Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

pantolununun diz kapakları namaz kılmaktan iz yapmıştır..dikkat et bak..
Kendisi Adıyaman menzil de bulunan Allah dostunun sağlam sofisi talebesidir. Tam bir tasavvuf aşığı bir insandır boş degildir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
pişenler hamım der bir düşün niye kurbanım...

hoşgeldınız ceren.. bende hem dukan hem karatay diyetı yapmış bırı olarak doğru yerde olduğunu söyleyebılırım..evrelerını tamamlamazsan dukanda verdıklerını hızla gerı alırsın..karatay türk mutfağına ve kültürüne gerçekten çok uygun ..zorlanmayacağınızı umut edıyorum..104 hatta 107 lerden 80 kg düştüm..Allahın izni ile hedefim 65 ve bende pko hastasıyım.. tek önerim karatayı kendinize uydurmayın kurallarına uyun..sağlıkla kilo vereceğinize inanıyorum..

hoşgeldin canım. karar vermek bitirmenin yarısı derler ya, şimdiden tebrikler ^_^
düzenli takip ve paylaşımda kalırsan günlerin nasıl geçtiğini anlamazsın bile

evet ya. çok tıfıldı. tabi o zaman sanıyorum ki 16 yaş ömrün zirvesi, dahası yok. 25'ime gelince de ölürüm o kadar yaşlı mı olunur?

ne zahmeti elime mi yapışın?
çok haylaz bu basküller. yüz verince astarını istiyor edepsizler

ve hurma bakanı.
hatta bakmayanı.

hurma yiyeni
Yemedim daha da vallahi. Ama gece yufka böreği yedim.

Hoşgeldin.

Son düzenleme:

Hoşgeldin.

Hoşgeldin önemli olan artık yeter demek ve kararlı olmak. Ancak ozaman başarı sağlanıyor

😙😙😙

👭👭👭

Son düzenleme:
Mrb arkadaşlar... ben geeldim... dr a gittim bgün şu şişlikler için çok şükür bişi çıkmadı... ödem olmş sadece oda aşırı ayakta kalmaktan, sıcaktan ya da az su tüketiminden olmuştur dediler malum oruçluk gün boyu su içemiyoruz bende ona bağladım ama bi daha lmaz inşallah...

Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar... burda hep beraber hem eğleniyoruz hem sağlıklı beslenerek kilo veriyoruz..

nedir senin bu cadılardan çektiğin bi uyutmuyorlar
yediğin hurmalar seni tırmalar,,,dünki artı ondan dı demek ki
gözünaydın olsun canım,,,ev kredin de inşallah bi çırpıda biter

uykusu yok demek ki zorlayınca da salla salla midesi bulandı,,,,ben sabah 8 de bakıcıya bırakırdım bakıcı öğlen 1-2 saat uyuturdu, onunla gece 12 de en erken yatarlardı
senin baskülüde hasibe nin kızmı hallettiki
sayfalarca okudum seraym'ı göremedim. nerede bu hatun?

gerçekten bu hatun nerde ya 1,5 gün oldu ,,,hastalara bişey mi oldu ki sahurda uğrardı en azından:44:

Yaz gelince ödem çok oluyormuş zaten. Ben de suyu az tüketiyorum.

Ben de yufkalardan sorumlu bakan.

güllaç ve karpuz bakanı da demelıydın
aynen
ve hurma bakanı.
hatta bakmayanı.

hurma yiyeni

kızlar en çenesi düşük topik valla benim grupta bile böyle değil hızınıza yetişemiyorum

bütün çenesi düşükler buraya toplanmışız iyiki ramazanda hızımızı gece alıyoruz

valla emine'den bi şüphelenmedim değil. nerede bu zilli zarife?

evet kayınpederi geldi ilk aklıma. inşallah davet filan yoğunluğudur da gelir sıhhatle.

aramıza hoşgeldiniz

en doğru kararı vermişsiniz karatayı birlikte uygulayınca motivasyon artıyor ve kaçamağıda engelliyor,,,

çocuklarınızı güle güle büyütün

dukan da dahil bütn diyetlerde kg alınıyor,,,,karatayı sağlıklı belenme olarak uygularsanız kg almazsınız,,,burada çoğumuz o şekilde uyguluyoruz ,,,hedefe ulaştığımız halde kaçamak yapmamaya çalışıyoruz

destek bizden uymak senden hadi bakalım hayırlısı ile başlayın

tek ödem olsun başka sorun olmasın onu yok etmek kolay
valla emine'den bi şüphelenmedim değil. nerede bu zilli zarife?

evet kayınpederi geldi ilk aklıma. inşallah davet filan yoğunluğudur da gelir sıhhatle.

inşallah

pantolununun diz kapakları namaz kılmaktan iz yapmıştır..dikkat et bak..

maşallah ne mutlu ona ^_^

hoşgeldin canım, gözün aydın ^_^
ramazan sonrası takip edersin, devam etmez inşallah böylelikle atlatmış olursun

ne bileyim insan yinede kötü oluyo

senin tartıya da yiğenin mi el attı haha senin 400 gr iyiymiş yine benimki 1-2 kilo atıyo

hehe kız bizi uyutup mengmenge gitmiştir belki
çarşı işimizi hallettik geldik uyumadı gezince 2 buçukta uyuttum 2.5-3 saat uyursa akşama doğru yatırmam iftara annemlere gitcez o zaman dönerken uyur inşallah
kız uyurken bende yatayım azıcık gitmeden giremezsem ya gece görüşürüz ya da yarın öptüm hepinizi

iyi uykular uyuyunda iyice güzelleşin analı kızlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…