Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Rumuz: babymom
Başlangıç tarihi: 17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:53.3
Bu hafta:53.7
Fark:+400
Toplam fark:9.3
Beden:36
Spor: ayse tolga&murat bur Karin hareketleri
Boy:1.65
Hedef:52
Yüzdesi:+0.75

afiyet olsun menune bayildim. mantar yedigim hafta guzel kilo veriodum ama ramazan basladigindan beri yiyemedim

nezamandir canim istiodu lahmacun ondan sanirim. yoksa hala cok yiyemiyorum ama neden kilo aliyorum bilmiyorum. yogurdum kalmasin diye bir kismini ayran yaptim iftar sahur iciyorum

neden kg alıyorum dediğine güldüm:KK1:....
neden alıyorsun söyleyeyim son zamanlarda cozuttun derler ya sende aynen öyle yaptın...hurmalar,,baklavalar,,,,sabah apartmanın merdivenlerinden inerken aklıma sen geldin tam hedefe ulaşacakken kaçamaklara başladı neden diye düşündüm,,,boyu var kg su az zaten zayıf görenler şok oluyordur çok zayıfladın deyince biraz kendini saldı galiba diye....sence neden

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 28 Mayıs 2014
Rumuz: kitara_84
başlangıç KG: 78.6
geçen hafta : 74.8
bu hafta : 74.8
fark : 0
toplam fark : 3.8 kg
ilk hedef : 68 kg
ikinci hedef : 58 kg
boy : 1.58
yüzde: 0
spor : şehir dışında olduğum için 3 gün 1 saat yürüyüş yaptım...regl imin son günü. inşallah daha iyi sonuçlar alacam. c.tesi tatile gidiyorum. büyük ihtimalle 2 hafta bildirim yapamayacağım. int.e girip takip etme fırsatım olmaz diye düşünüyorum. artık dönünce görecez kiloları :KK34::KK34:

iyi tatiller canım,,,tatilde kaçamak yapma desemde yapacaksın biliyorum,,,nerden biliyorsun dersen geçenlerde gittiğin yerde bile yaptın,,,,beyne format atmadan bu iş olmaz sen tatilinide yap bi kafayı boşalt hazır boşaltmışken de bi format at :21: ....

tatil de yediklerine ve saatlere dikkat et ,,,fazla alma en azından,,,,geldikten sonra kaçamak falan yok ona göre:KK20: sıfırdan başlayacaksın......

günaydınn günaydınnn
bildirimmmmm timeeeee :KK52::KK52::KK52::KK52:

Rumuz: alfabetikbulvar
Başlangıç tarihi: 18/03/2014
Başlangıç kg:85,4
Geçen hafta:80
Bu hafta:79,3
Fark:-700
Toplam fark:6,1
Beden:44
Spor: dehşet iftar hazırlama hareketleri :KK52::KK52::KK52:
Boy:1.67
Hedef:65
Yüzdesi:-0,875

günaydınn günaydınnn

ramazana rağmen iyi vermişsin canım:nazar:
:KK9::KK9:

ramazan sonraı tam gaz düğüne kadar:KK55:

pazar günüm çok mutlu geçti oruç tutamadığım için eşim bana moral olsun diye denize götürdü .güneş deniz hava mis gibiydi üstelik biara 30 dakika gibi bir sürede hafif yağmur altında denize girdik:21::21:

sahur:KK56:
klasik KKK ,,,

ben yatıyorum canlar

iyi sabahlar herkese

afiyet olsun ^_^

Rumuz: babymom
Başlangıç tarihi: 17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:53.3
Bu hafta:53.7
Fark:+400
Toplam fark:9.3
Beden:36
Spor: ayse tolga&murat bur Karin hareketleri
Boy:1.65
Hedef:52
Yüzdesi:+0.75

o son kg'yi sana burada verdireceğim inat ettim ^_^
hedefe bu kadar yaklaşmışken üstelik.
ramazan'a veriyorum ^_^

afiyet olsun menune bayildim. mantar yedigim hafta guzel kilo veriodum ama ramazan basladigindan beri yiyemedim

nezamandir canim istiodu lahmacun ondan sanirim. yoksa hala cok yiyemiyorum ama neden kilo aliyorum bilmiyorum. yogurdum kalmasin diye bir kismini ayran yaptim iftar sahur iciyorum

sağolasın canım ^_^ ben sanırım perşembe günü de mantar sote yapmıştım. çok lezzetli ve pratik geldi. bu ikinci yapışımdı ^_^ inşallah bana da kg olarak geri döner ^_^

yoğurdun da bitmedi gitti ^_^

günaydın ^_^

:KK9:...evet ...

