Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Yok tatlı yemeyeceğimi biliyor. Zaten ben kendim aradım ablamı. Gitmiyoruz diye kırılıyor. Giderken tatlı yerine başka şey almalı. Karataya uygun ne alınır.
kiraz alabilirsin,,,,ayran alabilrsin,,,iyi bir çiğ köfteci varsa ondan alabilirsin
Sen bana hep yüz verdin, birşey olmaz dedin. Ben de yüz bulunca böyle oldu. Hemen de nasıl suçu başkasının üzerine atabiliyorum. :KK9:

hedefin altının altında olunca yüzde verilir astarda :KK52::KK52::KK52::KK52:

sen kedisin nede olsa fareyi yakalayamayınca suçu at başkasına:KK1::KK1::KK1:

Kırmızı patates yiyebiliyoruZ diyordunuz ya . Murat bur un tatlı patates dediginden alıyorum. Çocukların corbalarina katiyorum. Bende yiyebiliyorum öyle olunca

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
kırmızı patates ne:44: ben ilk defa duydum

Kırmızı patates yiyebiliyoruZ diyordunuz ya . Murat bur un tatlı patates dediginden alıyorum. Çocukların corbalarina katiyorum. Bende yiyebiliyorum öyle olunca

Evet, kırmızı patatesin glisemik indeksi düşükmüş, onu öneriyorlardı. Evrimde söylüyordu, çok canımız çekerse onu alırız ama tabii annem pahalı diyor o patatesi. :KK1:

Bende dün az ictim suan sabahki kiloma ayniyim hiç azalmamisim

İstesem de çok içemiyorum. Birde suyu yemekten 2 saat sonra için kuralına da uyamıyorum. İçince daha da şişiyorum.

kırmızı patates ne:44: ben ilk defa duydum

Tatlı patates diyorlar ya o galiba, yanlış bilmiyorsam.
$1238058826tatli-patates-is-fikirleri-300x225.gif

Son düzenleme:
ben geldim ama hala hastayım ne kadar yazmışsınız anca okudum valla bir tek sen sormuşsun bide gül abla siz sorana kadar bir dolu sayfada hiç farkedilmeyince insan.dün sahurda çok az migrenim tutmaya başlamıştı sabah kalktım duramıyorum eşim boz orucu dr ye gidelim dedi ben bozmadım iftara kadar felçli gibi yattım iftardan sonra acile gittik vücut susuz kalmış dediler 2 şişe serumu dayadılar banaiğne falan derken 12 de evdeydim ne verdiyseler bir uyku bir uyku bu saata kadar gözümü zor açtım hala elim ayağım titriyor.Bide o kadar su içyorum bu sefer reglim ramazanın başına geldi ortasında olunca az toparlıyordu vücut bugünde böbreklerim ağrıyor resmen soğuk soğuk terliyorum.Kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum ben yine bildirimde bulunamadım haftaya inşaallah.Bu serumlar sizin hurmalar gibi beni tırmalamaz inşaallah.Biraz halim olursa akşam anneme geçicem eşimde illa geç diyor bayılma huyum varda korkuyor oruç tutma dedi ama ne yapayım ramazanda tutmayacağızda annem köyden geldi canım annem çok özledim biraz laflarız heralde sık sık giremem .Hatırlayamadım ama b12 kullanmaya başlayan arkadaşım hapları çok fazla işe yaramıyormuş ben senelerce kullandım en iyisi iğne bide solgarın dil altı olanı ama her yerde yok getirmiyorlarda bende internetten sipariş ediyorum.İlla kullanacaksanda nutriwayinkini al derim b'tk'selm'; kardeşte onu kullanıyor.benim b12 im çok düşüktü dr iğnr verdi 5 tanecik gel bakalım dedi ben 25 tanae iğne vurdurdum dr dan habersiz b12 300 e anca çıkmış.Ramazan bitsinde artık bakıma gireriz topikçek çok ihtiyacımız var.Allah namazlarınızıda dualarınızıda kabul etsin bende 100 rekatlık namazı kılmıştım bir hafta bel ağrında duramadım.Keşke gene kılabilsem Allah ım lısmet etsin inşaallah.

