Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Börek yapılmıyor artık. Eskiden hergün yapılırdı. Şimdi sadece kahvaltılık yiyoruz. Bizimkiler kızarmış ekmeğe tereyağ sürüp yiyor, ben de fıstık, ceviz. :KK52:

Ekmek istemiyor canim ama kizarmis ve teryaglanmis olunca is degisiyo :KK53:

Yahu gideceksin diye cevap bermedim. Hayirdir neden gidemedin kiz? ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Tuvaletten çıkabildinmi diye sorsana namazı zor kıldım hareket ettikçe geliyordu neyse şükür bitti. :KK9:

Canımm benimm ben unuttun diye demedim hem ne kusuru...merak etme bi kaç gün süren vardı illaki unuttunn beni yazardım:KK52::KK52::KK52:
Yok aklımdaydın ama tabletten yazmak sinir bozucu pc ye geçince gönderirim diye bekledim. Anlayışin icin sağol canım inşaallah faydasını görürsün ilaç icerken ya Şafi Ya Allah diyerek içelim degerini kat kat arttıralım.

Ayyy ne güzel maşallah de kendine:nazar::nazar: form çayından tut ne yapsam yaramaz :KK51:iyicede sorunlu hale geldi ya benim ki beklemedeyim :KK37::KK37::KK37:
Benim hiç problemim olmazdı ama ramazandan beri bagırsakların calıştıği zaman ac kalıyoruzki vücudun düzeni bozuldu. Bir 15 gün daha idare edlim bağırsak detoxu yaparız hep beraber. Bol bol ............:KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar o kadar sıcak ki kendimi odadan odaya atıyorum :KK43: birde eşim evde malum hafta sonu gelemedim zaten dünde annemdeydim hep cıs yedim yazıpta iştaha getirmeyim sizi ugrarım yine fırsat bulunca
herkese hayırlı iftarlar bereketli sofralar olsun :KK16:
Canım ya Allah kolaylik versin bende çok çekmiştim bilirim insanın canı boğazinda geziyor. Cok fazla su tüket tansiyon sorunun yoksa maden suyu çok iyi geliyor hem bacak krampları içinde birebir.

Sagol askitom, agda isindi bana bakiyo, bende ona bakiyorum. Ufff

Genitale 4 seans lazere gittim, baya azaldi.
Bide bacaklara gitsem super olacak. :KK31:
Ya bende gidicemde canım çok kıymetli benim adamda ne yakıcan tatllı canıni bosver kim göruyor diyor ne bileyim kararsızim benim bacaklarda yokda diger bölgelere bir el atilması lazım. Yarin obür gun hastalık için istiyorum ben simdilik problem yok alan memnun satan memnunda hatirliyorum dğumda canım çıkmıştı onlar alıcam diye koca göbüsle:KK17:
İftar menüm salata
Soğuk çorba,
Maden suyu
Yarım şeftali dayanamadım
Kedicim oh götürüyorsun malı maşaallah. Afiyet olsun. Göbüşünüde artık liposaction yaptırirsın olmayan göbüşünü:KK9::KK9:

maşallah :nazar: önemli olan da şu an bebişin canım. dikkatli ye, süt yapan meyveleri de kısma. gerisi nasılsa gelecek. senin bedenin senin kararın :KK52:

Evet canım..bazen yemekten sıkılsam da mecbur diyip tıkalıyorum..çok sıkıldım ama kedicim biliyor beni :KK1:

sen beslenmeni karataya göre yaptığın için incir hurma sadece kg vermeni engeller oda sorun olmaz zaten inceciksin,,,emzirmeyei kesincede kedi gibi dal olursun ikinizinde kemiklerinizi sayarız :KK52::KK52::KK52:

Evet ablacım engelliyor..Komposto yapıyorum şeker koymuyorum ama bal gibi oluyor..üzüm,incir koyunca..ee onlarda kilo verdirmiyor..Annemde sağolsun tatlılar v.s. yolluyor kardeşimden..yesem ayrı yemesem ayrı dert..artık kıyamıyorum anne elinden zehir de olsa misali az da olsa yiyorum..gerisini eşime veya misafire veriyorum..:KK52::KK52::KK52:

Ohhh döktürün döktürün bende oku oku yetişemeyim size...:KK52::KK52: hepinize çok teşekkür ederim önerilerinizi deniyorum ve denicem hem ayaklarım hemde prolaktinim için.. dr sonucuma baktı bugün deıeri düşmüş tekrar vermedi ilaç bundan sonra bitkisel destek yapcam.. hemen hayıt tohumu alıcam hepinize tekrar teşekkür ederim canlarımmmmm....:KK16::KK16::KK16:

Geçmiş olsun canım..ben kaçırdım malum önemli bişey yoktur inşallah..

Maşallah diyeyim tekrar canım.. prensimize de sana :KK16::KK16: sen zaten çıtırsın birascık daha sabret minnoşumuz iyi beslensin sonra dahada verirsin kiloları

Sağol canım,darısı başına ...

