Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

senin hiç inancın varmı kedi yener diye sahurda haberlerini alırsınız :KK52::KK52:

inşallah 26 değil 28 olsun yeter bana yapılı ve kemiklerim kalın 60 kiloyken eşim azıcık al diyordu bir deri bir kemik hiç yakışmıyor sana derdi ahhhh ne günlerdi çok değil sadece 14 kilocuk kaldı:KK1::KK1:

İnsan bir destek olurdu yaaa. Gül ablaaaa, bana destek değil köstek oluyorlar. Kız şunlara. :KK52: :KK52:

senin hiç inancın varmı kedi yener diye sahurda haberlerini alırsınız :KK52::KK52:

inşallah 26 değil 28 olsun yeter bana yapılı ve kemiklerim kalın 60 kiloyken eşim azıcık al diyordu bir deri bir kemik hiç yakışmıyor sana derdi ahhhh ne günlerdi çok değil sadece 14 kilocuk kaldı:KK1::KK1:
Az kalmış tabi canım... 14 kilo ne ki karatayla... benim için 4kilo bile vermek mucizeyri önceden... ama nerdeyse 10 oldu... demek ki mümkünmüş.. sen önce iyileş sonrası kolay... :KK16:

$images[2].jpg
......................................

İnsan bir destek olurdu yaaa. Gül ablaaaa, bana destek değil köstek oluyorlar. Kız şunlara. :KK52: :KK52:

hişttttt çıtırlar noluyor bakem orada benim kedime niye köstek oluyorsunuz :KK20:...o topiğimizin yaramaz kedisi bırakın doya doya yesin herşeyi o yemezse fareler yiyecekler:KK52::KK52::KK52:

hişttttt çıtırlar noluyor bakem orada benim kedime niye köstek oluyorsunuz :KK20:...o topiğimizin yaramaz kedisi bırakın doya doya yesin herşeyi o yemezse fareler yiyecekler:KK52::KK52::KK52:
Tünaydınnn ablalarn ablası...
Bizde o yaramaz kedi yesin diye uğraşıyoz zaten... küçücük kalmış :KK52::KK52::KK52:

Bi çay kaşığıyla nasılda seviniyo bakkk, bi dilim yeseydi napardın acaba:KK52::KK52:

gül abla valaa esasen tereyağlı yufka lafını açan fmgenç oldu kedi sadece yufka demişti halbuki ,yani fmgenç suçlu kedinin hiçbir suçu yok :KK52::KK52::KK52:
ALLAH neşemize neşe katsın sayfalar dolusu kafa sallayan deli:KK52::KK52::KK52:

gül abla valaa esasen tereyağlı yufka lafını açan fmgenç oldu kedi sadece yufka demişti halbuki ,yani fmgenç suçlu kedinin hiçbir suçu yok :KK52::KK52::KK52:
ALLAH neşemize neşe katsın sayfalar dolusu kafa sallayan deli:KK52::KK52::KK52:

teoson'un hiç suçu yok, çok masum o. :)

Evde hiç oturmuyor olmanız, çocukların peşinden koşturmanız egzersiz yapmak değil ki:-) yorucu olduğundan eminim ama gün boyu koşturmak kardiyo değil, kardiyo için nabız hızınızın inip çıkması lazım.. diye yazmış Umay hanım.

X