Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

canım önce kendini sevmelisin, yapamıyorum dedikçe yapamazsın ,,,ben yaparım yapmam lazım demen lazım ,,,,benim yapanlardan neyim eksik onlar yapabiliyorlarsa bende yaparım demelisin,,,,beyne olumlu mesaj göndermelisin ki olumlu karşılılar alasın,,,,secret diye bir kitap var istersen önce onu oku kendine bakış açını değiştir, hayattan zevk almaya çalış,,,,,asalak olsan eşin seninle evlenmez di dimi demek ki sende bişeyler gördü,,,senin gibi çok arkadaşımız var bu topikte zayıflayıp anne olmak isteyen,,,,,onlarzayıflamayı başarıyorlar sende başarırsın,,,senin motive olman lazım oda burada var,,,,takıl bize hem stresini at hem karatay yaparak zayıfla ,,,karatayın hamile kalmaya da faydası var

😢😢😢 hâlihazırda elimin altında var o kitap. Ruh halim berbat. Dibe vurmak üzereyim ve hiçbirşey yapasim yok. Teşekkür ederim yardim çabanız için.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

😢😢😢 hâlihazırda elimin altında var o kitap. Ruh halim berbat. Dibe vurmak üzereyim ve hiçbirşey yapasim yok. Teşekkür ederim yardim çabanız için.

Sen buraya sık sık uğra, inşallah birlikte ruh halini düzeltiriz. Bir yerden başlamak gerek.

2 çocuğu var. Fotosu olması lazım, yollarım faceden. 37 yaşında.

Allah razi olsun Gul abla:KK16: idolumsun yazdiklarini su gibi okuyorum inan:KK54:Bana enerji veriyorsun:21:İnadina yasamak terimi var ya sen oylesin iste bende öyle olmalıyim ccitaya soyledigin kitabi sanirim bende okumaliyim. Sirf dua etmekle olmuyor harekette lazim.

Canim hosgeldin oyle dusunme anne olmak için değil kendin için zayıfla bende oyke yapıyordum tek mutluluk kaynağım yemek yemek onudami yapmayayim derdim. Ama öyle degil işte ne yazıkki değil keşke bu kadar kolay olsa birşeylerden kâcmak millet neer yaşiyorforumu oku inan hayat dolarsin ben cevremde bulamadıgim enerjiyi bu topicte buldum hemen bu hayat tarzina uyamazsin topici sik sik oku paylaşimlarda bulun gün gectikce kendini daha sorumlu hissedeceksin. Bir dene derim ne kaybedersin bak Gul abla bir kitap önerdi bende alıcam okuyalimda biraz ufkumuz açılsin.:KK53::KK1:
Allah razı olsun gul abla :KK16: idolumsün yazdiklarini su gibi okuyorum inan. :KK54:bana enefji veriyorsun:21:
böyle dedikçe beni mutlu ediyorsunuz,,birilerine güzel örnek olmak kadar insanı mutlu eden ne olabilirki,,,,bunu yaşla alakası yok tabiki genç biriside benim idolüm olabilir,,,önemli olan doğruyu görüp arkasından gitmek,,,,10 sene önce kızım 12 yaşındaydı en yakın arkadaşı gül...teyze sen benim idolümsün demişti küçücük bir çocuktan bunu duymak çok hoşuma gitmişti,,,6 sene önce oğlumun kız arkadaşı aynı şeyi söylemişti benim çocuklarım için yaptığım mücadeleme çok şahit olmuştu o kadar şeye rağmen ayakta durup çocuklarıma kol kanat germeme hayran kalmıştı,,,,diğer topikteki çoğu bayanda aynı şeyi söylüyorlardı,,,,çevremde bunu çok duyuyorum,,,biraz kendimle gurur duyup şımarayım dimi,,,,,

Hemen evlen dogur ve sürün. Sipalar 6 da uyudu 8 buçukta ben uyandım. 2 saatlik uykuya misafir ağırlıycam gözlerim yaniyor