Canımmm geçmiş olsun.. neden farketmeyelim benim aklıma geldin ama işin vardır diye düşündüm bazen bende gelemiyorum :KK16::KK16: işten ırsat buldukça.okuyabiliyorum bazğ yazılanlar arada hızlıca gidiyor başkasının vrdiği cevapta görüyorum ...akşamda eve gidince yemekti ertesi güne hazırlık e bide evde ilgi isteyen bi eş olunca anca yetişiyorum... kendine dikkat et olu mu anneciğinede selamlarımı ilet öpüyorum ellerinden:KK16::KK16:hasret giderin bol bol bende bayramda inşallah gideceğim

Limon, zencefil yapıyordum bazende yeşil çay atıyordum da bitti zencefillerim. :KK1:

zencefil mevmisimi değilmiş zor bulunuyor,,,geçen hafta 6 market gezdim 2 sinde buldum ilkinde 20 tl idi,,benim önceki aldığım yerde 19 du,,,en son evimin ters yönündeki aklıma gldi oraya gittim orada 12.500 dü...1 kg aldım

Cokkk geçmiş olsun :KK43: bir seferlik serumdan bir şey olmaz sanirim.daha 1 hafta var bildirime etkisi kalmaz bence..sen 1 gün girmeyince farkedilmis bazıları günlerce girmesede farkedilmiyor çok kalabalık olduk..
b 12 konusunda haklısın haptan çok iğne etkili oluyor.benim hep düşüktü ama son tahlilimde gebe olmama rağmen yükselmiş çok şaşırdım ve sevindim

Canımm seninde ufaklık hastalanmış geçmiş olsun.. bi toparlanamadı sanki sıcaklar mı çok etkiliyor alerjik bi.durum mu var acaba... benimde kız kardeşimde ufakken hep hastalanırdı sürekli iğne vurulurdu alerjikti onun ki :KK50::KK50:
Hamamönüne bizde gidiyoruz iki senedir çok güzel ama çokkkk kalabalık fazla dramıyoruz o yüzden eşim sıkılıyo hemen...ebr filan yapıyolar ya izlemeye bayılıyorum orda.. ramazan bitmeden bi daha gitsek iyi olur aslında

mrb arkadaşlar... Ben geeldim... Dr a gittim bgün şu şişlikler için çok şükür bişi çıkmadı... ödem olmş sadece oda aşırı ayakta kalmaktan, sıcaktan ya da az su tüketiminden olmuştur dediler malum oruçluk gün boyu su içemiyoruz bende ona bağladım ama bi daha lmaz inşallah...

çok geçmiş olsun canım birdaha yaşamazsın inşallah sana demiştim dimi bişi çıkmayacak diye:KK16::KK16::KK16:

ben geldim ama hala hastayım ne kadar yazmışsınız anca okudum valla bir tek sen sormuşsun bide gül abla siz sorana kadar bir dolu sayfada hiç farkedilmeyince insan.dün sahurda çok az migrenim tutmaya başlamıştı sabah kalktım duramıyorum eşim boz orucu dr ye gidelim dedi ben bozmadım iftara kadar felçli gibi yattım iftardan sonra acile gittik vücut susuz kalmış dediler 2 şişe serumu dayadılar banaiğne falan derken 12 de evdeydim ne verdiyseler bir uyku bir uyku bu saata kadar gözümü zor açtım hala elim ayağım titriyor.bide o kadar su içyorum bu sefer reglim ramazanın başına geldi ortasında olunca az toparlıyordu vücut bugünde böbreklerim ağrıyor resmen soğuk soğuk terliyorum.kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum ben yine bildirimde bulunamadım haftaya inşaallah.bu serumlar sizin hurmalar gibi beni tırmalamaz inşaallah.biraz halim olursa akşam anneme geçicem eşimde illa geç diyor bayılma huyum varda korkuyor oruç tutma dedi ama ne yapayım ramazanda tutmayacağızda annem köyden geldi canım annem çok özledim biraz laflarız heralde sık sık giremem .hatırlayamadım ama b12 kullanmaya başlayan arkadaşım hapları çok fazla işe yaramıyormuş ben senelerce kullandım en iyisi iğne bide solgarın dil altı olanı ama her yerde yok getirmiyorlarda bende internetten sipariş ediyorum.illa kullanacaksanda nutriwayinkini al derim b'tk'selm'; kardeşte onu kullanıyor.benim b12 im çok düşüktü dr iğnr verdi 5 tanecik gel bakalım dedi ben 25 tanae iğne vurdurdum dr dan habersiz b12 300 e anca çıkmış.ramazan bitsinde artık bakıma gireriz topikçek çok ihtiyacımız var.allah namazlarınızıda dualarınızıda kabul etsin bende 100 rekatlık namazı kılmıştım bir hafta bel ağrında duramadım.keşke gene kılabilsem allah ım lısmet etsin inşaallah.