reklama girmesin diyede araya boşluk koydum

canım ben karatayı duyup aramaya başladığımda internetten ilk sağlıklı yaşıyoruzu buldum ,,o zamanlar onlarda orayı bi kaç ay önce açmışlardı baştan sona okudum bütün yazıları sonraki gün karataya başladım ve hala onları takip ederim,,,10 gündür fırsat bulup giremedim okan bey alerji testi yaptırmıştı sonuçlar ne çıkmış bi girip bakayım diyorum vakit bulunca oyuna takılıyorum:KK50:

bir kaçamak insülini tekrar başa döndürür,,,şimdi sil baştan yapacaksın:KK20:,,,ramazan diye kaçamak yapanlara bişey demedim ama zayıflarken ramazan bahane değil tabiki geçen sene benim 3,. ayıma ramazan denk geldi y,ine kaçamak yapmadım ,insülin çok önemli onun düşmesi lazım diye direndim direndim 3 ayda düştü ama ben direnmekten vazgeçmedin neden:44: .............nedeni şu 2 senede hücreler yenileniyor:21: ve hastalıklar yok olmaya başlıyor

ablacım benim de 3. ayım ramazan'a denk geldi :KK1::KK1:

günaydınn günaydınnn

günaydın ^_^
amuda kalkıp mı iftar hazırlıyorsun merak ettim :emir_bebek:
şahsen ben kibar hatun olduğum için bale yaparak hazırlıyorum da :KK9:

pazar günüm çok mutlu geçti oruç tutamadığım için eşim bana moral olsun diye denize götürdü .güneş deniz hava mis gibiydi üstelik biara 30 dakika gibi bir sürede hafif yağmur altında denize girdik:21::21:

her günün mutlu geçsin şekerim ^_^ bol bol d vitamini almışsın ne güzel ^_^
romantizmin melodisi buraya kadar geldi bu arada ^_^

Her gece 3:30 da 306 Ya Kahhar canım ne olur çekelim canlar birde boykotu unutmayalım bilincli müslumanlar olalım buda bir imtihan aklımizda olsun

Canim Gul ablam yazmış ya3 EFA S1200 marka bu bide facede sağlıklı yaşıyoruz sayfasından şü zayıflyan karı kocanın hikayesine gir dsha net bilgiker okuyacaksın Omaga 3 desteklerini antioksidanlarla birlikte alın diyor.
Gelelim bugünku hikayeme Saat 1 de kalktım bugün eltimin oğlunun istediği kız tarafı iftara gelecekmiş hem yemek hem bizde sizi tanıyalım babinda eltim aksamdan beni aramıştı mercimek köftesiyle haydari yaparmısın diye ben yaninada benim pastalarım meşhurdur çaktım bir yaz pastası ama ne görüntü kirmizı islak kek arası yogun krema üstü erik hoşafı yapmıştım bol limon koydum bide sos yaptım pasta süsüyle süsledim çook güzel oldu birde tsrif istiyolar ne tarif ben hic bir şeyi tarifle yapmamki o yüzden bir yaptığım bir ysptığımı tutmaz. Neyse eltim illa sizde gelin demedimi benim ufaklık fena diye ben pek katılmam davetlere ya babası gider ya baba bakar ben giderim. Gitmez olaydım menü süpermiş eh iste ucundan kiyısından azcık kaçirdim bende bu hafta kilo veremeyenlerdenim. Yazayim bari iftar menümü utanarak
Sarma amasya usulü aşlıklı mercimekli falan
Bir tane saray sarması
Benim pastamdan 2~3 çatal tadına baktım yanlış anlamayın:KK1:
Br tanade tuzlu kurabiye çok yemedim ama coğu kacaktı
Sahur menum
Mercimek köftesi
2 haş yumurta
Ayran
Alakasız bir menu ama aksam mercimek köftesi yememıştim çatlardım yemezsem.
Gül ablacım çok üzuldum yani kesin İstanbullusun he. Olsun üzülme orucsuz oruçsuz tatil yapmış olursun sende.
Acaba kedi nerde gecmiste pek göremedim sanki sadece menü bildirimi yapmış spor ne yaptı bu safer merak ettim doğrusu.
Mengmeng b12 çokmu düşük çıktı. Başka kötü çıkan tahlilin varmı

gelin adayı güzel mi? :KK9:

afiyet olsun canım ilk haftalardan kaçamağın olmasaydı keşke.
mercimek köftesi iyiymiş. ben de sahurumu sadece mercimek salatası + ceviz ile yaptım :KK52:

Allah'a şükür tüm değerlerim normal çıktı.
B12 Karatay'a göre düşük olduğu için yükseltmeye çalışıyorum.

