Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

neden kg alıyorum dediğine güldüm....
neden alıyorsun söyleyeyim son zamanlarda cozuttun derler ya sende aynen öyle yaptın...hurmalar,,baklavalar,,,,sabah apartmanın merdivenlerinden inerken aklıma sen geldin tam hedefe ulaşacakken kaçamaklara başladı neden diye düşündüm,,,boyu var kg su az zaten zayıf görenler şok oluyordur çok zayıfladın deyince biraz kendini saldı galiba diye....sence neden

iyi tatiller canım,,,tatilde kaçamak yapma desemde yapacaksın biliyorum,,,nerden biliyorsun dersen geçenlerde gittiğin yerde bile yaptın,,,,beyne format atmadan bu iş olmaz sen tatilinide yap bi kafayı boşalt hazır boşaltmışken de bi format at ....

tatil de yediklerine ve saatlere dikkat et ,,,fazla alma en azından,,,,geldikten sonra kaçamak falan yok ona göre sıfırdan başlayacaksın......

günaydınn günaydınnn
bildirimmmmm timeeeee

Rumuz: alfabetikbulvar
Başlangıç tarihi: 18/03/2014
Başlangıç kg:85,4
Geçen hafta:80
Bu hafta:79,3
Fark:-700
Toplam fark:6,1
Beden:44
Spor: dehşet iftar hazırlama hareketleri
Boy:1.67
Hedef:65
Yüzdesi:-0,875

ramazana rağmen iyi vermişsin canım

ramazan sonraı tam gaz düğüne kadar

pazar günüm çok mutlu geçti oruç tutamadığım için eşim bana moral olsun diye denize götürdü .güneş deniz hava mis gibiydi üstelik biara 30 dakika gibi bir sürede hafif yağmur altında denize girdik

sahur
klasik KKK ,,,

ben yatıyorum canlar

iyi sabahlar herkese

afiyet olsun ^_^

o son kg'yi sana burada verdireceğim inat ettim ^_^
hedefe bu kadar yaklaşmışken üstelik.
ramazan'a veriyorum ^_^

sağolasın canım ^_^ ben sanırım perşembe günü de mantar sote yapmıştım. çok lezzetli ve pratik geldi. bu ikinci yapışımdı ^_^ inşallah bana da kg olarak geri döner ^_^

yoğurdun da bitmedi gitti ^_^

günaydın ^_^

ablacım benim de 3. ayım ramazan'a denk geldi

günaydın ^_^
amuda kalkıp mı iftar hazırlıyorsun merak ettim
şahsen ben kibar hatun olduğum için bale yaparak hazırlıyorum da

her günün mutlu geçsin şekerim ^_^ bol bol d vitamini almışsın ne güzel ^_^
romantizmin melodisi buraya kadar geldi bu arada ^_^

gelin adayı güzel mi?

afiyet olsun canım ilk haftalardan kaçamağın olmasaydı keşke.
mercimek köftesi iyiymiş. ben de sahurumu sadece mercimek salatası + ceviz ile yaptım

Allah'a şükür tüm değerlerim normal çıktı.
B12 Karatay'a göre düşük olduğu için yükseltmeye çalışıyorum.

Sıkıntılı iki değerim var.
Ferritin 5-204 aralığında olmalı. benimki 13.
Demir 50-170 aralığında olmalı. benimki 51

bunlar da kansızlık diye bildiğimiz hastalık işte.
nasıl aşacağım bilmiyorum bakalım doktor ne diyecek yarın. ^_^

bi tek PH ve D vitamini tahlilim kaldı. Onu da ilk fırsatta yaptıracağım ^_^

Son düzenleme:

oh ne güzel sefanız olmuş,,,,hep böyle mutlu olun canım

yağmur altında denize girmek te zevkli olmuştur

günaydın günaydın günaydın

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg: 69,7 (ilk hafta 1 kg almıştım. 70,7 kg)
Geçen hafta: 68,3
Bu hafta: 67,3
Fark: - 1000 gr
Toplam fark: -2,400 (ilk haftaki aldığım kiloyu da verdiğimi sayarsak 3,4 kg)
Beden: 38
Spor: yeğen ile koşturmaca, iftar hazırlama atraksiyonları, kan verme, sevdicekle konuşma
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 1,464 (-)

Cumartesi günü baskülde 67,0 kg'yi gördüm 3 kez. ama akşamına kıymalı pide yedim (bunun için izin almıştım) sanırım bundan dün 300 gr daha fazla çıktım ama sonuç -1 kg

