Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

onun yaptığı tafraları sende yap bakalım nasıl karşılayacak

Son düzenleme:

Evet yanliz olunca surekli faaliyet gerekiyor oyalamak icin. ama 2 tane olunca bisekide oyalaniyorlar.

Endoskopiye gittim geldim sonuçlarım yarın çıkıyor

hadi gecmis olsun ins guzel sonuclar alirsin

bakalım görecez :)) az önce de regl oldum....bu saatten sonra bozmam iftara az kaldı.. şimdi kesin fazla çıkarım

islami olarak kani gordugun anda bozman gerekiyor canim

yavrum bugun seni dusundum . sen ac susuz ben uykusuz oruc tuttuk bu sene Allah Kabul etsin

onun yaptığı tafraları sende yap bakalım nasıl karşılayacak

erkekler trip yapar ama trip yapan hatun istemez hicte trip cekmez . yaptiginla kalirsin canimcim

dun sahura kadar uyumadim 5te yattim kizlar 8de kalkti. 3 saatlik uykuyla gecti butun gun. gunler ne uzun arkadas yav yasa yasa bitmiyor :)) gozlerim yanio resmen . kizlar uyuyunca uyumaya calistim yatamadim

nicki de kendine çok uygun ,,,kediler pusuda fare bekler görünce fırlar,,,,buda sanki pusuda tatlı kelimesinin geçmesini beklemiş gibi anında damladı

Eki Görüntüle 1192042

gerçekten abla ya bu nasıl iştir kokusunu aldı diycem ama kokuda yok sonrada hemen kayboluverdi

bende anlamadım:44:....bu kedi müneccim olmuş

fal baktıralım ona o halde müneccim kedi

İyi insan, lafının üstüne gelirmiş. Diğerini söylemek istemiyorum o kötü.

dun sahura kadar uyumadim 5te yattim kizlar 8de kalkti. 3 saatlik uykuyla gecti butun gun. gunler ne uzun arkadas yav yasa yasa bitmiyor :)) gozlerim yanio resmen . kizlar uyuyunca uyumaya calistim yatamadim

seninle benim halim nolacak bilmem,,,ramazan bitene kadar biz bitmesek bari

İyi insan, lafının üstüne gelirmiş. Diğerini söylemek istemiyorum o kötü.
bizde aynı şeyi düşündük lafın üstüne geldin,,

,kedi= tatlı
İçi kararmış, ama ferahlık yakın. Bir deve görüyorum, yüklüce bir para gelecek. İş, ev, çocuk, huzur hepsi yakında. Hiç anlamam fal bakmaktan.
fal bakanlarda atıyor sende attın,,,,inşallah tutarda kız hepsine kavuşur

Bu israilin yaptiklarinı nasıl durdurabiliriz bilmiyorum ama ne olur onun mallarına boykot uygulayalım en azından canım çok sıkkın biz nasıl müslumanız elimizden hic bir şey gelmiyor gazze abluka altında üzerlerine bombalar yağıyor çocuklar ölüyor hemde bunları oturdukları yerden insansız uçaklarla yapıyorlar para var onlarda bunu kullaniyor bu mübarek akşamlar cok dua edelim ne olur elimizden geldiğincede israil malarıni kullanmayalım bu akşam gazzede katliam yaomayı düşünüyorlarmiş ne olur arkadaşlar bol bol ya Kahhar çekin ne olur.

Bu barkod nosuna dikkat edeceğiz.

Oyuna taktimda bu aralar tamda ustune sen dedin boyle denedim oldu. Ben imdi oynuyodum bitince saati ileri aliyodum tekrar giriyordum canlar yuklenmis devam ediyodum pespese byke yaptim en sonunda o dedigim rskamlar cikti 114 dk kaldi bekliyorum simdi.

Dediginide tam anlamadim oynadim can bitti oyunu silip saati alip tekrar oynicam gene bitcek gene oyunu kapatip silip saati ileri alcam tekrar oynucam. Boyle boyle gitcek sonra b iraktim oyunu uc saat beklicem bu sefer canlar kendi kendine dolcak oyunu acmadan saati otomatige getirip oyle accam oylemi??

Oyun acikken saati aldigim icinmi boyle cikti rakamlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…