Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

kurtulsan 41 lere inersin:KK52::KK52::KK52:yediğin halde böylesin

sporu azalt göbek çalış sadece yağa kalmadı:KK1:

Hiç durmadan spor yapio diyorum senin vücut yapın bu diye anlamıyor sıpacik😊43 kg gelinmi olur bea ii ce inceledi daraldı yürüyen gelinlik olcak bizim kiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugün tartilmayi unutumuyoruz. Ben bu hafta veremedim de + çıkmasam iidi

Biz çıktık bugün ufakliga baston puset aldım artık büyüğü çok ağır gelio kaldiramiyorum. Havaalaninda eziyet olcak bana. istediğim gibi birsey aldım. Ablasının vardı ama biri hediye almıştı hiç istediğim gibi değildi ama israf olmasın diye iyice kullandım . İsim kalmayincada verdim ihtiyaç sahibi birine.

Hediye güzel şey ama onun gibi bisürü şeyi sevmeden kullanmak zorunda kaldım israf etmemek adına

Malumunuz dün 2 saatlik uykuyla ayaktayim millet gidergitmez devrildim. Hala uykum var

Hiç durmadan spor yapio diyorum senin vücut yapın bu diye anlamıyor sıpacik😊43 kg gelinmi olur bea ii ce inceledi daraldı yürüyen gelinlik olcak bizim kiz
sopaya gelinlik giydirmiş gibi:KK52:...iyice zayıflamadan bi evlenseydi

Biz çıktık bugün ufakliga baston puset aldım artık büyüğü çok ağır gelio kaldiramiyorum. Havaalaninda eziyet olcak bana. istediğim gibi birsey aldım. Ablasının vardı ama biri hediye almıştı hiç istediğim gibi değildi ama israf olmasın diye iyice kullandım . İsim kalmayincada verdim ihtiyaç sahibi birine.

Hediye güzel şey ama onun gibi bisürü şeyi sevmeden kullanmak zorunda kaldım israf etmemek adına

iyi yapmışsın hem çocuklar hem yükleri taşıman kolay olur,,,,gittiğin yerlerde de rahat gezersin
Malumunuz dün 2 saatlik uykuyla ayaktayim millet gidergitmez devrildim. Hala uykum var

çoğu gitti azı kaldı geri saymaya başladık ,,,o zaman bi düzene gireceğiz

kurtulsan 41 lere inersin:KK52::KK52::KK52:yediğin halde böylesin

sporu azalt göbek çalış sadece yağa kalmadı:KK1:

Sadece karın çalışmamak gerekiyormuş. Birde zayıflıyorum kilo verince diğer bölgeler yumuşayıp kötü duracak. Eğer kalça çalışmasaydım dümdüz olacaktı şu an ki kiloyla. Öncekine göre küçüldü ama şekli daha iyi oldu. Dün kuzenim daha kalkık olmuş dedi hatta. Demekki doğru yoldayım. Birde kol önemli. Arka kol sallanıyor, şu an gayet iyi ama hala biraz var. Şunu anladım ki spor yapılıyorsa tüm vücut çalışılmalı, bütün olarak çalışınca vücut daha dengeli şekil alıyor ve zayıf olsamda kardiyoyu da eklemeliyim. Çünkü kardiyo da çok önemli, vücut iç yapısını kuvvetlendirmek için.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sadece karın çalışmamak gerekiyormuş. Birde zayıflıyorum kilo verince diğer bölgeler yumuşayıp kötü duracak. Eğer kalça çalışmasaydım dümdüz olacaktı şu an ki kiloyla. Öncekine göre küçüldü ama şekli daha iyi oldu. Dün kuzenim daha kalkık olmuş dedi hatta. Demekki doğru yoldayım. Birde kol önemli. Arka kol sallanıyor, şu an gayet iyi ama hala biraz var. Şunu anladım ki spor yapılıyorsa tüm vücut çalışılmalı, bütün olarak çalışınca vücut daha dengeli şekil alıyor ve zayıf olsamda kardiyoyu da eklemeliyim. Çünkü kardiyo da çok önemli, vücut iç yapısını kuvvetlendirmek için.

