Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

afiyet olsun canım

şu ramazanda bi gün yüzü görmedin ,,,başlarda bulantı, sonra regl,,,2 gündür bu,,,inşallah sonuna kadar iyi gidersin

Evet ablacim aynen. İnsallah sonu iyi olur. Tek tesellim en azindan uykumu alabiliyorum ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İftardan sonra koltuğa uzandım gözlerimi kapadim uyudum😄eşimde yol çocuklarda kuduruodu fırsat bu fırsat. Ama ıkidebir anne biri tepemde çıkar biri belime toslar bi birbirlerine girerler😄eşim Geldi de uyandım o büyüğü ben küçüğü uyuttum simdi uyandim. Yatsı öncesi bakayım dedim ne kaynatmissiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gül abla sende gelecegimi goruyorum😃bunlar büyülerden bile benim işim bitmez uykusuzlugum bitmez

Seraym cok haklisin napicaz bilmiyorum boykot edelim kah har cekelim. Allah beni İsrail'in kökünü kurutsun. Mübarek günlerdeyiz. Son 10 güne girdik hergeceyi kadir bilmek lazım artık. Bu gecelerde katliam zulüm vs yapıyorlar kendi sonlarini rabbim bize göstersin ins

Gül abla bugün pisti olduk bende kabak yedim iftarda. Birde merci çorba.

senin yaptığını biz yapsak incecik olurduk

senin yaptığını biz yapsak incecik olurduk

Siz de yapın. Callanetics yap sen, çok etkiliymiş, onu araştırıyorum şu an. Biraz sıkıcı görünsede, hatta hatırlarsan bir videosunu izlemiştim kıllı bir tip vardı, midem bulanmıştı, artık onları görmezden gelip yapacağız. Sırt ağrılarına da çok etkiliymiş.

o kestirme bile yetiyor ben onu yapamıyorum , yaparsam gece hiç uyuyamıyorum
Gül abla sende gelecegimi goruyorum😃bunlar büyülerden bile benim işim bitmez uykusuzlugum bitmez

inşallah
Gül abla bugün pisti olduk bende kabak yedim iftarda. Birde merci çorba.

bende de mercimek vardı ısıtmadım kabağı bitireyim diye,,,

bayramdan sonra diz-bel sorunu çıkarmayacak bişeyler yapmam lazım sıkılaşmak için

[video=youtube;H-W2SDwSbMw]http://www.youtube.com/watch?v=H-W2SDwSbMw[/video]
bu tür kalkmalar boyna zarar verirmiş,,,havlunun üzerinde yapıp kalkarken havlyudan tutunup kalkmak lazımmış o zaman boyna yük binmezmiş,,,bi ara KK da görmüştüm ben öyle yapıyordum

Endoskopiye gittim geldim sonuçlarım yarın çıkıyor

Oyy kuzum, icim bi tuhaf oldu. Hadi iyi sonuclar insallah.

Kiyamam yarina kalmis isin. Insallah yarin hallolur.

Sayfayictim da yazamadim bi turlu, miyistim kaldim.
Misafirim vardi bu aksam, sonra birde caya gelenler oldu.
Guzel gecti gecemiz.
Iftarda ne yedim bilmiyorum, ayakta attim agzima biseyler.
Yalniz ben acayip sistim, regl geliyo, kilo da 500 gr artida.

Kismetse 6 agustosta turkiyedeyiz. 6 gun tatil var sonra cok sıkı spora basliycam.
Ramazanda zor oluyo.

bu misafiride atlattın darısı sonrakilere
Kismetse 6 agustosta turkiyedeyiz. 6 gun tatil var sonra cok sıkı spora basliycam.
Ramazanda zor oluyo.

ne güzel hem sen hem babymom aynı zamanlarda buradasınız

Sagol ablacim hafta sonu yine misafirim var galiba,
Gurbetciler geliyor acilin bakem
eskiden bende çok misafir alırdım hem 3 çocuk hem iş nasıl yetiştiriyormuşum,,,gece sahura gelenler bile olurdu,,,boşandığım adam 10 kardeşti, 5 te biz,,,ev hiç boşkalmazdı,,,,,boşandıktan sonra rahatladım,,görümcem 5 apartman ilerdeydi, komşularda çat kapı gelirlerdi,,,,gece yarılarına kadar uğraşırdım,,,çocuklar büyüüdü benim misafir azaldı,,,...lojmanda çat kapı yapamıyorlar baştan sıkı tuttum geç akıllandım .....

Oyyyy, ne desem bilemedim. Hic sevmedigim sey cat kapi. Cok yakin arkadasim olursa tamam canim feda ama. Senin durumun cok zormus.
Eli opulesi kadinsin gul abla.

Nerden geliyosunuz canm merak ettim ve babymom sen nerdesin??

Ben turkmenistan askabat dayim, babymom da bana yakin sayilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…