Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Aman canim, bu sinirle dikkatli ol. Sevdigin biseyle ilgilen. Cok klasik olacak ama sakin olmaya calis, sonra uzulecegin sozlerden,
Davranislardan uzak durmaya calis. Dua oku, sabir et.

sevdiğim tek şey kızım. şu an tek yapmam gereken çenemi tutmak..o yüzden de kızımı alıp dışarı çıkıyorum yoksa bomba patlıcak. teşekkür ederim canımm desteğin için.

Herkese merhaba

Iki gündür hep yoğunum gelemedim..dün doktordaydim kontrolumuz iyi gecti çok şükür. Doktorun tartisinda 4 kilo almış çıktım. .benim tartida 3 kilo :KK52:
Kilom dan memnun kaldi dr..az bile almissin dedi.. sisliklerimi sordum ona da normal dedi kontrol etti şişlik yok dedi..
Kan idrar tahlil istedi.bu sabah gidip verdim.seker yükleme yapıldı. 2 doktora gidiyorum ikiside kesinlikle kabul etmedi yükleme yapmamayi..Geçmişte şeker öykün var şayet sekerin yukseliyorsa bunu bilmeliyiz gerekirse ilaçla (insülin) desteklemeliyiz.cok yukselenlerde son ay hastaneye yatirip doktor gözetiminde takip ediyoruz dediler. .bende mecbur yaptırdım. Gel gör ki saatlerdir mide bulantisindan mahvoldum. .sonuçlar inşallah iyi çıkar...

sizler nasilsiniz? Okudum ama yazamadim..güllaç lar mantilar havada ucuşmus:KK1: kedi gelmiş belli:KK1:

Dün bende aştim kendimi..hamile kontenjanimdan faydalandim manti yedim.bu gün yükleme yapılacağı için yedim.seker çıkarsa bile bile yiyemem diye :))
Ayyy maşallah herşeyin yolunda gitmesne sevindim.. inşallah şekerde çıkmaz rahat bi hamilelik geçirirsin canım...kiloda almamışsın böyle gidersede çok almazsın inşallah:nazar::nazar:

sevdiğim tek şey kızım. şu an tek yapmam gereken çenemi tutmak..o yüzden de kızımı alıp dışarı çıkıyorum yoksa bomba patlıcak. teşekkür ederim canımm desteğin için.

Canım bazen hep olyor taşırıyolar sabırları kolay değil tabi ama sabret sıkma canını kızında üzülüyodur hissediyodur annesini :KK16::KK16::KK16:

Hoşgeldinnn... sen okuyana kadar biraz daha arttıralım sayfaları:KK1::KK1:
hızlı hızlı yazalım fmgenc yetişemesin gül abla :KK52::KK52::KK52::KK52:

Evet ya ilk yediğimde sanki pecete yiyomuş gibi hissettim sütlü peçete:KK52: sonra bi kere daha yedim acaba ilk yediğimi yapamamış olabilirler mi diye ama sonuç aynı :KK52::KK52:
bak yemin edıyorum aynı düşünce ile bende 2.şans vermiştim.. o kadar güldüm ki yorumuna :KK52::KK52::KK52::KK52:

kitaracım ramazan günü oluyor böyle sorunlar..bol bol felak nas oku canım..inan kırmaya değmez :KK16::KK16::KK16:

Paparayı annemde yapardı babama, ben sevmezdim onu. Babam makarnaya da şeker atardı, ben ıyyy derdim. :KK1: Ama güllacı severim.
Değişik bi tarif makarna şeker... paparayıda yeni duydum zaten.. ben öyle ekmeği çaya süte batırıp yemeği sevmezdim yumuşak yumuşak belkide o yüzden sevemedim güllacı :44::44:

Ayyy maşallah herşeyin yolunda gitmesne sevindim.. inşallah şekerde çıkmaz rahat bi hamilelik geçirirsin canım...kiloda almamışsın böyle gidersede çok almazsın inşallah:nazar::nazar:
Canim Sağol inşallah dediğin gibi olur sorunsuz sıkıntısız sonuclanir... ıslak peçete dedin ya bende kocaman bi iyyy dedim.hiic o acidan bakmamistim :KK52:
Ben kacanzi, yemek yapmam lazim anca piser iftara kadar, 2 saat kaldi.
Tam kapayacakken mydeniz manti yemis onu gordum :KK37:
Kac gundur herkes manti yiyo bende oturup acicam bu gidisle. :KK56:
Karatay usulu manti var mi acaba :KK52: cok kiyma, az hamur, bol yogurt falan?

