Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Hoşbulduk canım,inşallah..

Siz de herşey yolunda mı ? ben kilomuda yazmıyorum ne zamandır ama 59 -58 gidip geliyorum..kilo vermem durdu..iftarı beraber yapıyoruz geç yiyorum sanırım ondan durdu...Herkes böyle kal sakın verme diyor..ama ben zayıf halimi seviyorum 4-5 kilo vermem lazım..

Sağolasın canım, her şey gayet yolunda. Bir sen eksiksin bir de tatile giden arkadaşlar ^_^ Şimdi emziriyorsun canım, kilodan ziyade bebişine yarayan süt lazım. Kilo da zamanla vereceğin bir şey. Sen hangi halini seviyorsan ona göre hareket edersin başkasını dinlemezsin canım :KK9: hele bi bebiş 8-9 ayı devirsin de daha da hareketlensin ister istemez verirsin kilonu :KK9:

Öylemiymiş, hemen turşu suyu içelim de buralarda yok.

Hoşgeldin, bebişin keyif yerinde. Yatmış kucağına, ohhh ne güzel. :KK1:

Sana naklen yayın yapıyoruz zaten :KK1::KK1::KK1: alış gör diye gönderiyorum :KK54:

bu ayki günü iftar da yapalım diye düşünmüştük,,19 unda olacaktı arkadaş 12 si sanmış hazırlıklarını yapmaya başlamış dün aradılar :KK52:

bugünki iftar programı mı yarına erteledim,,,6 dan sonra güne gideceğim, iftar öncesi 6.30 gibi yasin ve diğer dualarımızı okumaya başlayacağız 8 e kadar ancak biter,,,iftar sonrası çaydı, muhabbetti derken geç olur......

bana uygun bişey varmı ki acaba:44:aç kalırmıyım ki yemek götürsem mi her zaman ki gibi diye düşünüyorum,,,sonra da diyorum ki salata ve yoğurt kesin vardır etli bişeyde varsa birazda ondan yerim ( tavuksa yemem köy değildir) doyarım zaten iftarda fazla yiyemiyorum ki....

Allah kabul etsin ablacım,afiyet olsun mutlaka uygun birşeyler vardır ..

hoş geldin canım

seni görmek ne güzel özlettin kendini,,,hergün görüşmeye alışmıştık prensimiz seni bizden aldı,,,,o sağlıklı olsun da bzi seni özlemeye razıyız,,,

ay canım benim beni de özlermiş :KK16: tatlım bende seni ve sohbetlerini özledimmmm

şu an hem gönderdiğin resimlere bakıyorum hem faceden seninle yazışıyorum,,,,bebişimize :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Hoşbulduk ablacım...sık gelmeye çalışıcam..laptopun başına zor oturuyorum..telden faceye giriyorum sadece..

Sağolasın canım, her şey gayet yolunda. Bir sen eksiksin bir de tatile giden arkadaşlar ^_^ Şimdi emziriyorsun canım, kilodan ziyade bebişine yarayan süt lazım. Kilo da zamanla vereceğin bir şey. Sen hangi halini seviyorsan ona göre hareket edersin başkasını dinlemezsin canım :KK9: hele bi bebiş 8-9 ayı devirsin de daha da hareketlensin ister istemez verirsin kilonu :KK9:

Bebişe yarayan süt..evet çok önemli..incir,hurma gibi meyveleri tüketiyorum mesela kalitesini artırıyor..onlarda kilo yapıyor malum..ama vazgeçmiyorum yiyorum..Sağlık ocağında ki dr.sütün yarıyor güzel kilo almış dedi..6 ay olana kadar gidiyor zaten kilo filan kalmıyor...İnce olmayı seviyorum napim..benim beğenmem önemli :KK1:

Bebişe yarayan süt..evet çok önemli..incir,hurma gibi meyveleri tüketiyorum mesela kalitesini artırıyor..onlarda kilo yapıyor malum..ama vazgeçmiyorum yiyorum..Sağlık ocağında ki dr.sütün yarıyor güzel kilo almış dedi..6 ay olana kadar gidiyor zaten kilo filan kalmıyor...İnce olmayı seviyorum napim..benim beğenmem önemli :KK1:

maşallah :nazar: önemli olan da şu an bebişin canım. dikkatli ye, süt yapan meyveleri de kısma. gerisi nasılsa gelecek. senin bedenin senin kararın :KK52:

sen beslenmeni karataya göre yaptığın için incir hurma sadece kg vermeni engeller oda sorun olmaz zaten inceciksin,,,emzirmeyei kesincede kedi gibi dal olursun ikinizinde kemiklerinizi sayarız :KK52::KK52::KK52:

Ohhh döktürün döktürün bende oku oku yetişemeyim size...:KK52::KK52: hepinize çok teşekkür ederim önerilerinizi deniyorum ve denicem hem ayaklarım hemde prolaktinim için.. dr sonucuma baktı bugün deıeri düşmüş tekrar vermedi ilaç bundan sonra bitkisel destek yapcam.. hemen hayıt tohumu alıcam hepinize tekrar teşekkür ederim canlarımmmmm....:KK16::KK16::KK16:

Maşallah diyeyim tekrar canım.. prensimize de sana :KK16::KK16: sen zaten çıtırsın birascık daha sabret minnoşumuz iyi beslensin sonra dahada verirsin kiloları

Ohhh döktürün döktürün bende oku oku yetişemeyim size...:KK52::KK52: hepinize çok teşekkür ederim önerilerinizi deniyorum ve denicem hem ayaklarım hemde prolaktinim için.. dr sonucuma baktı bugün deıeri düşmüş tekrar vermedi ilaç bundan sonra bitkisel destek yapcam.. hemen hayıt tohumu alıcam hepinize tekrar teşekkür ederim canlarımmmmm....:KK16::KK16::KK16:

çooook sevindim canım, geçmişler olsun, tekrarını göstermesin rabbim ^_^
:KK16:

Öldüm kızlar öldüm o ne sıcak dışarda kimse dışarı çıkmasın ay valla hamile arkadaşlarımıza Allah kolaylık versin bugün dışarda işim vardı yemin ederim dilim damağım birbirine girdi evde iki seksen yatıyorum şuan şu istanbulun pis havasından nefret ediyorum sıcak bir taraftan havanın ağır kokusu bir taraftan aman aman.

Canım ben sana özelden atarım düzenli kullan yeter ben kullanırken hamile kalmışım. Benimde yumurtlamamda bir sorun yoktu onun icin hormon yüklemedide yapamıyorlardı. Adaçayı östrojen iceren bir çaydır o yüzden hamileyken kullanılmaz erkek cocuklarınızada fazla tükettirmeyin. Hamilelik dışinda kullanılabilecek kadınlar icin yaratılmış bir çaydır sanki. Sakın stress yapma herşeyin zamanı var Allah katında o ol diyince oluvericek sen merak etme Allah hayırlısını versin önemli olan bu:KK16:

Sanada mehaba tatlı hanım:KK16:
Cok geçmiş olsun canım aman ilaclarını aksatma yazın demrin eksikse kışın daha beter durumlara düşersin . Bol bol yumurtaya devam :KK56:

Bu arada kiymalı bulguru ben yapmıştım çok güzel oluyor tavsiye ededrim ama 4 kaşikla yetinebilirmisiniz bilmem.:KK39:
Seraym çok sağol canım... mesajını bekliyorum mutlaka değerim düşmüşken bi daha öyle ilaçlar kullanmak istemiyorum inşallah sende sebebim olursun:KK16::KK16::KK16:

biz gecelerin karataycısı olduk artık:KK52::KK52::KK52:,,,dur durak yok sohbete devam, ne zaman gözümüzü açsak buradayız,,,,

değerinin düştüğüne sevindim canım,,,bundan sonra hamile kalma şansın da artar,,,seraym ımın dediğinide yapınca inşallah senden de bir bebiş bekliyoruz,,,,diğer olmayanlara da olması için bi neden gösteririr inşallah allahım

Hemen evlen dogur ve sürün. Sipalar 6 da uyudu 8 buçukta ben uyandım. 2 saatlik uykuya misafir ağırlıycam gözlerim yaniyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
ya annelik böyle bir şey işte inşaalah diyenlere duyrulur.

Eki Görüntüle 1187229 $beroep43.gif

ooyyy canım benim :KK16: n'olursa olsun şöyle düşün: bu dünyada senden başka sen yok. sen olmazsan da hayatın (senin için) manası yok. o halde, en sağlıklı, en mutlu, en güzelini sen hakediyorsun. ne güzel bak burada tanışmak nasip oldu. ^_^ ben seni çok sevdim, ne kadar uzun yazarsan yaz hepsini de okuyorum :KK9: hayat bazen istemediğin şeyleri getirebiliyor. mesela sen çalışmadığın için omuzların düşmüş, bense, çalışmak zorunda kalmayacağım biriyle evlenmek ve çocuklarımla vakit geçirsem diye istiyorum :KK1: yani bi nevi senle yer değiştirmeyi. bu durumda sanırım sahip olduklarımızı hazine bilmek en iyisi :KK34: :KK16:

Demekki insanlar hep sahip olamadıkları şeyleri istiyor.Ama senin için geç kalınmışta olsa bir gelecek var ki o kadar da geç değil ama ben zamanı geri alamam.Bu konuda tek kızdığım kendim elimde değil başkalrının bana biçtiği hayatı yaşadım.Kabul etmeyebilirdimde. $0_9a70b_5833ec76_M.gif

ablacım, benden büyüksün haddime değil, yine de takdir etmemek elde değil. kendimde seni görüyorum. kan kusup kızılcık şerbeti içtim demek bizim için söylenmiş bir cümle. varsın kan kusalım ama onu yaparken bile eğlenelim :KK52::KK52:

inşallah bundan sonra çoook güzel ve musmutlu günler bekliyordur bizi. şahsen inancım tam :KK9:

Benimde haddime değil ama çoook taktir ediyoruuuum. Çoook muuuttlluuuu oluuun emiiii.Eki Görüntüle 1187144
$0_9a731_9dc0c14c_M.gif $0_80af5_59209148_S.gif

Biraz önce, 1 haftadır meraktan çatlayıp beklediğim videoları yaptım. Yaklaşık 30 dk sürdü diyelim. İlk videolar, öğrenme amaçlı olanlardı. Bugün kardiyomu yapmış oldum. Akşam belki iftardan sonra, yeğenimle bir videoyu daha denerim. O çok meraklıdır ben spor yaparken benimle birlikte yapmaya. :KK1:
[video=youtube;XTH5saFBDqA]http://www.youtube.com/watch?v=XTH5saFBDqA[/video]
Bu video karın için iyi bir cardio oldu. İyi ki indirmişim.
Kedi senin o küçük göbüşünü kesicem artık oruçlu oruçlu ne yapıyorsun sen ya spor diye ölücen en sonunda böyle $egsersiz.gif kalıcan benden söylemesiEki Görüntüle 1187144

böyle dedikçe beni mutlu ediyorsunuz,,birilerine güzel örnek olmak kadar insanı mutlu eden ne olabilirki,,,,bunu yaşla alakası yok tabiki genç biriside benim idolüm olabilir,,,önemli olan doğruyu görüp arkasından gitmek,,,,10 sene önce kızım 12 yaşındaydı en yakın arkadaşı gül...teyze sen benim idolümsün demişti küçücük bir çocuktan bunu duymak çok hoşuma gitmişti,,,6 sene önce oğlumun kız arkadaşı aynı şeyi söylemişti benim çocuklarım için yaptığım mücadeleme çok şahit olmuştu o kadar şeye rağmen ayakta durup çocuklarıma kol kanat germeme hayran kalmıştı,,,,diğer topikteki çoğu bayanda aynı şeyi söylüyorlardı,,,,çevremde bunu çok duyuyorum,,,biraz kendimle gurur duyup şımarayım dimi,,,,,

:KK52::KK52:onunda arayıp bulamadığı şey,,,sevmek kolay ama bakmak kadar zor bişey yok,,,allah yardımcınız olsun canım
Şımar tabi ablam hakkındır sen şımarmıcanda benmi şımarıcam ne güzel şeyler bunlar. $0_a13ae_8573883e_S.gif
Öyle abla çocuğu sevmekle olmuyor bu işler iliğini kemiğini sömürüyorlar insanın valla.Gül abla doğru söylüyor.

zaten şuncacık canın var o da her şeyi çekiyor be gülüm, şaka bi yana benim canım kolay kolay bi şey çekmez, hatta en sevdiğim yemeği karşımda ye ben de aç olayım yine de ayyy canım çekti durumu olmaz bende Allah'a şükür. Dağına göre kar veriyor demek :9

O nasıl canmış kız benimkı gene herşeyi çekiyor satten saatede farkllıklar gösteriyor. $ani1%20(508).gif $3.gif Eki Görüntüle 1187173 son bir satte istediklerim .

canım forum istanbul, ikea vs için oralara gelmiştim. genelde transit geçiyorum oralardan. evet dediğin gibi hava ağır bana oralar çok bunaltıcı geliyor. Allah yardımcın olsun güzelim. Sapanca süperdir ya. Bizim h.sonu kurtarıcımız canımız sıkılmaz orada. bir de kuraklık olmasa ve göl çekilmese çok güzel olacaktı :KK43:
Tamda forumun oralarda oturuyoruz düşün yani berbat.Sapancada arkadaşım var ari'fiyemi tam hatirlamiyorum dağa çıkan köylerde gümüşdereye gidreiz oraya gelince evleride göl manzaralı sapanca güzel değil köyleri harika miss gibi hava bülbül sesleri cennet gibi huzur doluyor insan.Tam yaşamak istediğim yer bu sfer kpss yi kaznırsam yemyeşil bir yeri yazıcam valla bu sfer eşim umrum değil o gelmesin ben annemle giderim.yeter onun için yaşadığım.
tarifi aldım canım, sağolasın. ^_^ çok lezzetli görünüyor en kısa zamanda yapacağım ^_^
Afiyet olsun canım ama dayanamyıp abanıyor insan ona göre. $0_9a73a_a3c2de9b_M.gif
evet canım hayat bana güzel ^_^ bu hafta da evimde kaldım. ohhhh misss ^_^

