Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sahurum

5 yum ile peynirli omlet ( yimirtanin biri cok kucuktu ) yarisini ben yedim
12 zeytin
Kasar, cecil
Ceviz, badem
1 kuru kayisi
1 fincan yesil cay
Su

Hepinize iyi sahurlar,

Oyyyy, ne desem bilemedim. Hic sevmedigim sey cat kapi. Cok yakin arkadasim olursa tamam canim feda ama. Senin durumun cok zormus.
Eli opulesi kadinsin gul abla.

.
sağol canım,,,
Sahurum

5 yum ile peynirli omlet ( yimirtanin biri cok kucuktu ) yarisini ben yedim
12 zeytin
Kasar, cecil
Ceviz, badem
1 kuru kayisi
1 fincan yesil cay
Su

Hepinize iyi sahurlar,

afiyet olsun,,,,kaşar ı okuyunca buzluktaki aklıma geliyor çıkarayım diyorum yine unutuyorum,,,geçen sene kars a gidince hem grevyer hem eski kaşar almıştım attim buzluğa

sağol canıfm,,,

afiyet olsun,,,,kaşar ı okuyunca buzluktaki aklıma geliyor çıkarayım diyorum yine unutuyorum,,,geçen sene kars a gidince hem grevyer hem eski kaşar almıştım attim buzluğa

Hatirlatma yapalim sana, ne zaman hatirlamak istersin sen soyle,
buyuk ihtimal kedi arar seni hatirlatir

Kedi kurabiyelerden yedi mi acaba
Bugun misafirlerim hic hurma yemedi, hurmalar aynen duruyo.
Bizim pisi can dun demisti, yemezler diye.
Ben napsam o hurmalari

Oyyyy, ne desem bilemedim. Hic sevmedigim sey cat kapi. Cok yakin arkadasim olursa tamam canim feda ama. Senin durumun cok zormus.
Eli opulesi kadinsin gul abla.

Ben turkmenistan askabat dayim, babymom da bana yakin sayilir.
Ne guzel degisik ulkelerde olmak bazen guzel oluyor ama bende almanyada dogfum buyudum gurbetligi bilirim simdi istanbuldayim gene memleketim degil ama disari cikinca herkesin turk olmasi yetiyr. Sizin orda bulunma sebebiniz nedir?

Baku deyim azerbaycan

Hadi gözün aydin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Azerbaycanida hp merak etmisimdir.

Seraym bu candy crush olayini ogrendigim hic iyi oomadi bolumu bitirmeden duramadim

Oyle canim, iyi yanlari da var zorluklari da.
Esim makina muhendisi, santiye isleri sebebiyle gezip duruyoruz.
1 yildir buradayiz, yakinda is degisimi var, kimbilir nereye gideriz.
Onunu gorememek zor oluyor.
Sen nerelisin, ben bursaliyim.

sahur

3 kepçe mercimek çorbası,,,,2 akşam dısarda yiyeceğim için kalmasın diye yedim, kalanı da yarın sahur da
20 zeytin
domates, salatalık, kıvırcık
karışık kuruyemiş,,,
1 tatlı kaşığı kaymak

veeeeeeeeee

şekersiz yaptığım güllaç tan 1 baklava dilimi kadar .......kedi nerdesin bak ne yedimmmm

Hatirlatma yapalim sana, ne zaman hatirlamak istersin sen soyle,
buyuk ihtimal kedi arar seni hatirlatir
söylesem mutlaka hatırlatır sağolsun herkesi herşeyi hatırlatıyor,,,
Kedi kurabiyelerden yedi mi acaba
Bugun misafirlerim hic hurma yemedi, hurmalar aynen duruyo.
Bizim pisi can dun demisti, yemezler diye.
Ben napsam o hurmalari

tadına bakmış olabilir

hurmaları birilerine ver yada buraya gelirken getir kedi ye

Seraym gorse agzimi bile acmam o kadarcik sey icin derdi.

Yatiyorum dedim yatamadim,
Nihat hoca sagolsun.

Gazze icin elimizden bisey gelse keske,
Allah im buyuktur, vardir bi bildigi.

ah bu seraym yokmu ....

benim kaç sene önce bıraktığım oyuna geri dönderdi,,,c
andy crush a kaldığım yerden başladım can bitince farm heroes saga ya yönlendirdi bi başladım o oyuna 3 günde 111 . bölüme geçtim sahura kadar oynuyorum, sahuru yapıp 5 e kadar devam ,,,şu bölümde bitsin buda derken vakit geçiyor
Bende yatayim bari,
Yarin gunduz gorusuruz insallah. Cok opuldunuz

iyi sabahlar canım

Yatiyorum dedim yatamadim,
Nihat hoca sagolsun.

Gazze icin elimizden bisey gelse keske,
Allah im buyuktur, vardir bi bildigi.

bende star açık kalmış en son 11 de dizi seyrediyordum ,,,hem oyun hem dizi farkında bile değilim açık kalmış...

allahım yardımcıları olsun bu gece bi bitseydi yarın ateşkeş yapacaklar sözde,,,,,kahrolasıcalar,,,türkiyenin çoğu yerlerini de arsa - ev gibi onlar almışlar,,,işyerleri onlara ait hemde tanınmış yerler...mallar onların...kendimiz besliyıruz

bu tür kalkmalar boyna zarar verirmiş,,,havlunun üzerinde yapıp kalkarken havlyudan tutunup kalkmak lazımmış o zaman boyna yük binmezmiş,,,bi ara KK da görmüştüm ben öyle yapıyordum

Nasıl, boynun altınamı koyulacak havlu.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ooooo, afiyet olsun. :) nasıl oldu tadı.

Nasıl, boynun altınamı koyulacak havlu.

uzun havluyu yere serip üstüne yatıyorsun, boynunu kaldırman gerekirken ellerinle havlunun kenarlarından tutup havluyu kaldırıyorsun boynun zorlanmamış oluyor,,,Kadınlar kulubu facebook sayfası bazen öneriler yayınlıyor orada video olarak görmüştüm kışın ona bakarak yapmıştım...

Ooooo, afiyet olsun. :) nasıl oldu tadı.

kayısı ve erik koyarak yaptım,,,ilk deneme olduğu için hatalar oldu

süt ısınınca erik ve yumuşamış kayısıyı içine attım,biraz daha yumuşasın diye,, kaynayınca blendırdan geçirecektim ama kesilmiş..........sütte azdı onu da kıza stevya kullanarak yapacaktım ona kullandım,,,,,,kesilmiş olanı atmadım kendime yaptım, lor peynir li gibi değişik bir tat oldu hafif mayhoşş...içinede cevizi doldurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…