Canim kıyamam kusura bakma, herkes kac gündür yazınca felaket canim çektiiiiiiii hele k.v dunyanin en güzel mantısini yapar. Karatay hoca bile yese ben senelerdir niye mahrum kalmışım der o kadar yani :KK1:
Kolay gelsin bu arada

Yerim onun o parmaklarını canimbenim.. Klasik rus ilaçları burdada aynen devam😄

Aynen öyle kolay gelsin 2.den sonra vücut çok zor toplanıyor. 1.nin ilk doğumgünunde 52 kiloydum şimdi 5 doğumgünü geliyor 😂

Dikkat et sassy ishal gibi yapıyor mideyi bozuyormu bosaltiyormu anlamadim gün aşırı iciyorum

Taniyormuydun ablam..çok begendim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canim 1 lt den yaptim uzerinide azaldikca suyla takviye ettim. Toplam 2 lt o sekilde bittim.ishal yapmadi beni herhangi bi olumlu yada olumsuz etki hissetmedim.surekli icsem belki olur..tadina bayildimmmm
yorganı iyi ört canım :KK1:

amin canım ^_^
bakıyorum da hemen hemşehrilik yapıp beni gelin ilan ettin :KK52::KK52:
neyse enişteden dolayı sen de benim yengemsin :KK52:

amin canım sağolasın ^_^

Canim karşılıklı birbirimizin geliniyiz ne hoş :KK16:
nasılsınız kızlar Ankara çok sıcak evde biLe patlıyorum birde dışarda olup niyetli olanlara Allah yardım etsin

Canim sıcaktan buharlaşmak üzereyim uyuyamiyorum ve ayaklarimda hafif şişmeler başladı sıcaktan. .çok şükür bulanti bitti gibi benim ama şimdide bel ağrıları kasık ağrıları vs..bu halimize şükür

Sen nasılsın bebiş nasıl? Dikkat et kendine

dün gece tez hocam canlı yayında idi, normalde kendi programını sürekli izliyorum bu defa konuktu ve bu işlerde attığı adımı izlemen gerek. malum doktora adayıyım ve yine onunla çalışmak için gözüne girmem gerek. hoş kendisinin gözde öğrencisiyim ya neeyyysee
gece 2'e kadar onu izledim.

iftarda yediğim yumurta sonradan beni kötü etti. şunu anladım, ben yumurtadan tiksinmişim. şu an dahi aklıma kokusu gelince midem kalkıyor.
bu yaşıma kadar en sevdiğim şeylerden biriydi yumurta. sevdiceğim bebeyken de yememiş, yumurta pişen mutfağa giremem görmeye tahammül edemem dediğinde yolumu ayırmayı bile düşünmüştüm :KK1: şimdi aynı durum bende var. :KK43:

sahurda 1 kase mercimek çorbası içebildim, bulantı fenaydı. bol su içtim.
normalde şu ana kadar regl olmam lazımdı, dün çok hafif nişan da geldi ama devamı yok. ben de sordum bizimkilere niyetini et belki yanlış anlamışsındır dediler. şimdi sökülmesini bekliyorum.

ya benim niye böyle oluyor? 10 gündür göğüs uçlarıma dokunamıyorum ağrıyorlar. fakat ne papatya, ne maydanoz ne başka şey rahatlatmıyor beni. regl iken ilaç da kullanamıyorum anında kesiliyor ve o ayı şiş geçiriyorum :KK43:

var mı bu iş için çözümü olanlar?
Canim ben hamileymisim haberim yok tabiii adetim olmadi diye soğan suyu icmistim çok etkiliymis allahtan bebege bi sey olmadi :KK52:

Bu arada geçmiş olsun yumurtayi uzun bi sure yeme belki geçer.
negüzel dostluklar kurmuşsunuz daim olsun inşallah.benimde çok samimi yediği içtiği ayrı gitmeyen heran özlediğim dostlarım vardı ama çokta samimi kazıklarını yedim yinede saolsunlar

Canim geçmiş olsun sonuçları haber ver merak ederim. .bu gün ikimizede bi seyler icirmisler :KK1:

herkese merhaba

ıki gündür hep yoğunum gelemedim..dün doktordaydim kontrolumuz iyi gecti çok şükür. Doktorun tartisinda 4 kilo almış çıktım. .benim tartida 3 kilo :KK52:
Kilom dan memnun kaldi dr..az bile almissin dedi.. Sisliklerimi sordum ona da normal dedi kontrol etti şişlik yok dedi..
Kan idrar tahlil istedi.bu sabah gidip verdim.seker yükleme yapıldı. 2 doktora gidiyorum ikiside kesinlikle kabul etmedi yükleme yapmamayi..geçmişte şeker öykün var şayet sekerin yukseliyorsa bunu bilmeliyiz gerekirse ilaçla (insülin) desteklemeliyiz.cok yukselenlerde son ay hastaneye yatirip doktor gözetiminde takip ediyoruz dediler. .bende mecbur yaptırdım. Gel gör ki saatlerdir mide bulantisindan mahvoldum. .sonuçlar inşallah iyi çıkar...

Sizler nasilsiniz? Okudum ama yazamadim..güllaç lar mantilar havada ucuşmus:KK1: Kedi gelmiş belli:KK1:

Dün bende aştim kendimi..hamile kontenjanimdan faydalandim manti yedim.bu gün yükleme yapılacağı için yedim.seker çıkarsa bile bile yiyemem diye :))

canim ben hamileymisim haberim yok tabiii adetim olmadi diye soğan suyu icmistim çok etkiliymis allahtan bebege bi sey olmadi :KK52:

Bu arada geçmiş olsun yumurtayi uzun bi sure yeme belki geçer.

Canim geçmiş olsun sonuçları haber ver merak ederim. .bu gün ikimizede bi seyler icirmisler :KK1:

bende tam yazdıklarını okuyordum saolasın canımcım inşallah sonuçlar iyi çıkar p.tesi alıcam.sende mecburen şeker yükletmişsin kendine ama allah korusun insüline başlamazsın inşallah.sağlıklı beslendiğin için çok yüksek çıkacağını düşünmüyorum kilonda çok iyi gidiyor ne güzel sen bugidişle 10 kilo gibi bir rakam alacaksın inşallah .onun dışında iyisin sanırım afiyet olsun yarasın bebişe yediklerin:KK16::KK16::KK16:

Sozde gecmisi okuyacaktim, kizim aradi hastaydi elim ayagim titriyor iyi degilim hastaneye gidelim diye,,, geldik, serum taktilar onlarda benim gibi ya besin zehirlenmesi ya mide usutmesi dediler...bende internetten okuyup ayni seyleri tahmmin etmistim.....2 sini ayirtetmek zormus dierk serumu taktilar....3 gibi aramisti iyi degilim diye bende eve yakin yerden geciyordum sofore eve bi ugrayalim dedim... ugrayip bakmistim kalbim kut kut atiyor hic halim yok demisti baktim atesi var basina havlu koydum yuzunu yikadim hafif saclarini isladim biraz rahatladi ise geri dondum.......

