Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Günaydın fıstıklarim

Teoson cuğum çok geçmiş olsun. Umarım birşeyin yoktur

Evrim le ben 2009 agustos anneleri topiginden beraberiz 1 gün arayla doğurduk ama 200 8 den beri arkadasligimiz dostlugumuz sürüyor . Sanalda kalmadı aile olduk hergün de whatzuptan görüşüyoruz

Mengmenglede 2003ten beri beraberiZ😄 aynı işyerinde çalıştık yeri geldi partner olduk yeri geldi kah agladik kah güldük. Kah mamalari goturduk beraber spor salonuna bile gitmisligimiz var. Gelin arabamda bile vardı kendisi. Yani hayatta yanlız kalacagimi hiç düşünmedim sayesinde

Allah hepimize güzel dostluklar nasip etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Seraym sende fistiksin dahada fıstık olacaksın

Günaydın, gerginim, canım sıkkın, hayır olsun herşey.

06.00-07.00 yürüyüş + parkta alet....

sadece 2,5 saAt uykuyla duruyordum eve gidince yattım kocama güvenerekten. ama sağolsun yemek yapmaktansa oturup tv izlemiş. yetmezmiş gibi temizlediği barbunyaları suya koymuş ( kurufasulye sandı sanırım) ee bende 19.25 de uyanınca haliyLe iyice sertleşen barbunyalar 1 saatte pişmedi. :KK47::KK47:

İftar Menüm: pişmemiş 1 kase barbunya ( kocamın yüzünden aç kaldık çok sinirliyim çok :KK47::KK47:) cacık, 8-10 tane çiğ fıstık

Sahur: 2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, zeytin , peynir, fındık-fıstık, kaymak, çeyrek ekşi elma ve çeyrek muz

sadece 2,5 saAt uykuyla duruyordum eve gidince yattım kocama güvenerekten. ama sağolsun yemek yapmaktansa oturup tv izlemiş. yetmezmiş gibi temizlediği barbunyaları suya koymuş ( kurufasulye sandı sanırım) ee bende 19.25 de uyanınca haliyLe iyice sertleşen barbunyalar 1 saatte pişmedi. :KK47::KK47:

İftar Menüm: pişmemiş 1 kase barbunya ( kocamın yüzünden aç kaldık çok sinirliyim çok :KK47::KK47:) cacık, 8-10 tane çiğ fıstık

Sahur: 2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, zeytin , peynir, fındık-fıstık, kaymak, çeyrek ekşi elma ve çeyrek muz
Günaydın, Allah sabır versin. :KK1: Ama hiç olmazsa suya koymuş, o da birşeydir.

Günaydın, Allah sabır versin. :KK1: Ama hiç olmazsa suya koymuş, o da birşeydir.

evet zaten sahura kadar konuşmadık. sahur da sordum. hangi mantıkla barbunya yı suya koydun diye? koymuyor muydun dedi? o kadar uzak yani mutfaktan.

dr ye gittim saolsun ilgilendi:KK1:
akciğer filmi ve ekg çekildi birde dijital röntgen ilaç içirdiler iğğğrenç birşeydi sonuçlar p.tesi çıkacak ozaman belli olacak ne olduğu :26:

Paça diyen mi oldu sanki:KK1: bayılırım bendeeeee.sen nerdeydin canım bu park eğlence müzik olayı çoook eskilerde burdada olurdu ama artık yok sen egede biyerlerdemiydin 2-3 yıl önceydi aydında bizde bir parkta eğlenmiştik
teşekkür ederim canım sende sakın geciktirme dr olayını :21::21::21:

:
uşak merkezdeyim canım ben tam merkezde atapark var..İranlı bır bayan kırık Türkçesi ile çook güzel parçalar söyledi sonrada miiss gibi çorbacıya gittik..ayy paça seven kadınları sevıyorum yaa..:KK52::KK52::KK52:

iftara 10 dakıka varken bırden uyanıverdim bir baktım yemek yanmış :KK53::KK53::KK53::KK37::KK37:..nasıl uyuyakaldım nasıl yanmış bilemedim :KK53::KK53::KK53::KK53:.. o kadar kızdım kı kendıme sadece su domates salatalık yedım..üzme sıkma tatlı canını..nasipte yokmuş pişmiş barbunya :KK52::KK52::KK52:

akciğer filmi ve ekg çekildi birde dijital röntgen ilaç içirdiler iğğğrenç birşeydi sonuçlar p.tesi çıkacak ozaman belli olacak ne olduğu :26:

Geçmiş olsun, ne içeriği ilacın, niçin içirmişler.