11:50
1 kupa ilik sut (kabizlik icin)

14:00
2 yumurtali menemen ^_^ sorunsuz yedim ^_^
Semizli cacik (bluedaisy tarifine uygun kuru nane, sumak, zeytinyagli)
+10 adet zeytin
Az peynir
2 gun kurusu kaymak ile
Tarcinli sutlu kahve
1 cb ceviz ^_^
Beyaz cay
Karbonatli su

19:30
Kahvaltiyi gec yaptigim icin acikmadim. Ama gece acikmamak icin yine ayni caciktan yapip ictim
2 dilim pastirma yedim ^_^

Beyaz cay
Soda

^_^

Allah kabul etsin kizlar ^_^

Oh afiyet olsun..

Merhabalar iyi aksamlar bayanlar..hepiniz çok iyisinizdir umarım
bugün:
sabah: kkk (meyvesiz )

Ara :2 muz az yoğurt ceviz

Aksam: domates çorbası, ekşili köfte, soğuk ayran aşı çorbası

Dün:

Sabah: kkk ,kiraz ,süt
ara: ceviz ,yoğurt, salatalık,
akşam Ekşili köfte, etli mantar sote, salata

Afiyet olsun,paşamıza yarasın..

Eve gelince kizi yikadim, uyuttuk,
Yesil cay ictim iki fincan,
Simdide kefir iciyorum.
Bugun epilasyon gunu, sahura kadar bu isimi halletmem lazim.
Cok opuldunuz, gece gorusuruk :KK54:

Kolay gelsin canım..

selam kızlar bebişimi uyuttum geldim :KK16::KK16:
sizler neler yaptınız:KK54::KK54:

Ben de bende uyuttum geldim,2 erkek uyuyor..Eşim de ortağı ile çay içmeye çıktı bende buraya kaçtım :))))

Börek yapılmıyor artık. Eskiden hergün yapılırdı. Şimdi sadece kahvaltılık yiyoruz. Bizimkiler kızarmış ekmeğe tereyağ sürüp yiyor, ben de fıstık, ceviz. :KK52:

Fındık fıstık çıtır çıtır hem kan yapar hem ısıtır böylemiydi :KK1::KK1:

İyi fikir. :KK1: Ama yufka sert, kurutulmuş. :KK52::KK52:

Yavrum bak o yufkaları eline su alıp üzerlerine serpiyorsun yumuşacık oluyor..ister normal börek yap..ister muska böreği yap :KK52::KK52: Şimdi sen bunu denersin o yüzden yazdım yoksa bize cısssssss....

ben de aldım sodamı elime keyf yapıyorum...gezineyim biraz..

Evet canım..bazen yemekten sıkılsam da mecbur diyip tıkalıyorum..çok sıkıldım ama kedicim biliyor beni :KK1:

Evet ablacım engelliyor..Komposto yapıyorum şeker koymuyorum ama bal gibi oluyor..üzüm,incir koyunca..ee onlarda kilo verdirmiyor..Annemde sağolsun tatlılar v.s. yolluyor kardeşimden..yesem ayrı yemesem ayrı dert..artık kıyamıyorum anne elinden zehir de olsa misali az da olsa yiyorum..gerisini eşime veya misafire veriyorum..:KK52::KK52::KK52:

Geçmiş olsun canım..ben kaçırdım malum önemli bişey yoktur inşallah..

Sağol canım,darısı başına ...

Oh afiyet olsun..

Afiyet olsun,paşamıza yarasın..

Kolay gelsin canım..

Ben de bende uyuttum geldim,2 erkek uyuyor..Eşim de ortağı ile çay içmeye çıktı bende buraya kaçtım :))))

Yavrum bak o yufkaları eline su alıp üzerlerine serpiyorsun yumuşacık oluyor..ister normal börek yap..ister muska böreği yap :KK52::KK52: Şimdi sen bunu denersin o yüzden yazdım yoksa bize cısssssss....

Bak 2,5 ay gecti bile az daha sabir ^_^

Ben de elimle sodamla yaziyorum ^_^ uyuyacagim birazdan. Sahur sefaniza eslik edeyim dedim kimseciklet yok ^_^ artik ben sahalara donunce eslik ederim bari uykumu alayim ^_^

Herkese iyi geceler, iyi sahurlar ^_^

Ben de elimde sodamla

Tuvaletten çıkabildinmi diye sorsana namazı zor kıldım hareket ettikçe geliyordu neyse şükür bitti. :KK9:

Yok aklımdaydın ama tabletten yazmak sinir bozucu pc ye geçince gönderirim diye bekledim. Anlayışin icin sağol canım inşaallah faydasını görürsün ilaç icerken ya Şafi Ya Allah diyerek içelim degerini kat kat arttıralım.

Benim hiç problemim olmazdı ama ramazandan beri bagırsakların calıştıği zaman ac kalıyoruzki vücudun düzeni bozuldu. Bir 15 gün daha idare edlim bağırsak detoxu yaparız hep beraber. Bol bol ............:KK1::KK1::KK1::KK1:

Canım ya Allah kolaylik versin bende çok çekmiştim bilirim insanın canı boğazinda geziyor. Cok fazla su tüket tansiyon sorunun yoksa maden suyu çok iyi geliyor hem bacak krampları içinde birebir.

