Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Yarın iftara arkadaşıma gideceğim, onun için sporumu bugüne çektim. Yarın da dinlenme günüm olacak. Sporumu da eksik yapmamış olacağım. :KK52::KK52::KK52:
Sporumu yaptım, içim rahat. Bugün bulgur yedim, karbonhidratı akşam yemeyin diyorlar, göbek gitmesi için ama ben sporumu akşam yapıyorum, gerçekten enerji veriyor. Dün zor yaptım, bugün daha rahattım.

nereye gitcennn? hep sen mi merak edeceksin? :KK53:

İftardan sonra koltuğa uzandım gözlerimi kapadim uyudum😄eşimde yol çocuklarda kuduruodu fırsat bu fırsat. Ama ıkidebir anne biri tepemde çıkar biri belime toslar bi birbirlerine girerler😄eşim Geldi de uyandım o büyüğü ben küçüğü uyuttum simdi uyandim. Yatsı öncesi bakayım dedim ne kaynatmissiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oy yavrum ya inşallah buraya geldiğinde az da olsa uyursun :KK43:

herkese iyi sahurlar

namaz kılıp yatacağım

sabah 8.30 da kızımı terminale bırakıp oradan işe geçeceğim,,,oda İstanbul a gidiyor yalnız kalıyorum:KK50:

allah kabul etsin ablacım. kızına da iyi yolculuklar gelsin bakalım. ben de bugün adapazarı'na gideceğim gözüm arkada kalmaz istanbul'u emin ellere teslim etmiş olurum :KK76:

tam çıkarken seraym ı gördüm:KK52:

canım ben çıkar,,,buralar senden sorulur ,,,gelenlerle ilgilenip çay- kahve ikram edersin,,,,gece capodakya geliyor genelde:KK9:

:KK54:

seraym canımcım benim çay açık olsun :KK9:

İnşaallah canım inşaallah elimizden bir şey gelmiyor ya duadan başka ben ona üzüüyorum

Vaadedilmiş topraklar var ya dertleri bu doğudada çok fazla yer satın alıyorlarmış gap ve etrafındaki arazileri halbuki lanetlenmiş milletler onlarda biliyorlar bunu neyin çabasındalar.Rabbim gazze halkını korusun . Tabiki biz besliyoruz hiç milli bilinç yok bizim insanımizda hep bir batı özentisi. Herşeyin en iyisi en güzeli bizim memleketimizde hani okumuş cahiller diyorlar ya bu dönem o dönem.

Sahur menüm
Valla yedim kizmayin ama
Evde tavuk dürüm bol kaşarli
Ayran
Herkese hayırlı sabahlar iyi uykular. Allah ım yar ve yardimcımiz olsun.

canım, duadan daha büyük silah mı olur? ısrarla edilen dua arşın direğini sallar alimallah. biz duaya devam edelim canım. dua kapısı açık olmayanlardan olmayalım inşallah.

gap'daki durum biraz daha vahim. bir arkadaşım y.lisans tezini bu hususta yazmıştı. adamların oyunu öyle büyük ki, büyük resmi şu an çiziyorlar.
kürtlerlerle akrabalık iddiasını 10-15 seneye kadar ortaya atacaklar, bunun için de yaklaşık 20 yıldır gap'takilerle evlilik yapıp çocuk yapıyorlar. bir yandan da mülk ediniyorlar. planları okuduğumda dehşete kapılmıştım canım.
yine de içlerinden bir Hz Musa çıkar. Rabbim büyük.

afiyet olsun. ilk kaçamağın diye gözlerimi kapattım. ama sen şu ilk 10 kg i verdikten sonra ensendeyim haberin ola.

bakarsin sira buraya gelir. 4 yil yasadim bursada ataevlerde. cok guzeldir bursam cokseverim
bizim birsey yapacagimiz yok. devletin cok ciddi silah tank vs anlasmalari var israille. silah sanayimiz israile bagimli

evet canım, hatta çok ilginç bir şey diyeyim. şu an ne kadar boykot edersek edelim, saatimizde, evde vs kullanılan tüm piller israil'de üretilyor. dünyanın hiç pil üretimi yok ve öyle kıstaslar var ki engelleme için. çin bile bu konuda çözüm bulamıyor.

