Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

herkese iyi sahurlar

namaz kılıp yatacağım

sabah 8.30 da kızımı terminale bırakıp oradan işe geçeceğim,,,oda İstanbul a gidiyor yalnız kalıyorum

tam çıkarken seraym ı gördüm

canım ben çıkar,,,buralar senden sorulur ,,,gelenlerle ilgilenip çay- kahve ikram edersin,,,,gece capodakya geliyor genelde

Oyle canim, iyi yanlari da var zorluklari da.
Esim makina muhendisi, santiye isleri sebebiyle gezip duruyoruz.
1 yildir buradayiz, yakinda is degisimi var, kimbilir nereye gideriz.
Onunu gorememek zor oluyor.
Sen nerelisin, ben bursaliyim.
Ben nevsehir urgupluyum canim.
Bende gecen sene asure zamani sekersiz asure yapmistim bol kuru yemisli uzum incir vslerle ama acgozluluk yapip seker katmadigim kismi cok ayirmisim cope gitmesin diye hergun kahvaktida koca bi kase yedim o hafta hic kilo verememistim. Sekersiz sutlac gibi farkli denemelere gececektimde kismet olmadi. Sutlacda yarma veya bulgurlu olcakti bu arada.
Bende cok takilmaya basladim bu oyunlara halbuki cocugum var iki yasinda o uyurken is yapsam daha karli olurum ama bu oyun iside hastalk (( utum var mesela beni bekliyoo

herkese iyi sahurlar

namaz kılıp yatacağım

sabah 8.30 da kızımı terminale bırakıp oradan işe geçeceğim,,,oda İstanbul a gidiyor yalnız kalıyorum
Allah kavuctursun.

canım ben çıkar,,,buralar senden sorulur ,,,gelenlerle ilgilenip çay- kahve ikram edersin,,,,gece capodakya geliyor genelde

Geldim geldim gıı

İnşaallah canım inşaallah elimizden bir şey gelmiyor ya duadan başka ben ona üzüüyorum

inşallah yapacakları kendilerine döner,,,toptan yokolurlar
Amin abla amiin

İnşaalah canım ya empati kuruyorumda düşündükçe nefes alamıyorum yavrularımızın heran üstüne füze yağdığını düşünsenize.Allah im sen koru yarabbi sen düşman eline düşürme

senin yaptığını biz yapsak incecik olurduk
Vallahi Gül abla bunda hem fikirim

Benim annemde senin gibiydi kadinı yediler valla halada yiyiyorlar ya hani derler ya bazı insanlar kullanmak bazılarıda kullanılmak için yaratılmış annemde öyle. Ben annemden dersliyim valla kimseye yüz vermiyorum herkes laf peşinde milletle uğraşıcağıma iki kitap okurum çocuklarımla oyun oynarım ibadetimi ederim.

Sorma hele ben hayatinda oyun oynamamış kızdım oynayana kızardım yeminle sardı banada benim gündüz bittide geceyi bitirmeye çalışıyrum bir daha bir oyuna bulaşırsam bu ilk ve son vaktime yazık valla

Bende yatayim bari,
Yarin gunduz gorusuruz insallah. Cok opuldunuz

İyi geceler canım

Seraym gorse agzimi bile acmam o kadarcik sey icin derdi.
Valla açmam .

Gül abla ben senden beterim geceyide bitirsemde kurtulsam. Benim önüm kpss ders çalışmam lazım oyundan bakamıyorum bile derse çok vahim durumdayım çok

Vaadedilmiş topraklar var ya dertleri bu doğudada çok fazla yer satın alıyorlarmış gap ve etrafındaki arazileri halbuki lanetlenmiş milletler onlarda biliyorlar bunu neyin çabasındalar.Rabbim gazze halkını korusun . Tabiki biz besliyoruz hiç milli bilinç yok bizim insanımizda hep bir batı özentisi. Herşeyin en iyisi en güzeli bizim memleketimizde hani okumuş cahiller diyorlar ya bu dönem o dönem.

aynen valla

bende ilerleme var,,,1 çay kaşığından baklava dilimi ne çıktım
Gül abla heh o oldu işte bir dilim için agzımı açarım işte. Gene açmazdımda baklava ağır tatli yetiyor bir dilimi oda tokken canım

herkese iyi sahurlar

namaz kılıp yatacağım

Aşkolsun abla yalnızmisin biz varız ya

Tamam ablacım yat uyu iyigeceler tatlı rüyalar. Kizınada hayırlı yolculuk.
Sahur menüm
Valla yedim kizmayin ama
Evde tavuk dürüm bol kaşarli
Ayran
Herkese hayırlı sabahlar iyi uykular. Allah ım yar ve yardimcımiz olsun.

Gunaydin hanimlar ya cok şişkoyum nerden basliycam 15kg verdim tekrar aldiiim cok cabuk aliyom verdigimi almamak icin neyapcam bilen varmi

Sizin konulari okudumda bu konuda kissacik konuscam cok uzuluyorum az once nette resimlerini gordum cocugumun yasindalar 3yas kalbim sikisti bakmamaya calisiyom baksamda elimden ne gelirki dua etmekten baska duam israil yoook oolsun cocuklarin cani acimasin ama

Oyle canim, iyi yanlari da var zorluklari da.
Esim makina muhendisi, santiye isleri sebebiyle gezip duruyoruz.
1 yildir buradayiz, yakinda is degisimi var, kimbilir nereye gideriz.
Onunu gorememek zor oluyor.
Sen nerelisin, ben bursaliyim.

