Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

dün gece tez hocam canlı yayında idi, normalde kendi programını sürekli izliyorum bu defa konuktu ve bu işlerde attığı adımı izlemen gerek. malum doktora adayıyım ve yine onunla çalışmak için gözüne girmem gerek. hoş kendisinin gözde öğrencisiyim ya neeyyysee
gece 2'e kadar onu izledim.

iftarda yediğim yumurta sonradan beni kötü etti. şunu anladım, ben yumurtadan tiksinmişim. şu an dahi aklıma kokusu gelince midem kalkıyor.
bu yaşıma kadar en sevdiğim şeylerden biriydi yumurta. sevdiceğim bebeyken de yememiş, yumurta pişen mutfağa giremem görmeye tahammül edemem dediğinde yolumu ayırmayı bile düşünmüştüm :KK1: şimdi aynı durum bende var. :KK43:

sahurda 1 kase mercimek çorbası içebildim, bulantı fenaydı. bol su içtim.
normalde şu ana kadar regl olmam lazımdı, dün çok hafif nişan da geldi ama devamı yok. ben de sordum bizimkilere niyetini et belki yanlış anlamışsındır dediler. şimdi sökülmesini bekliyorum.

ya benim niye böyle oluyor? 10 gündür göğüs uçlarıma dokunamıyorum ağrıyorlar. fakat ne papatya, ne maydanoz ne başka şey rahatlatmıyor beni. regl iken ilaç da kullanamıyorum anında kesiliyor ve o ayı şiş geçiriyorum :KK43:

var mı bu iş için çözümü olanlar?
sen kesin hamilesin bak gögüs uçlarınada dokunamıyormuş :KK1: gel canım gel sen bizim tarafa :KK1:
8 aydır ilkkez canım bol baharatlı cips istedi. :KK37: Ben bugünlerde size kötü örnek oluyorum, ama yemedim tabiki, sadece canım istedi. :KK52: Seraym sen yazdınya galiba ordan zihnime işlemiş. :KK1:
anam kedicik sen naptın kız ıykk cips istemez ki senin canın . Şuara canına sahip çık kuzum hiç olamyacak şeylere sarkıntılık yapıyor :KK1:

Belki yanması senin için daha hayırlıydı. Daha az yedin. :KK52::KK52::KK52:Keşke bizim güllacın başına da birşey geleydi. :KK1:
siizin güllaç hala bitmedi mi :26:
maşallahı varmış :KK1:
bence sizin güllacın başına kedi geliyo pist de ona pist de gitsin :KK9:

08/07/2014 menüm

sabah (11:00)
2 yumurtalı kk

Ara(16:00)
1 kase yogurt
1 nektari
1 küçük muz

akşam(20:30)
1 kase ev yapımı tarhana
bol salata (ama çok bol :KK1:)

su: 3 lt

dün gece tez hocam canlı yayında idi, normalde kendi programını sürekli izliyorum bu defa konuktu ve bu işlerde attığı adımı izlemen gerek. malum doktora adayıyım ve yine onunla çalışmak için gözüne girmem gerek. hoş kendisinin gözde öğrencisiyim ya neeyyysee
gece 2'e kadar onu izledim.

iftarda yediğim yumurta sonradan beni kötü etti. şunu anladım, ben yumurtadan tiksinmişim. şu an dahi aklıma kokusu gelince midem kalkıyor.
bu yaşıma kadar en sevdiğim şeylerden biriydi yumurta. sevdiceğim bebeyken de yememiş, yumurta pişen mutfağa giremem görmeye tahammül edemem dediğinde yolumu ayırmayı bile düşünmüştüm :KK1: şimdi aynı durum bende var. :KK43:

sahurda 1 kase mercimek çorbası içebildim, bulantı fenaydı. bol su içtim.
normalde şu ana kadar regl olmam lazımdı, dün çok hafif nişan da geldi ama devamı yok. ben de sordum bizimkilere niyetini et belki yanlış anlamışsındır dediler. şimdi sökülmesini bekliyorum.

ya benim niye böyle oluyor? 10 gündür göğüs uçlarıma dokunamıyorum ağrıyorlar. fakat ne papatya, ne maydanoz ne başka şey rahatlatmıyor beni. regl iken ilaç da kullanamıyorum anında kesiliyor ve o ayı şiş geçiriyorum :KK43:

var mı bu iş için çözümü olanlar?