Canim 1 lt den yaptim uzerinide azaldikca suyla takviye ettim. Toplam 2 lt o sekilde bittim.ishal yapmadi beni herhangi bi olumlu yada olumsuz etki hissetmedim.surekli icsem belki olur..tadina bayildimmmm

Canim karşılıklı birbirimizin geliniyiz ne hoş :KK16:

Canim sıcaktan buharlaşmak üzereyim uyuyamiyorum ve ayaklarimda hafif şişmeler başladı sıcaktan. .çok şükür bulanti bitti gibi benim ama şimdide bel ağrıları kasık ağrıları vs..bu halimize şükür

Sen nasılsın bebiş nasıl? Dikkat et kendine
Eee tabi buyudu senin delikanli artik sirt bel kasik agrilari artar . Anne olmak zor belli ki biz daha yeniyiz pek farkinda degilim durumun şükür agrilarim bitti dinlenmeye devam ama idolumsun
Canim Sağol inşallah dediğin gibi olur sorunsuz sıkıntısız sonuclanir... ıslak peçete dedin ya bende kocaman bi iyyy dedim.hiic o acidan bakmamistim :KK52:

Canim kıyamam kusura bakma, herkes kac gündür yazınca felaket canim çektiiiiiiii hele k.v dunyanin en güzel mantısini yapar. Karatay hoca bile yese ben senelerdir niye mahrum kalmışım der o kadar yani :KK1:
Kolay gelsin bu arada
Hayal ettimde birden canan hicayi bagirirken yemem efendim yemem zehir o diye:KK9:
Aferin sana, iradeli yengec. Ben azgin boga, her markete gittigimde, o cipsten gelmismi diye bakiyorum. :KK1:

Eneee :KK1: bende cok yapardim cocukken o dedigini, sutun biriken kaymaginida koyardim, miss :KK16:

Ne diyolardi ona papara mi, oyle bi adi vardi :nazar:
Sen belli bir sure markete ugrama boga hanim:KK20: onlar cok zararli sende biliyorsun nami deger cin tuzu bize gore msg cocuklarda zeka geriliginden buyuklerde gozde bozukluktan kansere kadar nelere nelere sebep bence bogalar iradelidir yemez. Hem ayrica urun bize geldiginde inceledimde ne kalin nede oyle aci gorunuyor reklamlar yalan sen aldanma kuzum
Herkese merhaba

Iki gündür hep yoğunum gelemedim..dün doktordaydim kontrolumuz iyi gecti çok şükür. Doktorun tartisinda 4 kilo almış çıktım. .benim tartida 3 kilo :KK52:
Kilom dan memnun kaldi dr..az bile almissin dedi.. sisliklerimi sordum ona da normal dedi kontrol etti şişlik yok dedi..
Kan idrar tahlil istedi.bu sabah gidip verdim.seker yükleme yapıldı. 2 doktora gidiyorum ikiside kesinlikle kabul etmedi yükleme yapmamayi..Geçmişte şeker öykün var şayet sekerin yukseliyorsa bunu bilmeliyiz gerekirse ilaçla (insülin) desteklemeliyiz.cok yukselenlerde son ay hastaneye yatirip doktor gözetiminde takip ediyoruz dediler. .bende mecbur yaptırdım. Gel gör ki saatlerdir mide bulantisindan mahvoldum. .sonuçlar inşallah iyi çıkar...

sizler nasilsiniz? Okudum ama yazamadim..güllaç lar mantilar havada ucuşmus:KK1: kedi gelmiş belli:KK1:

Yaa kabul etmrdi mi dr .simdi birden hayallerim yikildi dr olan konusmami bile hazirlamistim ben xaten ekmek pilav seker hamur isi tuketmiyorum ki ciksa bile sizde diyet vereceksiniz ben zaten yapiyorum hem normaldede aclik sekerim 77 diyecektim ...diyeydimmm de kabul edeydiiii pufff:KK31:
Canim cok az kilo almissin valla bravo cok mu bulantin oldu karatay disinada cikmadin sanirim inşallah bende cok almam

Sozde gecmisi okuyacaktim, kizim aradi hastaydi elim ayagim titriyor iyi degilim hastaneye gidelim diye,,, geldik, serum taktilar onlarda benim gibi ya besin zehirlenmesi ya mide usutmesi dediler...bende internetten okuyup ayni seyleri tahmmin etmistim.....2 sini ayirtetmek zormus dierk serumu taktilar....3 gibi aramisti iyi degilim diye bende eve yakin yerden geciyordum sofore eve bi ugrayalim dedim... ugrayip bakmistim kalbim kut kut atiyor hic halim yok demisti baktim atesi var basina havlu koydum yuzunu yikadim hafif saclarini isladim biraz rahatladi ise geri dondum.......

