Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Doğru haklısın ablacım.. dahiliyeye gideyim en iyisi, gerekirse dahiliye yönlendirir zaten en uygun bölüme. çok stres oldum valla, zaten saçlarımın seyrekliğinden şikayet ederim hep, bir de böyle olunca ekstra sıkıldı canım.. neredeyse ağlayacağım yani.. şu sıralar birçok şey ters gidiyor zaten.. bir de bu hiç iyi olmadı..

olabilir bitanem, son zamanlarda gerçekten çok sıkıntı çektim, en son anlattığım da tuz biber oldu.. doktor tek çözüm.. inşAllah çözülebilir bi durumdur.. vallahi çok canım sıkıldı.. bu ara sanırım hiç gönül rahatlığıyla mutlu olamayacağım ben...

aa yok öyle hemen üzülmek. üzüldükçe kötüsü gelir unutma. hem kafaya taktığımıza değmedi, sen de gördün. içini ferah tut tatlıkuşum benim.

Mata kurunu duymamistim canim onuda bir arastirayim

Kadın değil ki karısı var bikerem. Jillde kocası.

:))))) deli

İftar;

Salata
Tarhana çorbası
Dolma biber 3 tane, çok büyük değil, 2 orta boy, 1 küçük boy

Boğazım acıyor, spor yapsam mı acaba bugün diye düşünüyorum. Bugünkü programı yarına mı ertelesem. :44:Ya da bugünün işini yarına bırakmasam mı?

Boğazım acıyor, spor yapsam mı acaba bugün diye düşünüyorum. Bugünkü programı yarına mı ertelesem. :44:Ya da bugünün işini yarına bırakmasam mı?

Miden de agriyordu. Yarina birak zorlama canim. Bana benzeme sonra.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İftar:
Kiymali tarhana corbasi
Et sote (5-6 kusbasi et)
Mercimek salatasi dolu dolu bi kase. Eve gelirken canim cekti yaptim ^_^
Tarcinli sutlu kahve de icerim.

^_^

Afiyet olsun ^_^ Allah kabul etsin canim.

Teşekkür ederim, senin de desteğinle yufkayı yemedim. Mide ağrısı yemek yiyince geçti. Boğazım için isveç şurubu bitkilerini içeceğim. İnşallah iyi gelir.

Ohh menü süper. Afiyet, bol bol leptin olsun. Bak şimdi yine aklıma sütlü kahveyi düşürdün. Ama evde hazır süt var. Uht var, günlük yok.

rica ederim canım ne demek? aklına hep ben geleyim.

sağolasın canım oldu vallahi. buyur gel bende günlük süt var ^_^

slm kızlar zafer benim 15 dk önce kızımı uyuttum
demekki artık günde 1 kere uyutma zamanı geldi öğlende az değil 2.5 saat uyumuştu zaten MAŞALAHHHH

kabızcanlardan biride benim 2-3 günde bir oda ......

Saracoglu hocanin kuru vardi dereotu ile. Yemeklerden 30 dk once bir tutam. Hemoroide iyi geliyo birde zayiflamaya yardimci.

Canimm iyi haberlerini bekliyoruz, sakin ihmal etme. Testler cikinca yaz hemen.

bugun bende isteksizim. Ama sen yinede bugun isini hemen kalk yap.

Her neyse bi ezogelin çorbasından neler geldi başıma. tavuk olayına da gelince özgür tavuk alıp yiyebiliyosanız ne mutlu size ama ben yiyemiyorum malesef, tavuğu da çok severim iğrenmek de istemem. elimizden geldiğince doğal yaşamaya çalışıyoruz yapıcak bişey yok. ben sporumu yapıp yatıyorum kızlarcım iyi geceler

Ben buraya kedinin tavsiyesiyle geldim.
Makarnayi cok seviyorum, birakamam diyordum ama 2 aydir uzagim.
3 yasinda kizim var, cok hareketli ve zayif. Mecburen ona makarna, pilav yapiyorum.
Bazen gozum kaliyor ama daha elimi surmedim. Corbalarina sehriye de koyuyorum
Ama ben mumkun oldugunca yemeklerden patatesi ve sehriyeleri ayikliyorum.
Turkmenistandayim ben. Burda karataya uygun beslenmek biraz zor.
Koy tereyagi, soguk sıkım zeytinyagi, ozgur tavuk... yok.
Ben baligi cok severim ama taze balik da yok, donmuslarda hic gorsel degil.
Elimden geldigince uyuyorum programa. Benim asil amacim sekerim yuksek.
Saglik icin burdayim, ama 2 ayda 2,5 kilo da verdim. Ilk basta gozum korkmustu,
O yasak bu yasak. Ama takip ettikce, menu paylastikca, kafaya tavayi yedikce oturuyor.
Ben hala arada dondurma kacamagi yapiyorum ve kafama tavayi yiyorum.
Sende pes etme sakin, muhabbet ede ede saglikli citir yasiycaz. Burda herkesi tanidikca da seveceksin.
Iyi geceler.

Bak burda durum tam tersi. Eğer tr ye dönersek en çok arayacağım durum. Herşey organik istersen tavukta dahil. Sütçü kapım a gelio keçi sütü ayrı inek sütü ayrı alıyorum. Balık alabalık şeklinde taze var herdaim. Dondurulmus lar aynı Jaws görünümünde ve bakır rengi. Boghhh

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aa yok öyle hemen üzülmek. üzüldükçe kötüsü gelir unutma. hem kafaya taktığımıza değmedi, sen de gördün. içini ferah tut tatlıkuşum benim.
Evet, çok şükür korktuğumuz gibi değilmiş ballı lokma tatlımmm, kel kalmadan bu sorunu da hallettim mi tamamdır.

Canimm iyi haberlerini bekliyoruz, sakin ihmal etme. Testler cikinca yaz hemen.
Haber vericem ablamm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…