Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Iftar menum...

.1 zeytin.. 1 tabak Ciger sote............yarim salata ve kucuk kase yogurt...1 avuc cekirdek:) ...2 bardak su ........iftarda canim bisey yemek istemiyor sahura kadar acikmamak icin yiyorum...onceden bunun iki katini yiyordum:)

Bu saat oldu mutfaktan yeni ciktim:KK43:....yuvarlak kabak dolmasi yapacaktim harc hazirlamaya girdim balkonda 5 kg luk kuru sogan vardi bazilari sicaktan yumusamis, sertleri buzdolabina koydum yumiusamislari blendirdan gecirip suyunu suzup buzluga attim, dolmalik biberlerde vardi onlarida hazirladim 600 gram kiymadan yaptim fazla olanlari buzluga atip yemegim olmadigi zaman cikaririm acil zamanda...bir suru bulasik cikti makina bosaltmakla ugrasmamak icin elimde yikadim, yogurt mayaladim.mutfagi supiurdum. Cayimi bile is yaparken ayakta ictim oturmaya vakit yok...simdi oturdum yemek pisene kadar bir bakayim dedim...daha yatsi duruyor...ev cok sicak terler yuzumden sirtimdan akiyor,,,hem pistim hem yoruldum

Kahvaltı (12.00) kkk

Iftar düğün çorbası (yalancı işkembe) patlican oturtma firinda, cacik, Güllaç(ramazanda izin var diye yedim.sanki oruç tutuyormus gibi:KK1: )

Bizde ramazani tatlisiz gecirmezdik..şimdi eşim aliyor ama bana dokunuyor.canim istemiyor ama Güllaçi çok severim hafifti dokunmadi.. patlıcan oturtmanin patlicanlarini firinlayip üzerine sos ve Salçalı su yapip ocakta pisirdim

Arada 1 sütlü kahve, biraz ceviz,2 hurma yedim..gece uyuyamadim sicaktan öğlen zor kalktım. .

Sicaktan ne yürüyüş yapmak ne de sokağa çıkmak istemiyorum..herkese bereketli sahurlar tatlı rüyalar:)

Bu saat oldu mutfaktan yeni ciktim:KK43:....yuvarlak kabak dolmasi yapacaktim harc hazirlamaya girdim balkonda 5 kg luk kuru sogan vardi bazilari sicaktan yumusamis, sertleri buzdolabina koydum yumiusamislari blendirdan gecirip suyunu suzup buzluga attim, dolmalik biberlerde vardi onlarida hazirladim 600 gram kiymadan yaptim fazla olanlari buzluga atip yemegim olmadigi zaman cikaririm acil zamanda...bir suru bulasik cikti makina bosaltmakla ugrasmamak icin elimde yikadim, yogurt mayaladim.mutfagi supiurdum. Cayimi bile is yaparken ayakta ictim oturmaya vakit yok...simdi oturdum yemek pisene kadar bir bakayim dedim...daha yatsi duruyor...ev cok sicak terler yuzumden sirtimdan akiyor,,,hem pistim hem yoruldum

Gul abla bugun senin oglanin kucukken yaptigi ic camasiri olayina sesli guldum walla.
Bende yatmadim yine, birazdan giricem mutfaga sahurluk hazirlamaya. 1 saat civari kaldi bize.
Eskiden bende daha cok yerdim. Artik canim istemiyo. Cok sukur.
Sende dinlen diycem ama senin dinlenmene imkan yok, calis, calis. Hic yaslanmayacaksin sen. :nazar:

Ben de evdeki yemeklerimi kendim yapıyorum zaten ama 1 avuç pirinçten kaçmam mümkün değil, ayrıca bi yazı paylaşıcam ben kitapları da okudum evet dolmalar yarı pirinç yarı bulgurla yapılması doğru bişey neyse sonuç olarak karataya en uygun şekilde beslenmeye çalışıyorum bu kadar azar yemesem iyiydi. oruç tutanlar için güzel bi yazı buldum canan hocanın röportajı umarım işinize yarar. akşam bi daha okuyaccağım kitabı, dolmalarda asla pirinç kullanmayın diye bişey hatırlamıyorum ayrıca gül ablanın dediği gibi bazı yemeklerde un var ozaman orda da kafalar karışır.

http://www.pudra.com/saglikli-yasam...aglikli-ve-rahat-oruc-tutmanin-sirri-7518.htm
Röportaj icin tskler canim....
Bende gelm mi abla:109:

gel canim beklerim.....

Iftar menum...

.1 zeytin.. 1 tabak Ciger sote............yarim salata ve kucuk kase yogurt...1 avuc cekirdek:) ...2 bardak su ........iftarda canim bisey yemek istemiyor sahura kadar acikmamak icin yiyorum...onceden bunun iki katini yiyordum:)

Afiyet olsun abla.o kadar az yiyorsun ki vücut kendini korumaya alacak muhtemelen.

Jillian michaels married yazdim google amcaya, enee bide ne goreyim.
Bu aksamda jillian killer abs gunumdu. Kaytardim.
Ama bu aksam whatsaptan cook eski bi arkadasimla konustum uzun uzun.
Spordan daha iyi geldi. Artik pazar gunu de spor yapicim mecbur. Tembellik yok.