Ya bende gidicemde canım çok kıymetli benim adamda ne yakıcan tatllı canıni bosver kim göruyor diyor ne bileyim kararsızim benim bacaklarda yokda diger bölgelere bir el atilması lazım. Yarin obür gun hastalık için istiyorum ben simdilik problem yok alan memnun satan memnunda hatirliyorum dğumda canım çıkmıştı onlar alıcam diye koca göbüsle:KK17:
İftar menüm salata
Soğuk çorba,
Maden suyu
Yarım şeftali dayanamadım
Kedicim oh götürüyorsun malı maşaallah. Afiyet olsun. Göbüşünüde artık liposaction yaptırirsın olmayan göbüşünü:KK9::KK9:

Canim ictigin cayin adi ne?
Bende de sorun olmazdi normalde ama 2 gundur kabizim :KK43:

Son düzenleme:

Ben de elimle sodamla yaziyorum ^_^ uyuyacagim birazdan. Sahur sefaniza eslik edeyim dedim kimsecikler yok ^_^ artik ben sahalara donunce eslik ederim bari uykumu alayim ^_^

nihayet gelebildimmmmmm

8 e kadar dualarımızı okuduk sonra

iftar:KK56:

yarım hurma
çorba unluydu yemedim, barbunya da şeker yokmuş 2 kaşık aldım
3 tane köfte,
salata
yoğurt istedim 1 kase,
karpuz 1 çay kaşığı
güllaç 1 çay kaşığı
dolmalar prinçliydi 1 tane yaprak sarması yedim....bu ufacık kaçamaklar hedefin altında olduğum için..:KK52::KK52::KK52::KK52:
kaçamakta kaçamak olsa 1 çay kaşığı dişimin kovuğu kadar :KK1::KK1::KK1:

bol çay

yemektan sonra akşamı kıldık ,,,sonra teşbih namazı kılalım dediler çoğumuz hayatında hiç kılmamış kıldık,,,,,

Mydenizzz çiğim bana da kısmet oldu teşbih namazı....ama bu 4 rekatlı olanından 100 rekatlık değil

onların çayın yanında börek ve güllaç yediler,,,

sonra karpuz yediler ben 12 ye doğru kalktım onlar hala oturuyorlardı

Sanada hayırlı iftarlar ablacım.. inşallah tüm yemekler karataylıktırda afiyetle yersin..:KK56::KK56:
sağol canım kafama göre bişeyler bulup yedim yazmıştım zaten biraz önce:KK9:
Ayyy ne güzel maşallah de kendine:nazar::nazar: form çayından tut ne yapsam yaramaz :KK51:iyicede sorunlu hale geldi ya benim ki beklemedeyim :KK37::KK37::KK37:
aynen
kızlar o kadar sıcak ki kendimi odadan odaya atıyorum :KK43: birde eşim evde malum hafta sonu gelemedim zaten dünde annemdeydim hep cıs yedim yazıpta iştaha getirmeyim sizi ugrarım yine fırsat bulunca
herkese hayırlı iftarlar bereketli sofralar olsun :KK16:
sana da canım
Tamamdir patron, yemem daha tobe. Tava yememistim uzun zamandir, vakti gelmis :KK17:

Ah ablacim yaa, bu dunyanin derdi, uzuntusu, sana obur tarafta guzellik olarak misli misli geri donecek,
Allahim saglikli, uzun omurler versin, yeterki basedemeyeceginden buyuk dert vermesin rabbim. Guclu kadinsin,
Sen sabrinla zaten hepimize örneksin.
amin,,,,sağol canım

Ben de elimle sodamla yaziyorum ^_^ uyuyacagim birazdan. Sahur sefaniza eslik edeyim dedim kimseciklet yok ^_^ artik ben sahalara donunce eslik ederim bari uykumu alayim ^_^

Ben de elimde sodamla

sana da iyi geceler canım

Evet, aynen öyle. :)
Annem o şekilde, tavada kızartıyor. Bizim eskiden hergün yaptığımız sahur menüsüydü. :KK9: Bir tepside ıslatıp tavaya koyar, arasına peynir koyardı annem.

Son düzenleme:
Evet, aynen öyle. :)
Annem o şekilde, tavada kızartıyor. Bizim eskiden hergün yaptığımız sahur menüsüydü. :KK9: Bir tepside ıslatıp tavaya koyar, arasına peynir koyardı annem.

bende tavaya koyup sütle ve yağ ile ıslatıp arasına peynir, patates veya kıyma koyardım pişince de ıslatırdım yumuşacık olurdu

bende 3 aydır süt ve peynir altı suyunu kestim hem gaz yapıyordu hem kg aldırmaya başlamıştı,,,1 aydır da kefir içmiyorum oda gaz yapıyor

Anneme de ayran, yoğurt şişkinlik yapıyor. Ben yoğurdu ayranı daha rahat tüketiyorum, sütü sevsemde karnımda ağrı ve şişkinlik, gaz yapıyor.

X