Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Linki ekliyorum simdi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1405319906851.jpg
    $1405319906851.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 52
afiyet olsun canım

inşallah kolay çıkarır

afiyet olsun canım
ba ba ba biz nasıl tehdit ediyor,,,başka topiğe giidp bide copy yapacakmışşşş....senden öncekilerimi taklit edeceksin,,,,,,,,bacaklarını kırarız senin :KK52::KK52::KK52:

bu soruyu 1 ay önce birisi sormuştu belkide sendin sanırım kedi de hayır diye cevaplamıştı,,,cevaplandığı için ben yazmamıştım,,,,

:KK1:

napayım eskiyince sorulara da cevap alamaz oldum dikkat çekeyim dedim :KK76:

Anca geldim valla iyi aksamlar karataycılar bugün misafir bastırdı beni Allah'tan çok yemek yspmıştım. Ufaklıkta kitap oku kitap oku taktı bana garip ne yapsın canı oyun istiyor sabahtan beri oynamadığım şey kalmadı. Bende büyük kursa gidecek çantasını hazıradım bulaşık falan derken anca bu saat oldu. İyi kaynatmışsıniz masaallah. Mengmeng tok adamın hali başka oluyor dimi.

Kız yemedik yaaa (yiyemedim ya lan ) bugun herkes evdeydi anca yetistim hepsine. Dedigin gibi burdada ikindiye doğru guzel bir ruzgar basladı neyse bu gece rahat rahat uyuruz

Diyette olmasak dediğin gibi olurduda ne yedikki catlayalım ramazan olmasa gene doyana kadar yerdimde aksam aksam fazla kaçirmiyayım dedim. 87.800 olmuşum bu arada 1200 bu hafta genede iyi sayilır dana gibi yatmaya:KK1::emir_bebek:

oy yavrum o kadar sitem etmişsin ki tamam yarın ben de oruç tutacağım ^_^ yediklerimi yazdım, akşamları yemedim bile cacıkla geçiştirdim :KK9: sandığın gibi saltanat sürmedim yani :KK1:

Nispet mi yapiyon sen bize. Kediye söyleriz uyutmaz seni heee ona gore:KK20:

Banada yollasana ben manyak hızli çekirdek yerim kapışirız he.:KK1:

Ne çabuk yedin cekirdeğide yatiyosun. Sanada iyi geceler.:KK16:
Sahur geldi ben iftar menumu yazmadım
Aşliklı bool domates az biberli çorba
Zeytinyağlı bamya
2 köfte
2 ceviz içi
Hadi bende kaçtım az uyuyayım dükkanı kapamaya gelirim

Zaten uyuyamadım 2şer saat aralıklarla uyandım. :KK43: Çok da uykum var bölük pörçük oldu resmen.

Şuan için özel bölge düşünmüyorum bacaklar facia Benim.2. Seans eylule denk gelio.okadar acı cektim bronzlasicam diye erteleyemem. Havuzadaa geçen sene eceyle çok eglendik bu senede götürmek istiyorum. Giyerim bi hasema tayti giderim beya😄😄 nasılsa herkes kadin

en güzeli canım. ne öyle cıbıl cıbıl kadın da olsa sevmiyorum ben :KK1:

Sahurum

Menemen
Kiymali patlican
10 zeytin
Az eski kasar
2 catal ezme
Ceviz ve az kuru uzum
Siyah cay, su

Nihat hocaya takildim yine, yatamiyorum :KK16:

afiyet olsun canım.

günaydın

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg: 69,7 (ilk hafta 1 kg almıştım. 70,7 kg)
Geçen hafta: 68,3
Bu hafta: 68,3
Fark: 0
Toplam fark: -1,400 (ilk haftaki aldığım kiloyu da verdiğimi sayarsak 2,4 kg)
Beden: 38
Spor: yok
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 0

Ben bu baskülü anlamıyorum dün sabah daha az tartmıştı :KK52::KK52: neyse bugünlük böyle olsun. regl şişkinliğime veriyorum. almayayım da sorun yok :KK52:

orda da hava sıcak mı? burda son birkaç gündür hava inanılmaz sıcak.. uyuyamıyorum.. eziyet çekiyoruz resmen..

