Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ya annelik böyle bir şey işte inşaalah diyenlere duyrulur.

Eki Görüntüle 1187229 Eki Görüntüle 1187232

Demekki insanlar hep sahip olamadıkları şeyleri istiyor.Ama senin için geç kalınmışta olsa bir gelecek var ki o kadar da geç değil ama ben zamanı geri alamam.Bu konuda tek kızdığım kendim elimde değil başkalrının bana biçtiği hayatı yaşadım.Kabul etmeyebilirdimde.Eki Görüntüle 1187234

Benimde haddime değil ama çoook taktir ediyoruuuum. Çoook muuuttlluuuu oluuun emiiii.Eki Görüntüle 1187144 [/FONT][/SIZE][/COLOR]Eki Görüntüle 1187145 Eki Görüntüle 1187146

Kedi senin o küçük göbüşünü kesicem artık oruçlu oruçlu ne yapıyorsun sen ya spor diye ölücen en sonunda böyleEki Görüntüle 1187147 kalıcan benden söylemesiEki Görüntüle 1187144

Şımar tabi ablam hakkındır sen şımarmıcanda benmi şımarıcam ne güzel şeyler bunlar.Eki Görüntüle 1187159
Öyle abla çocuğu sevmekle olmuyor bu işler iliğini kemiğini sömürüyorlar insanın valla.Gül abla doğru söylüyor.

O nasıl canmış kız benimkı gene herşeyi çekiyor satten saatede farkllıklar gösteriyor.Eki Görüntüle 1187171 Eki Görüntüle 1187172 Eki Görüntüle 1187173 son bir satte istediklerim .

Tamda forumun oralarda oturuyoruz düşün yani berbat.Sapancada arkadaşım var ari'fiyemi tam hatirlamiyorum dağa çıkan köylerde gümüşdereye gidreiz oraya gelince evleride göl manzaralı sapanca güzel değil köyleri harika miss gibi hava bülbül sesleri cennet gibi huzur doluyor insan.Tam yaşamak istediğim yer bu sfer kpss yi kaznırsam yemyeşil bir yeri yazıcam valla bu sfer eşim umrum değil o gelmesin ben annemle giderim.yeter onun için yaşadığım.

Afiyet olsun canım ama dayanamyıp abanıyor insan ona göre.Eki Görüntüle 1187196

Dinlen canım bol bol hakediyorsun.İnşaalah canım benim ya o günleri düşünmek beni ayakta tutuyor.Eki Görüntüle 1187212

Sendemi brütüs benim bir arkadaşım vardı turşucu okul önüne sırf onun için gelirdi.benimde cebimde çikolata hiç eksik olmazdı.

Vıyy ben hiç duymamıştım duysaydım onuda içerdim heralde zayıflamak uğruna içmediğim şey kalmadıda.Eki Görüntüle 1187246

Yaaa o candan bende istiyoruuum.Eki Görüntüle 1187219

Zahmet etme abla elbet vardır keyfine keder bir şey salata yoğurt sebze yemeğide varsa tamam işte miiss.

40 kiloda verdiriyormu Eki Görüntüle 1187236

Yazıcam canım kusaura bakma seni görünce aklıma geldi.:KK17:

tamam tamam canım ya hemen atıyorum tekra kusura bakma.Eki Görüntüle 1187223
Canımm benimm ben unuttun diye demedim hem ne kusuru...merak etme bi kaç gün süren vardı illaki unuttunn beni yazardım:KK52::KK52::KK52:

Bende pazara çıkıyorum son bir saatir çıkmaya çalışıyorum ama dün gece içtiğim form çayı buna engel oluyor bu ne ya tövbe içmem bir daha yap yap bitmedi bağırsaklarım çikacak.Pazarda toplanicak şimdi iftardan sonra görüşürüz babyler.Eki Görüntüle 1187250

Ayyy ne güzel maşallah de kendine:nazar::nazar: form çayından tut ne yapsam yaramaz :KK51:iyicede sorunlu hale geldi ya benim ki beklemedeyim :KK37::KK37::KK37:

kızlar o kadar sıcak ki kendimi odadan odaya atıyorum :KK43: birde eşim evde malum hafta sonu gelemedim zaten dünde annemdeydim hep cıs yedim yazıpta iştaha getirmeyim sizi ugrarım yine fırsat bulunca
herkese hayırlı iftarlar bereketli sofralar olsun :KK16:

:KK56: Ev pizzasinin ustune tanimam.

