Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kesinlkle katiliyorum en azindan su bilindik kola markasini eve sokmamak

Eki Görüntüle 1192174
Bu barkod nosuna dikkat edeceğiz.

Serefsizler nekadar da cok satilan ürünleri var Allahim cezalarini versin en yakin zamanda inşallah

iftar

1 zeytin

1 tabak dolusu kabak..........kalanın hepsini yedim yarına kalmasın artık
1 tabak keten tohumlu yoğurt
kıvırcık, salatalık

her zaman savaşkes yapmadan önce gece şiddetli saldırı yapıyormuş,,,,allahım korusun oradakileri,,,,israilin de cezasını versin

İftar
Yeşil mercimek çorbası
Biraz fırında patates
Bulgur pilavı, ciğer
Ayran
Karpuz
Salata
Çok yedim.

Evet canim aynen öyle

Kesinlkle katiliyorum en azindan su bilindik kola markasini eve sokmamak
Kesinlikle canım kedide atmış barkodları bende bilmiyordum daha dikkatli olucam.

Serefsizler nekadar da cok satilan ürünleri var Allahim cezalarini versin en yakin zamanda inşallah
İnşaallah canım. Bilmeden neler alıyoruz kimbilir. Şeytan içimize kadar sızmış

her zaman savaşkes yapmadan önce gece şiddetli saldırı yapıyormuş,,,,allahım korusun oradakileri,,,,israilin de cezasını versin
Yaa Gül abla ne günahları var konumlarından dolayımı ı çekiyorlar bu eziyeti. Ve bir avuç insan nasılda direniyor Allah ım yardımcılar olsun kahrolsun israil kahrolsun bu zulme çanak tutanlar. Ne kadar duyarsızlaştık biz ya. Aynı zulm bizim başımızda da olabilirdi. Topiçi belki siyasi olarak kullanmamam gerekiyor ama inanin çok zoruma gidiyor bu zulm

Bu akşamki menüm yiyecek halimde yoktu ya gerçı
Tarhana çorbası
Salata

yavrum bugun seni dusundum . sen ac susuz ben uykusuz oruc tuttuk bu sene Allah Kabul etsin
erkekler trip yapar ama trip yapan hatun istemez hicte trip cekmez . yaptiginla kalirsin canimcim

oy yavrum kalp kalbe karşıymış ben de gelmesine 1 hafta kaldı diye düşünüyordum
bu sene de böyle oluversin bebişim. Allah yardım ediyor. Bugün bi ara susuzluk çektim ama sonra alıştım
ben de nişantaşı çocuğum ben de trip atmak istiyorum banane banane

konuyu 1 kisi okuyor. babymom ve 0 misafir

yanlizim dostlarim yanlizim yanliz

sen de ne zaman ortalarda olmasam o an geliyorsun be gülüm

dun sahura kadar uyumadim 5te yattim kizlar 8de kalkti. 3 saatlik uykuyla gecti butun gun. gunler ne uzun arkadas yav yasa yasa bitmiyor :)) gozlerim yanio resmen . kizlar uyuyunca uyumaya calistim yatamadim

günler bi ramazanda uzun bi de haber beklediğinde

İyi insan, lafının üstüne gelirmiş. Diğerini söylemek istemiyorum o kötü.

diğeri hangisi çomaklı olan mıydı? :44:

Amin canım. ben uzun zamandır bunu kendimce yapıyorum. Allah'ın değirmeni yavaş döner ama çok ince öğütür. Un ufak olmalarına az kaldı inşallah.

yarın inşallah kan vereceğim için ben yine tek öğün ile günü kapatmak zorundayım.
insülinden dolayı doktor en az 10 saat aç gel dedi. bu da 23:00 oluyor.

iftarımı şimdi yapabiliyorum anca dersten geldim.

menü:
1 porsiyon döner
yoğurtun içine sumak, nane, salatalık, semiz otu ve haşlanmış 1,5 kaşık buğday attım. hazır olan malzemeyle mydenizz in tarifini yakalamaya çalıştım çok da güzel oldu bence ^_^

şimdi 2 gün kurusu yiyeceğim kaymak ile
sade kahve içeceğim.

sonrasında suya dadanacağım artık. ^_^

herkese afiyet olsun, iyi iftarlar ^_^

ekleme: 21:10'da 1 çb ceviz almıştım yanıma onu yedim eve gelirken ^_^

Son düzenleme:
Amin canım. ben uzun zamandır bunu kendimce yapıyorum. Allah'ın değirmeni yavaş döner ama çok ince öğütür. Un ufak olmalarına az kaldı inşallah.

inşallah yapacakları kendilerine döner,,,toptan yokolurlar

afiyet olsun canım

şu ramazanda bi gün yüzü görmedin ,,,başlarda bulantı, sonra regl,,,2 gündür bu,,,inşallah sonuna kadar iyi gidersin

Yarın iftara arkadaşıma gideceğim, onun için sporumu bugüne çektim. Yarın da dinlenme günüm olacak. Sporumu da eksik yapmamış olacağım.
Sporumu yaptım, içim rahat. Bugün bulgur yedim, karbonhidratı akşam yemeyin diyorlar, göbek gitmesi için ama ben sporumu akşam yapıyorum, gerçekten enerji veriyor. Dün zor yaptım, bugün daha rahattım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…