Soğan kurunu dene canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet canım tarım ve kırsal kalkınmada çalışıyorum 2 seneyı geçti uşaktayım..egede okudum izmire gidip gelirken içinden geçerdim uşağın ama hep sabah 4 gibi geçtıgınden ne bır yerı görurdum ne de uyanık olabilirdim.. 5 sene içinden geçip göremediğim şehırde kalıcıyım artık.. bayramda eskışehırde olucam kitara ama normal zamanda gelırsen mutlaka uğra banada..

Allah kolaylık versin canım. biz de 3 yıldır sadece bayramlarda gidiyoruz eşim okul zamanında izin kullanamıyor çünkü. küçük ama sevimli bir yer uşağı bende seviyorum. inşallah normal zamanda gelirsek uğramak nasip olur. :KK49:

mengmengcimm uzun süre yumurtaya ara verınce bünye yenıden alışabiliyor..regl düzensizliğinde söyledığin belirtilerin hepsi bende de var..pko hastasıyım zaten bekar olmama rağmen 2 senedir doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kalıyorum.. dediğin gıbı adet olamayınca vücut ödem tutuyor..ayaklarını ve karnını sıcak tut cidden çok etkılı.. hıbuskus çayı demle oda ödemi sökmeye birebir..bırde ıkı adet dönemın arasında mutlaka ibrahım saraçoğlunun soğan kürünü denemelısın... saydığımız tüm belırtıler için hayat kurtarıcı canımcım..

sağol canım not aldım deneyeceğim ^_^ sana da geçmiş olsun canım :KK43:

Sen bilmiyorsun tabi, topik açıldığından itibaren benim canım hep birşey isterdi ama sağlıklılardan isterdi. Hemen gidip alırdım. :KK1:

dayaklıksın yemin ediyorum. ^_^

Tibet egzersizleri çözüm, onlara başla.

başlayacağım canım ^_^ ona da başlayacağım.

Mengmeng sana cevap yazmayı unutmusum canım arkadaşa üzüldumde. Canım ben soğan kabuğuyla civan perçemi kaynatırdım hepsi stressten aslında o kadar yoğunsunki ama en iyi soğan kabuğu geliyor olmazsa eczaneden adet söktürücüler var ondan al istersen ama doğl olsun dersen soğan kabuğunü şiddetle tavsiye ederim.

canım benim, yanlış anlaşılma olmuştur, alfabetikbulvarı da seni de severim. konu çözülür canım.
doğal olsun istiyorum canım, ilaçlarla aram yok. bunu da ilk kez duydum not alayım hemen. sağolasın ^_^

slm kızlarrrr
dün işten gelince nete girerim diyordum kiiii
bizim binaya gelen telekom kablosu kopmuş :KK52::KK52::KK52:
dün eşim gitti söyledi alt kattakilerde telefon açıp söylemişler bugün gelip yaptılar
bugün bizim alt kattaki komşunun babası vefat etmiş dün hastaneye kaldırmışlardı
bugün cenazeye gitcez köye götürmüşler 2 gibi çıkarız dediler ikindiye kaldırılcakmış
akşam görüşürüz inşallah:KK54::KK54:

hoşgeldin canım
allah rahmet eylesin :KK43:

görüşürüz.