haklısın yağlar gidince içi boş tulum gibi duruyor,,,ben 15 gündür öğlen yürümüyorum cıvıdım sanki bacaklarımın içi sallanıyor,,,toparlanmam lazım

büyük kızımda kalça için hareket soruyordu kaldırmak iiçin:KK52:

haklısın yağlar gidince içi boş tulum gibi duruyor,,,ben 15 gündür öğlen yürümüyorum cıvıdım sanki bacaklarımın içi sallanıyor,,,toparlanmam lazım

büyük kızımda kalça için hareket soruyordu kaldırmak iiçin:KK52:
Mail adresini at bana, leandronun kalça egzersizlerini atayım. Üşengeç olduğu için 10 dklık olanı atarım. :)

Mail adresini at bana, leandronun kalça egzersizlerini atayım. Üşengeç olduğu için 10 dklık olanı atarım. :)

Ayyy, kusura bakma büyük kızmış. Küçüğü sandım şaşırdım. :)

Son düzenleme:
Günaydın. Sıcaktan uyuyamadım.
Sahurumu yazsam mı bilemedim. :)
Köfte (5 tane)
Çeçil, çok az ( aslında süt ürünleri yememek gerekiyor etin yanında)
Domates
Salatalık
Köfteye sos olsun diye azıcık biber salçası, köftemi bandırdım. :)
Veee yufka, tereyağ sürdüm yedim.
Etten sonra çay içmemek gerekiyordu ama içtim.

Kedican yumurtayida yesillikle yemek gerekiyor, yanina sut, peynir yememek lazim ama ramazannda hic kasmiyorum, zaten 2 ogun yiyoruz,
Etimizin yanina cacigimizi falan icicez tabi,
Icimiz yaniyo butun gun, peynirimizi de yeriz keyfimize bakariz. Ramazandan sonra dikkat ederiz vitamin islerine. Cay da dedigin gibi,
Siyah cayi hic icmem normalde, sahurda her aksam iciyorum :KK53:

bugünün uyku bilançosu......

sabah 6.30 da yatış 7 yi geçmişti hala uyumak için dönüyordum,,,dış etken olmadı ama benim iç etkenlerim oldu,,,5 saat yattım 4-5 kere uyandım her uyandığımda tekrar uyumak için mücadele verdim,,,,,bi ara uyandığımda ayaklarım duvara kaldırılmış kendimi L biçiminde buldum,,,, kızıma diyorum ki kendimi sabaha kadar video ya çeksem seyretseniz seyrederken yorulursunuz, anne sabaha kadar koca yatakta dön dön şekilden şekile giriyorsun başkası dönmekten yorulup sızar:KK52::KK52::KK52:

Girip baktim sabah sana, ama yazamadim :KK53:
Senn gunduz yorgunlugunun ustune bide gece uyurkende yoruluyosun be ablacim.
Yaramaz cocuk gibisin, cok guldum L gibi diyince.
Cok uykusuz oldugum zaman bazen bende rahat dalamiyorum,
Cok ters bi durum ama anliyorum seni :KK1:

Ayyy, kusura bakma büyük kızmış. Küçüğü sandım şaşırdım. :)

alttakini okumadan üsttekine göre kızıma yorum yaptım seni burcu sandı galiba ,,,büyük diye de belirtmiştim dikkatini çekmedi galiba dedim:KK52::KK52:,,,alttakini okuyunca güldük

Girip baktim sabah sana, ama yazamadim :KK53:
Senn gunduz yorgunlugunun ustune bide gece uyurkende yoruluyosun be ablacim.
Yaramaz cocuk gibisin, cok guldum L gibi diyince.
Cok uykusuz oldugum zaman bazen bende rahat dalamiyorum,
Cok ters bi durum ama anliyorum seni :KK1:

:KK9::KK9:...ben hep böyleyim belde 3 fıtık olduğu için ona göre şekil vererek yatmam lazım, dizde sıvı bitmesi olduğu için bükmemem lazım ....normal insanlar gibi yatamıyorum,,,sırt üstü uyuyamıyorum ,,,,yan yatıp dizlerimin arasına yastık koyuyorum 2 dkk sonra başka şekile geçiyorum ,olmuyor başka şekil 2 kişilik yatakta bi uçta bi uca uykuya dalana kadar o yastık benimle dans ediyor....:KK52:ramazanda dansım iyice arttı:KK9:

:KK66::KK66:

Tuvaletten çıkabildinmi diye sorsana namazı zor kıldım hareket ettikçe geliyordu neyse şükür bitti. :KK9:
Benim hiç problemim olmazdı ama ramazandan beri bagırsakların calıştıği zaman ac kalıyoruzki vücudun düzeni bozuldu. Bir 15 gün daha idare edlim bağırsak detoxu yaparız hep beraber. Bol bol ............:KK1::KK1::KK1::KK1:

Ya bende gidicemde canım çok kıymetli benim adamda ne yakıcan tatllı canıni bosver kim göruyor diyor ne bileyim kararsızim benim bacaklarda yokda diger bölgelere bir el atilması lazım. Yarin obür gun hastalık için istiyorum ben simdilik problem yok alan memnun satan memnunda hatirliyorum dğumda canım çıkmıştı onlar alıcam diye koca göbüsle:KK17:
İftar menüm salata
Soğuk çorba,
Maden suyu
Yarım şeftali dayanamadım
Kedicim oh götürüyorsun malı maşaallah. Afiyet olsun. Göbüşünüde artık liposaction yaptırirsın olmayan göbüşünü:KK9::KK9:

oy kıyamam sana ^_^ tuvaletten ayağın kesildi mi bari? :KK1:

canım lazere gitmen kendine en büyük hediyen olur. git 3-5 seansta kurtul. inan o bile insanı çoooook mutlu ediyor ^_^ şu an bedenimizi iyileştirmeye çalışıyoruz malum, kendini ödüllendir ^_^

afiyet olsun canım ^_^

nihayet gelebildimmmmmm

8 e kadar dualarımızı okuduk sonra

iftar:KK56:

yarım hurma
çorba unluydu yemedim, barbunya da şeker yokmuş 2 kaşık aldım
3 tane köfte,
salata
yoğurt istedim 1 kase,
karpuz 1 çay kaşığı
güllaç 1 çay kaşığı
dolmalar prinçliydi 1 tane yaprak sarması yedim....bu ufacık kaçamaklar hedefin altında olduğum için..:KK52::KK52::KK52::KK52:
kaçamakta kaçamak olsa 1 çay kaşığı dişimin kovuğu kadar :KK1::KK1::KK1:

bol çay

yemektan sonra akşamı kıldık ,,,sonra teşbih namazı kılalım dediler çoğumuz hayatında hiç kılmamış kıldık,,,,,

Mydenizzz çiğim bana da kısmet oldu teşbih namazı....ama bu 4 rekatlı olanından 100 rekatlık değil

onların çayın yanında börek ve güllaç yediler,,,

sonra karpuz yediler ben 12 ye doğru kalktım onlar hala oturuyorlardı

hoşgeldin ablacım, afiyet olsun. kaçamaklarınla bize kötü örnek oluyorsun, sonra kedi burnunu yufkadan mantıdan çıkaramıyor :KK53:

sahura kadar sassy suyumu bitirmem lazım ,,,,,,yarım lt ancak içtim geldiğimden beri:KK52:

oooh afiyet olsun. su içmek dünyanın en güzel şeylerinden biri bence ^_^

senin gönderdiğin kan grubuna göre diyet tede süt ve ürünleri bana uygun değildi, onu okuduktan sonra hayatımdan çıkardım süt ve peyniraltı suyunu

Evet, sana uygun değildi. Benimde tavuk yememem lazımmış. Ekmek çok zararlıymış bana. A grupları yiyebilirmiş ama b yiyemezmiş.

Bence işe yarar. Zencefil sindirime yardımcı.

AB grubuna göre yasaklı ve izinli şeyler ne peki? ^_^

Bu gece kimsecikler gelmemiş.

Ben pirelerle haşır neşirdim :KK9:

sahur:KK56:

kızımın yemediği semiz salatasını erimiş tereyağında biraz kavurdum (kısık ateşte)....içine 1 yumurta kırdım.....değişik bir lezzet oldu:125:

24 zeytin yağda
peynir
nane
kırmızı biber bi parça
1 avuç çekirdek, 6 tane fıstık ve 3 ceviz

afiyet olsun ablacım :KK56:

Ben geldiiim, gec kaldim biraz, titizligim tuttu gece gece.
Camasir suyu ile mutfak temizligi yaptim. :KK53:

Sahurum

Bugun icli kofte yaptim, icinden kalmisti az,
ona kirmizi bib ve yesil bib dograyip 3 yum kirdim.
8-9 zeytin
Eski kasar, orgu peynir
Semiz, domtis, salatalik ve maruldan salata.
Ceviz, badem, az kuru kara uzum.
Siyah cay, su

Sahurdan bir iki saat once soda ictim, azicik siyah uzum yedim.