günaydın günaydınnn..
dün çok sevdiğim bir arkadaşıma iftara gittim..az yemek çok sohbet mottosu ile 23:00 kadar ordaydım..dışarı bir çıktım ..sürprizz..sevdiceğim gelmiş beni almaya...beraber çorbacıya gittik sahur yaptık.. yıne paça içtik kızlar..alemci amcalar gibi iyi dadandık paçaya:KK52::KK52::KK52:
yapanın eline sağlık bize de şifa olsun deyıp 01:00 gibi eve geldim.. çok güzel de uyudum..dinlendim işe geldim...herkesin cuması mübarek olsun arkadaşlar..güzel bir cuma olsun inşallah..

iftara çok az zaman kaldı bende o kadar susuyorum kı..ve ne kadar aciz olduğumu hatırlıyorum.. Rabbim vermese 1 damla suya bile muhtacız..

afiyet olsun canım. ben hiç yiyemem paça ve sakatat. adı geçtiğinde bile kötü olurum
Allah niyetine girene yardım ediyor canım. dün de anlık bi susama oldu geçti. çok yemediğim halde açlık hissetmedim bin şükür :nazar:

Günaydın, hayırlı cumalar hepinize...

Gül ablacım Allah kavuştursun kızın bugün yola çıkmış...hayırlısıyla gitsin gelsin inşallah..

Mengmeng canım sende inşallah bugün sorunsuz verirsin tahlillerini..

Seraym merhaba canım.. gerçekten çok ama çok üzülüyorum bende... hem yaşananlara hemde bu kadar duyarsız bi millet haline geldiğimize..

Dün pek keyfim yoktu nedensiz...bişi yapmak istemedim... arada baktım topiğe ama yazamadım bile niyeyse...ders çalışıyorum arada ekimde yükselme sınavlarım var fırsat buldukça onlara bakıyorum...
Bugün bende sahursuz oruca niyetlendim sırf mengmeng tek kalmaın diye:KK9::KK9::KK9: akşam sporumu yaptım duşumu alıp yattım nasıl yatmışım bende bilmiyorum saati duymamışım bile... gözümü bi açtım saat 7:KK9::KK9: bakalım nasıl geçecek bugün çok merak eduyorum....

hayırlı cumalar canım sağolasın ^_^ destek olduğun için de ayrıca teşekkürler. şimdi kocişkon düşünsün bakalım öyle her şeyi senden beklemesi :KK16:

Eki Görüntüle 1192514
445 kıloluk bir insanın X ray görüntusuymuş arkadaşlar.. kemıklerımıze ne acıdım ya :KK53::KK53::KK53:

ben de görmüştüm bunu canım ondan sonra da bu kg ler niye gitmiyor tahlilleri artık hemen yaptırmalıyım demiştim :KK9:

günaydın canım,,,sana da hayırlı cumalar

amin canım

tüh ya eşinde mi duymamış alarmı,,,kedi ye tembih etseydin seni de kaldırırdı:KK52:

ben gece yumurta yemedim mercimek çorbası içtim karnım gurulduyor,,,neden ki diye düşünürken aklıma geldi,,,,vay yumurta vay sen nelere kaadirmişsin:KK9:...hiç acıkmazken bugün açıktım seni yemediğim için:KK1:

günaydın, hayırlı cumalar. evet ablacım yumurta çok önemli. bundan önce annem hep yedirirdi sahurda ^_^

teşekkür ederim kızlar..
hayırlı sabahlarrr
çok şükür nöbetim sakin geçti
1 hasta yakını yatmasıyla çıkması bir oldu kendi isteğiyle gitti birde adli vakaydı terbiyesiz herif sinirlerini alt üst etti ağladım sinirden ki kolay kolay sinirlenen biri değilimdir
eminede gece uyumamış yine annem biraz rahatsızlaşmış dizlerinden eşime vermiş
eşim de saat 1di yatağına koydum bende kapattım gözümü dedi yatakta oynaya oynaya bir oraya atılıp bir buraya atılıp uyumuş kendisi saat 2 de:KK1:
saat 10 hala uyuyo kaldırdım bende gece uyumucak yine diye öğle 2.5-3 gibi uyursa bir daha uyutmam sonra gece uyuturum diye düşünüyorum
ayyyy kızlar böyle yazıp duruyom ya emine şöyle emine böyle diye sıkmıyorum sizi di mi sanki bazen çok bahsediyorum gibi birden dışarıdan başka bir gözle bakınca sanki bi senin çocuğun var diyesim geldi içimden. ne yapayım bi size yazıyom dertleşiyom hakkınızı helal edin :KK54::KK54:

hayırlı cumalar canım, geçmiş olsun. çok dengesiz insanlar var kendini üzme.