:KK52::KK52:onunda arayıp bulamadığı şey,,,sevmek kolay ama bakmak kadar zor bişey yok,,,allah yardımcınız olsun canım

inşallah canım ^_^

sağolasın ablacım çok iyi geldi bana ^_^ Tez vakitte darısı başına.
Sanırım işin sırrı şu: Haftasonu uyuyacağım diye plan yapmadım kimseye de söz vermedim görüşmek için. Evde kalacağım dedim sadece ^_^ gerisi geldi. :KK9:

bende evde kalıyorum plan yapmıyorum ama dış etkenler uyumama engel oluyor:KK50:

Benim de canım çekti. :KK1: Çekmese şaşırdım. Bir kendime gelebilsem de sporumu yapabilsem. Şu an klavyeyi kullanmak bile yoruyor.

zaten şuncacık canın var o da her şeyi çekiyor be gülüm, şaka bi yana benim canım kolay kolay bi şey çekmez, hatta en sevdiğim yemeği karşımda ye ben de aç olayım yine de ayyy canım çekti durumu olmaz bende Allah'a şükür. Dağına göre kar veriyor demek :KK9:

s

yok cnm bizim hendek içinde ahşap kafe :KK34:
pazar günü abim gelcek inşallah (o gün de misafirim gelebilir yarın haber alcam:KK1:)
o geldiğinde belki adapazarına gideriz iftara belkide sapanca kenarına piknik yapmaya gideriz iftara bilemedim şimdi
başka nereler var ailecek hem piknik gibi hem iftar gibi olabilecek biliyon mu

hımm Trekking yapıyorum, Hendek'in etrafındaki tepeleri gezdim bir bir merkezinde de bir cemiyet için bulunmuştum dediğin kafeyi bilmiyorum canım ^_^
canım sapanca'da köylünün yeri var tavsiye ederim süper bir yer. göle sıfır. lale otel var ama orada piknik yapamıyorsun restauranttan alman lazım. biz genelde maşukiye'de istanbul şelale'yi tercih ediyoruz canım ama orası da yemek servisini kendisi yapıyor. kendi aracın yoksa gidemiyorsun oraya maalesef. yolu biraz dik, çıkarken zorluyor araçta da olsan ama o ormanın içinde mis gibi köy sebzesi / etleri yemeye değiyor canım. ^_^ bir de ben sadece yürüyüş yaparken transit geçtim ama herkes kent parkta da piknik yapıyormuş hatta yer bulunmuyormuş canım.

Ben avrupa yakası bayrampaşa canım bizim burda hava çok ağır çok fazla işyeri var alışveris merkezleri falan hava 3 derece dsha fazla ısınıyor ha birede yol okul yapılıyor toz duman kabus ya. Bende sapancaya arkadaşımama kaçsam acaba sıcaklar bitene kadar mis gibi köy havası alsam. Kıymalı bulgur cok basit aynı karnıyarık ici gibi iç hazirliyorsun salça degil domtişle bol domtisli bulguru ekle sula tamam yemeğe hazır :KK56:

Oh hayat sana guzel dört beş gun :21:

Kız elleme kızı yesin düşunsene benden iki tane kedi bide çanta cikiyor o yemesinde benmi yiyeyim . Yuz bulma sende kedi:KK20: öyle kacamak yok ben senden utancima yapıyorum bu diyeti he bide babymomdan

canım forum istanbul, ikea vs için oralara gelmiştim. genelde transit geçiyorum oralardan. evet dediğin gibi hava ağır bana oralar çok bunaltıcı geliyor. Allah yardımcın olsun güzelim. Sapanca süperdir ya. Bizim h.sonu kurtarıcımız canımız sıkılmaz orada. bir de kuraklık olmasa ve göl çekilmese çok güzel olacaktı :KK43:
tarifi aldım canım, sağolasın. ^_^ çok lezzetli görünüyor en kısa zamanda yapacağım ^_^

evet canım hayat bana güzel ^_^ bu hafta da evimde kaldım. ohhhh misss ^_^

canım testiyi kırmadan dövmek gerek kediyi yoksa içinde süt var bunun dur içeyim diye içine girer de yuvarlanır. bilmem mi ben onu :KK1:
evet canım kaçamak yok. biz de hedef kilomuzun altına düştüğünde kendimizi ödüllendiririz ve inan o günler çok yakın ^_^

Gece 12 civari 1 bardak kefir.