canım testiyi kırmadan dövmek gerek kediyi yoksa içinde süt var bunun dur içeyim diye içine girer de yuvarlanır. bilmem mi ben onu :KK1:
evet canım kaçamak yok. biz de hedef kilomuzun altına düştüğünde kendimizi ödüllendiririz ve inan o günler çok yakın ^_^
Dinlen canım bol bol hakediyorsun.İnşaalah canım benim ya o günleri düşünmek beni ayakta tutuyor. $0_6e4f4_cc094eff_S.gif

Eskiden de sürekli canım turşu isterdi. Şimdi o kadar aramıyorum. Tatlı değilde tuzluyu daha çok severim. Lisedeyken turşu suyu içerdik. :KK1:
Sendemi brütüs benim bir arkadaşım vardı turşucu okul önüne sırf onun için gelirdi.benimde cebimde çikolata hiç eksik olmazdı.

bende o yaşlarda turşu suyunu zayıflattığı için içerdim:KK52::KK52::KK52:
Vıyy ben hiç duymamıştım duysaydım onuda içerdim heralde zayıflamak uğruna içmediğim şey kalmadıda.Eki Görüntüle 1187246

aynı ben :KK1: Allah'tan evime yakın turşucu vardı da gece yarısı kalkar gider acılı turşu suyu alır giderirdim isteğimi. benim de canım hiç tatlı istemez. ama mesela tuzlu ve ekşi şeyler deyince orada dur derim :KK9:
Yaaa o candan bende istiyoruuum. $0_80ad3_aa4e483e_S.gif

bu ayki günü iftar da yapalım diye düşünmüştük,,19 unda olacaktı arkadaş 12 si sanmış hazırlıklarını yapmaya başlamış dün aradılar :KK52:

bugünki iftar programı mı yarına erteledim,,,6 dan sonra güne gideceğim, iftar öncesi 6.30 gibi yasin ve diğer dualarımızı okumaya başlayacağız 8 e kadar ancak biter,,,iftar sonrası çaydı, muhabbetti derken geç olur......

bana uygun bişey varmı ki acaba:44:aç kalırmıyım ki yemek götürsem mi her zaman ki gibi diye düşünüyorum,,,sonra da diyorum ki salata ve yoğurt kesin vardır etli bişeyde varsa birazda ondan yerim ( tavuksa yemem köy değildir) doyarım zaten iftarda fazla yiyemiyorum ki....
Zahmet etme abla elbet vardır keyfine keder bir şey salata yoğurt sebze yemeğide varsa tamam işte miiss.

yemeklerden yarım saat boyunca tarçın için 20 günde zayıflarsınız denendi
40 kiloda verdiriyormu $0_a13df_5ff4f01a_S.gif

Yazıcam canım kusaura bakma seni görünce aklıma geldi.:KK17:

Seraym çok sağol canım... mesajını bekliyorum mutlaka değerim düşmüşken bi daha öyle ilaçlar kullanmak istemiyorum inşallah sende sebebim olursun:KK16::KK16::KK16:
tamam tamam canım ya hemen atıyorum tekra kusura bakma. $000203FC.gif

Bende pazara çıkıyorum son bir saatir çıkmaya çalışıyorum ama dün gece içtiğim form çayı buna engel oluyor bu ne ya tövbe içmem bir daha yap yap bitmedi bağırsaklarım çikacak.Pazarda toplanicak şimdi iftardan sonra görüşürüz babyler. $0_9a727_27f85222_M.gif

biz gecelerin karataycısı olduk artık:KK52::KK52::KK52:,,,dur durak yok sohbete devam, ne zaman gözümüzü açsak buradayız,,,,

değerinin düştüğüne sevindim canım,,,bundan sonra hamile kalma şansın da artar,,,seraym ımın dediğinide yapınca inşallah senden de bir bebiş bekliyoruz,,,,diğer olmayanlara da olması için bi neden gösteririr inşallah allahım
Aminnh ablacım... burası böyle şen şakrak hoşuma gidiyor maşallah yeni eski herkes ne güzel kaynaştık... Allah daim etsin :KK16::KK16:

X