zilli emine bizim yeğenimiz. o olmasa kim gelip baskülleri kurcalayacak? kimi ayağımızda sallayacağız? yatmaya gittiğimizde inşallah annesini üzmez diye dua edeceğiz? aşkolsun ^_^

Öğlen arar başlar ağlamaya yok acıktım yok susadım diye:KK52::KK52:
Bende iyiyim bakalım şimdilik bişi yok

canım baskın basanındır. sen ara sen sızlan :21::21:

:KK52::KK52::KK52:...sende, hay allah bende aynı durumdayım ama sızlanmaya vaktim yok
:KK1: sen, fmgenç ben kaderdaşız desene :KK16:

Günaydın kizlar hayirli cumalar
Gelemedim ve bi süre gelemiycem persembe aksam aniden
Kanamam basladi hastanede kaldik sukur iyi bebegim kanamam azaldi ama hersey yasak allaha emanet olun

hayırlı cumalar canım çok geçmiş olsun, allah tekrarını göstermesin. hep iyi olun :nazar:

durup dururken canım sıkıldı ya,,,

haftaya istanbul hızlı treninin açılışı varmış,,,hayırlı uğurlu olsun,,,,
biizimle alakası olmaz diye bölüm olarak herkes tatil planını yaptı kimi tatilde kimi haftaya gidecek.....
yabancı bakanları çağırmaya karar vermişler ve çağırmaya başlamışlar, 1 kişi bile gelse benim izin karışacak izmir e gitmeyi düşünürken istanbul a oruç oruç sabahlara kadar çalışmaya gideceğim:KK4:....uçak biletimide aldım yine yanacak ya,,,,inşallah gelen olmaz
ne zaman tatil planı yapsam iş çıkar,,,
oda arkadaşlarım 2. izne ayrıldılar ben hala izin alamadım

gel de kafayı yeme :KK43: hep çalışır hem başkalarının kıçını toplarız ama tatil söz konusu olduğunda da o kadar uzak oluruz bizim kaderimiz bu :KK43:
benim de asistan yok diye izne çıkamıyorum. geçen seneden de 1 haftam var. ama kim nereye gidecek?
inşallah sorun olmaz da biletlerin yanmaz ablacım. yanarsa da onlar ödemez mi? sonuçta keyfinden yanmıyor ki bu biletler?

Gİttiğim bir yer var fatihte, güzel oluyor oranın. Beyazıd Öztürk'ün fotosu bile var. :KK52::KK52::KK52:

ben hiç paça içmedim kokusu beni mahvederdi annem yaparken. eğer güveniyorsan dediğin yere bi gün birlikte gidip içelim ama ramazan olmasın mideme güvenmiyorum :KK51:

bizim burda da ezo restaurant var.. inanamazsın bütün aklına gelecek siyasiler ünlüler sanatçıların sahıbı ıle resımlerı var :KK52::KK52::KK52:
bizim çorba içtiğimiz yer ünlüsüz ama.. halkın çorbacısı :KK52::KK52::KK52::KK52:

senden âlâ ünlü mü olur şekerim? kıymetini bilsin o çorbacı :nazar:

Canımm insanla uğraşmak o kadar zorki çeşit çeşit hertürlüsü var.. bende o kadar çok karşılaşıyorum ki anlatamam ...
Ayrıca hepimiz bişilerden bahsediyoruz burda sende tabi emineden bahset canım öyle şeylerde getirme aklına biz bi aileyiz dedik ondan dolayıda kopamıyoruz zaten

Amin, inşallah. :KK52::KK52::KK52:

Burada sadece, ne yiyip içtiğimizi değil dertlerimizi de paylaşıyoruz. İstediğin gibi yaz, biz sıkılmayız. :KK16:

Ahhh ahhhh, hala yiyemedim. :KK9: Kardeşimle bir gün iftara gidecektik ama şimdi o bunu yemek istemez sadece. :KK31: İskender yemek istiyor. :KK1:

oy yavrum ya inşallah buraya geldiğinde az da olsa uyursun :KK43:

allah kabul etsin ablacım. kızına da iyi yolculuklar gelsin bakalım. ben de bugün adapazarı'na gideceğim gözüm arkada kalmaz istanbul'u emin ellere teslim etmiş olurum :KK76:

seraym canımcım benim çay açık olsun :KK9:

canım, duadan daha büyük silah mı olur? ısrarla edilen dua arşın direğini sallar alimallah. biz duaya devam edelim canım. dua kapısı açık olmayanlardan olmayalım inşallah.

gap'daki durum biraz daha vahim. bir arkadaşım y.lisans tezini bu hususta yazmıştı. adamların oyunu öyle büyük ki, büyük resmi şu an çiziyorlar.
kürtlerlerle akrabalık iddiasını 10-15 seneye kadar ortaya atacaklar, bunun için de yaklaşık 20 yıldır gap'takilerle evlilik yapıp çocuk yapıyorlar. bir yandan da mülk ediniyorlar. planları okuduğumda dehşete kapılmıştım canım.
yine de içlerinden bir Hz Musa çıkar. Rabbim büyük.

afiyet olsun. ilk kaçamağın diye gözlerimi kapattım. ama sen şu ilk 10 kg i verdikten sonra ensendeyim haberin ola.

evet canım, hatta çok ilginç bir şey diyeyim. şu an ne kadar boykot edersek edelim, saatimizde, evde vs kullanılan tüm piller israil'de üretilyor. dünyanın hiç pil üretimi yok ve öyle kıstaslar var ki engelleme için. çin bile bu konuda çözüm bulamıyor.

afiyet olsun canım. ben hiç yiyemem paça ve sakatat. adı geçtiğinde bile kötü olurum
Allah niyetine girene yardım ediyor canım. dün de anlık bi susama oldu geçti. çok yemediğim halde açlık hissetmedim bin şükür :nazar:

hayırlı cumalar canım sağolasın ^_^ destek olduğun için de ayrıca teşekkürler. şimdi kocişkon düşünsün bakalım öyle her şeyi senden beklemesi :KK16:

ben de görmüştüm bunu canım ondan sonra da bu kg ler niye gitmiyor tahlilleri artık hemen yaptırmalıyım demiştim :KK9:

günaydın, hayırlı cumalar. evet ablacım yumurta çok önemli. bundan önce annem hep yedirirdi sahurda ^_^

hayırlı cumalar canım, geçmiş olsun. çok dengesiz insanlar var kendini üzme.

zilli emine bizim yeğenimiz. o olmasa kim gelip baskülleri kurcalayacak? kimi ayağımızda sallayacağız? yatmaya gittiğimizde inşallah annesini üzmez diye dua edeceğiz? aşkolsun ^_^

canım baskın basanındır. sen ara sen sızlan :21::21:

:KK1: sen, fmgenç ben kaderdaşız desene :KK16:

hayırlı cumalar canım çok geçmiş olsun, allah tekrarını göstermesin. hep iyi olun :nazar:

gel de kafayı yeme :KK43: hep çalışır hem başkalarının kıçını toplarız ama tatil söz konusu olduğunda da o kadar uzak oluruz bizim kaderimiz bu :KK43:
benim de asistan yok diye izne çıkamıyorum. geçen seneden de 1 haftam var. ama kim nereye gidecek?
inşallah sorun olmaz da biletlerin yanmaz ablacım. yanarsa da onlar ödemez mi? sonuçta keyfinden yanmıyor ki bu biletler?

ben hiç paça içmedim kokusu beni mahvederdi annem yaparken. eğer güveniyorsan dediğin yere bi gün birlikte gidip içelim ama ramazan olmasın mideme güvenmiyorum :KK51:

senden âlâ ünlü mü olur şekerim? kıymetini bilsin o çorbacı :nazar:
sağolun kızlar tekrar çok teşekkür ederim size seviyorum sizi :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ben 5-6 ay önce salamura yapmıştım 3-4 kavanozu arkadaşa verdim,,,çocuklar evde yapılanı yemezler artistler:KK4:....