Sahur

2 haslanmis yum.
Domtis, salatalik, marul, semiz, sivri ile salata.
Peynir cesitleri
Biraz doner
1 avuc siyah uzum
10 zeytin
Bolca ceviz, badem, az kuru kara uzum
Siyah cay
Su

Uzun zamandir canim ucgen peynir istiyordu. Bugun aldim marketten. 1 tane de yedim sahurda. Serbetst mi bilemedim.

afiyet olsun canım ^_^

İyi sahurlar

Bugün sahurda iki melegimiz de uyandi. Evim senleniyor onlar uyaninca. Şuan birini babası birini ben uyutma cabalarindayiz saat 5😄

ben o iki meleği de anasını da çok özledim. artık zaman geçsin de gelin. öpüyorum kocaman :KK16:

Ben nezaman musait olsam siz sofrada oluyorsunuz vay arkadaş ya☺☺

bazılarında da pireler uçuşuyor bu ara :KK9:

:KK52: Benimki de kalkti geldi bu gece, aciktim diyo bide essek :KK1:
Hadi gel sende ye dedik, bi ceviz atti agzina ben doydum dedi.
Simdi babasiyla uyumustur insallah.

:KK9::KK9: doyduğunu da biliyormuş prenses. ay yerim onu ben. ben doyup doymadığımı bilmiyorum :KK56:

karnımı doyurdum çok şükür,,,,mutfağı topladım,,,sassy suyumu yaptım ve geldimmmmm,,, bakalım kimler varmış:KK55:

sahur:KK56:

2 yumurta, yeşil soğan, domates, nane karışımlı...
26 tane zeytin bol yağ ile
peynir
2 tane ceviz ve bol çekirdekkkkkk
1 bardak çay ,,,,karnım şişene kadar su

afiyet olsun ablacım, şifa olsun ^_^

Ya goruyorum seni gul abla yatsana artık kimseye kaoattırmam dükkanı beklerim seni valla benim isi yok yarın:KK52:

:KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:

ay sen ne şeker şeysin canım benim ya.

offfffff bu ne ya sözde hafta sonu 5,5 ta yattım 1 e kadar uyurum diye düşündüm ama ne mümkün,,,,:KK50:
yattım aşağıdan pat pat sesler geliyor 1 saat uyu uyuya bilirsen, 3 ay önce bizim elktrikler komple gitmişti sabah 5 e kadar adamlar çalışıp binanın önünü kazıyıp yapmışlardı ama kesintiler bitmedi, yolun sonuna kadar olan kablolarda değişmesi lazımmış sabaha kadar onunla uğraşmışlar arka cephede olmama rağmen sesten zor uyudum,,,uyu uyan uyu uyan oldu 9 bu seferde sıcaktan uyunmuyor dön dön münkünü yok, yine sesler başladı bu sefer cafenin tadilatçılarının sesleri ,,,,sinirlendim kalktım :KK4:

Ablacım tezzzz vakitte inşallah şöyle döne döne uyuyacağın bir gün olur, sen de rahat edersin biz de okurken seni yorulmayız :KK33:

rica ederim canım ,,,elimizden bişey gelse keşke senin ruh halini düzeltebilmek için,,,,

çocuk olmadığı için mi kendini bu kadar bırakıp yıpratıyorsun canım

zaten şuncacık canın var o da her şeyi çekiyor be gülüm, şaka bi yana benim canım kolay kolay bi şey çekmez, hatta en sevdiğim yemeği karşımda ye ben de aç olayım yine de ayyy canım çekti durumu olmaz bende Allah'a şükür. Dağına göre kar veriyor demek :KK9:

Eskiden de sürekli canım turşu isterdi. Şimdi o kadar aramıyorum. Tatlı değilde tuzluyu daha çok severim. Lisedeyken turşu suyu içerdik. :KK1:

merhaba hoşgeldin. hemen o dipten çıkalım lütfen biz ne güne duruyoruz burada :KK23:
bugün itibariyle kendine bir yatırım yap ve sağlığın için karatay sistemine başla. bizi takip et, irtibatta kal gerisi gelir. hayırlı olsun şimdiden. :KK9:

böyle dedikçe beni mutlu ediyorsunuz,,birilerine güzel örnek olmak kadar insanı mutlu eden ne olabilirki,,,,bunu yaşla alakası yok tabiki genç biriside benim idolüm olabilir,,,önemli olan doğruyu görüp arkasından gitmek,,,,10 sene önce kızım 12 yaşındaydı en yakın arkadaşı gül...teyze sen benim idolümsün demişti küçücük bir çocuktan bunu duymak çok hoşuma gitmişti,,,6 sene önce oğlumun kız arkadaşı aynı şeyi söylemişti benim çocuklarım için yaptığım mücadeleme çok şahit olmuştu o kadar şeye rağmen ayakta durup çocuklarıma kol kanat germeme hayran kalmıştı,,,,diğer topikteki çoğu bayanda aynı şeyi söylüyorlardı,,,,çevremde bunu çok duyuyorum,,,biraz kendimle gurur duyup şımarayım dimi,,,,,

:KK52::KK52:onunda arayıp bulamadığı şey,,,sevmek kolay ama bakmak kadar zor bişey yok,,,allah yardımcınız olsun canım

ona ben şımarma değil de haklı gururunu yaşayabilirsin ablacım derdim :KK52:

durumumu ne güzel de izah etmişsin. allah aşkına ben alınmayacak kız mıyım? bu erkekler de çok salak afedersiniz :KK9:

bende evde kalıyorum plan yapmıyorum ama dış etkenler uyumama engel oluyor:KK50:

bir gün gelip o dış etkenlerin yüzlerine halıya sürtüp sürtüp sonra kaldırım üzerlerine tuz döküp bi daha sürteceğim ve diyeceğim ki "azıcık sessiz olun kadın uyumaya çalışıyor" :KK34:

Eskiden de sürekli canım turşu isterdi. Şimdi o kadar aramıyorum. Tatlı değilde tuzluyu daha çok severim. Lisedeyken turşu suyu içerdik. :KK1:

aynı ben :KK1: Allah'tan evime yakın turşucu vardı da gece yarısı kalkar gider acılı turşu suyu alır giderirdim isteğimi. benim de canım hiç tatlı istemez. ama mesela tuzlu ve ekşi şeyler deyince orada dur derim :KK9:

durumumu ne güzel de izah etmişsin. allah aşkına ben alınmayacak kız mıyım? bu erkekler de çok salak afedersiniz :KK9:

bir gün gelip o dış etkenlerin yüzlerine halıya sürtüp sürtüp sonra kaldırım üzerlerine tuz döküp bi daha sürteceğim ve diyeceğim ki "azıcık sessiz olun kadın uyumaya çalışıyor" :KK34:

:KK52::KK52::KK52:

senin gibi kızı kaçırırsa o zaman ben ona salak diyeceğim,,,her işten anlar, okumuş eğlenceli, adamın yazılarını yazıyor daha ne ister

Merhaba canlar...

Güya sık gelecektim..çok özledim tabi ki...

Benim paşam 2,5 aylık olacak neredeyse..hızla büyüyor..oyunlar yapmaya başladı,kafasını sağa sola sallayıp güllüyor..çok cilveli bu,bekirim böyle değildi ciddiydi ...kıvanç babası ,bekirim aynı ben :KK1::KK1:

Gül ablacım canım en çok seni özledim :KK54::KK54::KK54:

Kıvanç paşanın sarılık ve karaciğer enzimlerinde düşüş var,iyiye gidiyoruz yani..biyopsi olmayacak..eğer 6.ayına kadar düzelmezse o zaman olucak..
Kilosu ,boyu gayet iyi..Aşılarımızı olduk şükür ateşi çıkmadı..
Abisinin üzerinde yatıyor uyuyor..emziriyorum abisine veriyorum :KK52::KK52::KK52: Çok yardımcı bana sağolsun..