Kucuk kuzulari, disari cikarinca yorulur iyi uyur deriz ama uyumazlar,
Yikayip yatirinca, rahatlar kolay dalar deriz ama iyice uykulari acilir.
Ben bilemedim. Ne zaman cok yoruldu, hemen uyur desem, yalanci cikariyo benim kiz. :KK37:
sorma benimkide aynen öyle
bi keresinde nöbete gitmeden önceki gece anne geç oldu gelince yıkayalım dedim olmadı olmadı yıkayalım rahat uyur dedi
iyi dedim akşam 10da yıkadık o gün gece 2 de uyudu sahuru yapıp yattım 3 saatlik uykuyla nöbete gittim :KK1:

zaten şuncacık canın var o da her şeyi çekiyor be gülüm, şaka bi yana benim canım kolay kolay bi şey çekmez, hatta en sevdiğim yemeği karşımda ye ben de aç olayım yine de ayyy canım çekti durumu olmaz bende Allah'a şükür. Dağına göre kar veriyor demek :KK9:

hımm Trekking yapıyorum, Hendek'in etrafındaki tepeleri gezdim bir bir merkezinde de bir cemiyet için bulunmuştum dediğin kafeyi bilmiyorum canım ^_^
canım sapanca'da köylünün yeri var tavsiye ederim süper bir yer. göle sıfır. lale otel var ama orada piknik yapamıyorsun restauranttan alman lazım. biz genelde maşukiye'de istanbul şelale'yi tercih ediyoruz canım ama orası da yemek servisini kendisi yapıyor. kendi aracın yoksa gidemiyorsun oraya maalesef. yolu biraz dik, çıkarken zorluyor araçta da olsan ama o ormanın içinde mis gibi köy sebzesi / etleri yemeye değiyor canım. ^_^ bir de ben sadece yürüyüş yaparken transit geçtim ama herkes kent parkta da piknik yapıyormuş hatta yer bulunmuyormuş canım.

canım forum istanbul, ikea vs için oralara gelmiştim. genelde transit geçiyorum oralardan. evet dediğin gibi hava ağır bana oralar çok bunaltıcı geliyor. Allah yardımcın olsun güzelim. Sapanca süperdir ya. Bizim h.sonu kurtarıcımız canımız sıkılmaz orada. bir de kuraklık olmasa ve göl çekilmese çok güzel olacaktı :KK43:
tarifi aldım canım, sağolasın. ^_^ çok lezzetli görünüyor en kısa zamanda yapacağım ^_^

evet canım hayat bana güzel ^_^ bu hafta da evimde kaldım. ohhhh misss ^_^

canım testiyi kırmadan dövmek gerek kediyi yoksa içinde süt var bunun dur içeyim diye içine girer de yuvarlanır. bilmem mi ben onu :KK1:
evet canım kaçamak yok. biz de hedef kilomuzun altına düştüğünde kendimizi ödüllendiririz ve inan o günler çok yakın ^_^

afiyet olsun canım ^_^

ben o iki meleği de anasını da çok özledim. artık zaman geçsin de gelin. öpüyorum kocaman :KK16:

bazılarında da pireler uçuşuyor bu ara :KK9:

:KK9::KK9: doyduğunu da biliyormuş prenses. ay yerim onu ben. ben doyup doymadığımı bilmiyorum :KK56:

afiyet olsun ablacım, şifa olsun ^_^

:KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:

ay sen ne şeker şeysin canım benim ya.

Ablacım tezzzz vakitte inşallah şöyle döne döne uyuyacağın bir gün olur, sen de rahat edersin biz de okurken seni yorulmayız :KK33:
teşekkür ederim cnm not ettim mesajını bizimkiler bir değerlendirsinler bakalım :KK34:

Ben geldim ben gidesiye pazar toplanmış bende marketten aldım geldim Allah tan kociş yok evde.