Cok gecmis olsun ablacigim besin zehirlenmesi degildir umarim gerci vermisker serumu rahatlamistir kuzum

sozde gecmisi okuyacaktim, kizim aradi hastaydi elim ayagim titriyor iyi degilim hastaneye gidelim diye,,, geldik, serum taktilar onlarda benim gibi ya besin zehirlenmesi ya mide usutmesi dediler...bende internetten okuyup ayni seyleri tahmmin etmistim.....2 sini ayirtetmek zormus dierk serumu taktilar....3 gibi aramisti iyi degilim diye bende eve yakin yerden geciyordum sofore eve bi ugrayalim dedim... Ugrayip bakmistim kalbim kut kut atiyor hic halim yok demisti baktim atesi var basina havlu koydum yuzunu yikadim hafif saclarini isladim biraz rahatladi ise geri dondum.......

geçmiş olsun ablam şuan nasıl iyimi

Geçmiş olsun. İşe de geri dönmüşsün. Allah kolaylık versin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ablacim yazinin sonunda ' Tatli Yedim ' yazacak diye bekledim. Kedilere gidelim diyecektim, kiraz a donmussun :44:

Bende pek uydururum, guzel oluyo.

:KK56: Kiraz kesmedi galiba :KK1:

Selam, yok canim yaa, simdilik dadandik topluca semize, bi sure sonra bikarim kesin. Wc olayina iyi geliyo bu ara :KK1:

bizde de var semizotu ama aram pek yok benim:KK14::KK1:

Paparayı annemde yapardı babama, ben sevmezdim onu. Babam makarnaya da şeker atardı, ben ıyyy derdim. :KK1: Ama güllacı severim.

Belli belli yedin koca tepsiyi :KK1: yakin takibe aliyorum seni :nazar:
6

Kolay gelsin bu arada

Tatlim asil sen kusura bakma, hamilesin bizde yemek konusup duruyoruz :KK17:hakkini helal et bize.
Kv nin ellerine saglik, bende gelem mi bidahakine :KK1:

Eee tabi buyudu senin delikanli artik sirt bel kasik agrilari artar . Anne olmak zor belli ki biz daha yeniyiz pek farkinda degilim durumun şükür agrilarim bitti dinlenmeye devam ama idolumsun

Hayal ettimde birden canan hicayi bagirirken yemem efendim yemem zehir o diye:KK9:

Sen belli bir sure markete ugrama boga hanim:KK20: onlar cok zararli sende biliyorsun nami deger cin tuzu bize gore msg cocuklarda zeka geriliginden buyuklerde gozde bozukluktan kansere kadar nelere nelere sebep bence bogalar iradelidir yemez. Hem ayrica urun bize geldiginde inceledimde ne kalin nede oyle aci gorunuyor reklamlar yalan sen aldanma kuzum

Yaa kabul etmrdi mi dr .simdi birden hayallerim yikildi dr olan konusmami bile hazirlamistim ben xaten ekmek pilav seker hamur isi tuketmiyorum ki ciksa bile sizde diyet vereceksiniz ben zaten yapiyorum hem normaldede aclik sekerim 77 diyecektim ...diyeydimmm de kabul edeydiiii pufff:KK31:
Canim cok az kilo almissin valla bravo cok mu bulantin oldu karatay disinada cikmadin sanirim inşallah bende cok almam

Ayy yemem yemem, bakmayin siz ceneme vurdu bu ara :KK53: ama manti icin soz veremiycem :KK56:
Biri daha yerse kimse tutmasin beni :KK20:

Ah ablacim cok gecmis olsun, durumunu soyle arada.

X