Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Günaydın büyük kızım 5 gibi uyandi sahurda 6 da uyudu. Küçük sabah yanıma geldi yatti saat kaçtı bilmiyorum. bi uyandım kız yok yanımda kalkmış gitmiş oyuncaklarla oynuyor.8.15ten beri ayaktayiz😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gül ablam ramazanda nedense hurma ydi kayısı ydi dadandim. Zaten geç yiyoruz 9.20 iftar sofradan 10 a doğru kaliyoruz 11 gece yatsı oluyor. Hiç halim kalmıyor sanki birazda enerji versin diye yiyorum Karnım tok gözüm aç oluyor

günaydın kızlarrrrr
çok şükür bugün ihtiyaç kredimin son taksidini ödedim rabbim bütün borçluların borçlarını bitirmeyi nasip etsin
ev kredisininde 11. taksidini ödicekmişiz sanki daha dün taşındık zaman ne çabuk geçiyor inşallah onun bittiğinide görürüz hayırlısıyla
bugün kendimi biraz hafiflemiş hissettim

Kaç aylık ..1.5 yaşına doğru tek uykuya geçti benim kizlarim. 2 uyku uyursada geç dalar. Sabah erken mi uyaniyor

Uyanma ihtimali yüksek. Bence yarın 2 uyut ordada miziklamasin rahat et

ayyy ne yapcam bilemedim dün biraz ağladım hep ağlaya ağlaya uyuyor dün hatta ağlarken kendini kastı kustu biraz boğulacak sandım moralim bozuldu
acaba dedim iyi annelik yapamıyor muyum çocuğa işkence eder gibi uyutuyorum çok karışık duygular içindeydim sahuru nasıl yaptım bilmiyorum eşim bir yandan sakinleştirmeye çalıştı oturduk sahura kadar sohbet ettik
bugünde 2 uyutayım o zaman düzceden geç dönersek arabada uyur belki. daha önceleri arabada pek uyumuşluğumuz yok ama bir umut işte
ha bir de emine 27sinde 11. ayını dolduracak...

canım alternatifler için çoook teşekkür ederim. salatanın her türlüsüne bayılırım. hemen not aldım yarın yapabilirim ama bugün akşam dersim var ^_^
patatesi acaba kilo verme aşamasında yiyebilir miyiz? engel olacaksa yememeyi tercih ederim.

bebişten sonra yine içersin canım ^_^ benim yunanistan'dan aldığım damla sakızlarım var, normal kahveme katıp içmeyi düşünüyorum, saf çünkü zararının olacağını düşünmüyorum niyeyse. inşallah yoktur ^_^

mis misss afiyet olsun ^_^
canım sen gebesin 700 gr alıyorsun, gebe olmadığı halde ramazanda alanlar var üzülme canım

oy yerim ben onun bıdıklıklarını. gelin de seveyim.

ben iftarda bi çorba içince kesiliyorum diye 3 günden bir içiyorum çorba canım. sen nasıl yer buluyorsun hurmaya? gün kurusu içine cevizle kaymak koy al sana enerji patlaması. ondan sonra kocişko elinden kaçamaz

günaydın canım, amin inşallah tez vakitte ev kredisini de tamamlarsınız canım.
güzelim yok bende ama gördüğüm arkadaşlarımdan biliyorum: bi doğduktan ilk 10-15 gün sonra emzirirken ağlanıyor sürekli mi bu mememde kalacak diye, bir de uyutamadığınızda sinir krizine giriliyor. seninle alakası yoktur canım içini ferah tut. o zillinin yaramazlığından kaynaklı.

^_^

günaydın.

baskülümü cami avlusuna terkedesim var. dün beni resmen dibe çöktürdü. cuma 400 gr vermiştim. dün aynen almıştım. bugün yine 400 gr gitmiş.

şaka bir yana, dün süt içmedim ilk kez. sanırım süt bende ödem ve gaz yapıyor. bir müddet süt tüketmeceğim bakalım artık.

Kızlar tekrardan merhaba.Ben daha önceden (geçen sene nisan-mayıs) aylarında karataya başlamıştım.3 ayda sporsuz 15 kilo kadar vermiştim.Çok mutluydum.Etrafımdaki herkes azmimden ötürü beni tebrik ediyor zayıflama sırrımı merak ediyordu.Yaklaşık 3-4 ay o kilomu korudum.Ancak daha sonra yoğunluk ve bazı sıkıntılar sebebiyle diyetime devam edemedim.Dikkatli beslenemedim.Yani sizde bilirsiniz ki bu biraz konsantre ve azim işi.Verdiğim kilolar sonrasında beni tek mutsuz eden şey sarkmalarım olmuştu.Özellikle bacak içi ve kollarımda oluşan.Göbeğimden bahsetmiyorum bile.Yazları sıfır kollu atletler ve kısa kolluları giyemez durumdayım.
Aradan 1 sene geçti ve ben bu sene içinde deli gibi karbonhidrat ve şeker tüketmeme rağmen 10 kilo geri aldım.Önceki yaptığım diyetlerde hep 3-4 katı alırdım.İşte karatayı en çok sevme sebebim bu.Ve en doğru diyet programı olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden yeniden başladım.Yaklaşık 5 gün oldu.Sarkmalarım hala var.Bu yüzden bu kez internetten koşu bandı,bisiklet ve dambıl siparişi verdim bir kaç güne kadar elimde oluacak.Eğer 30 kilo ve üzeri fazlalığınız varsa ve daha önce karatayla tanışmamışsanız size de sporla yapmanızı öneriyorum.Zaten ilk 1-2 ay vereceğiniz kiloyu veriyorsunuz 3. ay zayıflamanız çok yavaşlıyor.Sporla diyetinizi desteklemelisiniz. sarkıklarım düzelmezse ideal kiloma ulaştıktan sonra cerrahi müdahalelere başvuracağım.
Diyete başlayan veya başlamayı düşünen herkese tavsiyem: Azimli olun ve her şeyden önce kendinize güvenin zor olsa da hiç bir şey imkansız değil...