Sıkıntılı iki değerim var.
Ferritin 5-204 aralığında olmalı. benimki 13.
Demir 50-170 aralığında olmalı. benimki 51

bunlar da kansızlık diye bildiğimiz hastalık işte.
nasıl aşacağım bilmiyorum bakalım doktor ne diyecek yarın. ^_^

bi tek PH ve D vitamini tahlilim kaldı. Onu da ilk fırsatta yaptıracağım ^_^

Son düzenleme:

oh ne güzel sefanız olmuş,,,,hep böyle mutlu olun canım

yağmur altında denize girmek te zevkli olmuştur

günaydın günaydın günaydın
:KK16::KK16::KK16:

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg: 69,7 (ilk hafta 1 kg almıştım. 70,7 kg)
Geçen hafta: 68,3
Bu hafta: 67,3
Fark: - 1000 gr :nazar::nazar::nazar:
Toplam fark: -2,400 (ilk haftaki aldığım kiloyu da verdiğimi sayarsak 3,4 kg)
Beden: 38
Spor: yeğen ile koşturmaca, iftar hazırlama atraksiyonları, kan verme, sevdicekle konuşma :KK16::KK16::KK16:
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 1,464 (-)

Cumartesi günü baskülde 67,0 kg'yi gördüm 3 kez. ama akşamına kıymalı pide yedim (bunun için izin almıştım) sanırım bundan dün 300 gr daha fazla çıktım ama sonuç -1 kg :KK76::KK76::KK76:

Tüm iftar davetlerini geri çevirdim diyete uygun olmayacak diye. Açıkçası ben kendime güveniyorum. Yemem. Fakat o ısrarlara tahammül edesim yoktu bu aralar. Bir tek sevdicekle iftar edeceğim kısmetse Çarşamba günü. Onu bi şekilde ikna ederim çünkü o da benim ağzıma bi şey tıkmaya, ye diye ısrar etmeye meraklı :KK4:

kilo veren çıtırlara aferin. ramazan dolayısıyla alanları haftaya göreceğiz. ama sırf yasak olan şeyler cazip geldiği için yiyenlere de benden koca bi teflon davaaa 22 cm'lik hemi de :KK35:

iyi tatiller canım,,,tatilde kaçamak yapma desemde yapacaksın biliyorum,,,nerden biliyorsun dersen geçenlerde gittiğin yerde bile yaptın,,,,beyne format atmadan bu iş olmaz sen tatilinide yap bi kafayı boşalt hazır boşaltmışken de bi format at :21: ....

tatil de yediklerine ve saatlere dikkat et ,,,fazla alma en azından,,,,geldikten sonra kaçamak falan yok ona göre:KK20: sıfırdan başlayacaksın......

yapmak istemiyorum kaçamak...5 gündür çok dikkat ettim. ancak aldığımı vermişim işte...saatlerde sıkıntı yok zaten otelin yemek saatleri iyi. öğlen yemeyeceğim aynı sisteme devam. evde çok düzenli oluyorum ama gittiğim yerlerde düzen bozuluyor. inanın şimdi eşimin memleketine gitcem 1 haftalık yiyeceğimi evden götürcem. onlar çok sağlıksız besleniyorlar çünkü. benim ne hayallerim vardı ne oldu. yavaş gidiyor demek ki, napalım. tatilde almayacağım kilo kendimi öyle şartladım gül abla, dönüşüm muhteşem olacak :KK1::KK1::KK1:

günaydın günaydın günaydın
:KK16::KK16::KK16:

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg: 69,7 (ilk hafta 1 kg almıştım. 70,7 kg)
Geçen hafta: 68,3
Bu hafta: 67,3
Fark: - 1000 gr :nazar::nazar::nazar:
Toplam fark: -2,400 (ilk haftaki aldığım kiloyu da verdiğimi sayarsak 3,4 kg)
Beden: 38
Spor: yeğen ile koşturmaca, iftar hazırlama atraksiyonları, kan verme, sevdicekle konuşma :KK16::KK16::KK16:
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 1,464 (-)