2-3 dana var duruyor.....
en erken ne zaman açabiliriz bu peyniri ne kadar beklemesi lazım tuzlu suda
merak ediyorum nasıl olacak diye de ondan sabırsızım
sahura çıkar mı acaba :KK1::KK1::KK1::KK1:

ve nihayet bugün kan verdim.

doktor şu testleri yazdı. bazıları genel kontrol olsun diye hazır kan alıyorlarken bunlara da bakalım dedi.

BUN, Kreatinin, AST, ALT, GGT, Demir (serum), UIBC, Sensitif TSH, Serbest T4, İnsülin, Vitamin B12, Ferritin, Folat, WBC, NE%, NE#, LYM%, LYM#, MONO%, MONO#, EOS%, EOS#, BASO%, BASO#, RBC, HGB, MCV, HCT, MCH, MCHC, RDW, PLT, MPV, PCT, PDW Sedimantasyon 1 saat.
bu aralar saçların dökülüyor diye onun için de bi iki test eklemiş. ^_^
valla bazılarının ne olduğunu bilmiyorum, genel hormon testi dedi. artık çıkan sonuca yorum yapınca anlarım ^_^

d vitamini, ph ve omega 3 eksik. numune hastanesi d vitamini ve ph testi yapmıyormuş. onları da bilahare yaptıcağım.

b12 iğne verdi 10 tane. onları iftardan sonra yaptıracağım artık. oruçlu iken vitamin iğnesi oruç bozuyormuş gıdaya girdiği için.

sonuçlar pazartesi çıkacak. Allah'a şükür şu an için açlık, susuzluk yok. inşallah bugünü de böyle kaparım. ^_^

sağolun kızlar tekrar çok teşekkür ederim size seviyorum sizi :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

en erken ne zaman açabiliriz bu peyniri ne kadar beklemesi lazım tuzlu suda
merak ediyorum nasıl olacak diye de ondan sabırsızım
sahura çıkar mı acaba :KK1::KK1::KK1::KK1:

eminoş'u doğurmak için 9 ay nasıl bekledin sen? :KK1:

Çok yakın bir arkadaşım, dostuma gideceğim. Geçen yıl evlendi, hiç gitmedik.

Temiz yapıyorlar ve güzel ama salaş bir yer. Ama mideme güvenmiyorum diyorsun, sonra......:KK52::KK52:

doktor şu testleri yazdı. bazıları genel kontrol olsun diye hazır kan alıyorlarken bunlara da bakalım dedi.

BUN, Kreatinin, AST, ALT, GGT, Demir (serum), UIBC, Sensitif TSH, Serbest T4, İnsülin, Vitamin B12, Ferritin, Folat, WBC, NE%, NE#, LYM%, LYM#, MONO%, MONO#, EOS%, EOS#, BASO%, BASO#, RBC, HGB, MCV, HCT, MCH, MCHC, RDW, PLT, MPV, PCT, PDW Sedimantasyon 1 saat.
valla bazılarının ne olduğunu bilmiyorum, genel hormon testi dedi. artık çıkan sonuca yorum yapınca anlarım ^_^

d vitamini, ph ve omega 3 eksik. numune hastanesi d vitamini ve ph testi yapmıyormuş. onları da bilahare yaptıcağım.

b12 iğne verdi 10 tane. onları iftardan sonra yaptıracağım artık. oruçlu iken vitamin iğnesi oruç bozuyormuş gıdaya girdiği için.

sonuçlar pazartesi çıkacak. Allah'a şükür şu an için açlık, susuzluk yok. inşallah bugünü de böyle kaparım. ^_^

Bende izne çıkıyorum, sağlık ocağına giderim belki. Not alıp gideyim neler istediğimi. D vitaminine zaten bakılmıyor.

Çok yakın bir arkadaşım, dostuma gideceğim. Geçen yıl evlendi, hiç gitmedik.

