Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

inşallah o günleri görürüz de tutması kolay,,,gerçi sen 100 yıla yakın yaşayacağın için bi tur daha görürsün

:)))))) kesin görürüm

sanırım jillian değil de, duşa beş dk geç girdim bu sefer üşütmüş olabilirim o an.
şimdi korkumdan hareket etmiyorum. bulaşığı yıkamam gerekiyordu ama sabaha kalsın artık

Canim gecmis olsun üzerinde ter soguyunca hemen vücut tepki veriyor.birak gece gece ses etme zaten komsulara :)) yat uyu dinlen yorma kendini

herkes yatmış bende yatayım bari,,,dün gece 5 e doğru yattım 9 da binadaki matkap sesine uyandım 11 e kadar zorladım kendimi ama uymak imkansız kalktım artık,,,,inşallah yarın sabaha bi sorun çıkmazda uyurum biraz.....

herkese iyi sabahlar

Dün akşam sporu;
Biraz hulahop
Brazil butt lift bum bum rapido 11 dk.
Brazil butt lift abs rapiro 11 dk.
Mekik tekeri, yapabildiğim kadar.

Bugün dinlenme günü.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
sanırım jillian değil de, duşa beş dk geç girdim bu sefer üşütmüş olabilirim o an.
şimdi korkumdan hareket etmiyorum. bulaşığı yıkamam gerekiyordu ama sabaha kalsın artık

Ben jille başladığım ilk gün hasta oldum. 1 haftadan fazla hasta gezdim, yine de inatla yapmıştım. Çünkü ilk 9 dk.'da pes edip yapmıyorum dedim, biraz bekleme oldu, ondan sonra hapşırma başladı. :) Dikkat et.

:)))))) kesin görürüm

Canim gecmis olsun üzerinde ter soguyunca hemen vücut tepki veriyor.birak gece gece ses etme zaten komsulara :)) yat uyu dinlen yorma kendini

Canim sporumu 11 de yaptim bitti. Komsularim evlere senlik kendi gurultulerinden beni duymazlar ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben ya cok yoruluyorum ya cok tembelim bu aralar kut diye dusup uyuyorum. Gece de iyle oldu allahtan sahur da spor da yapmistim.

İnsallah gurultu olmaz uyursun ablacim ^_^

Oooo 👏👏👏💪💪🙅👯

Tebrik ediyorum sekerim ^_^

Allah'a sukur bende sikinti olmadi. Hala kaslarim agriyor her harekette hala etkisi var. Bugun 30. Gunum ^_^ 30 DS bitiyor.

Benimle birlikte baslayan Nazee'ye duyurulur ^_^

Ben dun dusa gec girdim teri uzerimde soguttum canim. Yoksa zilli bi sey yapmadi ^_^

Ya ben izin veriyorum at bi kasik agzina patates yemissin bozmussun zaten ^_^ bi kasik icin izinlisin. Hadi tıpış ^_^

Geçen gün az kalsın beni kandırıyordun, tam elimi kaseye attım geri bıraktım. Dün akşam komşumuz geldi, ona verdim.

Bize yolla bitsin cok severim aşureyi
Karpuz bile yemiyorsun, aşureyi hiç yemezsin.

afiyet olsun canım,,,menü güzel ama dondurmayı sevmedim

geçmişi okurken yakaladığım 3, dondurma yiyensin...incirim06, bluedaisy ve sen....bunuda ilk güne verdim

Ben hala dondurma yemedim, ama birgün yemeyi düşünüyorum. Hayret çok severim ama hiç aklıma gelmiyor.

Birde o zamanlar annemler karatay'ı suçladı, bak hasta oluyorsun bu kadar çok hasta olmazdın. Ben de terim üstümde soğudu ondan hasta oldum demiştim ama onlar söylesemde içlerinden kesin ekmek yemiyor ondan hasta oluyor demişlerdir.

Biliyorum dondurma yok ama dun ne yedigimi bilmeden yedim yarin regl olucam bi olsayd suan ellerim ayaklarim nasil sis anlatamam sinirim bozuluyo (

SANA DA HAYIRLI RAMAZANLAR CANIM

ALLAH KAVUŞTURSUN SEVDİCEĞİNLE
Amin ablaaammmmm aminnn....

Allah kavustursun canim. Kavustursun da bi daha da ayrilmayin hafi hemen spor yap toksinleri at.

Allah sizi birbirinize bagislasin

Aminnnn bitanemmm...

Ah genclik, Allah sizi hic ayirmasin insallah

Amiiiinnn...

Ramazan ramazan hepinizden dua istiyorum sevdiceğimle kavuşalım diyee... bu sene son sınıfa geçtim, okul bitince istemeye gelecekler ama babam kesin sorun çıkaracak... sorunsuz hallolsun diye duaya çok çok duaya ihtiyacımız var...

5 gibi yattım 10.30 da uyandım aradaki 2-3 kere kalkmaları saymıyorum, içtiğim sular yerinde durmuyor tabiii
ben uyandım 5 dkk sonra matkap sesleri başladı
Ben hala dondurma yemedim, ama birgün yemeyi düşünüyorum. Hayret çok severim ama hiç aklıma gelmiyor.
sen 43 kg da dondurma yemiyorsun ama yiyenler yiyor...sen karatayı sağlıklı beslenme olarak uygulamaya başladın artık

Geçen gün az kalsın beni kandırıyordun, tam elimi kaseye attım geri bıraktım. Dün akşam komşumuz geldi, ona verdim.

Karpuz bile yemiyorsun, aşureyi hiç yemezsin.

^_^ iyi bari komşu bi işe yaramış. böylelikle ikilemden de kurtulmuş oldun

hahaha, tabi ya ekmek yemeyince doyulmaz di mi? nasıl bi psikolojiyse bir Türklerde var bu durum. o kadar gezdim, hiç bi yerde görmedim

Biliyorum dondurma yok ama dun ne yedigimi bilmeden yedim yarin regl olucam bi olsayd suan ellerim ayaklarim nasil sis anlatamam sinirim bozuluyo (

canı tatlı çekende omega 3 eksikliği olurmuş,,,sende alıp kullan canım

baban neden sorun çıkaracak ki

aklıma geldikçe dua ederim senin için canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…