Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Evdekilere de bir bakayım. Boy kısaya bizde, bazıları şansımıza boyumuza göre oluyor, bazıları uzun. Ama üzerimdeki kesilmedi galiba, kardeşim aldı, o benden dahada zayıf 41 kglarda, birlikte giyiyoruz. :KK52::KK52:

41 mi :KK53: o bide arada cips kola falan goturuyo demi,
Peki spor yapiyo mu seninle beraber?

Kızartma, püskevit, pasta, börek, kola, zararlı ne varsa hepsini yiyor. Sporda yapmıyor. Gece uyumuyor, sabah akşama kadar yatıyor.
İftarda pidenin yarısını götürüyor. Ama yaşı 18 daha. İlerde benim gibi göbeklenir, çok azcık çıkmış. :) Oda şişkinlik herhalde.

Son düzenleme:
Hakkaten nezaman gitmiş. Pardon kendisi niye yazmıo ...bukadar işin içinde.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

daha cevap vermedi şekerim. bi versin soracağım hesabını.

2 gün iftara davetliydi o günler muhtemelen. ben de özel olarak nereye gidiyorsun diye sormuyorum. sadece kimlerle gittiğini soruyorum....
yazıyı güya kendisi yazıyor peşpeşe cümleler. bana güvenip girmiş bu işe mazeret de kabul etmiyor ama her gün bin kez teşekkür ediyor. sömürmüyor emeğimi. bakalım karşılığını ne zaman alacağım :KK1:

Ayşe tolga nin hareketlerine başladım 8 hafta yap dedi bana
Bakalım sonuç ne olcak

hiç sevmem kıyafetimi paylaşmayı kardeşim bile olsa. gider aynısından 2 tane alırım ama vermem benimkileri.
allahtan ayak numaralarımız farklı da onlara sarkamıyor :KK1:

attim simdi, kizil, sari, esmer, tombul ve simdiki halim, bide benim bidicanin resmini :KK17:
Begenmezseniz topikteen atmayin ama beni :KK17:

kızım gayet hoşsun ya ne atması kim atacak seni atanı atarız:KK1::KK1:
onları ördek yavrusu gibi peşime takip geçen yaz bana aaa çok kilolusun +biraz kilonmu kalmis+gobegin duruo ama+o bluz dar değilmi sana diyen insancıklara hava basmak icin:))))

çok teşekkürler ins en kisa zamanda 😄

kim demiş öyle bişeyi ya çocuk doğurupta senin gibi olmayı isterim ben:KK16::KK16:

teosoncum çok geçmiş olsun ins tez zamanda atlatir sin

mengmeng gulablam çok tesekkurlerr

saol canımm

Attim simdi, kizil, sari, esmer, tombul ve simdiki halim, bide benim bidicanin resmini :KK17:
Begenmezseniz topikteen atmayin ama beni :KK17:
resimleri beğendim,,en çokta kızını onun için topikten atmıyoruz....:KK52:
:KK52: :nazar::nazar: topiğimizin bütün hatunları fıstık gibi

benimki bu haftaki köşe yazısını şimdi yolladı yarın sabah yayına hazır etmem lazım.
diyor ki, bu konu için zıt beldelere gittim, X'e ve Z'e.

Ben dosyayı aldım açtım. Ona dönüp "tamam dosyayı aldım" demeden önce ne sordum sizce???
^_^

Sen X ve Z'e ne zaman gittin neden haberim yok??? :KK47::KK47::KK47:
helal sana senin naıl haberin olmaz vur dava yı kafasına
Bebek arabasinin arka teker çıktı avmden çıkarken . Merdivenden sert indirdim galiba. Eskiyide dün verdim ihtiyaç sahibine. İnş yapılır. Cok rahat ettim arabayi çok sevdim daha ilk kullanmada kırdım yuh yaa.. acaba bisiklet tamir eden yerlerde yapilirmi

tüh ya türkiye için aldığın mı
Nii 28 mi giyiyon sen, boldur kesin.
Birde markalarin bedenleri degisiyo.
Birinde 27, birinde 28 ayni oluyo.
34 de bacak boyu.
43 kg da nasıl 36 giyer kedi ...:44:....benim kızım 1,55 bor 53 kg 36 giyiyor....kedinin boyuda o kadar,,,,34 bile bol gelmeli
canım garantisi yok mu? verseydin hemen, yolculuk öncesi olacak iş mi ya :KK1:

bir şey olmadı genel yorumum ama şu olay üzerineydi:

benim herif :KK23: ramazanda 11'de uyanıyor. sahur sonrası yatıyor.
bugün 2 gibi aradı beni. sesinden anlıyorum bi gariplik var.
neymiş efendim yeğenleri 9'da gelmiş uyandırmış, barut gibiymiş. uykusunu alamayınca çok sinirli oluyormuş, zaten bütün gece uyumamış :KK30: dedim kızları suçlama o senin genel halin diye :KK51:

sonra kendimi düşündüm. benim yeğenler ne gece yatırtıyor, ne gündüz. sabahın 6-7sinde geliyorlar beni koynuna al diyorlar sonra hooop kalk oyna, ayaklarım lego yarığı dolu. :KK1: ben varken uyumuyorlar ki ben de uyuyayım onlarla. neyse yani öyle.

yok oruçluyum, sinirliyim
yok uykumu alamadım sinirliyim.

oruç da uyku da bi erkekler için he gülüm he. biz de ameleyiz.
diyemedim ya la
herşey erkekler için bi evlende gör...eve gelir yemeğini yer eline kumadayı alır yatana kadar otururdu,,ben çocukları toplar eve gelirdim hemen yemeğe sonra bulaşık sonra döküntüler aralarda çocukların nazı pozu,,,çay demle adamada götür,,,yatma vakti bebeleri uyut çık dışarda oğlanı bul gel ,,,,sonra yatın.....noldu ikimizde işten geldik benim canın çıkıp yattım o elinde kumandayla kanal değiştirmekten canı çıkıp yattı ...adalete bakkkk..........bende be eşşeğim hepinizi sırtımda taşıyorum derdim,,,
boşanacağımız zaman yeter artık eşek çöktü seni artık taşıyamayacak dedim adamın cevabı: sen çökmezsin güçlüsün taşırsın.................yeterkiadamı boşama taşımaya devam et....