Uzun uzun yazacak çok şey var,hergün yeni birşey yaşıyoruz..

Buralardayım biraz mesaj okuyayım...

Mydeniz,ekincim ve kedicim le sohbetten görüşmüştüm..bakalım diğer arkadaşları okuyayım biraz..Teoson,fmgenc size son halini görmediniz sizede gönderiyorum..Gül ablacım sanada attım..

[video=youtube;mfp1og7rs_o]http://www.youtube.com/watch?v=mfp1og7rs_o[/video]

yattığın yerden kalça çalışması. :KK1:

merhaba canlar...

Benim paşam 2,5 aylık olacak neredeyse..hızla büyüyor..oyunlar yapmaya başladı,kafasını sağa sola sallayıp güllüyor..çok cilveli bu,bekirim böyle değildi ciddiydi ...kıvanç babası ,bekirim aynı ben :KK1::KK1:

Kıvanç paşanın sarılık ve karaciğer enzimlerinde düşüş var,iyiye gidiyoruz yani..biyopsi olmayacak..eğer 6.ayına kadar düzelmezse o zaman olucak..
Kilosu ,boyu gayet iyi..aşılarımızı olduk şükür ateşi çıkmadı..
Abisinin üzerinde yatıyor uyuyor..emziriyorum abisine veriyorum :KK52::KK52::KK52: çok yardımcı bana sağolsun..

Mydeniz,ekincim ve kedicim le sohbetten görüşmüştüm..bakalım diğer arkadaşları okuyayım biraz..teoson,fmgenc size son halini görmediniz sizede gönderiyorum..gül ablacım sanada attım..

oyyy maşalaah canım 2.5 oldumu yaa büyümüş bu öp yanaklarından benim için teşekkür ederim foto için :KK54::KK16::KK16:
Bizlerde seni özledik.inşallah biyopsiye gerek kalmayacak annende varmış ki yanında misler gibi bakarsınız.

:KK52::KK52::KK52:

senin gibi kızı kaçırırsa o zaman ben ona salak diyeceğim,,,her işten anlar, okumuş eğlenceli, adamın yazılarını yazıyor daha ne ister

hay ağzını öpeyim ablacım :KK9:

Merhaba canlar...

Abisinin üzerinde yatıyor uyuyor..emziriyorum abisine veriyorum :KK52::KK52::KK52: Çok yardımcı bana sağolsun..

Mydeniz,ekincim ve kedicim le sohbetten görüşmüştüm..bakalım diğer arkadaşları okuyayım biraz..Teoson,fmgenc size son halini görmediniz sizede gönderiyorum..Gül ablacım sanada attım..

hoşgeldin, aferin abisine. hem abilik yapıyor hem annesini üzmüyor. minik paşa :KK1:
inşallah biyopsiye de gerek kalmaz.
^_^

Merhaba canlar...

hoş geldin canım

seni görmek ne güzel özlettin kendini,,,hergün görüşmeye alışmıştık prensimiz seni bizden aldı,,,,o sağlıklı olsun da bzi seni özlemeye razıyız,,,

ay canım benim beni de özlermiş :KK16: tatlım bende seni ve sohbetlerini özledimmmm

şu an hem gönderdiğin resimlere bakıyorum hem faceden seninle yazışıyorum,,,,bebişimize :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bende o yaşlarda turşu suyunu zayıflattığı için içerdim:KK52::KK52::KK52:
Öylemiymiş, hemen turşu suyu içelim de buralarda yok.

Merhaba canlar...

