Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Tünaydın arkadaşlar. Neyseki bugün fzla sıcak değil burası. Gü abladanda olumlamamızı aldık. Herkese hayırlı bir gün olsun inşaallah.

Endoskopiye gittim geldim sonuçlarım yarın çıkıyor
Geçmiş olsun canım zor olmadımı narkoz vererekmi yaptılar boğazın acımıyordur umarım. Sonuçlar güzel çıkar inşaallah.

Canım oyun oynamayı bıraktın ya canları kendi kendi kendine dolacak hiç oyunu açmadan saati otomatike al öyle aç. Kendin ileri aldıktan sonra değil. Sen gene gir saati ileri al oyna canlar bitsin sonra oyunu kapat 3 saat sonra oyuna girmeden tabletin saatini otomatiğe al sonra oyuna gir.Son kullanılanlardanda silmeyi unutma oyunu. Üst üste satfa resmi varya ordan.

zor oldu biraz ama hastalığım neyse ortaya çıksında biran önce tedaviye başlayim diye katlandım.sigorta hastanesine gittim sadece boğaza sprey sıkıyorlar hortumu gezdiriyor hissediyorsun
valla bravo sana ne diyeyim narkozsuz yapabildiysen o işi

merhaba canım

benim kg tartının ibresi takılı kalmış gibi 63.6 da her iftar öncesi

havada bulut sen bu kaçamakları yaptığın sürece kg vermeyi unut

Endoskopiye gittim geldim sonuçlarım yarın çıkıyor
geçmiş olsun canım,,,inşallah iyi sonuçlar çıkar

hadi bakalım azalmalar başladı

bugün çok susuzum ve açlık hissediyorum
tahlil için hastaneye gidecektim malum. gittim de, saç dökülmem için arkadaşım muayene etti, her şey tamam tahlilleri yazacak sistem bi türlü açılmıyor.
meğer sgk da hata olmuş yeni sisteme geçerken milyonda bir yapılan hata beni bulmuş.
gittik ki benim sigortam yok. söylemesi ayıp 4950 gün primim var. 5400 olduğunda hizmet süremi tamamlamış olacağım, o da 2018 Şubat'ına geliyor. ama emekli ikramiyem için de 56 yaşa kadar beklemem gerekecek.

neyse sorunu yazışmalarla çözdük yarın bi daha gideceğim artık. olan benim sahura oldu. ^_^

TÜH YA na şanssızlık olmuş,,,vaktin yoktu şimdi bi daha gitmen gerekecek,,,,

2 gün aç oruç tutacaksın

4950 gün mü:44: bu yaşta sen ne zaman bu kadar çalıştın,,,,hem çalışıp hem okudun mu:44:

harbiden nasıl okadar olmuş benimkide şuan baktım 6.427+bu ayıda eklersek 6.457 gül abla sana nekadar kaldı

Son düzenleme:

bakalım görecez :)) az önce de regl oldum....bu saatten sonra bozmam iftara az kaldı.. şimdi kesin fazla çıkarım

Evet ablacım ya, bu kadar aksilik olur.

Evet 17 yaşında ilk sigortam yapıldı ^_^

Aylar önce burda g.antep katmeri lafı geçmişti .şimdi başka biri bahsetti katmerden canım istedi

hadi bakalım azalmalar başladı
büyük konuşmaktan Allaha sığınırımda ablacım bayramdan sonra full spor+ diyete devam.. eylüle kadar 10 kg atmayı planlıyorum..

Allahımm ne zor oluyor sıcakta oruç ağzınla bır yere gitmek ve işinin olmaması mengmeng..
bende dışarı çıktımöğlenin sıcağında ama yarında çıkmak zorunda kalıcam kesin
İnşallah yarına halledilir herşey..bayram sonucu bende tahlıl yaptırıcam inşallah...sonuçlarını paylaşmayı unutma mengmeng..

harbiden nasıl okadar olmuş benimkide şuan baktım 6.427+bu ayıda eklersek 6.457 gül abla sana nekadar kaldı

canım ben emekli sandığına bağlı olduğum için gün hesabı yok,,yaş ve sene var,,,,

benim 29 sene bitti (buradaki çoğu kişinin yaşı kadar çalışmışlığım var :44: vay be hayatım çalışmakla geçmiş )

ben girdiğim de 20 sene 42 yaştı, ikisinide 9 sene önce doldurdum,,,,,,

şimdi allah ne zaman kısmet ederse o zamana bağlıyım,,,,,
ben 29 sene içinde bikaç kez emekli olmak istedim işyeri izin vermedi,,emekliliği gelene iş vermezlerki sıkılıp gitsin diye banada tam tersi protokolü verdilerkabul edersen protokol şube kuracağız dediler, ben emekli olmayı düşünüyorum dedim, bi deneyelim ne kaybedersin ki olursa devam edersin olmazsa emekli olursun,,,sizi kırmayayım deneyelim dedim 6 sene oldu yine emekli olamadım,,,,,seneye lojman bitecek o zaman olurum diyorum genel müdür ben olmadan olamazsın 5 sene daha diyor

Evet ablacım ya, bu kadar aksilik olur.

Evet 17 yaşında ilk sigortam yapıldı ^_^
o zamandan beri ödediniz mi
Aylar önce burda g.antep katmeri lafı geçmişti .şimdi başka biri bahsetti katmerden canım istedi
ben bahsetmiştim,

,....bol fıstıklı yemede yanında yat derler ya öyleydi.....karataya başlayınca o benim yanında yatmaya başladı

benim başlangıç 93 yılı canım ben 51 veya 52 idi emeklim bakalım kanunlar değişmezse
oh senin yaş durumun süpermiş. galiba sende de prim günü fazla oluyordu...

evet canım ya. şu an susuzluktan yerlerdeyim. ağzımı açamıyorum desem yeri. nihayet oruçlu olduğumu bugün anladım.
bugün de benimkini arayıp çemkireyim diyorum

ben bahsetmiştim,

,....bol fıstıklı yemede yanında yat derler ya öyleydi.....karataya başlayınca o benim yanında yatmaya başladı

evet ablacım. ^_^ arada 2 sene kadar toplamda kesinti oldu ama Allah'a şükür

ben bahsetmiştim,

Tadini bilmeyen kedinin bile cani çekecek bol fıstıkli kaymakli nefis olurdu

Ama neden oyle oluyor benim giris yılı senden once die tahmin ediyorum prim gün sayisi + yasim senden büyük ama aramizda cok farkta yok .sen hangi kritere uygunsunki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…