Temiz yapıyorlar ve güzel ama salaş bir yer. Ama mideme güvenmiyorum diyorsun, sonra......:KK52::KK52:

sen oraya güveniyorsan en azından senin yanında midemi tutarım :KK52:

eminoş 41hafta 1 gün sonra doğdu :KK1:

ama ben 35 haftalıkmışım :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

hahaha bebiş gelmekte acele etmemiş, uyurken de etmiyor ne güzel :KK76:

herkese iyi sahurlar

namaz kılıp yatacağım

sabah 8.30 da kızımı terminale bırakıp oradan işe geçeceğim,,,oda İstanbul a gidiyor yalnız kalıyorum:KK50:

Allah kavustursun, biz cok konusalim o zaman bu ara, yalniz hissetme :KK54:

bakarsin sira buraya gelir. 4 yil yasadim bursada ataevlerde. cok guzeldir bursam cokseverim

bizim birsey yapacagimiz yok. devletin cok ciddi silah tank vs anlasmalari var israille. silah sanayimiz israile bagimli

Insallah kuzuumm:KK16:

önce haberleri vereyim sonra geçmişi okuyayım

mide fıtığı ve gastrit çıktı endoskopi sonucunda ilaç yazmıştı onlara devam edecekmişim 1-1.5 ay sonra tekrar kontole gidecekmişim:KK43:

Oyy mide fitigi hic duymadim, saracoglu hocanin bi kuru varmi acaaba bi bakalim, sorun bulundu insallah gececek :KK16:

teşekkür ederim kızlar..
hayırlı sabahlarrr
çok şükür nöbetim sakin geçti
1 hasta yakını yatmasıyla çıkması bir oldu kendi isteğiyle gitti birde adli vakaydı terbiyesiz herif sinirlerini alt üst etti ağladım sinirden ki kolay kolay sinirlenen biri değilimdir
eminede gece uyumamış yine annem biraz rahatsızlaşmış dizlerinden eşime vermiş
eşim de saat 1di yatağına koydum bende kapattım gözümü dedi yatakta oynaya oynaya bir oraya atılıp bir buraya atılıp uyumuş kendisi saat 2 de:KK1:
saat 10 hala uyuyo kaldırdım bende gece uyumucak yine diye öğle 2.5-3 gibi uyursa bir daha uyutmam sonra gece uyuturum diye düşünüyorum
ayyyy kızlar böyle yazıp duruyom ya emine şöyle emine böyle diye sıkmıyorum sizi di mi sanki bazen çok bahsediyorum gibi birden dışarıdan başka bir gözle bakınca sanki bi senin çocuğun var diyesim geldi içimden. ne yapayım bi size yazıyom dertleşiyom hakkınızı helal edin :KK54::KK54:

Canim benimm, ben bi ara baska bi topikte yaziyordum, wc egitimimiz vardi o zaman, bende uzuldugum daraldigim seyleri yaziyordum,
Orda arkadaslar biraz kibardi, rahatsiz oldular benim cis muhabbetimdem. Cok uzulmustum, bidaha hicbir topikte ozleimi paylasmam demistim ama
Burasi benim o dusuncemi yikti. Neyse derdimiz paylasip rahatliycaz. Ben burdan baska kimseye dertlenmiyorum artik.

abla gittiğimiz yer orijinal yapıyor çorbayı.. gönül rahatlığı ile içiyoruz birde gece olup kimselere hooh demeden eve gideceğimiz için.. valiye sunum yaparken sarımsak koktuğumu düşünemiyorum :KK52::KK52::KK52::KK52: sayın vali adamın iflahını keser bakışı ile :KK52::KK52::KK52::KK52:

bende çook sevıyorum sakatatları yaa :KK52::KK52::KK52::KK52: işkembe dolması yapıcam en kısa zamanda bulgur bol soğan sarımsakla:KK35::KK35::KK35: off Allahım ne güzen nimet bunlarr :KK52::KK52::KK52:

abla bende 100+ iken dizlerım çok ağrıyordu..79 kg düşünce cidden çook azaldı..Rabbime hamdolsun..hangı doktora gıtsek senın dedığın gıbı ya psikolojık ya kılodan :KK52::KK52::KK52::KK52: en görünmez en öldürmez ama hayatını yaşanmaz kılan hastalık ; şişmanlık.. :KK47::KK47::KK47::KK47:

Cok merak ediyorum, bir turlu kismet olmadi paca corbasi icmek. Paca istiyoruuummm. Cana hoca da bu ara cok soyluyor, paca icin diye:KK56:

bu nöbetide atlattın hadi bakalım ,,,sıradaki gelsin:KK52:

keşke sallayarak uyutmaya alıştırmasaydınız,,,bebeğe de yazık sallayanada,,hem içi dışına çıkıyor hem kafa devamlı sallana sallana çocuk serseme dönüyor,,,,ben 3 ünüde ne ayakta ne örtü içinde sallamadım,,,emerken uyurlardı yatırırdım,,,,ama ne emme öyle 5 dkk değil dkk tutardım 20 dkk birini 20 dkk birini ondan sonra çekerdim yavaşça sızmış olurlardı,,,sütte kalmazdı zaten....

