Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kizlar benim adam 45 dk sonra tekrar ise gidecek, ona sahurluk kkk hazirlayayim.
Belki gelemez sahura kadar. Sonra gelirim yine

Çok teşekkür ederim seray.. migren nasıl bir bela kı 15 yaşımdan berı benı bırakmadı :) o atağı atlatmak zaten en buyuk sıkıntı.. bende evlenip bebegım olursa belkı kurtulurum kı sende kı ıkı sorunda bende mevcut :)

Gül abla, izin verdi bikerem haftada 4'e.

afiyet olsun canım

baklavayı ben yazmıştım geçen sene bayramda 1 dilime iizn verdiği halde yemedim diye...sen bayram gelmeden izni alıp yemişsin hemde 2 tane...fazla olmuş ama sporla eritirisin senin kg sorunun yok artık...incecik olmuşsun

bluesdaisycim çook geçmiş olsun..dün gecede benim borcamım patladı parmaklarım yandı o nedenle o kadar yakınım kı acıya..ama kızın daha tazecık kıyamam ona beenn.. bir arkadaş da yazmış aynen katılıyorum sarı kantoron yağı resmen yanık için yaratılmış..babamında kolu yanmıştı çook fena iz bile bırakmadı..aklında ve evınde mutlaka olmalı insanın..çok geçmiş olsun canım..

Canımmm çok çok geçmiş olsun... noldu topiğimize anlamadım ki nazara mı geliyoruz nedir..
çok sağol canım beniiimmm..
anlamadım ki ya, olabilir, hepimize bişeyler oluyor... Allah dermansız dert vermesin hiçkimseye..
Bu da, bunlar da geçer elbet..

Kizlar benim adam 45 dk sonra tekrar ise gidecek, ona sahurluk kkk hazirlayayim.
Belki gelemez sahura kadar. Sonra gelirim yine
kolay gelsin canım
o zamana verirsin,,türkiye dende bir sürü çıtır kıyafetleri alırsın giderken

afiyet olsun canım,,,eş yokken biraz keyf yap kafana göre takıl

ufaklık kaç yaşında kızmı
Eki Görüntüle 1177031 Benim 2 oğlan var büyük 11,küçük 3,5 yaşında ama küçüğüm çok yaramaz ve bana çok düşkün innın yaramazlığında hiç biryere gidemem hep evdeyim yani bu oğluşum yüzünden asosyal oldum canı sağolsun aslında artık çalışmak istiyorum ama kıyamıyorumda çok değişik bir karakteri var hem yaramaz \hem sevgi yumagi hem çok akıllı hem çok saf biz bile çözemedik kreşlerde falan psikolojisini bozsunlar istemiyorum o yüzden 1-2 yıl daha çalışamam heralde sonra bir engel çıkmazsa bağlasalar durmam.

Eki Görüntüle 1177031 Demekki yarası olan gocunuyor bende yazdımda ama haklısın sağolsunlar gül abla zaten yeni idolüm artı senin zaten fazlalığın yokki bu kadar çabalaman bile taktire değer yani o mesajlar sana değil banaydı.

allah bağışlasın canım,,,,yaramaz çocukla başetmek zor benim oğlumda çok yaramazdı çok çektirdi bana,,,büyüyünce de geçmedi yaramazlığı,,,,

okula başlayınca sende işe başlarsın,, zaman ne gösterecek belli olmaz.

bu arada smilelerinde çok güzel bugün sayfayı epey renklendirdin,, kurs işe yaramış

Son düzenleme:
Benim çocuk bilgisayar masasının altında ayağımın dibinde uymuş valla yavrum ya. Çocukya şaşırdı genelde yatakta tabletten yazardım.Annesi tabletine yapışıkta adeta ne yapsın.Bende geçeyim yatağıma artık tabletten yazarım tablettede mesajı süslyemiyorum ama ne yapalım artık.​

Benim çocuk bilgisayar masasının altında ayağımın dibinde uymuş valla yavrum ya.Eki Görüntüle 1177058 Çocukya şaşırdı genelde yatakta tabletten yazardım.Annesi tabletine yapışıkta adeta ne yapsın.Bende geçeyim yatağıma artık tabletten yazarım tablettede mesajı süslyemiyorum ama ne yapalım artık.​

yaramazlık yapa yapa yorulmuş sızmıştır,,,,o halde de çok tatlı olurlar kıyamaz insan

oy kıyamam

Sagol tatlim, sanada cok gecmis olsun. Evet cikinca hemen bakicam o yaga

Herkese iyi geceler:)

Kahvaltı (öğlen) : kkk

Iftar: kırmızı mercimek çorbası, firin patlıcan oturtma, 2 kase cacık, 2 lokma pide

Aralarda kiraz, yoğurt, salatalık, 1 incir, 1 avuç badem

Geç kkk yapınca 3 öğün yetismedi
Su: en az 3 lt
Hamile pilatesi yapmak istiyorum doktoruma danisip..yapan var mi?

afiyet olsun canım

arada yediklerin aç bırakmamıştır seni....

yine yapacak bişey buldun boş durmuyorsun

Sagol tatlim, sanada cok gecmis olsun. Evet cikinca hemen bakicam o yaga

Canım geçmiş olsun kuzuna allah acil şifalar versin. .benim minikte gecen yil kupaya yeni doldurduğum çayı kafasindan aşağı dokmustu.o an esimle telde konusuyordum teli firlatmisim bi kenara ben çığlık çığlığa duşa attim çocuğu. Eşim ne oldugunu anlayamadı iş yerinden atlamış arabaya eve doğru falan ne gündü .çok şükür bizde ucuz atlattik.
Bu arada sarı kantaron yağıni öğrendiğim iyi oldu

afiyet olsun canım. çok lezzetli bir menü olmuş. yarasın bebişlerime ^_^

hamile pilatesi bilmiyorum canım.

afiyet olsun canım

arada yediklerin aç bırakmamıştır seni....

yine yapacak bişey buldun boş durmuyorsun

napiyim ablam sporsuz olmuyor. Koşu bandına cikamiyorum sıcaktan. Hamile pilatesi çok faydaliymis ödeme bel ve sırt ağrılarına vs bir çok işe yariyormus. Gecen haftaki riskimden dolayı dr onayi alıp başlamak istiyorum

Azcikta mengmenge ben hesap vereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…