evet abla, çok etkiledi gerçekten, iki sene önce de böyle olmuştum ve kalbe de vurmuştu yani çarpıntı yapmıştı çok..
kuru üzüm yedim bugün biraz.. keçi boynuzu pekmeziydi sanırım, annem alacağını söyledi.. iftarını onunla aç falan dedi. galiba öyle yapıcam birkaç gün.
hemde ne sıcak oda uyumama engel,,,benim ev öğleden sonra pişiyor bide çatının sıcağı mahvediyor
Yaa evette kilo kilo almam cok zor :KK50:
gittiğin yerdekiler sen onları yiyorsun diye onlarda yiyorlarmı her seferinde ,,,,bidene belki 1-2 günden sonra ellemezler,,,,,
Ben evliyim yillardir diyetle ugrasirim ama hep aldim verdim suan 15kiloverdim artik almamaya caliscam derken oruc girdi araya 3kilo aldim bundan sonrasi icin fikir verin su icsrm yariyor

ben 35 sene o diyetleri yaptım al-ver al-ver ....
14 ay önce karataya başladım çok şükür kg alma derdim bitti,,,hayatımda ilk defa kg aldınmı diye düşünmüyor verdimmi diye düşünerek tartıya çıkıyorum,,,,bizimda bazen artılarımız oluyor ama yediğimiz gidaya bağlı olarak mesela bulgur su toplatır onu yeyince 200-300 gram fazla çıkıyoruz,,,kabızlıktan yada alerji yapan bir üründen kg artışı oluyor,,,kaçamak yapanlar tabiiki alıyorlar ama biz topik olarak kaçamak yapanlara karşıyız hemen uyarıyoruz kişide yapmamaya çalışıyor sonuçta sağlıklı beslenme ,,,birbirimize örnek olarak ve motive olarak karatayı yapıyoruz

ben ramazanın ilk haftası yemek saatlerim değiştiği için 800 gram aldım sonraki hafta gitti,,,,

karatay dan başka çözüm yok kg almayı engelelemek için

Evet canım o sayfa. Siz valla ne iyisiniz tamam bir kere veririmde sonrası bulurlar valla benim umrum bile olmaz çatır çatır yerim karşılarında ki işyerinde de öyleydi herkesin parası var durumu var banane sigara içiyorlar cevize gelince paraları yok pışşık benim yiyeceğimi evde çocuklar bile elleyemez.:KK20:

Taman ablacım bakarım ben siteden sen zahmet etme o zaman. Hadi gelen misafir neysede aba herkeside beslersen bence sen bu yola bas koymussun herkesin karataycı olmasını istiyorsunda böyle davranıyorsun. Boşversene ablam nasıl olsa sen gidince bırakicaklar.
.

linki mesaj olarak atıyorum canım

ben yerken başkası bakarsa yiyemem :KK50: ya çıkarmayacağım ya herkese göre çıkaracağım,,,,teyzemlere gidince kendime 1 bardak alıyorum,,,onlara ortaya tabağa koyuyorum mutlaka yiyen oluyor,,,,,değişik geliyor sabah sabah,,,,,babamlara veya kardeşime gidersem hepsi ayrı tabakta hazırlamamı istiyor, bende istiyorum bende karatay yapacağım diye çocuklar bile istiyor ,,üşenmeden herkese ayrı ayrı yumurta yapıyorum herşeyi ayrı tabaklara koyuyorum zeytinler ayrı ve yağlanmış,,kuruyemişleride ayrı bardaklara 1 saatte o kadar kişiye hazırlıyorum:KK52:.....biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar demişler...:KK1:...............
dediğin gibi giidnce bırakıyorlar tabiki,,,gitmeyi bırak sabah benimle kkk yapıyorlar öğleden sonra bi yer gidiyoruz ne varsa yiyorlar,,,kızıyorum aman boşver dışarda yerim evde yaparım kg almam diyorlar,,,,,

izmir e giderken bolca fıstık götüreyim en ucuzu o:KK52:

Rumuz: erigim
Gebelik haftam : 10
Gebelik başlangıci: 13.05.014
Başlangıç kilosu: 63, 2
Geçen hafta : 64, 5
Bu hafta : 65
Fark : + 500 gr
Toplam fark : + 1, 8kg
Spor : yok
Hedef : 76
Herkese bol eksili günler. .kilo veren herkesi tebrik ediyorum ben aalmışım bu hafta :KK24:

Ilk bildirimi ben yapayımmm.. Hala uyuyamadın (05.54) muhtemelen yarın baya geç kalıcam. Bildirim çıksın aradan :)

Başlangıç kilosu: 65

Geçen hafta: 59.300

Bu hafta: 59.000

fark: -300

toplam fark: 6.000

beden: 40 / üst beden M.. ama emin değilim. bakmadım ne zamandır.