Cumartesi günü baskülde 67,0 kg'yi gördüm 3 kez. ama akşamına kıymalı pide yedim (bunun için izin almıştım) sanırım bundan dün 300 gr daha fazla çıktım ama sonuç -1 kg :KK76::KK76::KK76:

Tüm iftar davetlerini geri çevirdim diyete uygun olmayacak diye. Açıkçası ben kendime güveniyorum. Yemem. Fakat o ısrarlara tahammül edesim yoktu bu aralar. Bir tek sevdicekle iftar edeceğim kısmetse Çarşamba günü. Onu bi şekilde ikna ederim çünkü o da benim ağzıma bi şey tıkmaya, ye diye ısrar etmeye meraklı :KK4:

kilo veren çıtırlara aferin. ramazan dolayısıyla alanları haftaya göreceğiz. ama sırf yasak olan şeyler cazip geldiği için yiyenlere de benden koca bi teflon davaaa 22 cm'lik hemi de :KK35:

günaydın canımmmm

:nazar::KK9::KK9::KK9::nazar: hadi bakalım şeytanın bacağını kırdın

o kadar sporu bende yapsam kesin 2 kg verirdim:KK52::KK52:iftar sofrası hazırlamak yarım kg verdirir hele bide sevdiceğinle konuşmak çok efor sarfettirir,,,gider 1 kg

Iyi geceler cano :KK54:
Afiyet olsun, sende kus gibi kalican yakinda, pisicana rakip geliyor.

Afiyet olsun ablacim, hem yogurt hem ayran cok sekersin :KK54:

Ben varim sekerim, sahurumu yaptim, mutfagimi topladim, ibadetimi yaptim, simdide yatanziii. :KK54:

ay hadi inşallah canooo ^_^

san burayı sapsız mı sandın:KK52::KK52:

benim arkamda kockoca kedi var (üflesen uçacak yakında ),,,diğer Çıtırlarım var kimseye buranın tapusunu kaptırmazlar

gaaççççççç bakem,,,evlenmeden bacaklarını kırmayalımmmmm:KK52::KK52::KK52:

sahabısı varmış ablacım, ben ettim sen etme gulun gurbanın olam :KK52:
benim he-man'im var o beni kurtarır ki :KK33::KK33:

http://www.youtube.com/watch?v=ECOlBLJvq68

İftar;
İskender, eti ve sebzeleri
Birazcık yoğurdu
Salata

afiyet olsun. bu menünün oruçlu olmamanla alakası yok. kız zilli nereye gittin itiraf et? kiminle gittin? ne yedin diye sormayacağım :KK52::KK52::KK52:

Afiyet olsun canım ilk haftalardan kaçamağın olmasaydı keşke.
Mercimek köftesi iyiymiş. Ben de sahurumu sadece mercimek salatası + ceviz ile yaptım :KK52:

B12 karatay'a göre düşük olduğu için yükseltmeye çalışıyorum.

Ferritin 5-204 aralığında olmalı. Benimki 13.
Demir 50-170 aralığında olmalı. Benimki 51

Nasıl aşacağım bilmiyorum bakalım doktor ne diyecek yarın. ^_^

bi tek ph ve d vitamini tahlilim kaldı. Onu da ilk fırsatta yaptıracağım ^_^

romantik dolu dakikalar açık olup bol d vitamini aldığım yerler akşamdan beri cızır cızır yanmakta:KK1::KK1:
Dün bende mercimek köftesi yedim

Son düzenleme:
Rumuz: erigim
Hamilelik haftasi: 11
Başlangıç kg:63, 2
Geçen hafta:65.0
Bu hafta: 64, 4
Fark:-600
Toplam fark:+1, 2
Beden:38
Spor: dyatakla wc arasi yürüyüş::KK37:
Boy:1.58
Hedef:76