Tamam, heyecanla bekliyorum. :KK19::KK39:
Artık yufka benim için, böyle. :120:....derrrrmişim. Dün hurma vardı, yan gözle bile bakmadım. :KK52:
böyle kaçamağa devam edersen hiç bir şeye yan gözle bakacak gözün olmayacak :KK53:

:KK1::KK1: Evet niye haberin yokmus :KK20:

toplantıda. çıksın alacağım boyunun ölçüsünü. (bunun için 20 basamaklı merdivene ihtiyacım olacak ama neyse :KK1: )

En iyisi sen hepimize toplu at. Biz zaten hepimiz feyste varız birbirimizi biliyoruz bi sen yoksun gelde tam olsun

he ya, bize özel alsa ya bi hesap. ne güzel olurdu.

Biraz hareket yapayım. Gaza geldim

Ayşe tolga nin hareketlerine başladım 8 hafta yap dedi bana
Bakalım sonuç ne olcak

:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK16:

canım garantisi yok mu? Verseydin hemen, yolculuk öncesi olacak iş mi ya :KK1:

Bir şey olmadı genel yorumum ama şu olay üzerineydi:

Benim herif :KK23: Ramazanda 11'de uyanıyor. Sahur sonrası yatıyor.
Bugün 2 gibi aradı beni. Sesinden anlıyorum bi gariplik var.
Neymiş efendim yeğenleri 9'da gelmiş uyandırmış, barut gibiymiş. Uykusunu alamayınca çok sinirli oluyormuş, zaten bütün gece uyumamış :KK30: Dedim kızları suçlama o senin genel halin diye :KK51:

Sonra kendimi düşündüm. Benim yeğenler ne gece yatırtıyor, ne gündüz. Sabahın 6-7sinde geliyorlar beni koynuna al diyorlar sonra hooop kalk oyna, ayaklarım lego yarığı dolu. :KK1: Ben varken uyumuyorlar ki ben de uyuyayım onlarla. Neyse yani öyle.

Yok oruçluyum, sinirliyim
yok uykumu alamadım sinirliyim.

Oruç da uyku da bi erkekler için he gülüm he. Biz de ameleyiz.
diyemedim ya la

hem kendi aramış işini yaptırıyor beyefendi hemde sinirliymiş çekemem valla hemen o tripi kendine ben atarım:KK1::KK1:

kızım gayet hoşsun ya ne atması kim atacak seni atanı atarız:KK1::KK1:

kim demiş öyle bişeyi ya çocuk doğurupta senin gibi olmayı isterim ben:KK16::KK16:

saol canımm

Bilumum insanlar hepsini ayrı bir ağız söyledi ama unutmadim. Haftaya bugün yolcuyum nasipse . Gecen sene 65 filandim vermedim çokta kasmadim. Ama kışın eşimin çok sistin sen bu ne hal çabuk git tartil demesiyle 67yi gormustum olay start aldı. Oda o çok sistin lafinin bedelini bu yaz benim alisverislerimle ödeyecek maalesef. Açılışı bugün yaptım bi kot bi çanta to be continued...😄😄

resimleri beğendim,,en çokta kızını onun için topikten atmıyoruz....:KK52:
:KK52: :nazar::nazar: Topiğimizin bütün hatunları fıstık gibi

helal sana senin naıl haberin olmaz vur dava yı kafasına

tüh ya türkiye için aldığın mı

43 kg da nasıl 36 giyer kedi ...:44:....benim kızım 1,55 bor 53 kg 36 giyiyor....kedinin boyuda o kadar,,,,34 bile bol gelmeli

herşey erkekler için bi evlende gör...eve gelir yemeğini yer eline kumadayı alır yatana kadar otururdu,,ben çocukları toplar eve gelirdim hemen yemeğe sonra bulaşık sonra döküntüler aralarda çocukların nazı pozu,,,çay demle adamada götür,,,yatma vakti bebeleri uyut çık dışarda oğlanı bul gel ,,,,sonra yatın.....noldu ikimizde işten geldik benim canın çıkıp yattım o elinde kumandayla kanal değiştirmekten canı çıkıp yattı ...adalete bakkkk..........bende be eşşeğim hepinizi sırtımda taşıyorum derdim,,,
boşanacağımız zaman yeter artık eşek çöktü seni artık taşıyamayacak dedim adamın cevabı: Sen çökmezsin güçlüsün taşırsın.................yeterkiadamı boşama taşımaya devam et....

gül abla özel olacak ama tekrar evlenmişmi kendileri

bilumum insanlar hepsini ayrı bir ağız söyledi ama unutmadim. Haftaya bugün yolcuyum nasipse . Gecen sene 65 filandim vermedim çokta kasmadim. Ama kışın eşimin çok sistin sen bu ne hal çabuk git tartil demesiyle 67yi gormustum olay start aldı. Oda o çok sistin lafinin bedelini bu yaz benim alisverislerimle ödeyecek maalesef. Açılışı bugün yaptım bi kot bi çanta to be continued...😄😄

fesat insanlar çok moral bozmak için yaşıyorlar sanki hayret ya kıskananlar çatlasın:KK1::KK1:

X