Hoşgeldin, bebişin keyif yerinde. Yatmış kucağına, ohhh ne güzel. :KK1:

bu ayki günü iftar da yapalım diye düşünmüştük,,19 unda olacaktı arkadaş 12 si sanmış hazırlıklarını yapmaya başlamış dün aradılar :KK52:

bugünki iftar programı mı yarına erteledim,,,6 dan sonra güne gideceğim, iftar öncesi 6.30 gibi yasin ve diğer dualarımızı okumaya başlayacağız 8 e kadar ancak biter,,,iftar sonrası çaydı, muhabbetti derken geç olur......

bana uygun bişey varmı ki acaba:44:aç kalırmıyım ki yemek götürsem mi her zaman ki gibi diye düşünüyorum,,,sonra da diyorum ki salata ve yoğurt kesin vardır etli bişeyde varsa birazda ondan yerim ( tavuksa yemem köy değildir) doyarım zaten iftarda fazla yiyemiyorum ki....

oyyy maşalaah canım 2.5 oldumu yaa büyümüş bu öp yanaklarından benim için teşekkür ederim foto için :KK54::KK16::KK16:
Bizlerde seni özledik.inşallah biyopsiye gerek kalmayacak annende varmış ki yanında misler gibi bakarsınız.

hay ağzını öpeyim ablacım :KK9:

1 hafta sonra olacak canım..Annem gitti kalmadı ki..kalamaz zaten kardeşim ve babam annemsiz yapamıyor..gerçekten yıllar sonra ilk kez annemle dün akşam iftar yaptık,çay içtik bol bol sohbet ettik..

hoşgeldin, aferin abisine. hem abilik yapıyor hem annesini üzmüyor. minik paşa :KK1:
inşallah biyopsiye de gerek kalmaz.
^_^

Hoşbulduk canım,inşallah..

Siz de herşey yolunda mı ? ben kilomuda yazmıyorum ne zamandır ama 59 -58 gidip geliyorum..kilo vermem durdu..iftarı beraber yapıyoruz geç yiyorum sanırım ondan durdu...Herkes böyle kal sakın verme diyor..ama ben zayıf halimi seviyorum 4-5 kilo vermem lazım..

ZAYIFLAMAK İSTEYEN BAYAN ARKADAŞLARIM HEPİNİZ
HOŞ GELDİNİZ​

:KK9::KK9::KK9:

ARKADAŞLAR varmısınız hep birlikte Türkiye’yi zayıflatan Profesör ve Ezber bozan Profesör olarak tanınan ….Prof. Dr. M.Canan Efendigil Karatay’ın “ KARATAY DİYETİ” ile yiyerek, aç kalmadan depomuzdaki yağları yakarak zayıflayalım ve bir sürü hastalıklarımızdan da kurtulalım
En Büyük KK
Karatay DİYETİ ile GENÇ KAL UZUN YAŞA...:21:

Bu diyette kalori hesabı ya da diyet ürünlerin peşinden koşmak yok! Et, balık, süt, peynir, yoğurt, yumurta, tereyağı, bakliyat, turşu, sebze, meyve ve kuruyemişler serbest...:KK56:

Kilo vermek ve verdiğiniz kiloda kalmak istiyorsanız;
kilo verirken halsizlik, bitkinlik, isteksizlik ve yorgunluk hissetmeden, mutlu ve enerjik bir şekilde yaşamayı arzuluyorsanız; unutkanlık şikayetlerinden kurtulmayı, düşüncelerinizin berraklaşmasını ve yaptığınız işe kolaylıkla konsantre olmayı hedefliyorsanız 24 saat 365 gün her yaşta kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir diyet…:KK24:
"Eşinin, çocuklarının, sevdiklerinin sağlığını (ve elbette kilosunu) düşünen herkesin bu diyeti uygulaması gerekir…

Tavsiyelere uyarak 'sağlıklı ve mutlu bir hayata tekrar merhaba' demek artık çok kolay!

Ben 5 ay önce merhaba dedim ve haşimato hastası olduğum halde 11 kg verdim :KK9: ve bunu sağlıklı yaşam biçimi olarak devam ettireceğim….Karatay Diyeti sayesinde doğru beslenmenin ne demek olduğunu anladım.

Karatay Diyeti'nin diğer diyetlerden daha rahat uygulanabilir ve farklı olmasının
temelinde, düşük glisemik indeksli besinlerin tüketilmesinin öneminin öne çıkması yatmaktadır…..

