Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

önce haberleri vereyim sonra geçmişi okuyayım

mide fıtığı ve gastrit çıktı endoskopi sonucunda ilaç yazmıştı onlara devam edecekmişim 1-1.5 ay sonra tekrar kontole gidecekmişim
Canımm benim geçmiş olsun üzüldüm keşke temiz çıksaymış inşallah düzelir..

günaydın canım

inşallah o günleri de görürüz,,,,devamı da gelecek buradan kopmadıkça kg alınmaz,,,eski halin gelsin hep aklına onu düşündükçe kg dan nefret et....

benim dizlrim için paça çorbasına çok ihtiyacıom var geçen sene bir kere yapmıştım,,,,bi daha yapamadım bi kaç kere paçacıya denk geldim evde yemk var diye almadım, kalınca kalıyor,,,dışarı çıkıncada herkesin yanında o çorba yenmiyor

Ohhhh afiyet olsun... bende bayadır içmiyorum paça çokta severim.. gerçi tüm sakatatları severim ya
Maşalla Allah bozmasın muutlluğunuzu canım daim etsin

günaydın canım,,,sana da hayırlı cumalar

amin canım

tüh ya eşinde mi duymamış alarmı,,,kedi ye tembih etseydin seni de kaldırırdı

ben gece yumurta yemedim mercimek çorbası içtim karnım gurulduyor,,,neden ki diye düşünürken aklıma geldi,,,,vay yumurta vay sen nelere kaadirmişsin...hiç acıkmazken bugün açıktım seni yemediğim için

Eki Görüntüle 1192514
445 kıloluk bir insanın X ray görüntusuymuş arkadaşlar.. kemıklerımıze ne acıdım ya
kg alınca dbütün ağrılar başlıyor bundan demek ki,,,bele giidiyorum kg ver,,,dizlerime giidyorum kg ver ,,,,,herşey kg ya bağlı,,,,doktorlar kg ver dediklerinde 5 sene önce 68 kg idiim dedikleri ters tepti 79 a kadar çıktım,,,yürümekte zorlanınca kg vermeye başladım,,,,

Sabah kaldırdım işe giderken senin saatte mi çalmamış dedim verdiği cvp çaldı hatırlıyorum ama kalkamadım diyor.. kesin bana güvenmiştir mervenin saat çalar birazdan diye ben tutarım sorun olmaz uzun süre aç kalabilirim insülin direncim düşük o kendi derdine yansın

Yumurta gerçekten çok tok tutuyor hakkını yiyemem..

mide fıtığı ve gastrit çıktı endoskopi sonucunda ilaç yazmıştı onlara devam edecekmişim 1-1.5 ay sonra tekrar kontole gidecekmişim

Oy canim benim cok gecmis olsun. Simdi senin beslenmen de sikintili olacak desene. İnsallah ilac tedavisiyle gececek canim. Bu surecte maksimun dikkat bekliyorum senden. Rabbim sifalar versin.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde dizlerim ağrımaya başlayınca Dr demişti bir kilo bir kilo ne kadar dizdeki ağırlık azalırsa o kadar rahat edersin diye... bende ondan sonra kilo vermeye başlamıştım çok şükür gerçekten bitti ağrılarım.. başlarda spor yaparken bile ağrıyoddu şimdi bişi yok...

günaydın geçmiş olsun canım. gastrit için yediklerine dikkat edeceksin. peki mide fıtığı ne oluyormuş ? bence beslenmeni değiştirirsen ilaca bile gerek kalmaz.

hayırlı cumalar ablam
oyyşşşşşşşş... çok geçmiş olsun teosoncum.. Cidden zor her ıkı durumda Rabbim tez zamanda şifa ihsan etsin inşallah..

Canımm benim geçmiş olsun üzüldüm keşke temiz çıksaymış inşallah düzelir..

teşekkür ederim canlar Rabbime şükürler olsun daha kötüsüde olabilirdi ilaç tedavisi cevap vermezse sanırım ameliyat olacam ki bana kalsa hemen olmak istiyorum çektiğim ağrıları bir ben birde Allah bilir .Beslenmeme zaten dikkat ediyorum ama daha da dikkat edicem inşallah

eşin kendi cezasını çekecek,,,bi daha yapmaz akıllanır

ne güzel hem zayıfladın hem sağlığına kavuştun

karatay hastalıkları düzeltityor ama fıtığa bişey yapamaz ....inşallah ilaçlar fayda eder,,,ameliyat ın adı bile kötü

günaydın geçmiş olsun canım. gastrit için yediklerine dikkat edeceksin. peki mide fıtığı ne oluyormuş ? bence beslenmeni değiştirirsen ilaca bile gerek kalmaz.