günaydın, hoşgeldiniz öyleyse ^_^
topiği takipte kalırsanız ben de sizin sporunuzu takip ederim ^_^
güle-eğlene, spor yaparak kilo veriyoruz ve dertlerimizi paylaşıyoruz burada.

ben mengmeng, spordan sorumlu bakanım burada

merhaba aramıza hoşgeldiniz

çok güzel yazmışsınız,,,karatay yapıp bırakanlara ve yapacaklara örnek olmalı

bizlerde de sarkmalar var 2-3 gündür sohbetlerimizde yer alıyor,,,sporla düzeltmeye çalışıyoruz

ne güzel 2. kedimiz oldunuz,,,,hangi bölgeye hangi sporlar iyi gelir,hangileridir bunları kedi83 bulur bizlere yol gösterir,,,,günlük sporlarını kim yapmış kim yapmamış diye kontrollerden mengmeng sorumludur,,,yapmayanın icabına bakacak şimdi ramazan diye ses çıkarmıyor

Ben de yufkalardan sorumlu bakan.

çok teşekkür ederim ablacım..tuz benim bu dıyette en çok kafama takılan konuydu..bende sıvı tuz ve kaya tuzuna yönelicem inşallah..

ellerine sağlık kedicim..yine rengarenk bir liste olmuş ruhun gibi..
Ben de yufkalardan sorumlu bakan.

güllaç ve karpuz bakanı da demelıydın

İyi geceler.. ben kanal d serdar tunceri tek geçerim. Müthiş Klass bur program yapıyor. Tasavvuf ağırlıklı konularda konuklarda çok iyi. Ama çok seyredemiyorum

.

serdar tuncere bayılıyorum ...facede de grubuna üyeyim Allahım ne paylaşımlar yapıyor..hele bir nazlı çiçek şiirini okuyor ki sanırım benim için yazılmış 1 milyon kez dinledim serdar tuncerden

serdar tuncere bayılıyorum ...facede de grubuna üyeyim Allahım ne paylaşımlar yapıyor..hele bir nazlı çiçek şiirini okuyor ki sanırım benim için yazılmış 1 milyon kez dinledim serdar tuncerden

Serdar Tuncer'in "Sen İstanbul Kokardın" diye bir şiiri vardı. 16 yaşımda iken ezberlemiştim. O dönem tıfıl delikanlıydı tabi. Bir gün programda o halini görünce hayallerim yıkılmıştı öyle bir şiiri yazan bu adam mı diye. Hoş şimdi fiziksel olarak da beğeniyorum orası ayrı.

Kendisi Adıyaman menzil de bulunan Allah dostunun sağlam sofisi talebesidir. Tam bir tasavvuf aşığı bir insandır boş degildir

Kendisi Adıyaman menzil de bulunan Allah dostunun sağlam sofisi talebesidir. Tam bir tasavvuf aşığı bir insandır boş degildir

biliyorum canım, twitter'da da sağlam karakterini sergileyen paylaşımlar yapıyor. ben severim kendisini. olumsuz düşüncelerim ergenliğimdeydi, sorun onda değil, bende yani

ayy ömürsün canım demek hayallerin yıkıldı tıkıl çıktı ha
tünaydın canımmmmmm çok şekermiş figürde
hoşgeldin canım ahan iki kedi oldu ikiside spor delisi
canım sana zahmet benimkinide bıraksana dün inanamadım 65 e üç kere çıktım malesef hep aynı seyi gösterdi o kadar yılın hatrı var insan bi hamile indiirimi yapardı ya
bencede süttendir canım acaip gaz yapıyor

kızlar en çenesi düşük topik valla benim grupta bile böyle değil hızınıza yetişemiyorum

1407/2014

sabah
zeytin peynir
yumurta yiyemedim öggghh geldi
domates salatalık
ceviz

ara
1 kase yogurt
iki ekşi erik büyük

akşam
1 kase tarhana ev yapımı
1 karnı yarığın içi
su:3 lt

mrb arkadaşlar. muzmin bir pko hastasıyım. ilk bebeğim tedaviler sonucu oldu. 65 kilo başladığım tedavi süreci 108 kilo doğuma girmeyle bitti. sonrasında 2 sene pek bi kilo vermedim. 90-95 arası gidip geldim. sonra sıkı bi dıkan diyeti cok sıkı bi diyet derken 76 ya kadar düştüm gayet iyiydi benim için. sonra verdiğim kiloların etkisiyle yeniden hamile kaldım. dikkat ediyim dedim ama olmadı gene 108 kiloyla gittim doğuma. doğum sonrası 97 kiloydum. bebegim 12 aylık oldu ve ben su an 93 kiloyum. ben de karatay diyetini uygulamaya karar verdim. aslında daha önce de defalarca denedim ama her seferinde bıraktım. bu gruba katılır ve sizlerle paylaşımda bulunursam belki daha kararlı olurum ve bozmam. yardım ve desteklerinizi bekliyorum. inşallah başarırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…