uşak merkezdeyim canım ben tam merkezde atapark var..İranlı bır bayan kırık Türkçesi ile çook güzel parçalar söyledi sonrada miiss gibi çorbacıya gittik..ayy paça seven kadınları sevıyorum yaa..:KK52::KK52::KK52:

iftara 10 dakıka varken bırden uyanıverdim bir baktım yemek yanmış :KK53::KK53::KK53::KK37::KK37:..nasıl uyuyakaldım nasıl yanmış bilemedim :KK53::KK53::KK53::KK53:.. o kadar kızdım kı kendıme sadece su domates salatalık yedım..üzme sıkma tatlı canını..nasipte yokmuş pişmiş barbunya :KK52::KK52::KK52:

evet hiç olmazsa yarı pişmiş, yanmıştan daha iyidir .:nazar: bu arada uşak lımısın? benim eşim de uşaklı bayramda ordayız :)

Günaydın canlar bu saattede kalkabiliyormuşum bende ufaklık olmasa zor kalkardımda gün içinde bir ara tamamlarım herhalde

Günaydın fıstıklarim

Evrim le ben 2009 agustos anneleri topiginden beraberiz 1 gün arayla doğurduk ama 200 8 den beri arkadasligimiz dostlugumuz sürüyor . Sanalda kalmadı aile olduk hergün de whatzuptan görüşüyoruz

Mengmenglede 2003ten beri beraberiZ😄 aynı işyerinde çalıştık yeri geldi partner olduk yeri geldi kah agladik kah güldük. Kah mamalari goturduk beraber spor salonuna bile gitmisligimiz var. Gelin arabamda bile vardı kendisi. Yani hayatta yanlız kalacagimi hiç düşünmedim sayesinde

Ne güzel canım Allah sizinde arkadaşlıgınızı daim etsin:nazar::nazar::nazar:Benimde canım arkadaşım varvoda uzakta sen böyle anlatınca onu çok özledim o benim diğer yarımdı sanki iyi vya kötü olduğunü ruyalarımda gorürüm hemen araşırız canım arkadaşım benimvalla gözlerim yaşardı:84::84::KK70:

Seraym sende fistiksin dahada fıstık olacaksın

Canım inşaalah ya ağzın bal yesin fıstık değilim bu kiloyla fıstıkmı olunur benim tanımım kuruyemiş sınifında yok çok zarifsin canım ama bende aşama aşama çitırlıga geçicem artık.

Sahur: 2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, zeytin , peynir, fındık-fıstık, kaymak, çeyrek ekşi elma ve çeyrek muz[/QUOTE

Gunaydın canım valla hata sende erkekleri sen akıllı bir şey mi zannediyorsun onların evlendikten sonra 2 şeye kafaları calışır biri yemek yemek ( yapmak değil) ,biride.............Kadınlar olmasa erkekler hiçler benimkide öyle her seferinde <sen öyle demedinki>der beni çıldırtır :KK53:kaç kere pazara maekete geri göndermişligim var.Zaten bir sey isteyince ne olur kendin al, yap der sonra çemkiriyorum diye.Fuzuli erkek milleti işte .Bende geceden sinirliyimde gaza geldim:KK4:Biraz kocakarı lafı olacak ama Allah yinede başimizdan eksik etmesin insanoğlu bir gun var bir bakmışsin bir gün yok genede seviyoruz işte onları.:KK16:

Belki yanması senin için daha hayırlıydı. Daha az yedin. :KK52::KK52::KK52:Keşke bizim güllacın başına da birşey geleydi. :KK1:

uşak merkezdeyim canım ben tam merkezde atapark var..iranlı bır bayan kırık türkçesi ile çook güzel parçalar söyledi sonrada miiss gibi çorbacıya gittik..ayy paça seven kadınları sevıyorum yaa..:KK52::KK52::KK52:

Iftara 10 dakıka varken bırden uyanıverdim bir baktım yemek yanmış :KK53::KK53::KK53::KK37::KK37:..nasıl uyuyakaldım nasıl yanmış bilemedim :KK53::KK53::KK53::KK53:.. O kadar kızdım kı kendıme sadece su domates salatalık yedım..üzme sıkma tatlı canını..nasipte yokmuş pişmiş barbunya :KK52::KK52::KK52:

yaa nasıl bildim bak bu parkta eğlence olayı sadece egede devam ediyor ama çok güzel.paça sevilmezmi sarımsakseverler derdenğindeyim ben:KK52::KK52::KK52::KK52:

geçmiş olsun, ne içeriği ilacın, niçin içirmişler.

canım saolasın ak koyun kara koyun belli olacak .reflü den kaynaklı olabilermiş bi araştıralım filmleri çekelim didi 1 bardak iç 1 yudum bırak nefes al ver tut nefesini:KK1::KK1:beyaz görüntüsü aynı kefire benziyor ama çok yoğun ve şekerliydi ben sevmedim tadını tavsiye etmem:KK1::KK1:

yaa nasıl bildim bak bu parkta eğlence olayı sadece egede devam ediyor ama çok güzel.paça sevilmezmi sarımsakseverler derdenğindeyim ben:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım saolasın ak koyun kara koyun belli olacak .reflü den kaynaklı olabilermiş bi araştıralım filmleri çekelim didi 1 bardak iç 1 yudum bırak nefes al ver tut nefesini:KK1::KK1:beyaz görüntüsü aynı kefire benziyor ama çok yoğun ve şekerliydi ben sevmedim tadını tavsiye etmem:KK1::KK1:

Sarımsağı ben de çok severim. Yemeklere ayrı bir lezzet katıyor. Sağlıklı yaşıyoruzda kükürt olarak hergün tüketmeyi öneriyorlar ama unutuyorum. Soğan, sarımsak, turp vs.... :KK52:

Günaydın fıstıklarim

Mengmenglede 2003ten beri beraberiZ&#128516; aynı işyerinde çalıştık yeri geldi partner olduk yeri geldi kah agladik kah güldük. Kah mamalari goturduk beraber spor salonuna bile gitmisligimiz var. Gelin arabamda bile vardı kendisi. Yani hayatta yanlız kalacagimi hiç düşünmedim sayesinde

negüzel dostluklar kurmuşsunuz daim olsun inşallah.benimde çok samimi yediği içtiği ayrı gitmeyen heran özlediğim dostlarım vardı ama çokta samimi kazıklarını yedim yinede saolsunlar

Ne genişsiniz kardeş ya teli watsapp icin kullanacagınza saat kurmak içinde kullanın o kadar yemek yapmaya çalış sonrada yansın ben hırsimdan yemek bile yiyemezdim iyi sen yemişsin .Yemeğede yazık sanada yazık canım ya.

Geçmiş olsun canım bide ikaçlısımı çiktı bunun doktorlar artık bir halttan anlamiyor onu içir bunu içir o alete gir 5 tüp kan ver al kaba işe sonuç o kadar abartılacak bir şey yok al sana ağrı kesici ha dokunmasın bide mide koruyucusu vitamin ilacinida unutmayalım kendini iyileştim san diye utanmasalar hastalığımızı direk söylyecek alet çikaracaklar ama işsiz kalırız diye söylemiyorlar.:KK20:

8 aydır ilkkez canım bol baharatlı cips istedi. :KK37: Ben bugünlerde size kötü örnek oluyorum, ama yemedim tabiki, sadece canım istedi. :KK52: Seraym sen yazdınya galiba ordan zihnime işlemiş. :KK1:

Günaydın fıstıklarim

Mengmenglede 2003ten beri beraberiZ&#128516; aynı işyerinde çalıştık yeri geldi partner olduk yeri geldi kah agladik kah güldük. Kah mamalari goturduk beraber spor salonuna bile gitmisligimiz var. Gelin arabamda bile vardı kendisi. Yani hayatta yanlız kalacagimi hiç düşünmedim sayesinde

Amiin, Allah ayırmasın :KK48: canımsın, ağliiciiim şimdi :KK43:

Sarımsağı ben de çok severim. Yemeklere ayrı bir lezzet katıyor. Sağlıklı yaşıyoruzda kükürt olarak hergün tüketmeyi öneriyorlar ama unutuyorum. Soğan, sarımsak, turp vs.... :KK52:

Biz evli bayaniz canim oyle kafaya göre sarmisak sogan hele turp hiç yiyemeyiz adamada yedirisek anca belki gerçi benim adama bu cok yararlı de zehir içir icer.Ama onunda teason gibi doktorlar teşisini koyamamış daha ama reflüsü var.:KK1:

8 aydır ilkkez canım bol baharatlı cips istedi. :KK37: Ben bugünlerde size kötü örnek oluyorum, ama yemedim tabiki, sadece canım istedi. :KK52: Seraym sen yazdınya galiba ordan zihnime işlemiş. :KK1:
Suçlu benmiyim şimdi valla ben değilim benim oglanlar ben sevmediğim halde dalasım geldi hani guzel kokan cioslerdendi bazilari kokulu çorab gibi kokuyor keske ondan alsaymışlar.İste bu kokular aramolarda satış hileleri beynimize nasilda giriyor :KK37:

ne genişsiniz kardeş ya teli watsapp icin kullanacagınza saat kurmak içinde kullanın o kadar yemek yapmaya çalış sonrada yansın ben hırsimdan yemek bile yiyemezdim iyi sen yemişsin .yemeğede yazık sanada yazık canım ya.

Geçmiş olsun canım bide ikaçlısımı çiktı bunun doktorlar artık bir halttan anlamiyor onu içir bunu içir o alete gir 5 tüp kan ver al kaba işe sonuç o kadar abartılacak bir şey yok al sana ağrı kesici ha dokunmasın bide mide koruyucusu vitamin ilacinida unutmayalım kendini iyileştim san diye utanmasalar hastalığımızı direk söylyecek alet çikaracaklar ama işsiz kalırız diye söylemiyorlar.:KK20:

aynen dediğin gibi bütün tetkikler yapılmadan şikayetleri anlatmana rağmen teşhis budur diyen yok artık

birkaç güne kalmaz oda midede yerini bulacak bence .aklında kalacağına midende dursun:KK1::KK1:

X