Ohhh maşallah ne neşeli oldu topiğimiz :nazar: herkesin keyfi yerinde okuduğum kadarıyla...
Güllaçlar hurmalar muhabbetler almış başını gitmiş... itiraf edim dün bende yedim 2 hurmaa zor tutuyodum kendimi zaten..pidenin de azıcık tadına baktım :KK37::KK37: ve regl oldum, bugünde davul gibi hissediyorum kendimi...

miraaabaaa ^_^ allah'a şükür bizde hava aynı sen nasılsın, görmeyeli hurma yemişsin?? :KK14:

sen kesin hamilesin bak gögüs uçlarınada dokunamıyormuş :KK1: gel canım gel sen bizim tarafa :KK1:

:emir_bebek: oh zahmete girmeden gelen bebeye kim hayır der ki? :KK1:

08/07/2014 menüm

sabah (11:00)
2 yumurtalı kk

Ara(16:00)
1 kase yogurt
1 nektari
1 küçük muz

akşam(20:30)
1 kase ev yapımı tarhana
bol salata (ama çok bol :KK1:)

su: 3 lt

afiyet olsun ^_^ XXXXXL salata yedim diyorsun :KK49:

anam kedicik sen naptın kız ıykk cips istemez ki senin canın . Şuara canına sahip çık kuzum hiç olamyacak şeylere sarkıntılık yapıyor :KK1:

siizin güllaç hala bitmedi mi :26:
maşallahı varmış :KK1:
bence sizin güllacın başına kedi geliyo pist de ona pist de gitsin :KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60: Dün iftarda pist dedim, gece tabağın birisine baktım, bu ne diye, birde ne göreyim hala güllaç. Ama yimedim. :KK1: Ne yapışkan birşeymiş ya.
Bencede sen bana tencere, tava, oklava ne bulursan yapıştır. :KK52::KK52: Olmayacak böyle.

Allah kolaylık versin canım. biz de 3 yıldır sadece bayramlarda gidiyoruz eşim okul zamanında izin kullanamıyor çünkü. küçük ama sevimli bir yer uşağı bende seviyorum. inşallah normal zamanda gelirsek uğramak nasip olur. :KK49:
inşallah canım..özgöbek gökteleninin hemen yanında iş yeri.. daim beklerim..

:KK49:
soğanı Rabbim sanki kadın üreme sistemi için yaratmış diyordu İbrahim Saraçoğlu kitabında.. o kadar etkili gerçekten..kendi sitesinde kürler bölümünde mevcut..çoğu sitede de var tarifi ama hep yeniden türetilmiş formları ve bence güvenilmez..

Kızlar benim canım sıkildı biraz siz muhabbete devam edin ben size akşam yetişirim görüşüz karatay çıtırları:2:

dayaklıksın yemin ediyorum. ^_^

başlayacağım canım ^_^ ona da başlayacağım.

canım benim, yanlış anlaşılma olmuştur, alfabetikbulvarı da seni de severim. konu çözülür canım.
doğal olsun istiyorum canım, ilaçlarla aram yok. bunu da ilk kez duydum not alayım hemen. sağolasın ^_^

hoşgeldin canım
allah rahmet eylesin :KK43:

görüşürüz.

miraaabaaa ^_^ allah'a şükür bizde hava aynı sen nasılsın, görmeyeli hurma yemişsin?? :KK14:

:emir_bebek: oh zahmete girmeden gelen bebeye kim hayır der ki? :KK1:

afiyet olsun ^_^ XXXXXL salata yedim diyorsun :KK49:
Napim ama çokkk canım çekti :KK43::KK43: zaten çok severdim dayanamadıl:KK50::KK50:

soğanı Rabbim sanki kadın üreme sistemi için yaratmış diyordu İbrahim Saraçoğlu kitabında.. o kadar etkili gerçekten..kendi sitesinde kürler bölümünde mevcut..çoğu sitede de var tarifi ama hep yeniden türetilmiş formları ve bence güvenilmez..

sen kalk gökdelen dik adını da özgöbek koy. çok güldüm :KK52:

kendi sitesinden aldım cevabı canım. uygulayacağım. 15 gün diyor ama, her ay 15 gün bunu mu yapacağım ben?