Düşük glisemik indeksli besinler vücudumuzda ne gibi değişikliklere
neden oluyor?

• Gün boyunca kan insülini düşük kalır ve dalgalanma göstermediği için
acıkma hissi olmaz. Uzun süre tokluk hissedilir.
• Ara öğün olarak göbekte biriken yağımızı ve iç yağ depolarımızı kullanırız.
• Yağlarımız depolanmaz, daha hızlı yıkılarak giderek azalır, karaciğer ve
göbek yağımız erir ve göbek çevremiz incelir.
• Kilolarımızı rahatlıkla verir, tekrar geri almayız ve verdiğimiz kiloda kalırız.
• Hiçbir şekilde isteksiz, sinirli, sıkıntılı ve umutsuz duygular olmayız.
. Kendimizi bütün gün dinç ve enerjik hissederiz, halsizlik ve bitkinlik olmaz.
• Kaslarımız erimez. Su kaybımız olmaz.
• Karaciğerde biriken yağımız eridiği için, karaciğerimiz sağlığına kavuşarak normal çalışır.
• Metabolizmamızda yavaşlama olmaz, bilakis hızlanır.
• Fizik aktivitemize yorulmadan devam edebiliriz.
• Kan yağlarımız normalleşir; HDL yükselir, depo yağ şekli olan trigliseridler düşer.
• Bağırsaklarımız düzenli şekilde çalışmaya başlar. Kabızlık varsa giderilir.
• Şişmanlık ve obezite önlenmiş olur.
• Obezite sonucu gelişen sağlık sorunları ortaya çıkmaz, çıkmış olanlar da geriler ve düzelir.
• Tansiyonumuz normalleşir.
• Kalp hastalıkları, felç, inme, Alzheimer riski azalır.
• Her türlü kanser riski azalır. Çünkü sürekli şeker ve insülin yüksekliği ve fazla kilolar kanser nedeni olarak kabul edilmektedir.
• Şeker hastalığı gelişmez. Diabet hastalarında şeker kontrolü daha kolay olur, hatta düzelir.
• Şeker hastalığına bağlı tehlikeli komplikasyonlar azalarak yok olur.
• Eklem ağrıları ve artrit gelişmez. Oluşmuş olanlar geriler ve şikâyetler azalır.
• Fibro kistik meme hastalığı oluşmaz.
• Polikistik over hastalığı gelişmez.
• Yaygın fibromiyosit ağrıları geriler ve kaybolur.
• Düşüncelerimiz berraklaşır. Uykularımız düzene girer, horlama biter.
• Hepsinden en önemli olanı, vücut bağışıklık sistemi güçlenir.
• Bakteri, virüs, alerji ve kansere sebep olan etkenlerle hastalanma zorlaşır.
. Hastalanma durumunda da kısa süre içinde sağlığımızı kazanırız.
Tüm bunların sonucunda bütün hiperinsülinemik hastalıklar önlenir,

Bunları okuyan arkadaşlarım çoktan Karatay Diyeti ile hem zayıflayıp hem bir sürü hastalıktan kurtulmaya karar verdi bile :KK1:

ben çok araştırdım ve 5 ay önce başladım, öğrendiklerimle çevremdekilere çok faydam dokundu şimdide elimden geldiğince sizlere faydalı olmaya çalışacağım.....takıldığınız her konuda bana soru sorabilirsiniz...

Topiğimizle ilgili kuralları, kilo bildirim formatını, çizelge nasıl yapılır gibi gerekli bilgileri sonraki sayfada vereceğim..

TOPİĞİMİZ hepimize hayırlı olsun bu topik sayesinde 1000 lerce bayanımız fazla yağlarından kurtulup sağlıklı bir hayata başlayacaklar.....

Aşağıda vereceğim linkleride ziyaret ederseniz sizin için çok faydalı olur.....

http://www.kadinlarkulubu.com/portal...in-e-6020.html

http://www.kadinlarkulubu.com/portal...edir-6025.html

Canan Karatay Resmi Sitesi
yemeklerden yarım saat boyunca tarçın için 20 günde zayıflarsınız denendi

X