Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Sağol canımm benimm.. inşallah seninkindende bişi çıkmıcak

İnşallaahhhh hepimiz tüm sıkıntılarımızdan kurtulalım inşallah

Canim cok sagol. Alerjik bi durumu yok çok şükür. Alerjiden abimiz muzdarip küçüğün takip edilmesi gereken bi durumu var o yüzden ateş vs korkutuyor bizi.bogaz enf çıkınca sukrediyoruz..
hamamonu cidden çok kalabalık biz bide pazar günü gitmistik çok zorlandik yururken ama olsun değer oranin o havasi beni kendimden geciriyor..

Fırsat bulmuşken birkaç satır yazayım mydenizcim çok geçmiş olsun canım
Hasibeg kızının uykusu bugün nasıl evinizde hayırlı olsun bu arada allah kolaylıkla ödemeyi nasip etsin

Sağol kuzum sen nerdesin bakem kediyle selam yollayinca tam yazacaktim kendisi niye gelmedi diye ki sen geldin..Hoşgeldin
Iyi haberlerini bekliyoruz. Sağlık her şeyden önemli bende bu sene tutamiyorum içim gidiyor ama rabbim vermiş iznimizi..hastaligin daha da ilerler sakin ha netlesmeden iyilesmeden baslama oruca..parasini verirsin ben öyle yapicam.kisinda birlikte tutariz açığı kapariz inş

Bende en çok limonlu bide tarçınlı suyu seviyorum.. sassy denedim ama bi süre sonra istemedi canım..b maydonozlu limonda çok güzel oluyor ssoğuk soğuk içim ferahlıyo resmen...

Onu bir ara bende içiyordum ama uğraştırıyor. (Maydanoz, limon) Ödemde atar o.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende en çok limonlu bide tarçınlı suyu seviyorum.. sassy denedim ama bi süre sonra istemedi canım..b maydonozlu limonda çok güzel oluyor ssoğuk soğuk içim ferahlıyo resmen...
Sassy suyu tek gecerim bende..hamileyim diye arada yapiyorum.resmen icimi ferahlatiyor

Canim öncelikle kurtuldugun her kredi için gözün aydın..inşallah darisi ev kredisine..güle güle guzel günlerde oturun evinizde..
Canim benim 2 oglumda senin kızın kadarken gündüz uykusunu teke düşürdü. Boşuna onuda kendini de yipratma..sen tabii ki çok iyi bi annesin..sabah 6-7 arasi kalksa 1 uyku az olur ama 9 civari kalkiyormus.artik 1 defa uyuyup uzun kaliteli uykuya geçmek istiyor. .uyku konusunu yazsam roman olur..iki oglumda accayip uykusuzdu..inşallah bu dogacak olan uykucu olur (aminnnnn)

Son düzenleme:

ama ben hastayım ağrım çok ..haberin oldumu bilmiyorum perşembe endoskopi olacam sonuca göre hareket olacak.bende kediye topiği açıyorum ama tam yazacam bişe çıkıyor dedim selam söle dedim arkasından fırsat buldum.10 gün tutabildim bu sene sonra regl oldum regl sonrası 1 gün tuttum sonrada bu dert arttı bırakmak zorunda kaldım çok üzülüyorum suçlu gibi hissediyorum ama elden bişi gelmiyor iyileşeyim sene bitmedende tamamlarım inşallah

Migrostan almıştım.

Yollardayım, metrobüste ter kokuyor boğulcam şimdi. Naklen yayın. :)

Canim bılıyorum bilmez miyim...okudum endoskopi olacağını ama senin misal tam yazacağım bir şeyler çıkıyor. Iki gündür küçük ateşli şimdi kalkti ölçüm 39 bir türlü gelemiyorum firsat buldukça okuyorum tam yazacagim ya tel elimde uyuyakaliyorum ya bi iş çıkıyor. .sen patatesi denedin mi hic? Umarım sonuç iyi cikarda bi patetes suyuyla çözeriz olayı

enfeksiyon mu varki yoksa ateş neden yükselsin:44::44:
içiyorum canım benim. sorun belki mide değildir ne olduğunu bende anlamadım bugün mide başlangıç yeri ile boğaza kadar bir yara ve yabancı cisim var sanki sürekli bir ağrı .endoskopiden bişi çıkmazsa göğüse gidecem.akciğer filmi ve ekg çekildi kayda değer bişi yok dedi dr ama ne olduğunu bende anlamadım

İftarda, kızartma var. Kuru fasülye, pirinç pilavı, karpuz. Makarna da var yeğenim için yapmış.

Ben kuru fasülye
Karpuz
Yeşil sivri biber
Salata yerim
:)

İFTAR
kuru fasülye, 2 tabak
Karpuz, kavun
Yeşil sivri biber
Salata
Maden sulu ayran

iftar

1 zeytin
1 tbk kırmızı mercimek çorbası
1 tabak kabak
1 tabak semizotu salatası
omega3 ve antioksidan

ayyy bugün çok yedim tek çeşit yemek yetiyordu günlerdir çorba içmedim diye yaptım ama fazla geldi yoğurtumu bitiremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…