Allah oruclarimizi kabul etsin insallah.

afiyet olsun canım. desene bugün hem bedeni hem mutfağı temizledin kaymak gibi yaptın :KK52:

iyi sabahlar Çıtırlarım

seraym ben yatar dükkan sana emanet kapatmayı unutma :KK52:

içinde değerli arkadaşlar var çalan olmasın:KK9:

:KK52::KK52: paha biçilemez kıymette :KK52:

Liptonun kayısilı form çayı kaynatamındı unutmuş onun wc sorunu vardı. Ben de içeyim dedim ne bikeyim o kadar yaptıracağını aman aman sakın buasma derim.

Ben geldiiim ama kimse yok zaten dükkanı kapamaya geldim.:KK1:

Bırakırmıyım hiç gül abla emanet sağlam zira.:KK1:

Yok artık bide pazar sabahıda ses yaparlarsa meng mengin dediğini kesin yap.:KK4:

Yok ablam unuturmuyum hiç gözüm gibi bakıyorum buralara
Sahur menüm yok menü diye bir şey yok ortada yedim salatalığı içtim suyu yattım aşağı.
Herkese iyi tatiller sorunsuz bir hafta sonu olur inşaallah:KK16::KK16:

oy o derece diyorsun yani ^_^ şu detoks işine bakalım canım ^_^
afiyet olsun canım iftar - sahur arası o kadar kısa ki insanın canı bir şey yemek istemiyor.

Günaydın. Sıcaktan uyuyamadım.
Sahurumu yazsam mı bilemedim. :)
Köfte (5 tane)
Çeçil, çok az ( aslında süt ürünleri yememek gerekiyor etin yanında)
Domates
Salatalık
Köfteye sos olsun diye azıcık biber salçası, köftemi bandırdım. :)
Veee yufka, tereyağ sürdüm yedim.
Etten sonra çay içmemek gerekiyordu ama içtim.

afiyet olsun. xxx yapmamam gerekiyor ama yaptım. bu kalıbı sen çok kullanmaya başladın. 40 kg'e düşmen yakındır :KK52:

günaydın ^_^

bugünün uyku bilançosu......

sabah 6.30 da yatış 7 yi geçmişti hala uyumak için dönüyordum,,,dış etken olmadı ama benim iç etkenlerim oldu,,,5 saat yattım 4-5 kere uyandım her uyandığımda tekrar uyumak için mücadele verdim,,,,,bi ara uyandığımda ayaklarım duvara kaldırılmış kendimi L biçiminde buldum,,,, kızıma diyorum ki kendimi sabaha kadar video ya çeksem seyretseniz seyrederken yorulursunuz, anne sabaha kadar koca yatakta dön dön şekilden şekile giriyorsun başkası dönmekten yorulup sızar:KK52::KK52::KK52:

hahaha komedi filmi gibi. söylemesi ayıp ben de 00:30'da yatıp 07:00'de uyandım. Kalkıp su içtim. Sonra kitap okurken yine uyumuşum 11:00'de uyandım. İyi uyku stokladım ^_^

Tünaydın karatay çıtırları çok sıcak ve sıkıcı bir güne uyanmış bulunmaktayız Allah yardımcımız olsun ben evden dışarı adımımı bile atmayı düşünmüyorum sizde atmayın hiç tavsiye etmiyorum doğrusu.

Tunaydın Gül abla bende ayaktaydım o saatte bende candycrash oynuyordum keşke gireydim yakalardım seni.

Günaydın canım, sabah çok sıcaktı evet. Fakat şu an Kadıköy'de hava esintili. Çok da serinledi efil efil ^_^

Eki Görüntüle 1187605
Şu anki kilom. Normalde sabah kalkınca sahurdan dolayı 45'lerde olurdu. İftara doğru 43'lerde. Bugün nedense böyle çıktı. Acaba köfteden mi. Belki de yufkadan. :)

Banyo giderinden yakında el sallarız sana. Dikkat et de suyun çok tazyikli olmasın :KK33:

Hehe ben sabah tartılacağım canım ^_^

güle güle kullansın minik prensesim benim ^_^ hadi artık 10'dan geri saymaya başlayalım canım ^_^

Senin yerine de uyudum canım :KK35:

X