İFTAR
Domates çorbası
Taze fasülye, soğanla kavrulmuş
Salata
Birkaçtane fırında baharatlı patates

Son düzenleme:
11:50
1 kupa ilik sut (kabizlik icin)

14:00
2 yumurtali menemen ^_^ sorunsuz yedim ^_^
Semizli cacik (bluedaisy tarifine uygun kuru nane, sumak, zeytinyagli)
+10 adet zeytin
Az peynir
2 gun kurusu kaymak ile
Tarcinli sutlu kahve
1 cb ceviz ^_^
Beyaz cay
Karbonatli su

19:30
Kahvaltiyi gec yaptigim icin acikmadim. Ama gece acikmamak icin yine ayni caciktan yapip ictim
2 dilim pastirma yedim ^_^

Beyaz cay
Soda

^_^

Allah kabul etsin kizlar ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar iyi aksamlar bayanlar..hepiniz çok iyisinizdir umarım
bugün:
sabah: kkk (meyvesiz )

Ara :2 muz az yoğurt ceviz

Aksam: domates çorbası, ekşili köfte, soğuk ayran aşı çorbası

Dün:

Sabah: kkk ,kiraz ,süt
ara: ceviz ,yoğurt, salatalık,
akşam Ekşili köfte, etli mantar sote, salata

Son düzenleme:
afiyet olsun canım ,,,,,pişti olamadık

üçgen peynir serbest değil canım :KK50:

Tamamdir patron, yemem daha tobe. Tava yememistim uzun zamandir, vakti gelmis :KK17:

offfffff bu ne ya sözde hafta sonu 5,5 ta yattım 1 e kadar uyurum diye düşündüm ama ne mümkün,,,,:KK50:
yattım aşağıdan pat pat sesler geliyor 1 saat uyu uyuya bilirsen, 3 ay önce bizim elktrikler komple gitmişti sabah 5 e kadar adamlar çalışıp binanın önünü kazıyıp yapmışlardı ama kesintiler bitmedi, yolun sonuna kadar olan kablolarda değişmesi lazımmış sabaha kadar onunla uğraşmışlar arka cephede olmama rağmen sesten zor uyudum,,,uyu uyan uyu uyan oldu 9 bu seferde sıcaktan uyunmuyor dön dön münkünü yok, yine sesler başladı bu sefer cafenin tadilatçılarının sesleri ,,,,sinirlendim kalktım :KK4:

Ah ablacim yaa, bu dunyanin derdi, uzuntusu, sana obur tarafta guzellik olarak misli misli geri donecek,
Allahim saglikli, uzun omurler versin, yeterki basedemeyeceginden buyuk dert vermesin rabbim. Guclu kadinsin,
Sen sabrinla zaten hepimize orneksin.

Eskiden de sürekli canım turşu isterdi. Şimdi o kadar aramıyorum. Tatlı değilde tuzluyu daha çok severim. Lisedeyken turşu suyu içerdik. :KK1:

Eneee cok severiimm, bizde icerdik. Ama ortaokul bebesiyken baslamistik biz.

Merhaba canlar...

Güya sık gelecektim..çok özledim tabi ki...

Benim paşam 2,5 aylık olacak neredeyse..hızla büyüyor..oyunlar yapmaya başladı,kafasını sağa sola sallayıp güllüyor..çok cilveli bu,bekirim böyle değildi ciddiydi ...kıvanç babası ,bekirim aynı ben :KK1::KK1:

Gül ablacım canım en çok seni özledim :KK54::KK54::KK54:

Kıvanç paşanın sarılık ve karaciğer enzimlerinde düşüş var,iyiye gidiyoruz yani..biyopsi olmayacak..eğer 6.ayına kadar düzelmezse o zaman olucak..
Kilosu ,boyu gayet iyi..Aşılarımızı olduk şükür ateşi çıkmadı..
Abisinin üzerinde yatıyor uyuyor..emziriyorum abisine veriyorum :KK52::KK52::KK52: Çok yardımcı bana sağolsun..

Uzun uzun yazacak çok şey var,hergün yeni birşey yaşıyoruz..

Buralardayım biraz mesaj okuyayım...

