Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Allah ferahlik versin, bana da oluyo arada, herseye sinir olurum, hersey batar.

:KK16:Temiz cikacak insallah.

Ben de demistim, su yeni reklami cikiyo, 'daha baharatli, daha kalin' diye cok merak ediyorum, buraya gelmedi daha,, ordan yirtiyorum ben.
Sende gidip alma sakin :KK20:

Cok severim saracoglunu, esime maydanoz limon kuru uyguluyorum senelerdir, karaciger yaglanmasi icin.
Epey dustu degerleri, neredeyse normal.
Seninki nide cok uygulayil sifa bulan var. Tarihlere iyi bak ama,,adet bitince baslanip, oncesi birakiliyodu sanirim.

http://www.profsaracoglu.com/siddet...stik-overe-karsi-kist-ve-miyomlara-karsi.xhtm

Bak bu kendi sitesi oku iyice. :KK54:

Kesinlikle almam. Eğer evde kardeşim almışsa, kaçarım. Yersem de ancak öyle yerim ama özel olarak gidip almam.

sen kalk gökdelen dik adını da özgöbek koy. çok güldüm :KK52:

kendi sitesinden aldım cevabı canım. uygulayacağım. 15 gün diyor ama, her ay 15 gün bunu mu yapacağım ben?

:KK9::KK9::KK9::KK9:
hakikaten meng meng doğru diyorsun adı ile durumu uyumsuz :KK52::KK52::KK52:
15 gün uygula 15 gün ara verın sonra adet düzene girene kadar devam edın dıyor..bu arada soğan suyu inanılmaz zayıflatır ...:KK51::KK51::KK52::KK52::KK52:

İyiki güllacı sevmiyorum yoksaaaaa sen her yazdığında napardım bilemiyorum :KK52::KK52::KK52:
fmgenc sende bendensin.. Allahım yokluğunu aratmasında 40 yıl olmasa aramam..1 defa yedim hayatımın şokunu yaşadım :KK52::KK52: şekerli sütlü yufka yaw bu ..narla süslesen ne olacak.. :KK52::KK52::KK52::KK52:

Ben de internetten gördüm okudum o ara carrefoura gidincede aldım abla arada canım limonlimonata cekerse şekersiz içemiyorum kullanıyorum bilmem doğru bilmem yalan.Tabi diyet yaptığım zmanlarda tadı aynı hani diğer şeker ilaçları varya onun gibi bence kandırıyorlar bizi belki bitki gercekten vardırda ama yaparken koymayı unutmuşlardır:KK1:
verme aşamasında kullanma canım sonuçta şeker insülin direncinin kırılması lazımki kg vveresin

biz artk hedefin altına inmeye başladık alternatif düşünebiliriz 5 km yürümek şartıyla,,,ben günde toplam 2,5 saat yürüyorum 15 km den fazla yapıyor ona rağmen kaçamak yapmıyorum,,,,stevia 6 aydır var bende hiç kullanmadım güllaça atarsam çocuklarda yer diye düşündüm, ben nasıl yerim bilemem 14 aydır ağzıma tatlı bişey girmedi sonuçta zararsızda olsa tatlı
dr ye gittim saolsun ilgilendi:KK1:
akciğer filmi ve ekg çekildi birde dijital röntgen ilaç içirdiler iğğğrenç birşeydi sonuçlar p.tesi çıkacak ozaman belli olacak ne olduğu :26:

inşallah iyi çıkar canım

hakikaten meng meng doğru diyorsun adı ile durumu uyumsuz :KK52::KK52::KK52:
15 gün uygula 15 gün ara verın sonra adet düzene girene kadar devam edın dıyor..bu arada soğan suyu inanılmaz zayıflatır ...:KK51::KK51::KK52::KK52::KK52:

fmgenc sende bendensin.. Allahım yokluğunu aratmasında 40 yıl olmasa aramam..1 defa yedim hayatımın şokunu yaşadım :KK52::KK52: şekerli sütlü yufka yaw bu ..narla süslesen ne olacak.. :KK52::KK52::KK52::KK52:
Evet ya ilk yediğimde sanki pecete yiyomuş gibi hissettim sütlü peçete:KK52: sonra bi kere daha yedim acaba ilk yediğimi yapamamış olabilirler mi diye ama sonuç aynı :KK52::KK52:

Kesinlikle almam. Eğer evde kardeşim almışsa, kaçarım. Yersem de ancak öyle yerim ama özel olarak gidip almam.

Aferin sana, iradeli yengec. Ben azgin boga, her markete gittigimde, o cipsten gelmismi diye bakiyorum. :KK1:

Ben napiyim he, hamileyiz heralde şurda :KK1: sayende 2 kere güllaç yedim.ben çok severim.cocukken sütü isitir içine şeker koyup ekmek ufalardim :KK52:

Eneee :KK1: bende cok yapardim cocukken o dedigini, sutun biriken kaymaginida koyardim, miss :KK16:

Ne diyolardi ona papara mi, oyle bi adi vardi :nazar:

Herkese merhaba

Iki gündür hep yoğunum gelemedim..dün doktordaydim kontrolumuz iyi gecti çok şükür. Doktorun tartisinda 4 kilo almış çıktım. .benim tartida 3 kilo :KK52:
Kilom dan memnun kaldi dr..az bile almissin dedi.. sisliklerimi sordum ona da normal dedi kontrol etti şişlik yok dedi..
Kan idrar tahlil istedi.bu sabah gidip verdim.seker yükleme yapıldı. 2 doktora gidiyorum ikiside kesinlikle kabul etmedi yükleme yapmamayi..Geçmişte şeker öykün var şayet sekerin yukseliyorsa bunu bilmeliyiz gerekirse ilaçla (insülin) desteklemeliyiz.cok yukselenlerde son ay hastaneye yatirip doktor gözetiminde takip ediyoruz dediler. .bende mecbur yaptırdım. Gel gör ki saatlerdir mide bulantisindan mahvoldum. .sonuçlar inşallah iyi çıkar...

sizler nasilsiniz? Okudum ama yazamadim..güllaç lar mantilar havada ucuşmus:KK1: kedi gelmiş belli:KK1:

Dün bende aştim kendimi..hamile kontenjanimdan faydalandim manti yedim.bu gün yükleme yapılacağı için yedim.seker çıkarsa bile bile yiyemem diye :))

Ben kacanzi, yemek yapmam lazim anca piser iftara kadar, 2 saat kaldi.
Tam kapayacakken mydeniz manti yemis onu gordum :KK37:
Kac gundur herkes manti yiyo bende oturup acicam bu gidisle. :KK56:
Karatay usulu manti var mi acaba :KK52: cok kiyma, az hamur, bol yogurt falan?

Aferin sana, iradeli yengec. Ben azgin boga, her markete gittigimde, o cipsten gelmismi diye bakiyorum. :KK1:

Eneee :KK1: bende cok yapardim cocukken o dedigini, sutun biriken kaymaginida koyardim, miss :KK16:

Ne diyolardi ona papara mi, oyle bi adi vardi :nazar:
Paparayı annemde yapardı babama, ben sevmezdim onu. Babam makarnaya da şeker atardı, ben ıyyy derdim. :KK1: Ama güllacı severim.

Son düzenleme:
X