Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Evde hiç oturmuyor olmanız, çocukların peşinden koşturmanız egzersiz yapmak değil ki:-) yorucu olduğundan eminim ama gün boyu koşturmak kardiyo değil, kardiyo için nabız hızınızın inip çıkması lazım.. diye yazmış Umay hanım.

Günlük aktiteler spordan sayilmiyor iste

Her an su için! Vücudunuzdan toksinleri uzak tutmak için her an yanınızda bir şişe su bulundurun ve olabildiğince az tuz tüketmeye özen gösterin. Unutmayın, tuz karın şişkinliğine neden olan temel maddedir. Suyunuza limon ekleyerek suyun şişkinlik azaltici etkisini artırabilirsiniz. Limon, doğal idrar söktürücüdür ve vücutta tuzun gereğinden fazla miktarda birikmesini engeller.

AYŞE TOLGA
Bloğunda yazmış karın şişliğini önlemek için.

gül abla valaa esasen tereyağlı yufka lafını açan fmgenç oldu kedi sadece yufka demişti halbuki ,yani fmgenç suçlu kedinin hiçbir suçu yok :KK52::KK52::KK52:
ALLAH neşemize neşe katsın sayfalar dolusu kafa sallayan deli:KK52::KK52::KK52:

Bak bak hemende günah keçisi ben olmuşum:KK1::KK1:
Aminnnn :KK16:

[h=2]Sakız Çiğnemeyin[/h]Sakız çiğnemek daha fazla hava yutmanıza ve mideniniz şişmesine sebep olur. Sakız aynı zamanda şeker, alkol ve şişkinliğe sebep olan diğer maddeleri içerir.

aysetolgaileyasamdantuyolar

Bunu biliyorduk zaten, tekrar hatırlatalım :)

Son düzenleme:
[h=2]Sakız Çiğnemeyin[/h]Sakız çiğnemek daha fazla hava yutmanıza ve mideniniz şişmesine sebep olur. Sakız aynı zamanda şeker, alkol ve şişkinliğe sebep olan diğer maddeleri içerir.

aysetolgaileyasamdantuyolar

Bunu biliyorduk zaten, tekrar hatırlatalım :)
Sakız neydi ki unuttuk valla.. önceden çok çiğnerdim şimdi aklımın ucuna gelmiyor

Ya bendede açlık hissi diye bişi kalmadı sadece çok uzun süre yemek yemesem hafif başım ağrıyo... o da olmasa hani bilmicem... :44: hiç zorlanmıyorum oruç tutarken.. sahuru zor yapıyorum zaten tok olunca o saatte
fmgenc bende senın gıbıyım işte:KK51::KK51::KK51: ..aklıma yemek gelmiyor ..işimiz çok yoğun ve yorucu aslında..sordum herkes sahura kalkıyormuş bayağıda iyi yıyorlarmış..dedım bende bır sorun var herhalde tek öğün bıle yetıyor.. Allahım inşallah böyle gıder..karataya da ben ıkı öğün başlamıştım hiç zorluk çekmeden.. biraz spor destegını artırsam daha hızlı kılo verecegıme emınım..:KK52::KK52::KK52::KK52:

Huhuu avmdeyim 26 beden skinny aldim a dostlar😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nii 26 mi, :nazar: bende istereeemm.
Güle güle eskit. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Kedican senin kotlar kac beden?

Dun hurmada, baklava da, sutlac da yemedim ama bakisiyoruz kendileriyle buyuk bir askla :KK16:

Allahım kedi yufka yemesin artık...:KK52::KK52::KK52: şöyle bol tereyağlı mis gibi kokan yfkadan yemesin artık:KK52::KK52::KK52: herhalde yemezsin artık:KK9::KK9:

Kac gundur benimde canim istiyo, ah kedi zaten gozumun onunde bisiler var, bide yufka soktu aklima.

YUFKA YEME! BAŞA DÖNERSİN BÜTÜN EMEKLERİNİ HEBA EDERSİN! 😄

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
:KK9:
:KK9::KK9:
:KK9:
Huhuu avmdeyim 26 beden skinny aldim a dostlar😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
helal sana :KK9:
:KK9::KK9:
Çok güzel oluyodu abla... acaba çiğ yenebilir mi ki pişmişi yasak ya :KK9::KK9:

:KK1: çiğ indeks kaçmış bak:KK1:

bi parça ye bişey olmaz çiğden

ne gıcıksınız ya bir kedide sen oldun çıktın iki çocuk anası ne işin var 26 larda:KK52::KK52::KK52:

aynen ya bize kötü örnek oluyor

kendini dava layan kedi :KK52:
oda dişimin kovuğunu doldurmadı zaten,,,,güllaç aldım yarın yapacağım,,,,eve steva lı kendime bol ceviz atacağım,,,kayısı, erik, kara üzümü ıslatıp blendırdan çekip süte katsam tat verir diye düşünüyorum
Tünaydınnn ablalarn ablası...
Bizde o yaramaz kedi yesin diye uğraşıyoz zaten... küçücük kalmış :KK52::KK52::KK52:
merdane kadar ancak var,,,,

gül abla valaa esasen tereyağlı yufka lafını açan fmgenç oldu kedi sadece yufka demişti halbuki ,yani fmgenç suçlu kedinin hiçbir suçu yok :KK52::KK52::KK52:
ALLAH neşemize neşe katsın sayfalar dolusu kafa sallayan deli:KK52::KK52::KK52:

amin

Ben hiç bedene bakmıyrum ki. Söylüyorum 36 bedenim diye, bazen bol geliyor, daha küçük veriyorlar. Değişişiyor kalıba göre, zaten son zamanlarda alışveriş yapmadım, kardeşime veriyorum parayı o alıyor. :KK1: Şu an üzerimdeki kottaki yazıları aynen yazıyorum.

W 28
L 34

anlayan varsa tercüme etsin. :KK1:

nii 26 mi, :nazar: Bende istereeemm.

Dun hurmada, baklava da, sutlac da yemedim ama bakisiyoruz kendileriyle buyuk bir askla :KK16:

Kac gundur benimde canim istiyo, ah kedi zaten gozumun onunde bisiler var, bide yufka soktu aklima.

kedican sana resimlerimi mail atiyorum, teoson bakacak bana.
Simdiki ve tombul halimi, bide sari halimi :KK1:

yaaa senide ablukaya aldı dimi yasaklar çok bahsedince can çekiyor işte
sabah aklıma geldi kediye sordum 2 foto attı bana ama eski yeni ve sarı halini görmek isterim şekerim:KK16::KK16::KK16:

maşallah ne kaynatmışsınız. bi ara site açılmadı giremedim :KK1:

dünyaya erkek olarak gelmek varmış valla. bir saattir bunu diyorum.
burada hava o kadar kasvetli ki bunalıma girsem yeri.
bi yandan da işler.
müsait olunca uğrarım yine.

kediye bakmayın kaçamak yapmayın. onu da ilk fırsatta döveceğim :KK9:

maşallah ne kaynatmışsınız. bi ara site açılmadı giremedim :KK1:

dünyaya erkek olarak gelmek varmış valla. bir saattir bunu diyorum.
burada hava o kadar kasvetli ki bunalıma girsem yeri.
bi yandan da işler.
müsait olunca uğrarım yine.

kediye bakmayın kaçamak yapmayın. onu da ilk fırsatta döveceğim :KK9:

Tamam, heyecanla bekliyorum. :KK19::KK39:
Artık yufka benim için, böyle. :120:....derrrrmişim. Dün hurma vardı, yan gözle bile bakmadım. :KK52:

X