Mydeniz,ekincim ve kedicim le sohbetten görüşmüştüm..bakalım diğer arkadaşları okuyayım biraz..Teoson,fmgenc size son halini görmediniz sizede gönderiyorum..Gül ablacım sanada attım..

:nazar:Maasallah kucuk pasaya, guzel haberleri geldikce seviniyoruz. Insallah gerek kalmayacak biyopsiye.

Aminnn canım inşallah bu yükselmesi son olur...:KK16::KK16:

Cok sevindim, bu son olur insallah, insallah bebis haberini de aliriz en kisa zamanda :KK16:

İFTAR
Domates çorbası
Taze fasülye, soğanla kavrulmuş
Salata
Birkaçtane fırında baharatlı patates

Hani izgara? :KK56:

Iftar
Bugun biz sirketin iftari vardi ona gittik.

Bir parca tavuk, bikac parca cop sis
Salata, ayran,

Izagra yapmislar, mis gibi koktu girerken gule oynaya girdik ama bahceye hazirlamislar.
Askabatin sicaginda kan ter icinde yemeye calistik. Et de cok sertti, gevis getire getire iyice terledik.
Masaya ayran ve meyva suyu koymuslar, ayran da sicaktan hafif eksimis. Icemedim haliyle.
Bide yerde koca karincalar vardi, hep ayaklarimda gezdiler, huylandim, kasinti basti.
Cok sukur diyelim, kokusuyla doyduk.
Salatalar mezeler de vardi ama karataya uygun degildi.:KK37:

Eve gelince kizi yikadim, uyuttuk,
Yesil cay ictim iki fincan,
Simdide kefir iciyorum.
Bugun epilasyon gunu, sahura kadar bu isimi halletmem lazim.
Cok opuldunuz, gece gorusuruk :KK54:

Tamamdir patron, yemem daha tobe. Tava yememistim uzun zamandir, vakti gelmis :KK17:

Ah ablacim yaa, bu dunyanin derdi, uzuntusu, sana obur tarafta guzellik olarak misli misli geri donecek,
Allahim saglikli, uzun omurler versin, yeterki basedemeyeceginden buyuk dert vermesin rabbim. Guclu kadinsin,
Sen sabrinla zaten hepimize orneksin.

Eneee cok severiimm, bizde icerdik. Ama ortaokul bebesiyken baslamistik biz.

:nazar:Maasallah kucuk pasaya, guzel haberleri geldikce seviniyoruz. Insallah gerek kalmayacak biyopsiye.

Cok sevindim, bu son olur insallah, insallah bebis haberini de aliriz en kisa zamanda :KK16:

Hani izgara? :KK56:
Yemedim. Ama sahurda yiyeceğim galiba, ayırdım. :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Ablam yufka getirmiş. :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar iyi aksamlar bayanlar..hepiniz çok iyisinizdir umarım
bugün:
sabah: kkk (meyvesiz )

Ara :2 muz az yoğurt ceviz

Aksam: domates çorbası, ekşili köfte, soğuk ayran aşı çorbası

Dün:

Sabah: kkk ,kiraz ,süt
ara: ceviz ,yoğurt, salatalık,
akşam Ekşili köfte, etli mantar sote, salata

afiyet olsun canım ^_^

Eve gelince kizi yikadim, uyuttuk,
Yesil cay ictim iki fincan,
Simdide kefir iciyorum.
Bugun epilasyon gunu, sahura kadar bu isimi halletmem lazim.
Cok opuldunuz, gece gorusuruk :KK54:

kolay gelsin :KK1:

Sagol askitom, agda isindi bana bakiyo, bende ona bakiyorum. Ufff

Genitale 4 seans lazere gittim, baya azaldi.
Bide bacaklara gitsem super olacak. :KK31:

güzelim bi an önce git, o sıcaklarda ağda ile mi uğraşıyorsun bir de? Allah yardımcın olsun canım ^_^

Börek yapılmıyor artık. Eskiden hergün yapılırdı. Şimdi sadece kahvaltılık yiyoruz. Bizimkiler kızarmış ekmeğe tereyağ sürüp yiyor, ben de fıstık, ceviz. :KK52:

yufkaya sarıp yiyorsun di mi? :KK9:

X