Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Anneme de ayran, yoğurt şişkinlik yapıyor. Ben yoğurdu ayranı daha rahat tüketiyorum, sütü sevsemde karnımda ağrı ve şişkinlik, gaz yapıyor.
senin gönderdiğin kan grubuna göre diyet tede süt ve ürünleri bana uygun değildi, onu okuduktan sonra hayatımdan çıkardım süt ve peyniraltı suyunu

senin gönderdiğin kan grubuna göre diyet tede süt ve ürünleri bana uygun değildi, onu okuduktan sonra hayatımdan çıkardım süt ve peyniraltı suyunu

Evet, sana uygun değildi. Benimde tavuk yememem lazımmış. Ekmek çok zararlıymış bana. A grupları yiyebilirmiş ama b yiyemezmiş.

ben 1 ay deneyeceğim fayda etmezse bırakacağım,,,benim bel ve göbekte fazla incelme olmadığı için çözüm olurmu ki diye deniyorum

Bence işe yarar. Zencefil sindirime yardımcı.

sahur

kızımın yemediği semiz salatasını erimiş tereyağında biraz kavurdum (kısık ateşte)....içine 1 yumurta kırdım.....değişik bir lezzet oldu:125:

24 zeytin yağda
peynir
nane
kırmızı biber bi parça
1 avuç çekirdek, 6 tane fıstık ve 3 ceviz

Ben geldiiim, gec kaldim biraz, titizligim tuttu gece gece.
Camasir suyu ile mutfak temizligi yaptim.

Sahurum

Bugun icli kofte yaptim, icinden kalmisti az,
ona kirmizi bib ve yesil bib dograyip 3 yum kirdim.
8-9 zeytin
Eski kasar, orgu peynir
Semiz, domtis, salatalik ve maruldan salata.
Ceviz, badem, az kuru kara uzum.
Siyah cay, su

Sahurdan bir iki saat once soda ictim, azicik siyah uzum yedim.

Allah oruclarimizi kabul etsin insallah.

amin

hoş geldin canım,,,gözlerim yollarda kaldı

akşam avradı yeni kıvradı diye bir laf vardır seninki de ona benzemiş

afiyet olsun canım,,,

Afiyet olsun ablacim, dun bu semizli omleti bende dusundum, peynir de ilave ederek. Bende deneyeyim bu hafta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…