çok geçmiş olsun en kötü hastalıklardan biri diye düşünüyorum en yakınımda ablamda var migren .ağrısı tuttuğu zaman nasıl perişan olduğunu biliyorum tekrar geçmiş olsun:KK16::KK16::KK16:

teoson'un herkese selamları var.

aleyküm selam:KK1::KK1::KK1::KK19::KK19::KK19:

Fırsat bulmuşken birkaç satır yazayım mydenizcim çok geçmiş olsun canım:KK16::KK16::KK16:
Hasibeg kızının uykusu bugün nasıl evinizde hayırlı olsun bu arada allah kolaylıkla ödemeyi nasip etsin

Patatesi çok ama çok severim hertürlüsünü ama aylardır ağzıma sürmedim.. çiğini bile elma gibi yerdim tuza batırıp batırıp:KK52::KK52:

Çok şükür ablacım...
Gözün aydin canım benim..Bütün sıkıntıların sular seller gibi akar gider inş bedeninden :KK16:

Ateş boğaz enfeksiyonu olabiliyor. İsveç şurubu cayi icirmeni tavsiye ederim.

Aslında ayak uzatıp kılmak doğru olan diye biliyorum bende ama gobek ten dolayi zorlanma oluyor o yüzden sandalyede oturarak kilmistim ben

Sağol canim İsveç şurubu cayini duymustum ama denemedim.eczanede mi satiliyor ve herhangi bi markasi var mı? Ay bu gün cok sordum sana hakkini helal et canim

akşam ufaklığın hasta olduğunu okudum ama cevaplarken yzamayı unutmuşum canım çok geçmiş olsun ,,,öp benim için onu ben onu çok sevdim çok tatlı:nazar:

bende geçen hafta kıza patates haşlayınca 1 tane yemiştim,karatay yemek kitabında da tarifi var salata olarak, ayda yılda 1 yenebilir haşlanmışı,,,,,kalanlar kaldı atacağım kız az yedi
Sağol ablam miniğe olan sevgini her seferinde dile getiriyorsun hissetmemek mümkün değil:KK16: Allah razı olsun operim zevkle

Aaa madem patates yeniliyor, bana niye söylemiyorsunuz. :KK1: Gerçi glisemik indeksi yüksek. Geçen hafta spor yapcam enerji versin diye birazcık yedim. Fırında da çok güzel oluyor. Kitap bende de var aslında. :)

Ben ablama gideceğim bugün, ama telden girerim.

Canimmm güzel kedim sen ye allah aşkina yeee bizden değil karatay hocadan izinlisin :KK1: biraz kilo alirsin belki :KK16:

Limon, zencefil yapıyordum bazende yeşil çay atıyordum da bitti zencefillerim. :KK1:

Bende en çok limonlu bide tarçınlı suyu seviyorum.. sassy denedim ama bi süre sonra istemedi canım..b maydonozlu limonda çok güzel oluyor ssoğuk soğuk içim ferahlıyo resmen... :KK52::KK52:

X