Tüm iftar davetlerini geri çevirdim diyete uygun olmayacak diye. Açıkçası ben kendime güveniyorum. Yemem. Fakat o ısrarlara tahammül edesim yoktu bu aralar. Bir tek sevdicekle iftar edeceğim kısmetse Çarşamba günü. Onu bi şekilde ikna ederim çünkü o da benim ağzıma bi şey tıkmaya, ye diye ısrar etmeye meraklı

kilo veren çıtırlara aferin. ramazan dolayısıyla alanları haftaya göreceğiz. ama sırf yasak olan şeyler cazip geldiği için yiyenlere de benden koca bi teflon davaaa 22 cm'lik hemi de

yapmak istemiyorum kaçamak...5 gündür çok dikkat ettim. ancak aldığımı vermişim işte...saatlerde sıkıntı yok zaten otelin yemek saatleri iyi. öğlen yemeyeceğim aynı sisteme devam. evde çok düzenli oluyorum ama gittiğim yerlerde düzen bozuluyor. inanın şimdi eşimin memleketine gitcem 1 haftalık yiyeceğimi evden götürcem. onlar çok sağlıksız besleniyorlar çünkü. benim ne hayallerim vardı ne oldu. yavaş gidiyor demek ki, napalım. tatilde almayacağım kilo kendimi öyle şartladım gül abla, dönüşüm muhteşem olacak

günaydın canımmmm

hadi bakalım şeytanın bacağını kırdın

o kadar sporu bende yapsam kesin 2 kg verirdimiftar sofrası hazırlamak yarım kg verdirir hele bide sevdiceğinle konuşmak çok efor sarfettirir,,,gider 1 kg

Iyi geceler cano
Afiyet olsun, sende kus gibi kalican yakinda, pisicana rakip geliyor.

Afiyet olsun ablacim, hem yogurt hem ayran cok sekersin

Ben varim sekerim, sahurumu yaptim, mutfagimi topladim, ibadetimi yaptim, simdide yatanziii.

ay hadi inşallah canooo ^_^

sahabısı varmış ablacım, ben ettim sen etme gulun gurbanın olam
benim he-man'im var o beni kurtarır ki

http://www.youtube.com/watch?v=ECOlBLJvq68

İftar;
İskender, eti ve sebzeleri
Birazcık yoğurdu
Salata

afiyet olsun. bu menünün oruçlu olmamanla alakası yok. kız zilli nereye gittin itiraf et? kiminle gittin? ne yedin diye sormayacağım

romantik dolu dakikalar açık olup bol d vitamini aldığım yerler akşamdan beri cızır cızır yanmakta
Dün bende mercimek köftesi yedim

Son düzenleme:
Rumuz: erigim
Hamilelik haftasi: 11
Başlangıç kg:63, 2
Geçen hafta:65.0
Bu hafta: 64, 4
Fark:-600
Toplam fark:+1, 2
Beden:38
Spor: dyatakla wc arasi yürüyüş:
Boy:1.58
Hedef:76

Günaydın kizlar kanamam cok azaldi şükür hepinize iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim
Gul abla valla yiyorum bence benim kilom gaza göre değişiyor

hadi bakalım dönüşünü merakla bekleyeceğiz

bu kadar hazırlığa kaçamak yapılmaması lazım tabiki,,,,

hiç ortaklıkta yok.....o tatlı adı duyunca damlıyor buraya alıcıları o zaman çalışıyor,,

senin he-man in kendine vakit ayıramıyorki seni kurtarmaya vakit ayırsın,,,,sen ona güvenme küçük he-man ın ancak kurtarır seni seqil diye diye....

not: youtube kapalı işyerinde video yu açamadım

Son düzenleme:

günaydın mengmeng... çok sevindim değerlerinin iyi çıkmasına. ferritin bende de sıkıntı. karataya başladığım ilk hafta kan vermiştim ferritin 270 çıkmıştı tek yüksek değerim oydu. gidip soramadım da. ferritin in düşük ya da yüksek çıkması ne anlama geliyormuş?

hoşgeldin canım

inşallah bi daha olmaz ,,,,,,şu 1 ayı daha atlatsaydın tam tutunurdu...
körüklü otobüs gibi gaz pompalıyorsun tabii

teşekkür ederim ablacım evet inşallah bu başlangıç olur sevdicekle konuşmak (tartışmadan ve sinirleri hoplatmadan konuşmak) bildiğin kg kafadan. diğerlerini takviye olarak yapıyorum ablacım

romantik dolu dakikalar açık olup bol d vitamini aldığım yerler akşamdan beri cızır cızır yanmakta
Dün bende mercimek köftesi yedim

öpeyim geçsin
afiyet olsun.

geçmiş olsun iyi olmana sevindim ^_^

şöbiyet, baklava, tulumba, sütlaç, güllaç, dondurma dersem çıkar belki

ooo benim küçük he-man'imse söz konusu olan karada bana ölüm yok büyük he-man'de bu aralar aşka gelmiş. azıcık kendimi göstereyim

nil karaibrahimgil'in he-man şarkısı ablacım. benim için özel yeri var bu şarkının

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…