Günaydın kizlar kanamam cok azaldi şükür hepinize iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim
Gul abla valla yiyorum bence benim kilom gaza göre değişiyor:KK9:

yapmak istemiyorum kaçamak...5 gündür çok dikkat ettim. ancak aldığımı vermişim işte...saatlerde sıkıntı yok zaten otelin yemek saatleri iyi. öğlen yemeyeceğim aynı sisteme devam. evde çok düzenli oluyorum ama gittiğim yerlerde düzen bozuluyor. inanın şimdi eşimin memleketine gitcem 1 haftalık yiyeceğimi evden götürcem. onlar çok sağlıksız besleniyorlar çünkü. benim ne hayallerim vardı ne oldu. yavaş gidiyor demek ki, napalım. tatilde almayacağım kilo kendimi öyle şartladım gül abla, dönüşüm muhteşem olacak :KK1::KK1::KK1:
hadi bakalım dönüşünü merakla bekleyeceğiz:KK53:

bu kadar hazırlığa kaçamak yapılmaması lazım tabiki,,,,:KK34:

sahabısı varmış ablacım, ben ettim sen etme gulun gurbanın olam :KK52:
benim he-man'im var o beni kurtarır ki :KK33::KK33:

http://www.youtube.com/watch?v=ECOlBLJvq68

afiyet olsun. bu menünün oruçlu olmamanla alakası yok. kız zilli nereye gittin itiraf et? kiminle gittin? ne yedin diye sormayacağım

:KK52::KK52:hiç ortaklıkta yok.....o tatlı adı duyunca damlıyor buraya alıcıları o zaman çalışıyor,,:KK52:

senin he-man in kendine vakit ayıramıyorki seni kurtarmaya vakit ayırsın,,,,sen ona güvenme küçük he-man ın ancak kurtarır seni seqil diye diye....

not: youtube kapalı işyerinde video yu açamadım

Son düzenleme:

afiyet olsun canım ilk haftalardan kaçamağın olmasaydı keşke.
mercimek köftesi iyiymiş. ben de sahurumu sadece mercimek salatası + ceviz ile yaptım :KK52:

B12 Karatay'a göre düşük olduğu için yükseltmeye çalışıyorum.

Ferritin 5-204 aralığında olmalı. benimki 13.
Demir 50-170 aralığında olmalı. benimki 51

nasıl aşacağım bilmiyorum bakalım doktor ne diyecek yarın. ^_^

bi tek PH ve D vitamini tahlilim kaldı. Onu da ilk fırsatta yaptıracağım ^_^

günaydın mengmeng... çok sevindim değerlerinin iyi çıkmasına. ferritin bende de sıkıntı. karataya başladığım ilk hafta kan vermiştim ferritin 270 çıkmıştı tek yüksek değerim oydu. gidip soramadım da. ferritin in düşük ya da yüksek çıkması ne anlama geliyormuş?

Günaydın kizlar kanamam cok azaldi şükür hepinize iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim
hoşgeldin canım

inşallah bi daha olmaz ,,,,,,şu 1 ayı daha atlatsaydın tam tutunurdu...
körüklü otobüs gibi gaz pompalıyorsun tabii:KK52:
:KK52::KK52:

günaydın canımmmm

:nazar::KK9::KK9::KK9::nazar: hadi bakalım şeytanın bacağını kırdın

o kadar sporu bende yapsam kesin 2 kg verirdim:KK52::KK52:iftar sofrası hazırlamak yarım kg verdirir hele bide sevdiceğinle konuşmak çok efor sarfettirir,,,gider 1 kg

teşekkür ederim ablacım :KK16: evet inşallah bu başlangıç olur :KK9: sevdicekle konuşmak (tartışmadan ve sinirleri hoplatmadan konuşmak) bildiğin kg kafadan. diğerlerini takviye olarak yapıyorum ablacım :KK52:

romantik dolu dakikalar açık olup bol d vitamini aldığım yerler akşamdan beri cızır cızır yanmakta:KK1::KK1:
Dün bende mercimek köftesi yedim

öpeyim geçsin :KK1::KK1:
afiyet olsun.

geçmiş olsun iyi olmana sevindim ^_^ :nazar:

:KK52::KK52:hiç ortaklıkta yok.....o tatlı adı duyunca damlıyor buraya alıcıları o zaman çalışıyor,,:KK52:

senin he-man in kendine vakit ayıramıyorki seni kurtarmaya vakit ayırsın,,,,sen ona güvenme küçük he-man ın ancak kurtarır seni seqil diye diye....

not: youtube kapalı işyerinde video yu açamadım

şöbiyet, baklava, tulumba, sütlaç, güllaç, dondurma dersem çıkar belki :KK23:

ooo benim küçük he-man'imse söz konusu olan karada bana ölüm yok :KK55::KK55::KK55: büyük he-man'de bu aralar aşka gelmiş. azıcık kendimi göstereyim :KK1: :nazar:

nil karaibrahimgil'in he-man şarkısı ablacım. benim için özel yeri var bu şarkının :KK53:

X