Napim ama çokkk canım çekti :KK43::KK43: zaten çok severdim dayanamadıl:KK50::KK50:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

$400675-3-4-b458d[1].jpg
.................................

çıtırlarım sabah japonlar vardı 12 den sonra gittiler mukabeleye ancak yetiştim ...şimdi de Bakan Yardımcısının yanına gidiyorum ,,,,geçmişi okumaya vaktim yok ,,,görüşürüz:KK54:

Günaydın, gerginim, canım sıkkın, hayır olsun herşey.

06.00-07.00 yürüyüş + parkta alet....

sadece 2,5 saAt uykuyla duruyordum eve gidince yattım kocama güvenerekten. ama sağolsun yemek yapmaktansa oturup tv izlemiş. yetmezmiş gibi temizlediği barbunyaları suya koymuş ( kurufasulye sandı sanırım) ee bende 19.25 de uyanınca haliyLe iyice sertleşen barbunyalar 1 saatte pişmedi. :KK47::KK47:

İftar Menüm: pişmemiş 1 kase barbunya ( kocamın yüzünden aç kaldık çok sinirliyim çok :KK47::KK47:) cacık, 8-10 tane çiğ fıstık

Sahur: 2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, zeytin , peynir, fındık-fıstık, kaymak, çeyrek ekşi elma ve çeyrek muz

Allah ferahlik versin, bana da oluyo arada, herseye sinir olurum, hersey batar.

dr ye gittim saolsun ilgilendi:KK1:
akciğer filmi ve ekg çekildi birde dijital röntgen ilaç içirdiler iğğğrenç birşeydi sonuçlar p.tesi çıkacak ozaman belli olacak ne olduğu :26:

:KK16:Temiz cikacak insallah.

8 aydır ilkkez canım bol baharatlı cips istedi. :KK37: Ben bugünlerde size kötü örnek oluyorum, ama yemedim tabiki, sadece canım istedi. :KK52: Seraym sen yazdınya galiba ordan zihnime işlemiş. :KK1:

Ben de demistim, su yeni reklami cikiyo, 'daha baharatli, daha kalin' diye cok merak ediyorum, buraya gelmedi daha,, ordan yirtiyorum ben.
Sende gidip alma sakin :KK20:

sen kalk gökdelen dik adını da özgöbek koy. çok güldüm :KK52:

kendi sitesinden aldım cevabı canım. uygulayacağım. 15 gün diyor ama, her ay 15 gün bunu mu yapacağım ben?

:KK9::KK9::KK9::KK9:

Cok severim saracoglunu, esime maydanoz limon kuru uyguluyorum senelerdir, karaciger yaglanmasi icin.
Epey dustu degerleri, neredeyse normal.
Seninki nide cok uygulayil sifa bulan var. Tarihlere iyi bak ama,,adet bitince baslanip, oncesi birakiliyodu sanirim.

http://www.profsaracoglu.com/siddet...stik-overe-karsi-kist-ve-miyomlara-karsi.xhtm

Bak bu kendi sitesi oku iyice. :KK54:

Son düzenleme:

Allah ferahlik versin, bana da oluyo arada, herseye sinir olurum, hersey batar.

sağol canım, bu ara bu sinir devam edecek gibi olacakları tahmin edebiliyorum. inşallah benim gönlümden geçen olur.

sağol canım, bu ara bu sinir devam edecek gibi olacakları tahmin edebiliyorum. inşallah benim gönlümden geçen olur.

Aman canim, bu sinirle dikkatli ol. Sevdigin biseyle ilgilen. Cok klasik olacak ama sakin olmaya calis, sonra uzulecegin sozlerden,
Davranislardan uzak durmaya calis. Dua oku, sabir et.

X