spor: yapamadım :/

Boy: 1.56

hedef: ilk hedef 60 :21:... sonra 55

yüzde: 0.505

Hafta içi sürekli 59-59.900 arasında gittim geldim, iftardan önce tartıda 59.00 gördüm; birkaç defa tartıldım yanlış mıdır diye ama her seferinde hiç şaşmadı. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
:nazar:
:KK9:
herkeslere günaydınnnnnnnnnn..:KK52::KK52::KK52:
pazartesi sendromsuz canıım işime başlamanın huzuru ile bildirimimi yapıyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Rumuz: alfabetikbulvar
başlangıç tarıhı :18 mart 2014
Başlangıç kilosu: 85,4
Geçen hafta : 81
Bu hafta : 80
Fark : - 1000 gr
Toplam fark : 5,4
Boy : 1.67
Spor : işten eve , evden işe...
Hedef : 65
beden : 44
yüzde :- 1,23
çok severek aldığım saks mavisi omuzları dantellı gömleğim vardı..aldığımda ön kısmı kapanmak şöyle dursun elımle zor bıraraya getırıyordum:KK53::KK53:...bunu yazdığıma göre tahmın edersınız kı bugun üzerimde:KK52::KK52::KK52:..Allahıma hamdolsun:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:..oruçta hem kılo verdım hemde bol proteın kaynaklı beslendiğim için de sıkılaştım..
Kilo verme çabasında olan herkesi tebrik ve takdir ederim..:KK16::KK16::KK16::KK16:
:nazar:
:nazar::nazar:

:KK9::KK9::KK9:
Rumuz:babymom
Başlangıç tarihi:17/02/2014
Başlangıç kg:62.6
Geçen hafta:52.6
Bu hafta:53.3
Fark:+700
Toplam fark:9.300
Beden:36
Boy:1.65
Hedef:52

hayırdır canım neden böyle olduki

link hata veriyor,,,,,,sen açabildin mi
günaydın

Rumuz: mengmeng
Başlangıç tarihi:04/05/2014
Başlangıç kg: 69,7 (ilk hafta 1 kg almıştım. 70,7 kg)
Geçen hafta: 68,3
Bu hafta: 68,3
Fark: 0
Toplam fark: -1,400 (ilk haftaki aldığım kiloyu da verdiğimi sayarsak 2,4 kg)
Beden: 38
Boy: 1.59
İlk Hedef: 58
Nihai hedef: 50
Yüzdesi: 0

Ben bu baskülü anlamıyorum dün sabah daha az tartmıştı :KK52::KK52: neyse bugünlük böyle olsun. regl şişkinliğime veriyorum. almayayım da sorun yok :KK52:

almamışsın ya önemli olan o haftaya baya farkeder

günaydın kızlar, dün tartılamadım kızım rahatsızdı onunla ilgilenirken unuttum, yarın yaparım bildirim ama zaten regl haftam o yüzden kilo almış çıkarım kesin

:KK52::KK52::KK52:

canım onlar pakette olduğu için zararlı içinede beyaz çay dan başka aromalar koyuyorlarmış....bizm aldığımız ondan değil ,,,aktarlarda satılıyor yaprak halinde karışımsız

merhaba canım

diş çıkarıyordur kesin,,,hasta olsa anlarsın hemşiresin sen

Napim abla bulamadım yaprak olandan... bi iki yere sordum kalmadı dediler:KK53::KK53: nasıl bittiyse hemen... bende markette gördüm deneyim diye.aldım.. pdşetini yırtıp döküyorum ama dediğin gibi kimbili neler var:KK50::KK50:

Rumuz: erigim
Gebelik haftam : 10
Gebelik başlangıci: 13.05.014
Başlangıç kilosu: 63, 2
Geçen hafta : 64, 5
Bu hafta : 65
Fark : + 500 gr
Toplam fark : + 1, 8kg
Spor : yok
Hedef : 76
Herkese bol eksili günler. .kilo veren herkesi tebrik ediyorum ben aalmışım bu hafta :KK24:
yavaş yavaş artmaya başladın olacak artık o kadar ,,,bebiş büyüyor
öğleden sonra gidecem ablam
haftasonum çok kötüydü çok rahatsızlandım yine oruçta tutamıyorum Allahım affetsin
geçmiş olsun canım

bizim bakanlıktan olabilir çoğu yer engelli

X