canım burada herşeyimizi paylaşıyoruz,,,kimimizin çocuğu kimimizin sevgilisi,,,,karatay stressiz olmalı bizde bu şekilde stresimizi atıyoruz...:21:

Benim kiz 40 - 50 dk emerdi. 6. Aayda sutum kesildi ama 1,5 yasina kadar emmeye devam etti.
Emzik gibi kullandi beni. Bi dunya emzik aldim hicbirini emmedi.
Haspam bide emerken uyur, birakincada bidaha uyumazdi.
Uyku derdini bende cok cektim.

Günaydın kizlar hayirli cumalar
Gelemedim ve bi süre gelemiycem persembe aksam aniden
Kanamam basladi hastanede kaldik sukur iyi bebegim kanamam azaldi ama hersey yasak allaha emanet olun

Insallah yoluna girecek, ramazanin son gunleri bol bol dua et. Allah senide bebegide korusun.

Oyy bende yaptiracagim zaman size sorarim tekrar :26:
Bakalim bende eler eksik, benim de saclarim dokuluyo.

sen oraya güveniyorsan en azından senin yanında midemi tutarım :KK52:

hahaha bebiş gelmekte acele etmemiş, uyurken de etmiyor ne güzel :KK76:
o konuda hiiiiiiiiiiiiiçççççççççç acelemiz yok kiiiiiii :KK1::KK1::KK1::KK1:

Oyy mide fitigi hic duymadim, saracoglu hocanin bi kuru varmi acaaba bi bakalim, sorun bulundu insallah gececek :KK16:

Canim benimm, ben bi ara baska bi topikte yaziyordum, wc egitimimiz vardi o zaman, bende uzuldugum daraldigim seyleri yaziyordum,
Orda arkadaslar biraz kibardi, rahatsiz oldular benim cis muhabbetimdem. Cok uzulmustum, bidaha hicbir topikte ozleimi paylasmam demistim ama
Burasi benim o dusuncemi yikti. Neyse derdimiz paylasip rahatliycaz. Ben burdan baska kimseye dertlenmiyorum artik.

Cok merak ediyorum, bir turlu kismet olmadi paca corbasi icmek. Paca istiyoruuummm. Cana hoca da bu ara cok soyluyor, paca icin diye:KK56:

Benim kiz 40 - 50 dk emerdi. 6. Aayda sutum kesildi ama 1,5 yasina kadar emmeye devam etti.

Insallah yoluna girecek, ramazanin son gunleri bol bol dua et. Allah senide bebegide korusun.
insan içini dökünce rahatlıyor hele ki böyle samimi bir ortamda :KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK16:canım benim saol ben bulamadım sen bulursan haber ver

durup dururken canım sıkıldı ya,,,

haftaya istanbul hızlı treninin açılışı varmış,,,hayırlı uğurlu olsun,,,,
biizimle alakası olmaz diye bölüm olarak herkes tatil planını yaptı kimi tatilde kimi haftaya gidecek.....
yabancı bakanları çağırmaya karar vermişler ve çağırmaya başlamışlar, 1 kişi bile gelse benim izin karışacak izmir e gitmeyi düşünürken istanbul a oruç oruç sabahlara kadar çalışmaya gideceğim:KK4:....uçak biletimide aldım yine yanacak ya,,,,inşallah gelen olmaz
ne zaman tatil planı yapsam iş çıkar,,,
oda arkadaşlarım 2. izne ayrıldılar ben hala izin alamadım

:KK53: Izne cikip uyusaydin azicik.
Kac gun surer bu telase, sonrasinda izin yapamaz misin?

mide genişliyormuş yukarı yemek borusuna doğru .beslenmeyle çok alakalı gasrit dikkat edicez artık ama fıtıkta düzelme olmuyor sanırım bakalım1.5 ay sonra tekrar endoskopi yapılırsa sonuca göre hareket edicez

mübarek cuma gününde Rabbim şifasını versin inşallah...dermansız dert vermesin. tekrar geçmiş olsun. inşallah ilaçların faydasını görürsünüz.

X