Boğazım acıyor, spor yapsam mı acaba bugün diye düşünüyorum. Bugünkü programı yarına mı ertelesem. :44:Ya da bugünün işini yarına bırakmasam mı? :KK52::KK52:
Gecmis olsun canim...soguk biseyler mi ictin
slm kızlar zafer benim 15 dk önce kızımı uyuttum :21::21::KK76::KK76::KK76::KK76:
demekki artık günde 1 kere uyutma zamanı geldi öğlende az değil 2.5 saat uyumuştu zaten MAŞALAHHHH:nazar::nazar: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
massallah bu gece erkenci
Her neyse bi ezogelin çorbasından neler geldi başıma. tavuk olayına da gelince özgür tavuk alıp yiyebiliyosanız ne mutlu size ama ben yiyemiyorum malesef, tavuğu da çok severim iğrenmek de istemem. elimizden geldiğince doğal yaşamaya çalışıyoruz yapıcak bişey yok. ben sporumu yapıp yatıyorum kızlarcım iyi geceler :KK3:

iyi geceler canim

Bende yaptim canim o dediğini ve gördüğüm resimler karşısında içim kalktı. .allah sasirtmasin kimseleri:KK43:
seneler önceydi dersane çağındayim bi bayan hocamiz vardı. Eşi evlendikten bi kaç sene sonra bi erkekle onu aldatıp sonrasinda da o kişiyle yaşamaya başlamış. .çok acı rabbim muhafaza etsin

Kahvaltı (12.00) kkk

Iftar düğün çorbası (yalancı işkembe) patlican oturtma firinda, cacik, Güllaç(ramazanda izin var diye yedim.sanki oruç tutuyormus gibi:KK1: )

Bizde ramazani tatlisiz gecirmezdik..şimdi eşim aliyor ama bana dokunuyor.canim istemiyor ama Güllaçi çok severim hafifti dokunmadi.. patlıcan oturtmanin patlicanlarini firinlayip üzerine sos ve Salçalı su yapip ocakta pisirdim

Arada 1 sütlü kahve, biraz ceviz,2 hurma yedim..gece uyuyamadim sicaktan öğlen zor kalktım. .

Sicaktan ne yürüyüş yapmak ne de sokağa çıkmak istemiyorum..herkese bereketli sahurlar tatlı rüyalar:)
Afiyet olsun canim,,,sicaklara biz dayaamiyourz sen 2 canli nasil dayanacaksin....patlican oturtmanin tadi nasil oldu....sana da tatli ruyalar canim
Gul abla bugun senin oglanin kucukken yaptigi ic camasiri olayina sesli guldum walla.
Bende yatmadim yine, birazdan giricem mutfaga sahurluk hazirlamaya. 1 saat civari kaldi bize.
Eskiden bende daha cok yerdim. Artik canim istemiyo. Cok sukur.
Sende dinlen diycem ama senin dinlenmene imkan yok, calis, calis. Hic yaslanmayacaksin sen. :nazar:
az kalmis allah kabul etsin canim...bugun vakitli ye yine gec kalma:)
,,,,saat 1 oldu yat kalk yapmamak icin yatmayacagim 4 te sabah namazini kilip yatayim ....

Afiyet olsun abla.o kadar az yiyorsun ki vücut kendini korumaya alacak muhtemelen.
Nerde canim , ben kg almaya basladim, 800 gram arttim:KK43:.....onceden 4 te yiyordum sabah 9 a kadar bisey yemiyordum, simdi 4 ten sonra 2 kere yeniyor, hem gec ye hem gece leptin calisacagi zaman ye vucuda fazla geliyor ....gece spor yapmaya vaktimde olmuyor:KK43:....insallah fazla almam
Bende yaptim canim o dediğini ve gördüğüm resimler karşısında içim kalktı. .allah sasirtmasin kimseleri:KK43:
seneler önceydi dersane çağındayim bi bayan hocamiz vardı. Eşi evlendikten bi kaç sene sonra bi erkekle onu aldatıp sonrasinda da o kişiyle yaşamaya başlamış. .çok acı rabbim muhafaza etsin
Amin

yarın mengmeng yakalar seni yandın:KK52::KK52::KK52:

Iftar menum...

Afiyet olsun. :) Çok çabuk doyuluyor iftarda. O çekirdek kavrulmuş mu, benimde canım çekti, kavrulmuşlardan. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sahur;
Zeytin
Kaşar peyniri, eski
2 yumurta
Salata
Şeftali
Badem
Tarhana çorbası (1 tabaklık kaldığı için annem ye bitsin dedi, fazla geldi)
Çay
2-3 kaşık yoğurt, yiyemedim hepsini, iftara saklıyorum :)

Ablacim vakitlice yedim bugun :KK52:

Sahur

Dun et haslamistim, tereyaginda 2 cevirip yumurta kirdim.
1 ymurtasini ben yedim
Domtis, salatalik, 3-4 zeytin
Eski kasar, cecil peyniri.
Siyah cay 2 bardak
Badem, ceviz
Ceyrek seftali

Nihat hocaya bakakaldim, yatayim bari.
Iyi geceler can canlar.

Sahur;
Zeytin
Kaşar peyniri, eski
2 yumurta
Salata
Şeftali
Badem
Tarhana çorbası (1 tabaklık kaldığı için annem ye bitsin dedi, fazla geldi)
Çay
2-3 kaşık yoğurt, yiyemedim hepsini, iftara saklıyorum :)

afiyet olsun kedi cik,,,,,,,ben daha yatamadım :KK52:

Ablacim vakitlice yedim bugun :KK52:

Sahur

Dun et haslamistim, tereyaginda 2 cevirip yumurta kirdim.
1 ymurtasini ben yedim
Domtis, salatalik, 3-4 zeytin
Eski kasar, cecil peyniri.
Siyah cay 2 bardak
Badem, ceviz
Ceyrek seftali

Nihat hocaya bakakaldim, yatayim bari.
Iyi geceler can canlar.

:KK9::KK9::KK9:aferin sana abla fırçası yeyince bu gece doydun,,,,afiyet olsun canım

X