosu: 65

Geçen hafta: 59.00

Bu hafta: 59.100

fark: +100

toplam fark: 5.900

beden: 40 / üst beden M.. ama emin değilim. bakmadım ne zamandır.

spor: yapamadım :/

Boy: 1.56

hedef: ilk hedef 60 :21:... sonra 55

yüzde: +0,16

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X