mide genişliyormuş yukarı yemek borusuna doğru .beslenmeyle çok alakalı gasrit dikkat edicez artık ama fıtıkta düzelme olmuyor sanırım bakalım1.5 ay sonra tekrar endoskopi yapılırsa sonuca göre hareket edicez

Amin, inşallah sakin geçer. Allah kolaylık versin.

sana da canım

nöbetin sıkıntısız geçer inşallah canım,,eminecik ne yaptı

iyi sabahlar canım

teşekkür ederim kızlar..
hayırlı sabahlarrr
çok şükür nöbetim sakin geçti
1 hasta yakını yatmasıyla çıkması bir oldu kendi isteğiyle gitti birde adli vakaydı terbiyesiz herif sinirlerini alt üst etti ağladım sinirden ki kolay kolay sinirlenen biri değilimdir
eminede gece uyumamış yine annem biraz rahatsızlaşmış dizlerinden eşime vermiş
eşim de saat 1di yatağına koydum bende kapattım gözümü dedi yatakta oynaya oynaya bir oraya atılıp bir buraya atılıp uyumuş kendisi saat 2 de
saat 10 hala uyuyo kaldırdım bende gece uyumucak yine diye öğle 2.5-3 gibi uyursa bir daha uyutmam sonra gece uyuturum diye düşünüyorum
ayyyy kızlar böyle yazıp duruyom ya emine şöyle emine böyle diye sıkmıyorum sizi di mi sanki bazen çok bahsediyorum gibi birden dışarıdan başka bir gözle bakınca sanki bi senin çocuğun var diyesim geldi içimden. ne yapayım bi size yazıyom dertleşiyom hakkınızı helal edin

abla gittiğimiz yer orijinal yapıyor çorbayı.. gönül rahatlığı ile içiyoruz birde gece olup kimselere hooh demeden eve gideceğimiz için.. valiye sunum yaparken sarımsak koktuğumu düşünemiyorum sayın vali adamın iflahını keser bakışı ile

Ohhhh afiyet olsun... bende bayadır içmiyorum paça çokta severim.. gerçi tüm sakatatları severim ya
Maşalla Allah bozmasın muutlluğunuzu canım daim etsin
bende çook sevıyorum sakatatları yaa işkembe dolması yapıcam en kısa zamanda bulgur bol soğan sarımsakla off Allahım ne güzen nimet bunlarr

abla bende 100+ iken dizlerım çok ağrıyordu..79 kg düşünce cidden çook azaldı..Rabbime hamdolsun..hangı doktora gıtsek senın dedığın gıbı ya psikolojık ya kılodan en görünmez en öldürmez ama hayatını yaşanmaz kılan hastalık ; şişmanlık..

Son düzenleme:
karatay hastalıkları düzeltityor ama fıtığa bişey yapamaz ....inşallah ilaçlar fayda eder,,,ameliyat ın adı bile kötü

ablam ağrılardan kurtulacaksam razıyım valla hem daha önceden bebk için laparoskopik ameliyat olmuştum bunuda aynı şekilde laparoskopik yapıyorlarmış

bu nöbetide atlattın hadi bakalım ,,,sıradaki gelsin

keşke sallayarak uyutmaya alıştırmasaydınız,,,bebeğe de yazık sallayanada,,hem içi dışına çıkıyor hem kafa devamlı sallana sallana çocuk serseme dönüyor,,,,ben 3 ünüde ne ayakta ne örtü içinde sallamadım,,,emerken uyurlardı yatırırdım,,,,ama ne emme öyle 5 dkk değil dkk tutardım 20 dkk birini 20 dkk birini ondan sonra çekerdim yavaşça sızmış olurlardı,,,sütte kalmazdı zaten....

canım burada herşeyimizi paylaşıyoruz,,,kimimizin çocuğu kimimizin sevgilisi,,,,karatay stressiz olmalı bizde bu şekilde stresimizi atıyoruz...

çok doğru söylüyorsun,,,,

ben işim gereği çok yemeğe gittiğim için ayrıyeten dışarda yemeyi sevmiyorum,,,
yemek zorunda kalıncada paça yapan yere denk gelmez,,,
iş yemekleri için seçtiğimiz bir yerde güzel yapıyorlar bir kat işkembe -paça yiyenlere ait,,,yiyeyim dye düşünüyorm sonra vazgeçiyorum senin dediğin gibi hem bakanlar hem müsteşarlar hap üst kademe oluyor yemekte devamlı bişey soruyorlar diplerine gidip kulaklarına fısıldıyorum o an sarımsak koksam ne çirkin olur...bi türlü denk getiremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…