bakarsin sira buraya gelir. 4 yil yasadim bursada ataevlerde. cok guzeldir bursam cokseverim

bizim birsey yapacagimiz yok. devletin cok ciddi silah tank vs anlasmalari var israille. silah sanayimiz israile bagimli

islami olarak kani gordugun anda bozman gerekiyor canim

evet canım eve gidince eşim de öyle söyledi. diyanet in sayfasına da baktık. bozdum orucumu..bir arkadaşım da dedi ki; hastayken de oruç tutabilirsin. kendisi öyle yapıyormuş. bence yanlış yapıyor.

sabah 06.30-07.00 yürüyüş
07.30-08.00 kahvaltı ( peynir, ceviz, 2 yumurta, zeytin, domates, salatalık, semizotu, yeşil çay )

gül abla bu arada ş.dışına çıkmadan önce 74.4 gelmiştim. bu sabah 75.2 geldim. almışım ya da regl olduğum için şiş olabilirim bahanesine sığınayım

Allah kavuctursun.
amin canım
AMİN

en iyisini yapıyorsun gelen giden laf taşır ,,,insanı işinden ederler bide....

Gunaydin hanimlar ya cok şişkoyum nerden basliycam 15kg verdim tekrar aldiiim cok cabuk aliyom verdigimi almamak icin neyapcam bilen varmi

Hadi iyi sabahlar cikiyom kek basina olmuyo cevap yazarsaniz sevinirim

canım sen geldiğin günden beri hepimiz sana cevaplar yazıyoruz,,,neler yapman gerektiğini anlatıyoruz,,,,sen dönüp yine çok şişkoyum ne yapacam bilen varmı diye soruyorsun

dün gece sahurda da cevaplar verdim sana ,,,,

1...sen geçmişi okumuyorsun

2..alıntılarına bakmıyorsun...nerden anladım :44:....alıntıyla cevap vermiyor yine aynı soruyu soruyorsun ne yapmam lazım diye,,,

lütfen alıntılarına bakarmısın bende arkadaşlarda herşeyi yazdık

günaydın canım

yediklerimin katkısı yok diyorsun yaniiii

bence de regl

önce haberleri vereyim sonra geçmişi okuyayım

mide fıtığı ve gastrit çıktı endoskopi sonucunda ilaç yazmıştı onlara devam edecekmişim 1-1.5 ay sonra tekrar kontole gidecekmişim

günaydın günaydınnn..
dün çok sevdiğim bir arkadaşıma iftara gittim..az yemek çok sohbet mottosu ile 23:00 kadar ordaydım..dışarı bir çıktım ..sürprizz..sevdiceğim gelmiş beni almaya...beraber çorbacıya gittik sahur yaptık.. yıne paça içtik kızlar..alemci amcalar gibi iyi dadandık paçaya
yapanın eline sağlık bize de şifa olsun deyıp 01:00 gibi eve geldim.. çok güzel de uyudum..dinlendim işe geldim...herkesin cuması mübarek olsun arkadaşlar..güzel bir cuma olsun inşallah..

evet canım ya. şu an susuzluktan yerlerdeyim. ağzımı açamıyorum desem yeri. nihayet oruçlu olduğumu bugün anladım.
bugün de benimkini arayıp çemkireyim diyorum

iftara çok az zaman kaldı bende o kadar susuyorum kı..ve ne kadar aciz olduğumu hatırlıyorum.. Rabbim vermese 1 damla suya bile muhtacız..

günaydın İlknur..kaç kılosunuz İlknur kaç kılo vermek istiyorsunuz..naçizane tavsıyem önce beyninize kılo vermek zorunluluğunuzu anlatmak ve karataya sıkı sıkıya sporla bırlıkte başlamak..Allahın izniyle gelır devamı..

Allahın bir esmaul husnası da Ya KAHHAR..ben sabır ve dua ile bekliyorum inşallah..

inşallah canım,,,azmin elinden bişey kurtulmazmış,,,,çıtır gelin olacaksın
ablammmmmmm..çok teşekkür ederım hep pozıtıf hep desteksin..İnşallah çıtır gelın olurum ve öyle kalırım..sonra topığımızın çıtır hamılelerı çıtır anneleri olarak devam ederiz yolumuza

mide fıtığı ve gastrit çıktı endoskopi sonucunda ilaç yazmıştı onlara devam edecekmişim 1-1.5 ay sonra tekrar kontole gidecekmişim
oyyşşşşşşşş... çok geçmiş olsun teosoncum.. Cidden zor her ıkı durumda Rabbim tez zamanda şifa ihsan etsin inşallah..

sana da hayırlı cumalar canım

sonuçları aldığına sevindim artık ne olduğunu biliyorsun ona göre beslenirsin,,

ama hastalıklara üzüldüm,,,ilaçla kesin çözüm olacakmıki fıtık için:44:...inşallah olur,,,,

Günaydın, hayırlı cumalar hepinize...

Gül ablacım Allah kavuştursun kızın bugün yola çıkmış...hayırlısıyla gitsin gelsin inşallah..

Mengmeng canım sende inşallah bugün sorunsuz verirsin tahlillerini..

Seraym merhaba canım.. gerçekten çok ama çok üzülüyorum bende... hem yaşananlara hemde bu kadar duyarsız bi millet haline geldiğimize..

Dün pek keyfim yoktu nedensiz...bişi yapmak istemedim... arada baktım topiğe ama yazamadım bile niyeyse...ders çalışıyorum arada ekimde yükselme sınavlarım var fırsat buldukça onlara bakıyorum...
Bugün bende sahursuz oruca niyetlendim sırf mengmeng tek kalmaın diye akşam sporumu yaptım duşumu alıp yattım nasıl yatmışım bende bilmiyorum saati duymamışım bile... gözümü bi açtım saat 7 bakalım nasıl geçecek bugün çok merak eduyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…